Hoşgeldiniz!

kalkınma

Adolf Hitler'in Konuşmaları (Birleştirilmiş - Altyazılı) 10:13
Adolf Hitler'in Konuşmaları (Birleştirilmiş - Altyazılı) 2.356 izlenme - 3 ay önce Adolf Hitler Alman politikacı, siyasi lider, teorisyen ve devlet adamı.Nasyonal sosyalizmin kurucusu olup Almanya'yı 12 yıl boyunca bu öğretiyle yönetmiştir. Bir politikacı ve asker olmanın yanı sıra ressam ve yazar idi.Video'da ise etkileyici hitabetiyle yaptığı konuşmaları görmekteyiz.İyi seyirler.
AK Partili Yeni Vekil Yanlışlıkla Davutoğlu'nun Koltuğuna Oturması 01:00
AK Partili Yeni Vekil Yanlışlıkla Davutoğlu'nun Koltuğuna Oturması 7.016 izlenme - 1 yıl önce Çiçeği burnunda vekillerden AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula dünkü grup toplantısında Başbakan Davutoğlu'nun koltuğuna oturdu. Sula, durumu uyarılınca fark etti.
Galatasaray'ın Yeni Teknik Adam Adayları Belli Oldu 04:30
Galatasaray'ın Yeni Teknik Adam Adayları Belli Oldu 12.726 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da Roberto Mancini'nin istifasıyla boşalan teknik adamlık koltuğu için öne çıkan adayları sizler için inceledik.
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 02:08
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 5.825 izlenme - 2 yıl önce Danimarka'da TV 3 kanalında yeni başlayan Dating programı çerçevesinde bir genç kadının vücudunun üst kısmı sanki tişört varmış gibi boyandı.
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Kanal 24'e canlı yayın konuğu oldu 34:21
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Kanal 24'e canlı yayın konuğu oldu 79 izlenme - 2 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, Kanal 24'e canlı yayın konuğu oldu.
Kalkınan Erbaa 14:36
Kalkınan Erbaa 3.358 izlenme - 8 yıl önce tokat erbaa tanıtım/gelişim videosu
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Kanal 7'de Başkent Kulisi Programına konuk oldu 52:54
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Kanal 7'de Başkent Kulisi Programına konuk oldu 39 izlenme - 2 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, Kanal 7'de Başkent Kulisi Programına konuk oldu.
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN A HABER'e canlı yayın konuğu oldu ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulun 27:26
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN A HABER'e canlı yayın konuğu oldu ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulun 45 izlenme - 2 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, A HABER'e canlı yayın konuğu oldu ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Hiç Teşhircilik Yaptınız mı? 03:23
Hiç Teşhircilik Yaptınız mı? 1.048 izlenme - 2 yıl önce ABD'de sokaktaki kadınlara 'Hiç teşhircilik yaptınız mı hayatınızda?' diye soruldu. Verilen cevaplar hem samimi hemde şaşırtıcıydı.
 Haluk Aktaş Ankara - Güdül Kısa Tanıtım 00:44
Haluk Aktaş Ankara - Güdül Kısa Tanıtım 1.197 izlenme - 3 yıl önce Ankara - Güdül Kısa Tanıtım
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, YÖK Toplantısına katıldı. 13:33
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, YÖK Toplantısına katıldı. 74 izlenme - 4 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, Üniversitelerin Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Toplantısına katıldı
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Trt Haber'de Haber Odası Programına Canlı Yayın Konuğu Oldu 47:51
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Trt Haber'de Haber Odası Programına Canlı Yayın Konuğu Oldu 105 izlenme - 6 ay önce Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ, TRT HABER'de Haber Odası programına canlı yayın konuğu oldu.
Yahu Bunu Neden Alkışlıyorsunuz? 00:54
Yahu Bunu Neden Alkışlıyorsunuz? 325 izlenme - 1 yıl önce Sanıyorum sitemizin olumlu etkisiyle her fırsatta "alkışlarla yaşıyoruz" diyen AKP milletvekilleri yine çok heyecanlı ve coşkuluydular, bir şeyler olsa da alkışlasak çabasındaydı hepsi... Her şey iyiydi de sürekli alkışlama çabaları en sonunda hüsranla sonuçlandı... Hafiften fırçayı yediler... admin notu: siyasi içeriklerin altında genelde hakaretler havada uçuşuyor. biz şimdiden uyaralım da sonra bir sıkıntı olmasın. yapmayın, etmeyin.
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN HABERTÜRK'e canlı yayın konuğu oldu 32:54
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN HABERTÜRK'e canlı yayın konuğu oldu 37 izlenme - 2 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, HABERTÜRK'e canlı yayın konuğu oldu.
