Hoşgeldiniz!

kaldırım

Kaldırımda yürüyememek 00:06
Kaldırımda yürüyememek 425.362 izlenme - 5 yıl önce Kaldırımda yürüyememek
Vatandaşların Kaygan Kaldırımla Olan İmtihanı 00:25
Vatandaşların Kaygan Kaldırımla Olan İmtihanı 11.301 izlenme - 5 ay önce Esenyurt’ta bir kaldırıma yapılan engelli rampasından yürümeye çalışan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Kaygan olan rampayla vatandaşların imtihanını izlicez
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul 02:21
Hiçbir Yere Gitmeyen Yol - İstanbul 37.021 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin yaptığı enfes sürrealist çalışma başarılarının devamını dileriz.İyi seyirler efenim
Çocuk Polisler ve Kaldırım Operasyonu 01:34
Çocuk Polisler ve Kaldırım Operasyonu 64.532 izlenme - 3 yıl önce Çocuk polislerin akülü arabalarıyla kaldırımda hız limitlerini zorlayan diğer akülü arabaların peşine düşüp tutuklaması.
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 00:13
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 23.543 izlenme - 1 yıl önce Milli takımın Kosova karşısında attığı ilk gol sonrası yaşanan sevinç talihsiz bir olaya neden oldu. Hasan Ali Kaldırım ile aynı anda zıplayan Volkan Şen havada kafa kafaya çarpıştı. Bu sakatlanma dünya futbol tarihinin ilk örneği.
Elektrik Süpürgesiyle Kaldırım Temizleten Kadın 00:59
Elektrik Süpürgesiyle Kaldırım Temizleten Kadın 4.324 izlenme - 4 ay önce Aşırı zengin olmanın yan etkileri kesin,görüntüde çocuğuyla gezmeye çıkan zengin kadın elektrik süpürgesiyle çocuğuyla geçtiği yerleri temizletiyor
Ehliyetsiz Sürücü Kaldırımda Yürüyen Adama Çarptı! 00:11
Ehliyetsiz Sürücü Kaldırımda Yürüyen Adama Çarptı! 5.193 izlenme - 6 ay önce Ehliyetsiz sürücü hızla giderken, kaldırımdaki yayanın fark etmemesi sonucu korkunç bir kaza meydana geldi. Şans eseri ölen ve yaralanan olmayan kaza kameralara saniye saniye böyle yansıdı.
Hayat Kurtaran Uçan Tekme 00:56
Hayat Kurtaran Uçan Tekme 7.655 izlenme - 9 ay önce Kağıthane’de gece yarısı sokak üzerinde oyun oynayan çocuklar, ölümün eşiğinden döndü. Kontrolden çıkan bir kamyonet, kaldırımı aşıp binanın duvarındaki doğalgaz kutusuna çarptı. 2 kişinin yaralandığı kazada şoför firar ederken, arkadaşına tekme atarak kaçan çocuğun saniyelerle ölümden kurtulduğu o an güvenlik kameralarına işte böyle yansıdı.
Uyuşturucunun Etkisiyle Kaldırıma Tecavüz Eden Hanımefendi 00:14
Uyuşturucunun Etkisiyle Kaldırıma Tecavüz Eden Hanımefendi 9.398 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da yaşanan bu garip olayda, hanım abla aldığı uyuşturucunun etkisiyle kaldırıma saplıyor.
Kaldırımda Masaj Yapmak - Mr. Loudong 20:27
Kaldırımda Masaj Yapmak - Mr. Loudong 6.166 izlenme - 1 yıl önce MR. Loudong üstadın mekan farketmeksizin çalışma azmine tanıklık edeceğimiz bir video içeriği efendim...
Kaldırımda Araba Sürmek 02:36
Kaldırımda Araba Sürmek 4.877 izlenme - 10 ay önce Richard Rojas adlı eski amerikalı asker depresyon sonucu aldığı uyuşturucunun etkisinden dolayı new york times meydanında kaldırımdaki insanları araba ile ezdi. Richard Rojas 4ü ağır olmak üzere toplamda 23 kişiyi ezdi ve 18 yaşında bir kızın ölümüne yol açtı. Sorunlu bir geçmişe sahip olan adam ikinci dereceden cinayet, sorumsuz bir şekilde araç kullanarak ölüme sebebiyet verme ve öldürmeye birden fazla kez teşebbüsden yargılanacak.
