Hoşgeldiniz!

Kaldırmak Videoları İzle

Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek 00:19
Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek 1.170.521 izlenme - 2 yıl önce Köpeği yattığı yerden kaldırtıp kendisi bir güzel uzanan bebekten buraların patronu benim havaları. 12.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Köpeğe Patronun Kim Olduğunu Öğreten Bebek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kolay Motivasyon Buna Denir 00:06
Kolay Motivasyon Buna Denir 908.236 izlenme - 2 yıl önce Agırsiklet yapan adamın bir kız görence ağırlığı nasıl kaldırdığına şok olacaksınız.
16 Yaşında Nissan Gt-R İle Hatun Tavlamak 05:16
16 Yaşında Nissan Gt-R İle Hatun Tavlamak 65.206 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar kiraladıkları (ingilizcem 'Are you sex?' derecesinde olduğu için tahmin ediyorum) Nissan GT-R ile yine bizlerin ''Vay be taş gibi hatunu aldı'' diye iç geçireceği bir sosyal deneye imza atmışlar.Tamam kız tavlarken arabalar etkili bir silah ama 16 yaşında ki veleti bile bir anda playboy yapabilecek kadar etkili olduğunu bilmek şaşırtıcı..Ya da değil..İzliyoruz..
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 01:30
Penisiyle 3 Koli Kaldıran Çinli Adam 17.055 izlenme - 2 yıl önce Çin’de, videoyu izledikten sonra saygı duymaya başladığım bir abi, afedersin tenasül uzvuna 3 koli bira bağlıyor ve bu üç koli birayı zekeriyle havaya kaldırıyor! Adeta bir sahne şovu sergiler gibi izleyicileri de almış karşısına gösteri yapıyor resmen. Üstelik alkışları almadan da gösterisini sonlandırmıyor. Nasıl oluyor demeyin videoyu izleyin! ‘Kaldırıyor’ derken de öyle yerden biraz havalandırıp bırakmıyor, bildiğin sallandırıyor bir de…
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 00:36
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 8.087 izlenme - 1 yıl önce Maymunlardaki de nasıl bir fanteziyse artık. Eleman zaten arabanın üzerine çıkar çıkmaz malafatı dikiyor. Çocuğun önünde olması pek hoş olmamış hani.
kız kaldırmak işte böyle olur 00:45
kız kaldırmak işte böyle olur 33.089 izlenme - 8 yıl önce kız kaldırmak işte böyle olur
Çorapla Göğüs Büyütme 05:05
Çorapla Göğüs Büyütme 9.177 izlenme - 3 yıl önce Fazla bir şeyler yazıp çizmeye gerek yok, ablamız gayet basit bir şekilde bize konuyu özetlemiş, bize de izlemek düşer
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 02:39
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 5.312 izlenme - 1 yıl önce Zenci iri yarı bir adam ve cılız bir çinli karşı karşıya gelir. Tek amaçları vardır cinsel organlarına astıkları güllelerin ağırlığına dayanabilmek.
Canlı Yayında Eşek Şakası 01:42
Canlı Yayında Eşek Şakası 4.409 izlenme - 3 yıl önce Capucine Anav adlı seksi arkadaşımız böyle bir şakaya maruz kalıyor canlı yayında, bu Fransızlar da Arjantinlilere özeniyor galiba.
Traktör Kaldırma 00:20
Traktör Kaldırma 3.388 izlenme - 3 yıl önce Bu traktörü kaldırmak herkesin yapabileceği bir iş değil. Kırk fırın ekmek lazım.Traktörün ağırlığı bir tondan fazla..ama nasıl kalkıyor...
İlginç Şekilde Halter Kaldıran Kız 00:58
İlginç Şekilde Halter Kaldıran Kız 1.760 izlenme - 2 yıl önce Seksi olmakla birlikte çoğu delikanlıyım diye gezenlerden daha iyi halter kaldırıyor da o duruş ne!
Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırması 00:54
Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırması 1.547 izlenme - 2 yıl önce Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Gülseren karakterinin süper kahramanlar gibi ticari taksi kaldırması, ekran başındakileri güldürdü.
Bisikletle Hunharca Ön Kaldırmak 04:33
Bisikletle Hunharca Ön Kaldırmak 1.952 izlenme - 3 yıl önce Yol boyunca durmaksızın bisikletle ön kaldırarak yol alan genci görenler küçük dilini yutuyor.
Kim Demiş Arka Teker Ön Tekeri Geçemez Diye! 00:16
Kim Demiş Arka Teker Ön Tekeri Geçemez Diye! 2.938 izlenme - 3 yıl önce Bisikletle artistlik yapayım derken başına öyle bir şey geldi ki... bisikletle ön kaldırıp yere düştü.
Aile Babası - Doğu Demirkol 04:51
Aile Babası - Doğu Demirkol 2.048 izlenme - 2 yıl önce Nasıl iyi bir koca olunur, nasıl evlat yetiştirilir sorularının yanıtını içeren bu didaktik videoyu sizlere sunmaktan kıvanç duyarım. Ders çıkarmaya bakın. İyi seyirler...
İleri Seviye Kas Çalıştırmak - Workout 02:59
İleri Seviye Kas Çalıştırmak - Workout 1.354 izlenme - 2 yıl önce Videodaki siyahi arkadaşın ismi kali muscle ; diğerinin ismi ise elliot hulse. Gösterdikleri hareketler, yapmak temel sevidekiler için imkansıza yakın olsa da, iyi bir motivasyon kaynağı olduğunu düşünüyorum. Herkese iyi seyirler.
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 03:33
Denetim Masasından Kaldırılmayan Programları Kaldırma 1.182 izlenme - 3 yıl önce wifi password hack galaxy s3 proteus 8 yükle kaldırılmayan program kaldırma bilgisayardan programı kaldırma
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 03:19
Siri Kullanarak Kız Kaldırmak 1.781 izlenme - 3 yıl önce Efenim şu Siri ne güzel bir buluştur der ve anlatmaya başlarım olayı, şimdi videodaki arkadaşlar Siri'yi kullanarak etrafındaki kızları aramasını ister, ismini sorar gibi gibi. ve olanlar olur. İzliyoruz.. Not: 5s özelliğiymiş.
Bisiklette Ön Kaldırmak Budur 01:38
Bisiklette Ön Kaldırmak Budur 1.373 izlenme - 4 yıl önce Bisiklette Ön Kaldırmak Budur
Sosyal Deney Olarak Evsiz vs İş Adamı Düşeni Kaldırma Şakası 03:21
Sosyal Deney Olarak Evsiz vs İş Adamı Düşeni Kaldırma Şakası 1.266 izlenme - 2 yıl önce Dm Pranks Ekibinin bu sosyal deney şakasında şu konu işleniyor. Sakat ve koltuk değneğiyle zorlukla yürüyen iki sakat adam hayal edin. Ama birisi İş Adamı diğeri Evsiz bir fakir. Hangisine daha çok yardım ediliyor? Siz olsanız ne yapardınız? Toplumun sosyal vicdan testi olan bu şakayla sizleri baş başa bırakıyorum. İyi seyirler.
iş sadece kaldırmak değil  - sonuna dikkat! 01:00
iş sadece kaldırmak değil - sonuna dikkat! 3.417 izlenme - 7 yıl önce iş sadece kaldırmak değil - sonuna dikkat!
Düğünden Kız Kaçırmak 00:50
Düğünden Kız Kaçırmak 1.119 izlenme - 2 yıl önce Düğünde oynamak için kalkan kızı iki kişi sinsice yaklaşıp kaçırmaya çalışıyor.
