Hoşgeldiniz!

kaldırım

Kaldırımda yürüyememek 00:06
Kaldırımda yürüyememek 425.209 izlenme - 4 yıl önce Kaldırımda yürüyememek
Hayat Kurtaran Uçan Tekme 00:56
Hayat Kurtaran Uçan Tekme 7.177 izlenme - 4 hafta önce Kağıthane’de gece yarısı sokak üzerinde oyun oynayan çocuklar, ölümün eşiğinden döndü. Kontrolden çıkan bir kamyonet, kaldırımı aşıp binanın duvarındaki doğalgaz kutusuna çarptı. 2 kişinin yaralandığı kazada şoför firar ederken, arkadaşına tekme atarak kaçan çocuğun saniyelerle ölümden kurtulduğu o an güvenlik kameralarına işte böyle yansıdı.
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul 02:21
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul 36.522 izlenme - 9 ay önce İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin yaptığı enfes sürrealist çalışma başarılarının devamını dileriz.İyi seyirler efenim
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 00:13
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 23.126 izlenme - 8 ay önce Milli takımın Kosova karşısında attığı ilk gol sonrası yaşanan sevinç talihsiz bir olaya neden oldu. Hasan Ali Kaldırım ile aynı anda zıplayan Volkan Şen havada kafa kafaya çarpıştı. Bu sakatlanma dünya futbol tarihinin ilk örneği.
Kaldırımda Araba Sürmek 02:36
Kaldırımda Araba Sürmek 4.620 izlenme - 2 ay önce Richard Rojas adlı eski amerikalı asker depresyon sonucu aldığı uyuşturucunun etkisinden dolayı new york times meydanında kaldırımdaki insanları araba ile ezdi. Richard Rojas 4ü ağır olmak üzere toplamda 23 kişiyi ezdi ve 18 yaşında bir kızın ölümüne yol açtı. Sorunlu bir geçmişe sahip olan adam ikinci dereceden cinayet, sorumsuz bir şekilde araç kullanarak ölüme sebebiyet verme ve öldürmeye birden fazla kez teşebbüsden yargılanacak.
Çocuk Polisler ve Kaldırım Operasyonu 01:34
Çocuk Polisler ve Kaldırım Operasyonu 62.399 izlenme - 3 yıl önce Çocuk polislerin akülü arabalarıyla kaldırımda hız limitlerini zorlayan diğer akülü arabaların peşine düşüp tutuklaması.
Uyuşturucunun Etkisiyle Kaldırıma Tecavüz Eden Hanımefendi 00:14
Uyuşturucunun Etkisiyle Kaldırıma Tecavüz Eden Hanımefendi 9.017 izlenme - 6 ay önce Avustralya'da yaşanan bu garip olayda, hanım abla aldığı uyuşturucunun etkisiyle kaldırıma saplıyor.
Kaldırımda Masaj Yapmak - Mr. Loudong 20:27
Kaldırımda Masaj Yapmak - Mr. Loudong 5.422 izlenme - 8 ay önce MR. Loudong üstadın mekan farketmeksizin çalışma azmine tanıklık edeceğimiz bir video içeriği efendim...
Kaldırım Yapan Silindir Makine 01:33
Kaldırım Yapan Silindir Makine 4.646 izlenme - 2 yıl önce ABD'li bir firmanın tanıttığı bu makine sayesinde bir taraftan beton dökülürken diğer taraftan pürüzsüz bir kaldırım yapılabiliyor.
Ankara Kızılay Patlamada Tanık 00:20
Ankara Kızılay Patlamada Tanık 3.333 izlenme - 1 yıl önce Patlamanın tanığı: "Ben zaten kendimi karşı kaldırımda buldum patlamayla." "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadıköy'ün Fenomen Kedisi Dombili'nin Heykelinin Çalınması 01:22
Kadıköy'ün Fenomen Kedisi Dombili'nin Heykelinin Çalınması 1.923 izlenme - 9 ay önce Kadıköy'de bir kaldırım taşında verdiği pozuyla fenomen haline gelen şişman kedi Tombili'nin heykeli, dün gece kimliği belirsiz kişilerce kaidesinden kırılarak çalındı.
Pratik Asfalt Dökme 19:36
Pratik Asfalt Dökme 5.324 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Abd de bu işin kolayını bulmuşlar..(Ne de olsa orada ki halkın vergileri kutsal sayılıyor...) Eski ve bozuk yolu basit ve ucuz bir yöntemle yenileyebiliyorlar. Darısı bizim başımıza.. İyi seyirler...