Kaldırım Yapan Silindir Makine 01:33
Kaldırım Yapan Silindir Makine 4.945 izlenme - 2 yıl önce ABD'li bir firmanın tanıttığı bu makine sayesinde bir taraftan beton dökülürken diğer taraftan pürüzsüz bir kaldırım yapılabiliyor.
Ankara Kızılay Patlamada Tanık 00:20
Ankara Kızılay Patlamada Tanık 3.333 izlenme - 2 yıl önce Patlamanın tanığı: "Ben zaten kendimi karşı kaldırımda buldum patlamayla." "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pratik Asfalt Dökme 19:36
Pratik Asfalt Dökme 5.545 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Abd de bu işin kolayını bulmuşlar..(Ne de olsa orada ki halkın vergileri kutsal sayılıyor...) Eski ve bozuk yolu basit ve ucuz bir yöntemle yenileyebiliyorlar. Darısı bizim başımıza.. İyi seyirler...
Öğrencilerine Felaket Saçan Halit Ertuğrul Hoca 05:35
Öğrencilerine Felaket Saçan Halit Ertuğrul Hoca 3.934 izlenme - 2 yıl önce Anlatım tarzı ile tüyleri diken diken eden halit ertuğrul hocamızın ilginç bir özelliği var, Allah'ın varlığını ispatlayan bütün doğa üstü olaylar öğrencilerinin başına gelmiş.
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 03:00
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 3.302 izlenme - 2 yıl önce Temsili olarak Türkiyedeki Belediyelerin çalışma şeklini kıyaslayan ve gözler önüne seren.. Profesyonelliğin olumlu sonuçlarını gözümüze sokan , iş disiplinin önemine işaret eden güzel bir video...
kaldırıma üç boyutlu resim 03:21
kaldırıma üç boyutlu resim 12.478 izlenme - 7 yıl önce ressam aşmış olayı.millet tuvale yapar adam sokaklara yapıyor.hemde 3 boyutlu resim..
Horon Tepen Volkan Demirel 01:01
Horon Tepen Volkan Demirel 2.901 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde horon tepmiş.Gerçi tepmiş değil tepinmiş demek daha doğru olur sanırım dostlar
Kadıköy'ün Fenomen Kedisi Dombili'nin Heykelinin Çalınması 01:22
Kadıköy'ün Fenomen Kedisi Dombili'nin Heykelinin Çalınması 1.940 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy'de bir kaldırım taşında verdiği pozuyla fenomen haline gelen şişman kedi Tombili'nin heykeli, dün gece kimliği belirsiz kişilerce kaidesinden kırılarak çalındı.
Kaldırımda Uyuyan Kızın Yürek Burkan Hikayesi 02:11
Kaldırımda Uyuyan Kızın Yürek Burkan Hikayesi 1.858 izlenme - 1 yıl önce Fatih Balat’ta, kaldırımda uyurken fotoğrafı ile gündeme gelen Suriyeli çocuğu Suad, “Küçük kardeşim için bebek bezi ve süt istiyorum. Okuyup doktor olmak, hastaları iyileştirmek istiyorum” dedi. Fatih’in Balat semtinde, 2 gün önce sabaha karşı trafik lambalarının hemen yanındaki bir kaldırımda uyuyan Suriyeli küçük kız çocuğu Suad’ın 3 yıl önce Suriye’deki savaştan kaçıp annesi ve dedesiyle İstanbul’a geldiği öğrenildi. Fatih’te ailesiyle beraber yaşayan Suad’ın babasının ise Suriye’de 2 senedir esir olduğu ortaya çıktı. O fotoğrafın hikayesi 5 yaşında olan ve Türkçeyi henüz tam olarak konuşamayan Suad, amcasının yardımıyla o fotoğrafın hikayesini anlattı. O fotoğraf çekildiğinde Suad’ın yanında olduklarını söyleyen amca Muhammed (13), “Amcası oluyorum ben Suad’ın. O fotoğraf çekildiğinde biz yanındaydık. Uyuyordu orada, yorulmuştu. Sabah 7 ya da 7 buçuktu saat. Orada bütün gece durmuyoruz. Sabahları birkaç saat mendil satmaya gidiyoruz. Suad’ın babası Suriye’de esir. Suad, babasını 2 sene önce gördü son olarak, İstanbul’a geldiğinde babası orada kalmıştı” dedi. “Doktor olup hastaları iyileştirmek istiyorum” Konuşabildiği kadar Türkçesiyle hayallerini ve isteklerini anlatan Suad, “5 yaşındayım. 3 sene önce Türkiye’ye geldik” dedi. “İnternetteki fotoğrafını gördün mü?” sorusuna evet cevabını veren Suad, hayallerini ve isteklerini anlatarak, “Evimize kira istiyorum. Küçük kardeşim için bebek bezi ve süt istiyorum. Okula gitmek istiyorum. Okuyup doktor olmak, hastaları iyileştirmek istiyorum” diye konuştu. Harabe evde 3 aile yaşıyor Babasının Suriye’de esir olduğunu söyleyen Suad, annesi ve küçük kardeşi Muhammed ile dedesinin evinde, amcalarıyla beraber yaşıyor. Harabe halde olduğu görülen ev için 900 TL kira ödediklerini söylüyorlar ve yüksek kira ücretinden şikayet ediyorlar.
