Hoşgeldiniz!

kaldı bende

Demet Akalın'ın Yıllar Önce Hakan Peker'in Klibinde Oynaması 02:17
Demet Akalın'ın Yıllar Önce Hakan Peker'in Klibinde Oynaması 1.385 izlenme - 3 ay önce Sevilen pop sanatçısı Demet Akalın yıllar önce yılların eskitemediği popçu Hakan Peker'in Hüzünler Kaldı Bende isimli şarkısının klibinde oynamış.
Yıldız Usmanova - Mutlu Günlerden Kalma 04:16
Yıldız Usmanova - Mutlu Günlerden Kalma 15.664 izlenme - 6 yıl önce tek bi resmin var bende mutlu günlerden kalma.. ne güzel gülmüşsün öyle bendeki son hatıra...
Gözlerin Aklımda Kaldı 03:32
Gözlerin Aklımda Kaldı 24.635 izlenme - 10 yıl önce ank. namik
Kaldı Bende 04:03
Kaldı Bende 10.108 izlenme - 9 yıl önce hakan peker in 1991 de söylediği hit şarkısı
Hakan Peker - Hüzünler Kaldı Bende 04:19
Hakan Peker - Hüzünler Kaldı Bende 1.355 izlenme - 4 yıl önce Bir Nem Kaldı Gözlerimde bir Burukluk Kaldı Bende acı Bir Hıçkırım Beni Kahreden bir De Sendin Bırakıp Giden hüzünler Kaldı Bende hasretin Kaldı Bende sızlayan Yüreğimle sen Kaldın Bende sevgiler Kaldı Bende sensizlik Kaldı Bende bitmeyen Özleminle sen Kaldın Bende bir Ses Kaldı Anılarımda bir Dokunan Şarkı Bende acı Bir Hıçkırık Beni Kahreden bir De Sensin Bırakıp Giden
Hakan Peker - Hey Corç Albümü (1991 - 39 Dk) 40:00
Hakan Peker - Hey Corç Albümü (1991 - 39 Dk) 835 izlenme - 3 yıl önce Hakan Peker , Türk pop müziğinde unutulmaz şarkılar çıkarıp 90'ların unutulmaz isimlerinden ve 90'lar Popunun ikonlarından biri olmuştur . İlk olarak bir Taverna albümü kaydetmiştir . Fakat albüm sadece çevredeki dostlarına , yakınlarına dağıtılmış pek bilinmemiştir . Kendisi asıl olarak Bir Efsane (Bravo) albümüyle çıkış yapmayı denemiş fakat şarkı pek tutmamıştı . Ardından Camdan Cama albümüyle de aynı başarısızlığı yakalayan Hakan Peker'in asıl çıkışı Hey Corç şarkısıyla ve albümüyle olmuştur . Albümdeki Hey Corç , Kaldı Bende , Seni Unutmalı ve Barmen Minik şarkılarıyla 1 milyona yakın satış yakalamış ve bir idol olmuştur . Ardından çıkardıkları Amma Velakin , Ateşini Yolla Bana albümleriyle aynı başarıyı yakalamış ve artık ülkece tanınan bir isim haline gelmiştir . Ardından Salına Salına albümüyle büyük bir düşüş yaşamıştır ve bunun sebebi de o zamanlar kendi müzik şirketinin bazı TV ve Radyo kanallarıyla anlaşmazlıklardan dolayı bu yüzden bir süre klipleri,şarkıları bir çok Tv ve Radyo kanallarında yayınlanmamıştır . Ama herşeye rağmen Salına Salına şarkısı dillere dolanmış ve yine hayranlarını bu albümde de mutlu etmeyi başarmıştır . Ardından 1998'de Dünden Bugüne albümünde Bir Efsane şarkısına tekrar klip çekmiş ve şarkı asıl bu albümde patlamıştır . Ardından gelen Kolay Mı Unutmak ve Vazgeçen Ben Değildim klipleriyle 700 bine yakın büyük bir satış yakalamıştır . Sonra gelen İlla Ki albümüyle 2 milyon gibi büyük bir satış yapmış , Kral Tv Yılın En İyi Pop Erkek ödülü , En Çok Satan Albüm ve bir çok albüm almış ve Karam şarkısıyla Yılın En Çok Dinlenilen Şarkısı ödülü almıştır . Daha sonradan Canım İstedi , Aşk Bana Lazım , Taş Gibi , Gece Gözlüm , Yak Beni , Karamela ve son albümüyle Mütemadiyen'le müzik hayatına hala devam etmektedir . Ayrıca albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : A Tarafı 1.Barmen Minik 2.Hey Corç 3.Hep Sen Varsın 4.Hüzünler Kaldı Bende 5.Kolay Mı Unutmak 6.Seni Unutmalı B Tarafı 1.Hayır Olmaz 2.Ağladım 3.Sorma Bana 4.Öyle Gel 5.Nerede Nostaljik bir değer olur diye paylaşmayı düşünüp 90'lara dönmek için ve teknolojinin esiri olmadığımız , bir atari oyunuyla saatlerce vakit geçirebildiğimiz , bir kaset aldığımızda deli gibi mutlu olup bütün gün hiç sıkılmadan sarıp sarıp dinlediğimiz , aşkların 1 hafta çıkıp ayrılma olmadığı , yürekten olduğu ve dostlukların daha sıkı olduğu zamanlara dönmek için , akşam olduğunda yakınlarımızla ve ailemizle beraber oturup gece yarısına kadar konuştuğumuz , 90'ların o saf , masum ve güzel günlerine bir mazi yapmak için paylaşmak istedim . İyi dinlemeler .
Kibariye - Bir Yürek Kaldı Bende 04:49
Kibariye - Bir Yürek Kaldı Bende 12 izlenme - 2 hafta önce
Hakan Peker - Hüzünler Kaldı Bende (Yaşasın 90`lı Yıllar) 04:05
Hakan Peker - Hüzünler Kaldı Bende (Yaşasın 90`lı Yıllar) 789 izlenme - 5 yıl önce Hakan Peker - Hüzünler Kaldı Bende (Yaşasın 90`lı Yıllar) “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Hakan Peker - İlla ki 2000 Yılı En Çok Satan Albümü (Kral TV Video Müzik Ödülleri) 02:56
Hakan Peker - İlla ki 2000 Yılı En Çok Satan Albümü (Kral TV Video Müzik Ödülleri) 324 izlenme - 3 yıl önce Artık Yaşlanmayan Adam olarak tanıdığımız,90'ların gözümüzde sembollerinden biri olan sevgili Hakan Peker'in 2000 yılında Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nden aldığı 2000 yılı en çok satan albümü ödülüdür. İyi nostaljiler.
Damar Kibariye Bir Yürek Kaldı Bende 04:49
Damar Kibariye Bir Yürek Kaldı Bende 271 izlenme - 6 yıl önce
Kaldı Bende 02:59
Kaldı Bende 40 izlenme - 7 yıl önce
Hakan Peker - Kaldı Bende 04:08
Hakan Peker - Kaldı Bende 7 izlenme - 12 ay önce