Kaldırımda Uyuyan Kızın Yürek Burkan Hikayesi 02:11
Kaldırımda Uyuyan Kızın Yürek Burkan Hikayesi 1.802 izlenme - 9 ay önce Fatih Balat’ta, kaldırımda uyurken fotoğrafı ile gündeme gelen Suriyeli çocuğu Suad, “Küçük kardeşim için bebek bezi ve süt istiyorum. Okuyup doktor olmak, hastaları iyileştirmek istiyorum” dedi. Fatih’in Balat semtinde, 2 gün önce sabaha karşı trafik lambalarının hemen yanındaki bir kaldırımda uyuyan Suriyeli küçük kız çocuğu Suad’ın 3 yıl önce Suriye’deki savaştan kaçıp annesi ve dedesiyle İstanbul’a geldiği öğrenildi. Fatih’te ailesiyle beraber yaşayan Suad’ın babasının ise Suriye’de 2 senedir esir olduğu ortaya çıktı. O fotoğrafın hikayesi 5 yaşında olan ve Türkçeyi henüz tam olarak konuşamayan Suad, amcasının yardımıyla o fotoğrafın hikayesini anlattı. O fotoğraf çekildiğinde Suad’ın yanında olduklarını söyleyen amca Muhammed (13), “Amcası oluyorum ben Suad’ın. O fotoğraf çekildiğinde biz yanındaydık. Uyuyordu orada, yorulmuştu. Sabah 7 ya da 7 buçuktu saat. Orada bütün gece durmuyoruz. Sabahları birkaç saat mendil satmaya gidiyoruz. Suad’ın babası Suriye’de esir. Suad, babasını 2 sene önce gördü son olarak, İstanbul’a geldiğinde babası orada kalmıştı” dedi. “Doktor olup hastaları iyileştirmek istiyorum” Konuşabildiği kadar Türkçesiyle hayallerini ve isteklerini anlatan Suad, “5 yaşındayım. 3 sene önce Türkiye’ye geldik” dedi. “İnternetteki fotoğrafını gördün mü?” sorusuna evet cevabını veren Suad, hayallerini ve isteklerini anlatarak, “Evimize kira istiyorum. Küçük kardeşim için bebek bezi ve süt istiyorum. Okula gitmek istiyorum. Okuyup doktor olmak, hastaları iyileştirmek istiyorum” diye konuştu. Harabe evde 3 aile yaşıyor Babasının Suriye’de esir olduğunu söyleyen Suad, annesi ve küçük kardeşi Muhammed ile dedesinin evinde, amcalarıyla beraber yaşıyor. Harabe halde olduğu görülen ev için 900 TL kira ödediklerini söylüyorlar ve yüksek kira ücretinden şikayet ediyorlar.
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 03:00
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 3.293 izlenme - 1 yıl önce Temsili olarak Türkiyedeki Belediyelerin çalışma şeklini kıyaslayan ve gözler önüne seren.. Profesyonelliğin olumlu sonuçlarını gözümüze sokan , iş disiplinin önemine işaret eden güzel bir video...
Öğrencilerine Felaket Saçan Halit Ertuğrul Hoca 05:35
Öğrencilerine Felaket Saçan Halit Ertuğrul Hoca 3.779 izlenme - 1 yıl önce Anlatım tarzı ile tüyleri diken diken eden halit ertuğrul hocamızın ilginç bir özelliği var, Allah'ın varlığını ispatlayan bütün doğa üstü olaylar öğrencilerinin başına gelmiş.
Horon Tepen Volkan Demirel 01:01
Horon Tepen Volkan Demirel 2.802 izlenme - 12 ay önce Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde horon tepmiş.Gerçi tepmiş değil tepinmiş demek daha doğru olur sanırım dostlar
kaldırıma üç boyutlu resim 03:21
kaldırıma üç boyutlu resim 12.318 izlenme - 7 yıl önce ressam aşmış olayı.millet tuvale yapar adam sokaklara yapıyor.hemde 3 boyutlu resim..
Kaldırım Taşı Yapımı Ve Döşeme Tekniği 02:32
Kaldırım Taşı Yapımı Ve Döşeme Tekniği 6.093 izlenme - 4 yıl önce Kaldırım Taşı Yapımı Ve Döşeme Tekniği
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 01:35
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 3.793 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş’ta kaldırımın üzerinde otururken bir anda kalkmaya karar veren esnaf Bayram Turan’ın oturduğu yerden birkaç saniye sonra freni patlayan otobüs geçti. Yaşadığı şoku hala üzerinden atamayan Turan, “Verilmiş sadakamız varmış.” dedi.
Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an 00:11
Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an 1.165 izlenme - 8 ay önce Türkiye ile Kosova arasında oynanan maçta Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an.
Demet : Arnavut Kaldırımı 1994 04:50
Demet : Arnavut Kaldırımı 1994 13.212 izlenme - 9 yıl önce eski ama guzel bır parça
Kaldırımda Sigara İçen ve İçmeyen Ayrımı 00:58
Kaldırımda Sigara İçen ve İçmeyen Ayrımı 2.332 izlenme - 2 yıl önce Yabancı adamların derdi tasarı terör olayı falan olmadığı için böyle şeylere kafa yormaları normal buda ona örnek bir video olmuş. Kaldırımı bant ile şerit ile ikiye ayırıp sigara içenler ve içmeyenlerin yürüyeceği yeri belirlemişler böylece pasif içici olmuyorsunuz. Ancak sağdan gidilir soldan gelinir şeklinde bir kaldırım yürüşünde bu biraz sıkıntılı olacaktır. Bence güzel bir proje ama bizim ülkemiz gibi yerlerde bunu ancak Bağdat caddesi gibi yerlerde yapabilirsin başka yerdeki insanlar anlamaz ve uğraşmaz.