Kaldırım Taşı Yapımı Ve Döşeme Tekniği 02:32
Kaldırım Taşı Yapımı Ve Döşeme Tekniği 6.674 izlenme - 5 yıl önce Kaldırım Taşı Yapımı Ve Döşeme Tekniği
Kaldırımda Oturan Adamın Sırtına Çişini Yapan Köpek 00:20
Kaldırımda Oturan Adamın Sırtına Çişini Yapan Köpek 771 izlenme - 5 ay önce Görüntüde kaldırım oturan adamın tipini beyenmeyen köpek üstüne işiyor.Köpek işediye bir bildiği vardır
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 01:35
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 3.853 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş’ta kaldırımın üzerinde otururken bir anda kalkmaya karar veren esnaf Bayram Turan’ın oturduğu yerden birkaç saniye sonra freni patlayan otobüs geçti. Yaşadığı şoku hala üzerinden atamayan Turan, “Verilmiş sadakamız varmış.” dedi.
Demet : Arnavut Kaldırımı 1994 04:50
Demet : Arnavut Kaldırımı 1994 13.212 izlenme - 10 yıl önce eski ama guzel bır parça
Hasan Ali Kaldırım'ın Adana Demirspor'a attığı kafa golü 00:09
Hasan Ali Kaldırım'ın Adana Demirspor'a attığı kafa golü 376 izlenme - 4 ay önce Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda Adana Demirspor'a attığı kafa golü
Kaldırımda Satış Yapanları Ezen Kamyon 00:24
Kaldırımda Satış Yapanları Ezen Kamyon 453 izlenme - 6 ay önce Geri geri gelen kamyon sokakta satış yapanları ve etrafındaki insanları feci bir şekilde biçip geçti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kaldırımda Sigara İçen ve İçmeyen Ayrımı 00:58
Kaldırımda Sigara İçen ve İçmeyen Ayrımı 2.339 izlenme - 3 yıl önce Yabancı adamların derdi tasarı terör olayı falan olmadığı için böyle şeylere kafa yormaları normal buda ona örnek bir video olmuş. Kaldırımı bant ile şerit ile ikiye ayırıp sigara içenler ve içmeyenlerin yürüyeceği yeri belirlemişler böylece pasif içici olmuyorsunuz. Ancak sağdan gidilir soldan gelinir şeklinde bir kaldırım yürüşünde bu biraz sıkıntılı olacaktır. Bence güzel bir proje ama bizim ülkemiz gibi yerlerde bunu ancak Bağdat caddesi gibi yerlerde yapabilirsin başka yerdeki insanlar anlamaz ve uğraşmaz.
Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an 00:11
Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an 1.170 izlenme - 1 yıl önce Türkiye ile Kosova arasında oynanan maçta Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an.
Ayranla Kafayı Bulan Cicişler 04:01
Ayranla Kafayı Bulan Cicişler 5.455 izlenme - 5 yıl önce Ceyda Ersoy'un muhabbetin sonunda yere kapaklanıp göğüsleri fora ettiği bu röportajın eşine az rastlanılır diye düşünüyorum, her boktanlık videoda mevcut, sanki gizli bir ironi var.
Müslüm Gürses-Kaldırım Taşımıyım 04:07
Müslüm Gürses-Kaldırım Taşımıyım 4.680 izlenme - 7 yıl önce ozo1/müslüm gürses/kaldırım taşımıyım/yorum yap oy ver/ş.koçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound