Hoşgeldiniz!

kaldırılması

Özgecan Aslan Parkındaki Balerin Heykellerinin Sökülmesi 01:47
Özgecan Aslan Parkındaki Balerin Heykellerinin Sökülmesi 1.750 izlenme - 9 ay önce Muğla'da Yapılan Özgecan Aslan parkında, 1 gün sonrasında Balerin heykeller, değişik bir görünüm yarattığı için kaldırıldı. Kaldırılmasına ilişkin Fethiye Belediye Başkanı Açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimin Fezlekesi Varsa Hemen Yargıya Taşınmalı 03:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kimin Fezlekesi Varsa Hemen Yargıya Taşınmalı 1.117 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kentsel Dönüşüm Kurultayı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dokunulmazlıklara ilişkin, ' Kimin fezlekesi varsa o fezlekeyle ilgili süreç hemen yargıya taşınmalı. Suçun varsa yargılanacaksın kardeşim. Terör örgütüne arabanla, tabutlarla silah taşıyacaksın, ondan sonra...Hani 'kalksın' diyordun da şimdi ne oldu. Niye geri vitese taktın. ' dedi.
Kadıköy Çarşıdaki Masa ve Sandalyelerin Kaldırılması 03:29
Kadıköy Çarşıdaki Masa ve Sandalyelerin Kaldırılması 87 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy Çarşıdaki masa ve sandalyelerin kaldırılması ile ilgili halkın görüşleri izleyelim.
SINAVO - TARİH - Halifeliğin Kaldırılması 00:45
SINAVO - TARİH - Halifeliğin Kaldırılması 90 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı Tarih - Halifeliğin Kaldırılması soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Deniz Baykal'dan dokunulmazlık uyarısı 01:56
Deniz Baykal'dan dokunulmazlık uyarısı 13 izlenme - 7 ay önce CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın konuğu oldu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Baykal, dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda, "iş referanduma giderse teröre karşı dayanışma yara alır. Toplu sünnet, toplu nikah yapar gibi, toplu yargılama yapamazsınız" uyarısında bulundu.
Ne Oluyor   10 Mart 2016 02:22:33
Ne Oluyor 10 Mart 2016 16 izlenme - 9 ay önce Dokunulmazlıkların kaldırılması ve fezlekeler, yeni Anayasa tartışmaları, Avrupa Birliği ile yapılan mülteci pazarlığı… Şirin Payzın gündemin önemli başlıklarını sordu, Etyen Mahçupyan, Erdem Gül, İbrahim Uslu ve Erdoğan Aydın Ne Oluyor? da tartıştı.
Andımızın Kaldırılması Tartışmaları Ahmet Anapalı 33:22
Andımızın Kaldırılması Tartışmaları Ahmet Anapalı 3 izlenme - 6 ay önce Andımızın kaldırılması tartışmaları Ahmet Anapalı
Andımızın kaldırılması tartışmaları Ahmet Anapalı 33:22
Andımızın kaldırılması tartışmaları Ahmet Anapalı 3 izlenme - 7 ay önce Andımızın kaldırılması tartışmaları Ahmet Anapalı