Hoşgeldiniz!

kalkmak

Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 535.890 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Yavaştan Kalkmak 00:06
Yavaştan Kalkmak 84.188 izlenme - 4 yıl önce Yavaştan Kalkmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 00:36
Arabada Fuhuşun Dibine Vuran Maymunlar 10.059 izlenme - 2 yıl önce Maymunlardaki de nasıl bir fanteziyse artık. Eleman zaten arabanın üzerine çıkar çıkmaz malafatı dikiyor. Çocuğun önünde olması pek hoş olmamış hani.
Ay'da Yere Düşünce Nasıl Ayağa Kalkılır? 01:05
Ay'da Yere Düşünce Nasıl Ayağa Kalkılır? 10.619 izlenme - 1 yıl önce İhtiyacınız olur diye, Ay'da yere düşerseniz nasıl ayağa kalkmanız gerektiğini öğrenmek üzeresiniz.
Şehirliler Erken Kalkmaz 01:39
Şehirliler Erken Kalkmaz 7.643 izlenme - 3 yıl önce Yine kült olmuş bir erotik film olan İntikam Kadını'ndan bir sahne huzurlarınızdadır. Bu kesitimizde Kazım Kartal'ın Bülent Kayabaş'a göre yoğurt yiyişinin farklı olduğunu görmekteyiz. Bülent kelimelerle kadınını ikna ederken Kazım Kartal fiziksel güç kullanmaktadır. Belki de sinemamız şehirli kadın ve köylü kadın arasındaki farkları vurgulamaktadır.Kurbanların ortak noktaları ise; kadın olmaları ve çıldırdınız mı söz öbeğini kullanmalarıdır. Yeşilçam'ın özellikle müzik seçiminde çok başarılı olması kulaklarımızdan kaçmamakta düm teka düm tek bir yerlerden tanıdık gelmektedir.
Celal Şengör'ü Trollemek (Besim Tibuk Kahkahası İçerir) 02:03
Celal Şengör'ü Trollemek (Besim Tibuk Kahkahası İçerir) 4.146 izlenme - 1 yıl önce Besim Tibuk'un gazabına uğramış bilim adamı içeren videodur.Bakın en az 50 saatlik görüntüsü izlemişimdir Celal Şengör'ün. İlk defa sinirlenmiş gördüm. Besim Tibuk gelmiş geçmiş en troll adam olabilir.
Ambargo Kalktı mı? (+18) 01:52
Ambargo Kalktı mı? (+18) 4.505 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde sadece bir bölümü bulunan filmin devamını koymak benim gibi önemli bir üyenin yapması gereken bir ödev olduğunu düşünüyorum. Daha önce ilk ambargo yaşadığım videoyu zaten siz sevgili sitedaşlarımla payşamıştım. (bknz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25197/nasil-orospu-oldum). İşte hayat böyle süprizlerle doludur. Bu anları kaçırmadan yaşamanızı öneririm.
Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 03:51
Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 4.085 izlenme - 2 yıl önce Son 2 gündür olan biteni hepimiz biliyoruz ve dünden itibaren Küçük enişteyi itibarsızlaşma çabaları başladı. Bizlerin gözünde zaten pek itibarı olmasa da kendi seçmeleri her şeyi yalayıp yuttukları için bu tarz göndermeler onlara sanırım. Neyse AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi adlı programda "Seçilmiş bir Cumhurbaşkanı varsa, Başbakan biraz daha geride duracak" dedii ve ekledi. Davutoğlu gittiğinde Türkiye Şaha kalkaca. :D Olm akpli olmak zor iş lan. Düşünsenize bugün deliler gibi savunduğunuz değerleri ertesi gün durduk yere satıyorsunuz. ahahaha iyice boka batıyoruz beyler. Yüklenen tübitak videosundan sonra ben göç etme kararı aldım.
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 01:35
Saniyelerle Yaşama Tutunmak 3.841 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş’ta kaldırımın üzerinde otururken bir anda kalkmaya karar veren esnaf Bayram Turan’ın oturduğu yerden birkaç saniye sonra freni patlayan otobüs geçti. Yaşadığı şoku hala üzerinden atamayan Turan, “Verilmiş sadakamız varmış.” dedi.
