Hoşgeldiniz!

kaldırmak

Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek 00:19
Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek 1.174.733 izlenme - 3 yıl önce Köpeği yattığı yerden kaldırtıp kendisi bir güzel uzanan bebekten buraların patronu benim havaları. 12.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kolay Motivasyon Buna Denir 00:06
Kolay Motivasyon Buna Denir 908.839 izlenme - 3 yıl önce Agırsiklet yapan adamın bir kız görence ağırlığı nasıl kaldırdığına şok olacaksınız.
16 Yaşında Nissan Gt-R İle Hatun Tavlamak 05:16
16 Yaşında Nissan Gt-R İle Hatun Tavlamak 65.997 izlenme - 3 yıl önce Çocuklar kiraladıkları (ingilizcem 'Are you sex?' derecesinde olduğu için tahmin ediyorum) Nissan GT-R ile yine bizlerin ''Vay be taş gibi hatunu aldı'' diye iç geçireceği bir sosyal deneye imza atmışlar.Tamam kız tavlarken arabalar etkili bir silah ama 16 yaşında ki veleti bile bir anda playboy yapabilecek kadar etkili olduğunu bilmek şaşırtıcı..Ya da değil..İzliyoruz..
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 01:30
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 19.097 izlenme - 2 yıl önce Çin’de, videoyu izledikten sonra saygı duymaya başladığım bir abi, afedersin tenasül uzvuna 3 koli bira bağlıyor ve bu üç koli birayı zekeriyle havaya kaldırıyor! Adeta bir sahne şovu sergiler gibi izleyicileri de almış karşısına gösteri yapıyor resmen. Üstelik alkışları almadan da gösterisini sonlandırmıyor. Nasıl oluyor demeyin videoyu izleyin! ‘Kaldırıyor’ derken de öyle yerden biraz havalandırıp bırakmıyor, bildiğin sallandırıyor bir de…
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 00:36
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 10.465 izlenme - 2 yıl önce Maymunlardaki de nasıl bir fanteziyse artık. Eleman zaten arabanın üzerine çıkar çıkmaz malafatı dikiyor. Çocuğun önünde olması pek hoş olmamış hani.
kız kaldırmak işte böyle olur 00:45
kız kaldırmak işte böyle olur 33.100 izlenme - 9 yıl önce kız kaldırmak işte böyle olur
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 02:39
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 8.174 izlenme - 2 yıl önce Zenci iri yarı bir adam ve cılız bir çinli karşı karşıya gelir. Tek amaçları vardır cinsel organlarına astıkları güllelerin ağırlığına dayanabilmek.
Çorapla Göğüs Büyütme 05:05
Çorapla Göğüs Büyütme 9.848 izlenme - 3 yıl önce Fazla bir şeyler yazıp çizmeye gerek yok, ablamız gayet basit bir şekilde bize konuyu özetlemiş, bize de izlemek düşer
Canlı Yayında Eşek Şakası 01:42
Canlı Yayında Eşek Şakası 4.635 izlenme - 3 yıl önce Capucine Anav adlı seksi arkadaşımız böyle bir şakaya maruz kalıyor canlı yayında, bu Fransızlar da Arjantinlilere özeniyor galiba.
Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırması 00:54
Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırması 2.695 izlenme - 2 yıl önce Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Gülseren karakterinin süper kahramanlar gibi ticari taksi kaldırması, ekran başındakileri güldürdü.
Traktör Kaldırma 00:20
Traktör Kaldırma 3.413 izlenme - 3 yıl önce Bu traktörü kaldırmak herkesin yapabileceği bir iş değil. Kırk fırın ekmek lazım.Traktörün ağırlığı bir tondan fazla..ama nasıl kalkıyor...
İlginç Şekilde Halter Kaldıran Kız 00:58
İlginç Şekilde Halter Kaldıran Kız 1.970 izlenme - 3 yıl önce Seksi olmakla birlikte çoğu delikanlıyım diye gezenlerden daha iyi halter kaldırıyor da o duruş ne!
Bisikletle Hunharca Ön Kaldırmak 04:33
Bisikletle Hunharca Ön Kaldırmak 2.065 izlenme - 3 yıl önce Yol boyunca durmaksızın bisikletle ön kaldırarak yol alan genci görenler küçük dilini yutuyor.
Kim Demiş Arka Teker Ön Tekeri Geçemez Diye! 00:16
Kim Demiş Arka Teker Ön Tekeri Geçemez Diye! 2.941 izlenme - 4 yıl önce Bisikletle artistlik yapayım derken başına öyle bir şey geldi ki... bisikletle ön kaldırıp yere düştü.
Düğünden Kız Kaçırmak 00:50
Düğünden Kız Kaçırmak 2.298 izlenme - 3 yıl önce Düğünde oynamak için kalkan kızı iki kişi sinsice yaklaşıp kaçırmaya çalışıyor.
