Hoşgeldiniz!

Kaldırmak Videoları İzle

Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek 00:19
Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek 1.169.993 izlenme - 2 yıl önce Köpeği yattığı yerden kaldırtıp kendisi bir güzel uzanan bebekten buraların patronu benim havaları. 12.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kolay Motivasyon Buna Denir 00:06
Kolay Motivasyon Buna Denir 908.018 izlenme - 2 yıl önce Agırsiklet yapan adamın bir kız görence ağırlığı nasıl kaldırdığına şok olacaksınız.
16 Yaşında Nissan Gt-R İle Hatun Tavlamak 05:16
16 Yaşında Nissan Gt-R İle Hatun Tavlamak 64.733 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar kiraladıkları (ingilizcem 'Are you sex?' derecesinde olduğu için tahmin ediyorum) Nissan GT-R ile yine bizlerin ''Vay be taş gibi hatunu aldı'' diye iç geçireceği bir sosyal deneye imza atmışlar.Tamam kız tavlarken arabalar etkili bir silah ama 16 yaşında ki veleti bile bir anda playboy yapabilecek kadar etkili olduğunu bilmek şaşırtıcı..Ya da değil..İzliyoruz..
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 01:30
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 16.380 izlenme - 1 yıl önce Çin’de, videoyu izledikten sonra saygı duymaya başladığım bir abi, afedersin tenasül uzvuna 3 koli bira bağlıyor ve bu üç koli birayı zekeriyle havaya kaldırıyor! Adeta bir sahne şovu sergiler gibi izleyicileri de almış karşısına gösteri yapıyor resmen. Üstelik alkışları almadan da gösterisini sonlandırmıyor. Nasıl oluyor demeyin videoyu izleyin! ‘Kaldırıyor’ derken de öyle yerden biraz havalandırıp bırakmıyor, bildiğin sallandırıyor bir de…
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 00:36
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 7.538 izlenme - 1 yıl önce Maymunlardaki de nasıl bir fanteziyse artık. Eleman zaten arabanın üzerine çıkar çıkmaz malafatı dikiyor. Çocuğun önünde olması pek hoş olmamış hani.
kız kaldırmak işte böyle olur 00:45
kız kaldırmak işte böyle olur 33.085 izlenme - 8 yıl önce kız kaldırmak işte böyle olur
Çorapla Göğüs Büyütme 05:05
Çorapla Göğüs Büyütme 8.980 izlenme - 3 yıl önce Fazla bir şeyler yazıp çizmeye gerek yok, ablamız gayet basit bir şekilde bize konuyu özetlemiş, bize de izlemek düşer
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 02:39
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 4.656 izlenme - 1 yıl önce Zenci iri yarı bir adam ve cılız bir çinli karşı karşıya gelir. Tek amaçları vardır cinsel organlarına astıkları güllelerin ağırlığına dayanabilmek.
Canlı Yayında Eşek Şakası 01:42
Canlı Yayında Eşek Şakası 4.262 izlenme - 2 yıl önce Capucine Anav adlı seksi arkadaşımız böyle bir şakaya maruz kalıyor canlı yayında, bu Fransızlar da Arjantinlilere özeniyor galiba.
Traktör Kaldırma 00:20
Traktör Kaldırma 3.375 izlenme - 2 yıl önce Bu traktörü kaldırmak herkesin yapabileceği bir iş değil. Kırk fırın ekmek lazım.Traktörün ağırlığı bir tondan fazla..ama nasıl kalkıyor...
İlginç Şekilde Halter Kaldıran Kız 00:58
İlginç Şekilde Halter Kaldıran Kız 1.456 izlenme - 2 yıl önce Seksi olmakla birlikte çoğu delikanlıyım diye gezenlerden daha iyi halter kaldırıyor da o duruş ne!
Bisikletle Hunharca Ön Kaldırmak 04:33
Bisikletle Hunharca Ön Kaldırmak 1.896 izlenme - 3 yıl önce Yol boyunca durmaksızın bisikletle ön kaldırarak yol alan genci görenler küçük dilini yutuyor.
Kim Demiş Arka Teker Ön Tekeri Geçemez Diye! 00:16
Kim Demiş Arka Teker Ön Tekeri Geçemez Diye! 2.935 izlenme - 3 yıl önce Bisikletle artistlik yapayım derken başına öyle bir şey geldi ki... bisikletle ön kaldırıp yere düştü.
Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırması 00:54
Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırması 1.099 izlenme - 2 yıl önce Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Gülseren karakterinin süper kahramanlar gibi ticari taksi kaldırması, ekran başındakileri güldürdü.
Aile Babası - Doğu Demirkol 04:51
Aile Babası - Doğu Demirkol 1.980 izlenme - 2 yıl önce Nasıl iyi bir koca olunur, nasıl evlat yetiştirilir sorularının yanıtını içeren bu didaktik videoyu sizlere sunmaktan kıvanç duyarım. Ders çıkarmaya bakın. İyi seyirler...
