Hoşgeldiniz!

kalifornia

kalifornia 02:31
kalifornia 2.657 izlenme - 7 yıl önce üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi ülkeyi arabayla gezerek seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.yolda rastladıkları early grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi adele bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. seri katil araştırması yapan çift gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.
2013 Radiator Springs Racers at California Adventures 04:43
2013 Radiator Springs Racers at California Adventures 284 izlenme - 5 yıl önce 2013 Radiator Springs Racers at California Adventures. Start your engines! The ride of your life is about to begin! Rocket through the desert landscape of Ornament Valley in a thrilling auto racing competition that includes some of your favorite locations and characters from the Disney·Pixar movie Cars.
kalifornia fragmanı 2 00:31
kalifornia fragmanı 2 205 izlenme - 7 yıl önce üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi ülkeyi arabayla gezerek seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.yolda rastladıkları early grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi adele bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. seri katil araştırması yapan çift gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.
Önder Keskinkılıç - Kalifornia 05:27
Önder Keskinkılıç - Kalifornia 148 izlenme - 6 yıl önce
Ekosistemler ve Ekolojik Bağlantılar 08:26
Ekosistemler ve Ekolojik Bağlantılar 67 izlenme - 4 yıl önce Ekosistemler ve Ekolojik Bağlantılar "Diğer videolarımıza ulaşmak için aşağıda ki kanalımıza Abone olabilirsiniz http://www.izlesene.com/khanacademyturkce" Ecosystems and ecological networks: https://www.khanacademy.org/partner-c...