Kuyu - Metin Erksan (1968 - 83 dk) 01:23:49
Kuyu - Metin Erksan (1968 - 83 dk) 1.322 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Metin Erksan Senaryo: Metin Erksan Yapımcı: Necip Sarıcıoğlu Müzik: Abdullah Nail Bayşu, Orhan Gencebay Görüntü Yönetmeni: Ali Uğur, Mengü Yeğin Tür: Dram Özellikler: Siyah Beyaz Oynayanlar: Hayati Hamzaoğlu, Nil Göncü, Demir Karahan, Aliye Rona, Osman Alyanak, T. Fikret Uçak, Ahmet Turgutlu, Reşit Çildam, Mustafa Dağhan, Sabahat Işık, Ahmet Acar Konusu: Gerçekten yaşanmış bir gazete haberinden. Erksan filme Kuran'dan bir ayetle girer: "Kadınlara iyilikle davranın. Filmin mesajıdır bu. Çünkü konu yaban bir adamın bir kadın üzerinde uyguladığı şiddeti sergilemektedir. Köylü Osman (Hayati Hamzaoğlu), aynı köyden, deliler gibi tutkun olduğu Fatma'yı (Nil Göncü) dağa kaldırır. Fatma teslim olmaz. Çünkü bu kara sevda tek yanlıdır. Hapisten çıkan Osman bir kez inat etmiş kafasına takmıştır. Bir kez daha kaçırır ve üçüncüsünde Fatma'yı bir ağaca bağlayarak zorla tecavüz eder. Ama Fatma’nın intikamı acıdır. Osman'ı su almak için kuyuya indiğinde üzerine kaya ve taş parçalarını yağdırarak öldürür.Sonra da kendini asar. (Agah Özgüç'ün 100 Filmde Türk Sineması kitabından)
Türk Gibi Kaldırmak 00:49
Türk Gibi Kaldırmak 632 izlenme - 2 yıl önce Tüm dünyaya nam salmış türk gücü Human Turkish Get Up diye bir terimin ortaya çıkmasına ön ayak oldu Tek elle ve sırt yerde iken yapılan bu kaldırma şeklini izleyelim...
Ereksiyon Halinde Kız Tavlamak (Altyazılı) 03:54
Ereksiyon Halinde Kız Tavlamak (Altyazılı) 835 izlenme - 3 yıl önce Kahramanımız donuna yerleştirdiği düzenekle kızların yanına gidip numaraları ister ve sonrasında olaylar gelişir, izliyoruz efendim.
Roma'da Saraya Hadım Seçmece - History Of The World Part I (1981) 02:03
Roma'da Saraya Hadım Seçmece - History Of The World Part I (1981) 1.042 izlenme - 2 yıl önce Hep merak ederdim bir insan sarayda hadım olmayı nasıl kabul eder, niye kabul eder? Kendisi mi olmak ister, yoksa zorla mı yapılır. Küçüklükten mi yetiştirilir, sonradan mı yapılır falan diye. Neyse. Adamımız, Roma da hadım seçmelerinde bulur kendini, Caladonia'nın tahriklerine dayanamayıp isyan eder ve bu duruma tüy kaldırır.
Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonu 00:21
Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonu 668 izlenme - 3 yıl önce Koltuğu Kaldırmaya Çalışan Çocuğun Acı Sonunu hep birlikte izliyoruz. Gücü yetmediği için koltuğu yerinden bile kımıldatamayan bu çocuk sizleri de güldürecek.
Tek Elle Hatun Kaldırma Festivali 02:41
Tek Elle Hatun Kaldırma Festivali 876 izlenme - 3 yıl önce ABD'de kaslı abiler ve ponpon kızlardan oluşan bir grup bu ciddi çalışma gerektiren şovu bir festivale dönüştürmüşler. Saygı duyulası..
 Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 1.017 izlenme - 3 yıl önce Meghan Umphres Leatherman isimli 33 yaşındaki hamile kadın, 98 kiloluk ağırlığın altına giriyor..
Kahrolsun O Kadın! - Devlerin Aşkı 01:18
Kahrolsun O Kadın! - Devlerin Aşkı 816 izlenme - 2 yıl önce Devlerin Aşkı filminin akıllarda kalan bir sahnesi.Tarık kendisine acı çektiren o kadının şerefine içecek mi? izleyelim.