Geleceğin Savaş Uçağı - Dikey İniş Kalkış Yapabilen F-35B 01:40
Geleceğin Savaş Uçağı - Dikey İniş Kalkış Yapabilen F-35B 2.984 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı üretici Lockheed Martin firmasının en son teknoloji uçağı F-35 Lightning II. Bu uçak, savaştaki her amaç için farklı uçak geliştirmenin masraflı olmasından dolayı tek bir uçağın tüm görevleri yerine getirmesi amacıyla tasarlanan bir savaş uçağıdır. 3 farklı görev için 3 farklı tip tasarlanmıştır : F-35A, Geleneksel kalkma ve inme (CTOL) F-35B, Kısa kalkış dikey iniş (STOVL) (VİDEODAKİ UÇAK) F-35C, Uçak gemileri için tasarlanmış (CV) versiyonu Türkiye de 116+18 adet F-35A siparişinde bulunmuş ve bu uçaklar için 11 milyar $ (Amerikan Doları) ödeyeceği bildirilmiştir. Uçağın özellikleri ise şöyle : Azami hız : 1,6+ Mach (1.932 km/sa.) Azami irtifa : 60,000 ft (18,288 m) Menzil: A modeli için : 2.200 km; B için : 1.667 km; C için : 2.593 km Tırmanış değeri: 40.000 ft/dak. (200 m/sn) (Normal çift motorlu pervaneli uçağın maksimum tırmanma performansının yaklaşık 40 katı) Bu uçakların en büyük rakibi ise Rus Sukhoi T-50 dir.
Beton Kamyonu Şaha Kalkarsa 05:17
Beton Kamyonu Şaha Kalkarsa 3.642 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir şantiyeye beton taşıyan kamyon yolun çok dik olmasından dolayı şaha kalktı ve devrildi.
Hayati Bilgiler - Yokuşta Kalkış 05:12
Hayati Bilgiler - Yokuşta Kalkış 3.546 izlenme - 3 yıl önce Yokuşta nasıl kalkılır, nelere dikkat edilir, nasıl egzersiz yapabiliriz hepsi bu videoda. Diğer Hayati Bilgiler videolarımız: http://www.altinelbiseliadam.com/kate...
Amuda Kalkıp Ayakları İle Araba Yıkayan Hatun 00:27
Amuda Kalkıp Ayakları İle Araba Yıkayan Hatun 335 izlenme - 3 ay önce Bu gözler ne araba yıkayan hatunlar gördü ancak bu hepsinden farklı. Amuda kalktığı yetmiyormuş gibi bir de o şekilde yürüyerek ayakları ile araba yıkamış.
mustang şahlanıyor 00:14
mustang şahlanıyor 7.655 izlenme - 10 yıl önce mustang şahlanmalarının en iyisi
Amuda Kalkarak Yürüyen Merdivenden Çıkmak 00:25
Amuda Kalkarak Yürüyen Merdivenden Çıkmak 474 izlenme - 7 ay önce Bir AVM içerisinden bulunan yürüyen merdivenden canı sıkılan adrenalin tutkunu güzel amuda kalkarak çıkmış. Yürüyen merdiveni eğlence amaçlı kullanan kızın görüntüleri amatör kameraya böyle yansımış
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Güzeli 01:15
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Güzeli 1.870 izlenme - 3 yıl önce Japon kızımız aylaklıktan olsa gerek koymuş kamerayı karşısına bir bir anlatmış amuda kalkıp kolayı içicem diyo hedefim bu diyo.Uygulamada karşılaştığı sorunla sesinde ve hareketlerinde meydana gelen yumuşama ve şekerlik kendisini alıp vitrine koyduracak cinsten.
Yozgat'ta Şaha Kalkan Kamyonet 00:55
Yozgat'ta Şaha Kalkan Kamyonet 1.709 izlenme - 3 yıl önce Yozgat Çekerek ilçesinde yaşanmış ilginç bir kazayı izliyoruz . dengesiz yük sonucu meydana gelmiş bu kazada allahtan can kaybı veya yaralanma olmadı kaza sadece bir tebessüm bıraktı.
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Kız 01:15
Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Kız 1.107 izlenme - 4 yıl önce Amuda Kalkıp Kola İçmeyi Deneyen Japon Kız
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olan Aadam 00:47
Yanlış Zamanda Yanlış Yerde Olan Aadam 892 izlenme - 3 yıl önce gerçekten rezalet bir durum bi ara emaneti indirmeye çalışıyor ama nafile sonunda olan oluyor burdan spoiler vermiyorum izleyelim görelim ne olduğunu
29 Ekim Töreninde Deve Cüce Oynamak 01:34
29 Ekim Töreninde Deve Cüce Oynamak 729 izlenme - 3 yıl önce 29 Ekim töreninde protokolün bittiğini zannedip oturmaya niyetlenen Abdullah Gül, Hayrunnisa Gül ve Tayyip Erdoğan adeta hop oturup, hop kalkıyorlar.
