Hoşgeldiniz!

kalemler

Apple Pencil'ı Kalemtraşla Açmaya Çalışırsanız Ne Olur? 03:14
Apple Pencil'ı Kalemtraşla Açmaya Çalışırsanız Ne Olur? 3.508 izlenme - 3 yıl önce Ucunu açtığımız kalemlerin yerini alan teknolojik kalemler kalemtraşla tanışırlarsa ne olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yalçın Küçük - Hele Hele Hele Hele 00:24
Yalçın Küçük - Hele Hele Hele Hele 1.051 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Küçük'ün, Ulusal TV'deki Kalemler ve Kılıçlar adlı programda, sevmediği kişilere atarlandığı anlardan bazı kesitler... Başka bir deyişle; İnci Sözlük'ün efsane swflerinden olan helehelehele.swf.
yazamaz kalemler sultanım seni islam ümmetinin sesi 05:51
yazamaz kalemler sultanım seni islam ümmetinin sesi 958 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/islam-ümmetinin-sesi/115816635126683
birbirine düşürmek mi? evet işte bu... 03:24
birbirine düşürmek mi? evet işte bu... 508 izlenme - 8 yıl önce sanki dünyayı yönetmek isteyenlerin yapmak istedikleri gibi değil mi?
Kalemler Yazmaz Oldu 05:15
Kalemler Yazmaz Oldu 372 izlenme - 8 yıl önce söz&müzik dinçer avcı
Türkçem - Genç Kalemler 04:26
Türkçem - Genç Kalemler 200 izlenme - 3 yıl önce Selanik'te çıkarılan, Ziya Gökalp, Ömer Seyfettin gibi yazarların öncülük ettiği Genç Kalemler dergisi ve Türkçe 'ye etkileri.
Robert & Senel Ft. Sevda Kır  - Kalemler Ve Sayfalar 03:02
Robert & Senel Ft. Sevda Kır - Kalemler Ve Sayfalar 40 izlenme - 7 yıl önce robert facebook www.facebook.com/robertsrap robert myspace www.myspace.com/robertraps robert twitter www.twitter.com/robertrapsrobert sözleri yoktun sen aslında olmamış gibiydin oncaşarkı yazdım eskittim kalemler ve sayfalardasen vardın üstü silik resimler ve tablolarşimdiyse dertleştiğim aynadaki yansıman mı ? yandım artık cehennem ve sevdiğim kız düşmanımher gün tekel kuyruğunda bak boşaldı cüzdanım kigezdiğimiz sokaklarda kalkıyorum her sabah benseni unutmamak için bakmıyorum kimseyemüşkül