İleri Seviye Kas Çalıştırmak - Workout 02:59
İleri Seviye Kas Çalıştırmak - Workout 1.276 izlenme - 2 yıl önce Videodaki siyahi arkadaşın ismi kali muscle ; diğerinin ismi ise elliot hulse. Gösterdikleri hareketler, yapmak temel sevidekiler için imkansıza yakın olsa da, iyi bir motivasyon kaynağı olduğunu düşünüyorum. Herkese iyi seyirler.
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 03:33
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 1.148 izlenme - 3 yıl önce wifi password hack galaxy s3 proteus 8 yükle kaldırılmayan program kaldırma bilgisayardan programı kaldırma
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 03:19
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 1.600 izlenme - 2 yıl önce Efenim şu Siri ne güzel bir buluştur der ve anlatmaya başlarım olayı, şimdi videodaki arkadaşlar Siri'yi kullanarak etrafındaki kızları aramasını ister, ismini sorar gibi gibi. ve olanlar olur. İzliyoruz.. Not: 5s özelliğiymiş.
Sosyal Deney Olarak Evsiz vs İş Adamı Düşeni Kaldırma Şakası 03:21
Sosyal Deney Olarak Evsiz vs İş Adamı Düşeni Kaldırma Şakası 1.237 izlenme - 2 yıl önce Dm Pranks Ekibinin bu sosyal deney şakasında şu konu işleniyor. Sakat ve koltuk değneğiyle zorlukla yürüyen iki sakat adam hayal edin. Ama birisi İş Adamı diğeri Evsiz bir fakir. Hangisine daha çok yardım ediliyor? Siz olsanız ne yapardınız? Toplumun sosyal vicdan testi olan bu şakayla sizleri baş başa bırakıyorum. İyi seyirler.
Bisiklette Ön Kaldırmak Budur 01:38
Bisiklette Ön Kaldırmak Budur 1.344 izlenme - 4 yıl önce Bisiklette Ön Kaldırmak Budur
Türk Gibi Kaldırmak 00:49
Türk Gibi Kaldırmak 616 izlenme - 2 yıl önce Tüm dünyaya nam salmış türk gücü Human Turkish Get Up diye bir terimin ortaya çıkmasına ön ayak oldu Tek elle ve sırt yerde iken yapılan bu kaldırma şeklini izleyelim...
iş sadece kaldırmak değil  - sonuna dikkat! 01:00
iş sadece kaldırmak değil - sonuna dikkat! 3.414 izlenme - 7 yıl önce iş sadece kaldırmak değil - sonuna dikkat!
Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonu 00:21
Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonu 668 izlenme - 3 yıl önce Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonunu hep birlikte izliyoruz. Gücü yetmediği için koltuğu yerinden bile kımıldatamayan bu çocuk sizleri de güldürecek.
 Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 1.014 izlenme - 3 yıl önce Meghan Umphres Leatherman isimli 33 yaşındaki hamile kadın, 98 kiloluk ağırlığın altına giriyor..
Ereksiyon Halinde Kız Tavlamak (Altyazılı) 03:54
Ereksiyon Halinde Kız Tavlamak (Altyazılı) 781 izlenme - 3 yıl önce Kahramanımız donuna yerleştirdiği düzenekle kızların yanına gidip numaraları ister ve sonrasında olaylar gelişir, izliyoruz efendim.
Tek Elle Hatun Kaldırma Festivali 02:41
Tek Elle Hatun Kaldırma Festivali 820 izlenme - 2 yıl önce ABD'de kaslı abiler ve ponpon kızlardan oluşan bir grup bu ciddi çalışma gerektiren şovu bir festivale dönüştürmüşler. Saygı duyulası..
Roma'da Saraya Hadım Seçmece - History Of The World Part I (1981) 02:03
Roma'da Saraya Hadım Seçmece - History Of The World Part I (1981) 919 izlenme - 2 yıl önce Hep merak ederdim bir insan sarayda hadım olmayı nasıl kabul eder, niye kabul eder? Kendisi mi olmak ister, yoksa zorla mı yapılır. Küçüklükten mi yetiştirilir, sonradan mı yapılır falan diye. Neyse. Adamımız, Roma da hadım seçmelerinde bulur kendini, Caladonia'nın tahriklerine dayanamayıp isyan eder ve bu duruma tüy kaldırır.
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 01:59
Berna Laçin - Yer Çekimi Kanunu 752 izlenme - 2 yıl önce Yer çekiminin erkekler ve kadınlar üzerindeki dağılma etkisi farklıdır. Erkekler yer çekimini yenmek için kalpleri vasıtasıyla kan pompalamak zorundayken, kadınlar doğal olarak yenik düştüklerinde estetik ameliyat olarak bu fizik kanuna karşı koyabilmektedirler. Newton'un kafasına düşen elmayla başlayan sürecin bu konuma indirgeneceğini kimse tahmin edemezdi.
Kahrolsun O Kadın! - Devlerin Aşkı 01:18
Kahrolsun O Kadın! - Devlerin Aşkı 738 izlenme - 2 yıl önce Devlerin Aşkı filminin akıllarda kalan bir sahnesi.Tarık kendisine acı çektiren o kadının şerefine içecek mi? izleyelim.
Spor Salonundan Kız Kaldırmak 00:55
Spor Salonundan Kız Kaldırmak 986 izlenme - 4 yıl önce Böyle kız kaldırma görülmedi. Uygulamalı anlatım.