184 Ülkede Görevli Mehdinin Müthiş Çözüm Önerileri 01:07
184 Ülkede Görevli Mehdinin Müthiş Çözüm Önerileri 441 izlenme - 2 yıl önce Kendisi sürekli müşterimizdi, vefat etmeden önce bu konuşmayı çekmiştim, mehdi amcanın Türkiye'nin kalkınması için çözüm önerileri..
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 02:02
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 1.215 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Şile'de geçirdiği kazada hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen (17) için gözyaşı döktü.
Çayırbaşı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi 05:44
Çayırbaşı Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi 1.178 izlenme - 6 yıl önce çayırbaşı köyü tarımsal kalkınma kooperatifi açılış töreni slayt....yunus yolcu
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, NTV’de gündeme ilişkin soruları yanıtladı 27:30
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, NTV’de gündeme ilişkin soruları yanıtladı 47 izlenme - 3 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, NTV’de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN NTV'ye canlı yayın konuğu oldu 25:50
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN NTV'ye canlı yayın konuğu oldu 26 izlenme - 2 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, NTV'ye canlı yayın konuğu oldu ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Ktüportal Fıstık Partisi Ktü Karadeniz Teknik Üniv 01:26
Ktüportal Fıstık Partisi Ktü Karadeniz Teknik Üniv 2.095 izlenme - 7 yıl önce 19.03.2009 da ktüportalın biravoo pub club da düzenledigi partiden görüntüler.
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan TRT HABER'de Anadolu Soruyor Programına Canlı Yayın Konuğu Oldu 47:01
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan TRT HABER'de Anadolu Soruyor Programına Canlı Yayın Konuğu Oldu 51 izlenme - 4 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, TRT HABER'de Anadolu Soruyor Programına canlı yayın konuğu oldu.
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Kanal 24'ten Zeliha SARAÇ'ın sorularını yanıtladı 12:10
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Kanal 24'ten Zeliha SARAÇ'ın sorularını yanıtladı 10 izlenme - 4 hafta önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, Kanal 24'ten Zeliha SARAÇ'ın sorularını yanıtladı
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN TGRT HABER'in canlı yayın konuğu oldu ve gündeme ilişkin değerlendirmele 45:21
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN TGRT HABER'in canlı yayın konuğu oldu ve gündeme ilişkin değerlendirmele 18 izlenme - 2 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, TGRT HABER'in canlı yayın konuğu oldu ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Konya Demokrasi Nöbetinde halka hitap etti 08:45
Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN Konya Demokrasi Nöbetinde halka hitap etti 21 izlenme - 2 ay önce Kalkınma Bakanı Lütfi ELVAN, Konya Demokrasi Nöbetinde halka hitap etti.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Diyarbakır'da basın mensuplarıyla bir araya geldi 01:34
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Diyarbakır'da basın mensuplarıyla bir araya geldi 131 izlenme - 1 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır'da basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Bakanlık'tan Uyarı: Susuz Kalabiliriz 00:58
Bakanlık'tan Uyarı: Susuz Kalabiliriz" 349 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanlığı, "2030'da susuz kalabiliriz" açıklamasını yaptı. "Türkiye'nin 2014 yılı kalkınma programını" hazırlayan Bakanlık, 2013 yılı itibarıyla kişi başına düşen yaklaşık bin 500 metreküp kullanılabilir su miktarı ile Türkiye'nin su sıkıntısı çeken ülkeler arasında olduğunu ifade etti.
SINAVO - Coğrafya - Türkiye'nin Bölgesel Kalkınma Projeleri 00:13
SINAVO - Coğrafya - Türkiye'nin Bölgesel Kalkınma Projeleri 261 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı COĞRAFYA - Türkiye'nin Bölgesel Kalkınma Projeleri çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
M.taşkesiği Köyü Kalkınma Koop. 01:24
M.taşkesiği Köyü Kalkınma Koop. 553 izlenme - 7 yıl önce
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Yeşilyol Projesi ile Doğu Karadeniz yaylalarının katma değeri artacak 00:58
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Yeşilyol Projesi ile Doğu Karadeniz yaylalarının katma değeri artacak 214 izlenme - 2 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Rize'de Yeşilyol Projesi ile Doğu Karadeniz yaylalarının katma değerinin artacağını söyledi.
Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan, Kalkınma Bakanlığı Çalışanları İle Bir Araya Geldi 11:05
Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan, Kalkınma Bakanlığı Çalışanları İle Bir Araya Geldi 30 izlenme - 4 ay önce Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN, Kalkınma Bakanlığı çalışanları ile bir araya geldi.