Hoşgeldiniz!

kalifornia

900 kişiyle Yatan Kadın - Seks Terapisti 05:31
900 kişiyle Yatan Kadın - Seks Terapisti 9.078 izlenme - 2 yıl önce Size anlatacağım tüm bilgiler doğru güzel insanlar herhangi bir abartma unsuru yok ve hepsi gerçek.Teyzemizin adı Cheryl Cohen Greene 66 yaşında -37 yıldır bu işi yapıyor- , kocasını yolladıktan sonra kendi deyimiyle hastaları geliyor.Bu erkekler kadınlarla iletişime giremeyecek kadar utangaç,çekingen hatta nasıl davranmasını bilmeyen insanlar.Bu erkeklerle sohbet eden Cheryl , onları bir ilişkiye hazırlıyor(ortalama 8-12 seans arası ve seansların her biri 240 dolar) ve onlarla beraber oluyor.Onlara yatakta bir kadına nasıl davranmaları gerektiğiden tutun,öpüşmek,dokunmak,erken boşalmayı önleme,önsevişme süresini uzatma v.b. şeyleri öğretiyor. 35-86 yaş aralığında ve ayrıca oldukça nüfuzlu müşterileri de var.Dolayısıyla "Lan ne yapıyon?" diyerek tepki gösteren kesime karşı bu müşterileriyle aba altından sopa da gösteriyor.Bazen günde 3 bazen maksimum 10 müşteriyle yolunu buluyor.Unutmadan kocasını da bu sayede tanımış.Önce danışmaya gelmiş adamcağız sonra evlenmişler.Araştırırsanız kendisi CNN den tutun USA da çıkmadığı program ve kanal kalmadı.Hatta hayatı senaryolaştırılarak bir filme konu oldu ve Sundance Film Festivali nde ödül aldı. Sex Terapistliği ise oldukça tartışılan bir meslek ya da meslek olup olmadığı tartışılıyor.1985 den önce yaklaşık 200 kişi olan sex terapi uzmanları bugün sayı olarak 50 ye kadar düşmüş durumda. Teyzenin internet sitesi: http://cherylcohengreene.com/ CNN Haber linki: http://www.youtube.com/watch?v=xX-eSKXoqho|feature=related Filmin linki: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Surrogate_(2012_film)
kalifornia 02:31
kalifornia 1.979 izlenme - 6 yıl önce üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi ülkeyi arabayla gezerek seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.yolda rastladıkları early grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi adele bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. seri katil araştırması yapan çift gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.
2013 Radiator Springs Racers at California Adventures 04:43
2013 Radiator Springs Racers at California Adventures 284 izlenme - 4 yıl önce 2013 Radiator Springs Racers at California Adventures. Start your engines! The ride of your life is about to begin! Rocket through the desert landscape of Ornament Valley in a thrilling auto racing competition that includes some of your favorite locations and characters from the Disney·Pixar movie Cars.
kalifornia fragmanı 2 00:31
kalifornia fragmanı 2 170 izlenme - 6 yıl önce üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi ülkeyi arabayla gezerek seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.yolda rastladıkları early grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi adele bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. seri katil araştırması yapan çift gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.
Önder Keskinkılıç - Kalifornia 05:27
Önder Keskinkılıç - Kalifornia 147 izlenme - 5 yıl önce
Ekosistemler ve Ekolojik Bağlantılar 08:26
Ekosistemler ve Ekolojik Bağlantılar 65 izlenme - 3 yıl önce Ekosistemler ve Ekolojik Bağlantılar "Diğer videolarımıza ulaşmak için aşağıda ki kanalımıza Abone olabilirsiniz http://www.izlesene.com/khanacademyturkce" Ecosystems and ecological networks: https://www.khanacademy.org/partner-c...