Hoşgeldiniz!

kalite kontrol

Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 14.966 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 17.191 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Mercedes 190 E Testi (1983) 02:20
Mercedes 190 E Testi (1983) 6.396 izlenme - 2 yıl önce Eski Mercedes'lerin ne kadar sağlam olduğunu kanıtlayan bir video. Arabaya uyduladıkları hunharca şiddete rağmen sapa sağlam yollara çıkıyor Mercedes'ler.
Erkek İç Çamaşırı İmalatında Kusursuz Kontrol 01:32
Erkek İç Çamaşırı İmalatında Kusursuz Kontrol 2.573 izlenme - 2 yıl önce Erkek iç çamaşırı imalatında böyle seksi kızların çalışması hoş olurdu. Jbs iç çamaşırı üretenlerde böyle düşünmüş olacak'ki bu reklamı tasarlamışlar.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 1.494 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Ürotik! Shop mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Türk Usulü Kalite Kontrol 00:51
Türk Usulü Kalite Kontrol 818 izlenme - 3 yıl önce Kanal d haberin 27.12.2010 tarihinde yayınladığı haber.Efendim bir grup çatı ustası yaptıkları çatıların sağlamlığını bu şekilde "çiftetelli testi yaparak" kontrol ediyorlar.Neden ? çünkü o çatının akma,sızdırma yapıp yapmadığı önemli değil.önemli olan çatıya çıkıp üç,beş kişi çiftetelli ardından bi kasap havası oynayabiliyormusun önemli olan bu.Biz zaten Türk milleti olarak bayılırız çatıya çıkıp çiftetelli oynamaya.Deli miyiz neyiz.
kameralı kalite kontrol sistemi  engin ulu 01:32
kameralı kalite kontrol sistemi engin ulu 1.233 izlenme - 7 yıl önce kameralı kalite kontrol sistemi % 100 ürün ölçü şekil çapak eksik enjeksiyon pozisyon leke renk vs. kontrol özel tasarım saniyede 1-3 ürün kontrol iletişim enginulu1@hotmail.com
Kalite Kontrol Ve Rulo Sarım Makinası 02:45
Kalite Kontrol Ve Rulo Sarım Makinası 396 izlenme - 3 yıl önce Firmamız, Tekstil Makinaları imalatı gerçekleştirmektedir. Kalite Kontrol Makinaları Rulo Sarma Makinaları Tambur Katlama Makinaları Yaş Açma Makinaları Metre Katlama Makinaları Örme Kumaş Kontrol Makinaları Dokuma Kumaş Kontrol Makinaları Eşarp Şal Rezistans Kesim Makinaları Kumaş Sallama Makinaları Toptan Topa Kumaş Sarım Makinaları Eşarp Şal Otomatik En Kesim Makinaları
metris 06:22
metris 694 izlenme - 8 yıl önce metris tanıtım
2014v Püskül (saçak) Makinası 03:45
2014v Püskül (saçak) Makinası 140 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu'da Bulunan Fabrikamızda Üretimi Gerçekleştirilmekte Olan Püskül (saçak) Makinamızın, Yaklaşık 2 Yıldır Türkiye'ye Satışı Bulunmaktadır. Makinamızın; İstanbul, Bursa, Uşak Başta Olmak Üzere Birçok Firmaya Satışı Gerçekleştirilmiştir. Yüksek Satış Rakamları İle Satılmakta Olan Diğer İthal Makinalara Oranla, Daha Cazip Fiyatla Aynı Kalite Ve Adette Çalışmalarınızı Gerçekleştireceğiniz Bu Makinamız İle, Aynı Zamanda Düşük Sarf Malzeme Fiyatlarımızdan Da Faydalanmış Olacaksınız. teknik Bilgiler; * Kumaş Eni ; 220cm * Kumaş Girişi ; Araba, Top, Dok, Rulo Yada Yerden * Kumaş Çıkışı ; Yere Yada Arabaya Sallama * Kumaş Cinsi ; Pamuklu, Polyester Vb * Çalışma ; Elektrik + Hava Komprosörü * Çalışma Yönü : İleri-Geri * Metre Kontrol * Top Açma Amaçlı Ekstra Kullanım * Kullanım Alanı : - Şal Püskülü - Fular Püskülü - Atkı Püskülü - Peştemal Püskülü - Battaniye Püskülü - Ev Tekstil - Seccade Püskülü - Halı Püskülü Vb. Ürünler * Boya Öncesi Püskül İşlemi İçin Ara İp Atabilme İmkanı * Aynı Anda Birden Fazla Band Çalışma İmkanı Vb..