Ayranla Kafayı Bulan Cicişler 04:01
Ayranla Kafayı Bulan Cicişler 5.401 izlenme - 4 yıl önce Ceyda Ersoy'un muhabbetin sonunda yere kapaklanıp göğüsleri fora ettiği bu röportajın eşine az rastlanılır diye düşünüyorum, her boktanlık videoda mevcut, sanki gizli bir ironi var.
Ankarada Güvenlik Şeridi Yetmeyince Kaldırımdan Giden Sürücü 00:58
Ankarada Güvenlik Şeridi Yetmeyince Kaldırımdan Giden Sürücü 98 izlenme - 1 ay önce Ankara Konya Yolu'nda dün (20.06.2017) bir minibüs, güvenlik şeridinden kendine yol açmaya çalışıyor. Sıkıştığını görünce durup normal şeride girmek yerine kaldırıma çıkıp yoluna devam ediyor. Duraktaki insanlar yanlarından neredeyse kendilerini ezerek geçen minibüsün arkasından bakmakla kalıyorlar. Son olarak, köprü ayağında kaldırımda yürüyen bir kadın ezilmekten kurtuluyor. Olanı biteni izliyoruz.
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 04:37
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 750 izlenme - 11 ay önce HASAN ALİ: "ÖNEMLİ OLAN HIRVATİSTAN MAÇI" Hasan Ali Kaldırım ise, karşılaşmanın sıcak bir havada oynandığını belirterek, "İki takımda zorlandı. Sonuçta hazırlık maçıydı yeni bir kadroydu aramıza yeni katılan tecrübesiz arkadaşlarımız vardı. Onlarda tecrübe kazanınca eminim Milli Takım'a yıllarca hizmet edecekler. Önemli olan Hırvatistan ile oynayacağımız eleme maçıdır. İnşallah pazartesi takım halinde iyi bir sınav veririz. 10 gündür kasığımda bir sorun var biraz zorluyor ama inşallah ilerleyen zamanlarda geçer" açıklamasında bulundu. Emre Mor hakkında da açıklama yapan Kaldırım, "Emre çok yetenekli biraz daha tecrübe kazanında Türkiye'nin Ronaldo'su olabilir. Gol pozisyonları ve golleri değerlendirirse iyi bir dünya yıldızı olur" dedi
Müslüm Gürses-Kaldırım Taşımıyım 04:07
Müslüm Gürses-Kaldırım Taşımıyım 4.626 izlenme - 7 yıl önce ozo1/müslüm gürses/kaldırım taşımıyım/yorum yap oy ver/ş.koçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
Sürücü Kursu 22:18
Sürücü Kursu 1.768 izlenme - 3 yıl önce Durmus Hocamla Ben Macaramız Cok Eylendık Hocam Akıl Bılgılerını Sergıledı Bıze Karsı Ilgılı Olarak Guzel Bı Gundu
Kaldırımdan LCD Televizyonu Araklamak 00:44
Kaldırımdan LCD Televizyonu Araklamak 1.563 izlenme - 3 yıl önce Egenin Adanası sayılabilecek bir şehirdir Denizli. Hele ki son zamanda artan Afgan, İran ve Suriyeli nüfusundan sonra şehir raydan çıkmıştır neredeyse. Denizli'nin en işlek caddeleri arasında yer alan bir mağaza ürünleri sergilemek için kaldırım önüne koymuş vizyonu küçük olan hırsız ise kısa bir araştırmanın ardından malı götürmüş. Hırsız ''gereken cevabı halk verir'' der mi bilemem ama yakalanması için çalışma başlatılmış. Olay 25.12.2014 Tarihinde gerçekleşmiş
Kar, Helikopteri Kadırıma İndirdi 00:36
Kar, Helikopteri Kadırıma İndirdi 3.125 izlenme - 5 yıl önce Sarıyer'de bir helikopter, olumsuz hava şartları nedeniyle sahildeki kaldırıma acil iniş yaptı.
Sibel Can - Kaldırım Çiçeği Dizisi Jenerik (1996) 01:33
Sibel Can - Kaldırım Çiçeği Dizisi Jenerik (1996) 1.542 izlenme - 3 yıl önce Kaldırım Çiçeği Dizisi Jenerik (1996) Müzik :Özkan Turgay Şarkı Sözleri: bir oyana bir buyana dertlerini al gül biraz takma kafani dünyanin ne huyuna ne suyuna gündüze cevir geceyi ugrun olsun ask böcegi sat anasini dünyanin oyna gül kaldirim cicegi sana gizledim sevgi dolu yüregi adim olsada kaldirim cicegi sana sakladim sevgi dolu yüregi adim olsada kaldirim cicegi