Hoşgeldiniz!

kalça egzersizleri

Evde Kalça Egzersizleri 07:14
Evde Kalça Egzersizleri 11.808 izlenme - 3 yıl önce Serious Fitness Competitor Michelle Lewin is demonstrating some great butt and leg exercises you can do at home. She's doing some lunges, curtsy lunges, jump...
Kalça Eritme Hareketleri 01:14
Kalça Eritme Hareketleri 5.408 izlenme - 3 yıl önce Kadınların en büyük sorunu olan kalçaları eritmek için özel olarak hazırlanmış antreman videosu karşınızda.
Burcu İle Pilates Kalça Ve Bacak Sıkılaştırma Egzersizleri 11:10
Burcu İle Pilates Kalça Ve Bacak Sıkılaştırma Egzersizleri 1.454 izlenme - 3 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.
Kalça Egzersizleri 07:18
Kalça Egzersizleri 1.258 izlenme - 5 yıl önce Deha Sağlık ve Eğitim Danışmanlığı
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri Popo Zayıflama Hareketleri  01:01
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri Popo Zayıflama Hareketleri 97 izlenme - 6 ay önce 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri Popo Zayıflama Hareketleri. SaglikVeGuzellik2013,Alkali Diyet,Melek,Ayşegül Çoruhlu,alkali besinler,alkali diyet beslenme,asit dengesi,protein diyeti,toksin,ph,asidik,detoks,sağlık,kanser,sağlık,güzellik,yoga,alternat. Zayıflama Egzersizleri Zayıflama Hareketleri Kilo Verme Egzersiz Videoları İzle Zayıflama Egzersizleri-Zayıflama Hareketleri-Kilo Verme Egzersiz Videoları İzle. Web sitemizde ağırlıklı. Basen eritme hareketleri Bacak ve kalca inceltme egzersizleri sağlıkcı Basen Eritme Egzersizleri-Kalça İnceltmek Selülit İnceltmek İçin Zayıflama Hareketleri Video İzle. Basen Eritme.
Kalça Ve Basen Egzersizleri - 2 14:15
Kalça Ve Basen Egzersizleri - 2 103 izlenme - 9 ay önce Sporla yaşamı, İyi Yaşa programımızın önemli bir parçası haline getirmek için, Klinik Pilates Eğitmeni Ayça Kaşıkçı, vücudumuzu doğru tanımak konusunda bilgiler paylaşıyor ve beden sağlığımızı nasıl koruyabileceğimize dair önerilerde bulunuyor.
Kalça Egzersizleri: Squat (Çömelme) 01:21
Kalça Egzersizleri: Squat (Çömelme) 181 izlenme - 2 yıl önce "Çömelme", özellikle karın kası, kuadrisepsler, dizardı kirişleri, kalça kası ve baldırlar olmak üzere vücudunuzdaki hemen hemen tüm kasları çalıştıran birleşik bir egzersizdir. "Egzersizlerin kralı" olarak görülen çömelme hareketi, dengenizi ve koordinasyonunuzu arttırır, temel kaslarınızı güçlendirir ve sizi genel olarak daha güçlü kılar. “Çömelmek” günlük aktivitelerdeki fiziksel performansı, fitness'ı ve hareketliliği geliştirir. Bu fonksiyonel hareket, alt vücut gücü gerektiren tüm sporlar için uygundur.
Kalça Ve Basen Egzersizleri 05:40
Kalça Ve Basen Egzersizleri 56 izlenme - 9 ay önce Sporla yaşamı, İyi Yaşa programımızın önemli bir parçası haline getirmek için, Klinik Pilates Eğitmeni Ayça Kaşıkçı, vücudumuzu doğru tanımak konusunda bilgiler paylaşıyor ve beden sağlığımızı nasıl koruyabileceğimize dair önerilerde bulunuyor.
Evde Yapılabilecek Karın ve Kalça Egzersizleri 18:08
Evde Yapılabilecek Karın ve Kalça Egzersizleri 104 izlenme - 2 yıl önce Evde çok rahatlıkla yapabileceğiniz karın ve kalça hareketlerden oluşuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kalça Egzersizleri: Squat (Çömelme)  01:21
Kalça Egzersizleri: Squat (Çömelme) 10 izlenme - 6 ay önce Kalça Egzersizleri: Squat (Çömelme) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kadınlar İçin Bel Kalça Karın Bacak İnceltme Egzersizleri 09:16
Kadınlar İçin Bel Kalça Karın Bacak İnceltme Egzersizleri 10 izlenme - 6 ay önce Videoda yer alan bel kalça karın egzersizleri ile şikayetçi olduğun fazla kilolardan kurtulmak gerçekten çok kolay. Evde, boş zamanlarında yapabileceğin basit ve etkili birkaç hareketle istediğin vücuda kavuşacaksın. Seyredeceğiniz bu videoda, bayanlar için vücut sıkılaştırma hareketleri bulunmakta. Videomuzu izleyerek önerdiğimiz egzersizleri daha kolay anlayabilir ve uygulayabilirsin. Hareketlerin isimleri ne? Haftada kaç kere yapmalıyım? Egzersizlerin toplam süresi kaç dakika olacak? Kaç tekrar yapılacak? Setler arasında ne kadar süre dinlenmeliyim? Hepsi bu videoda. İyi seyirler!!
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri 01:01
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri 8 izlenme - 7 ay önce 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri Popo Zayıflama Hareketleri 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri Popo Zayıflama Hareketleri Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
1 Haftada 3 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri 01:01
1 Haftada 3 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri 2 izlenme - 7 ay önce 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Bacak Kalça Egzersizleri Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Burcu İle Pilates Yaz Kampı 8 06:15
Burcu İle Pilates Yaz Kampı 8 15 izlenme - 3 yıl önce Hayatınıza Pilates Egzersizleriyle Şekil Verin! Daha Sağlıklı Ve Fit Bir Vücuda Sahip Olmak İçin Burcu İle Pilates İzleyicilerle Buluşuyor.