Kalite Sınıfı... 03:57
Kalite Sınıfı... 361 izlenme - 10 yıl önce bizim ahpablar
Boya Kalite Kontrol Test Makinesi 01:39
Boya Kalite Kontrol Test Makinesi 157 izlenme - 4 yıl önce Robotik Boya Makinaları Endüstriyel Tesisler Ve Malzemeleri San. Tic. Ltd.şti. www.robocoating.com endüstriyel Çözümlerimizden Bazıları ahşap Kapı Boyama Tesisi,asansörlü Fırınlar,alüminyum Toz Boya Hattı,amortisör Boyama Hattı,bakalit-kulp Dikey Boyama Makinaları,boru-profil Otomatik Boyama Hattı,bardak-şişe Boyama Tesisi,chmenosil Otomatik Boyama Makinaları,çelik Konstrüksiyon Boyama Hattı,shopprimer Boyama Hattı,fren Balata Tutkal Püskürtme-kurutma Hattı,jant Boyama Tesisi,gel-coat Püskürtme Ve Kurutma Kabini,mobilya Boyama Hattı,çelik Eşya Toz Boyama Tesisi,mobilya Boyama Tesisi,motorsiklet Parçaları Yaş Boyama Hattı,ökçe Boyama Makinaları,panel Radyatör Boyama Tesisi,plastik Doğrama Profili Boyama Hattı,plastik Parça Bantlı Kurutma Fırını,plastik Parça Boyama Makineleri,roll Test Kabini,seramik Boyama Makinası,tencere Boyama Tesisi,robotik Tüfek Boyama Hattı,vana Boyama Tesisi,yaş Emaye Kabinleri,yatay Robotlu Plastik Parça Boyama,zımpara Tezgahı,kumlama Tesisleri,otomatik Kumlama Makinaları,anahtar-priz Otomatik Boyama Hatları some İndustrial Solutions wooden Door Painting Plant, Elevator Furnaces, Aluminium Powder Coating Line, Painting Line Shock Absorber, Bakelite-handle Vertical Dyeing Machines, Pipe-profile Automatic Painting Line, Glass-bottle Painting Plant, Chmenosil Automatic Painting Machines, Steel Construction Painting Line, Painting Line Shopprımer , Brake Lining Adhesive Spray-drying Line, Wheel Painting Plant, Gel-coat Spray And Drying Cabinet, Furniture Painting Line, Steel Furniture Powder Coating Plant, Furniture Painting Plant, Painting Line Motorcycle Parts, Heel Dyeing Machines, Panel Radiator Painting Plant, Plastic Window Painting Line, Plastic Parts Belt Drying Oven, Plastic Parts Dyeing Machines, Roll Test Cabinets, Ceramic Painting Machine, Painting Plant, Robotic Painting Line Gun, Valve Painting Plant, Age Enamel Cabinets, Horizontal Robot Plastic Parts Painting, Machine , Blasting Plants, Automatic Shot Blasting Machines,
ağırlık ölçme sistemi 12 00:56
ağırlık ölçme sistemi 12 133 izlenme - 7 yıl önce ağırlık ölçme sistemi 12
ağırlık ölçme sistemi 9 01:42
ağırlık ölçme sistemi 9 94 izlenme - 7 yıl önce ağırlık ölçme sistemi 9
ağırlık ölçme sistemi 11 01:36
ağırlık ölçme sistemi 11 78 izlenme - 7 yıl önce ağırlık ölçme sistemi 11
ağırlık kontrol - checkweigher 6 01:24
ağırlık kontrol - checkweigher 6 51 izlenme - 7 yıl önce ayırlık kontrol - checkweigher 6