Hoşgeldiniz!

Kalıntı Videoları İzle

Ukrayna'da Düşürülen Malezya Uçağının Kalıntıları 03:37
Ukrayna'da Düşürülen Malezya Uçağının Kalıntıları 339 izlenme - 1 yıl önce Doğu Ukrayna’da taşıdığı 298 kişiyle birlikte düşürülen Malezya hava yollarına ait yolcu uçağının Rusya yanlısı ayrılıkçılar tarafından düşürüldüğü tahmin ediliyor. Uçağın vurulmasının ardından parçaları ve yolcular Doğu ukrayna'da geniş bir alana düşmüşler. Cesetlerin bir kısmı ayrılıkçılar tarafından bilinmyen bir yere taşınırken bir kısmı ise öylece bırakılmış. Yolcuların aileleri ise yakınlarının cenazelerine ulaşmak için diplomatik yolları zorluyorlar. Seçim, Filistin, İşid gibi nedenlerle ülke gündeminde küçük bir yer tutan olay dünya gündemini ve yabancı basının domine etmiş durumda. Öyleki yabancı basında filistin meselesinden daha fazla ilgi gördüğü için ülkemizde durumu eleştiren insanlar dahi bulunmakta. Oysa Doğu Ukrayna da yaşanan hadisenin insanlık adına yaşanan başka bir trajedi olduğu gözlerden kaçırılıyor. Görüntüler ise orada yaşanan insanlık ayıbını görüntülemeyi başaran bir ajansa ait. Bir uzlaşı sağlanarak cesetlerin ailelerine teslim edilmesini temenni ediyoruz.
Rusya'da 30 Bin Yıllık Mamut Kalıntısı Bulundu 00:20
Rusya'da 30 Bin Yıllık Mamut Kalıntısı Bulundu 414 izlenme - 4 yıl önce Rusya'nın kuzeyindeki Taymir Yarımadası'nda yaklaşık 30 bin yıl önce öldüğü tahmin edilen bir mamutun şaşırtıcı derecede iyi korunmuş kalıntıları bulundu. Mamut, Ağustos'ta 11 yaşındaki bir çocuğun aldığı tuhaf kokuyu takip etmesiyle bulundu. Deri, et ve iç organların bazılarının halen korunduğu kalıntının bilimsel araştırmalarda mamutlarla ilgili birçok konuya ışık tutması bekleniyor.
T-Rex'in 'Büyük Amcası' Bulundu 00:52
T-Rex'in 'Büyük Amcası' Bulundu 98 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Utah eyaletindeki bilim adamları, yaptıkları kazılarda, en bilinen dinozor türü Tyrannosaurus Rex'in çok daha eski dönemde yaşamış bir akrabasının kalıntılarına ulaştı.
Uzaylıların Geçmişteki Kalıntıları ve Gizemli Şeyler 04:52
Uzaylıların Geçmişteki Kalıntıları ve Gizemli Şeyler 44 izlenme - 2 yıl önce Uzaylıların Geçmişteki Kalıntıları Ve Gizemli Şeyler "Angevin" Kevin MacLeod 16.02.2015 günü KIRMIZI KEDİ kanalına yüklediğim 'Uzaylıların Geçmişteki Kalıntıları ve Gizemli Şeyler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ayselcimen520 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Müteahhit Olarak Barış Manço 06:14
Bir Müteahhit Olarak Barış Manço 48 izlenme - 2 yıl önce Barış Abi'nin çizmelerle ne alıp veremediği var bilmiyorum ama yine ilginç ve kendine has bir enstantaneyle karşımızda...