İleri Seviye Kas Çalıştırmak - Workout 02:59
İleri Seviye Kas Çalıştırmak - Workout 1.641 izlenme - 3 yıl önce Videodaki siyahi arkadaşın ismi kali muscle ; diğerinin ismi ise elliot hulse. Gösterdikleri hareketler, yapmak temel sevidekiler için imkansıza yakın olsa da, iyi bir motivasyon kaynağı olduğunu düşünüyorum. Herkese iyi seyirler.
Aile Babası - Doğu Demirkol 04:51
Aile Babası - Doğu Demirkol 2.170 izlenme - 3 yıl önce Nasıl iyi bir koca olunur, nasıl evlat yetiştirilir sorularının yanıtını içeren bu didaktik videoyu sizlere sunmaktan kıvanç duyarım. Ders çıkarmaya bakın. İyi seyirler...
Türk Gibi Kaldırmak 00:49
Türk Gibi Kaldırmak 1.199 izlenme - 3 yıl önce Tüm dünyaya nam salmış türk gücü Human Turkish Get Up diye bir terimin ortaya çıkmasına ön ayak oldu Tek elle ve sırt yerde iken yapılan bu kaldırma şeklini izleyelim...
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 03:33
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 1.243 izlenme - 4 yıl önce wifi password hack galaxy s3 proteus 8 yükle kaldırılmayan program kaldırma bilgisayardan programı kaldırma
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 03:19
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 1.989 izlenme - 3 yıl önce Efenim şu Siri ne güzel bir buluştur der ve anlatmaya başlarım olayı, şimdi videodaki arkadaşlar Siri'yi kullanarak etrafındaki kızları aramasını ister, ismini sorar gibi gibi. ve olanlar olur. İzliyoruz.. Not: 5s özelliğiymiş.
Bisiklette Ön Kaldırmak Budur 01:38
Bisiklette Ön Kaldırmak Budur 1.424 izlenme - 5 yıl önce Bisiklette Ön Kaldırmak Budur
Ereksiyon Halinde Kız Tavlamak (Altyazılı) 03:54
Ereksiyon Halinde Kız Tavlamak (Altyazılı) 1.048 izlenme - 4 yıl önce Kahramanımız donuna yerleştirdiği düzenekle kızların yanına gidip numaraları ister ve sonrasında olaylar gelişir, izliyoruz efendim.
iş sadece kaldırmak değil  - sonuna dikkat! 01:00
iş sadece kaldırmak değil - sonuna dikkat! 3.421 izlenme - 8 yıl önce iş sadece kaldırmak değil - sonuna dikkat!
Sosyal Deney Olarak Evsiz vs İş Adamı Düşeni Kaldırma Şakası 03:21
Sosyal Deney Olarak Evsiz vs İş Adamı Düşeni Kaldırma Şakası 1.315 izlenme - 3 yıl önce Dm Pranks Ekibinin bu sosyal deney şakasında şu konu işleniyor. Sakat ve koltuk değneğiyle zorlukla yürüyen iki sakat adam hayal edin. Ama birisi İş Adamı diğeri Evsiz bir fakir. Hangisine daha çok yardım ediliyor? Siz olsanız ne yapardınız? Toplumun sosyal vicdan testi olan bu şakayla sizleri baş başa bırakıyorum. İyi seyirler.
Roma'da Saraya Hadım Seçmece - History Of The World Part I (1981) 02:03
Roma'da Saraya Hadım Seçmece - History Of The World Part I (1981) 1.261 izlenme - 3 yıl önce Hep merak ederdim bir insan sarayda hadım olmayı nasıl kabul eder, niye kabul eder? Kendisi mi olmak ister, yoksa zorla mı yapılır. Küçüklükten mi yetiştirilir, sonradan mı yapılır falan diye. Neyse. Adamımız, Roma da hadım seçmelerinde bulur kendini, Caladonia'nın tahriklerine dayanamayıp isyan eder ve bu duruma tüy kaldırır.
Tek Elle Hatun Kaldırma Festivali 02:41
Tek Elle Hatun Kaldırma Festivali 996 izlenme - 3 yıl önce ABD'de kaslı abiler ve ponpon kızlardan oluşan bir grup bu ciddi çalışma gerektiren şovu bir festivale dönüştürmüşler. Saygı duyulası..
Ayağıyla 6 İnsanı Kaldıran Fitness Erkeği 00:25
Ayağıyla 6 İnsanı Kaldıran Fitness Erkeği 59 izlenme - 3 ay önce Abimiz baya bir çılgın çıktı yahu.... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kahrolsun O Kadın! - Devlerin Aşkı 01:18
Kahrolsun O Kadın! - Devlerin Aşkı 966 izlenme - 3 yıl önce Devlerin Aşkı filminin akıllarda kalan bir sahnesi.Tarık kendisine acı çektiren o kadının şerefine içecek mi? izleyelim.
 Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 1.037 izlenme - 4 yıl önce Meghan Umphres Leatherman isimli 33 yaşındaki hamile kadın, 98 kiloluk ağırlığın altına giriyor..
Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonu 00:21
Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonu 672 izlenme - 3 yıl önce Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonunu hep birlikte izliyoruz. Gücü yetmediği için koltuğu yerinden bile kımıldatamayan bu çocuk sizleri de güldürecek.