Gülşen - Yatcaz Kalkcaz 03:55
Gülşen - Yatcaz Kalkcaz 679 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Bi açıldım bi kapandım Bi üzüldüm bi de güldüm hahayt Eserekli durumumdan mütevellit ruh halim berbat Dile kolay ama zor hasretini bana sor Bu nasıl bi geri sayım yerinde sayıyor her gün Bineyim arabaya bi varayım oraya 300 bin yıl gibi geliyor bana şu son 3 gün Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hooop ordayım Dağlar bayırlar o uzun yollar hepsi hikaye firardayım Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hooop ordayım Dağlar bayırlar o uzun yollar hepsi hikaye firardayım Başlarım ha adetinden aşk bu güçlü her bir şeyden susmam! Üstesinden gelirim ben ayrılığı döverim ben korkmam Dile kolay ama zor hasretini bana sor Bu nasıl bi geri sayım yerinde sayıyor her gün Bineyim arabaya bi varayım oraya 300 bin yıl gibi geliyor bana şu son 3 gün Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hooop ordayım Dağlar bayırlar o uzun yollar hepsi hikaye firardayım Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hooop ordayım Dağlar bayırlar o uzun yollar hepsi hikaye firardayım Dile kolay ama zor hasretini bana sor Bu nasıl bi geri sayım yerinde sayıyor her gün Bineyim arabaya bi varayım oraya 300 bin yıl gibi geliyor bana şu son 3 gün Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hooop ordayım Dağlar bayırlar o uzun yollar hepsi hikaye firardayım Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hooop ordayım Dağlar bayırlar o uzun yollar hepsi hikaye firardayım Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hooop ordayım Dağlar bayırlar o uzun yollar hepsi hikaye firardayım Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz
Sahada Rakibini Boğmaya Kalktı! 00:28
Sahada Rakibini Boğmaya Kalktı! 498 izlenme - 4 yıl önce Avustralya Futbol Ligi'nde Hawthorne ve Kuzey Melbourne takımları arasında oynanan karşılaşma sırasında oyunculardan biri, rakibini boğmaya çalıştı.
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 01:17
Amuda Kalkan Rekortmen Köpek! 600 izlenme - 3 yıl önce Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nın yeni bir konusu var: Jiff. ABD, Los Angeles'ta yaşayan ve dünyanın en inanılmaz köpeklerinden olan Jiff, hem ön hem de arka ayakları üzerinde metrelerce yürüyebiliyor. Ayrıca ilgi görmeyi de çok seviyor. Arka ayakları üzerinde, 6,56 saniyede 10 metre ilerleyen Jiff, ön ayakları üzerinde ise 7,76 saniyede 5 metre yürüyor. Eylül ayında yayınlanacak olan Guinness 2015 Dünya Rekorlar Kitabı'nda yer alacak olan rekortmen Jiff için, Guinness bir de video hazırladı. İşte Jiff'in neler yaptığını kendi gözlerinizle görün...
Kafasına Sıkıcaz Tehdidi Üzerine Harekete Geçen Mirketler 00:35
Kafasına Sıkıcaz Tehdidi Üzerine Harekete Geçen Mirketler 695 izlenme - 3 yıl önce 10 Kasım'da saygı duruşunda bulunmayanların gün gelecek kafasına sıkılacağına dair söz tüm dünyada büyük bir yankı uyandırmış, yol açtığı korku ve endişe National Geographic'in kameralarına da yansımıştır.
Erdem Amca'yla Hayrına Kaldırmak (Küfür İçerir) 09:13
Erdem Amca'yla Hayrına Kaldırmak (Küfür İçerir) 529 izlenme - 2 yıl önce Video'yu izlemeye başladığinızda karanlık birşey gözükmüyor diye kapamayın, film tadinda bir dram, bir korku, komedi herşey mevcut. Tedavi yöntemi evlere şenlik Erdem Amca'nın ve tedavi sırasında kullandığı yağın adi Soro otu yağı sanırım Sorolo'dan geliyor bu yağ, artık benimki ufak kalkmıyor diye uzulmeyin, bu amca'nın ev adresini bulursam kesin kes paylaşacağım, ben bu kadar iyi niyetli adam görmedim... Ağzına sağlık Erdem Amca aynen dudağınlan asılmaya devam...
Can Havli İle Evrim Geçiren Hayvan 00:04
Can Havli İle Evrim Geçiren Hayvan 485 izlenme - 3 yıl önce bearded dragon V.S Tupinambis teguixin olarak geçen bu video da "bearded dragon" isimli hayvanın can havli ile kaçışını izliyorsunuz,ejder ailesinin yüz karası....iyi seyirler -hayvanın o anda evrim geçirmediğini senin gibi bizde biliyoruz güzel insan.
 Yonja Kızı Olmak 02:18
Yonja Kızı Olmak 673 izlenme - 5 yıl önce Amuda kalksaydın keşke..
Amuda Kalkarak Yürüyen Değişik Köpek 00:03
Amuda Kalkarak Yürüyen Değişik Köpek 26 izlenme - 2 ay önce Hayır durduk yere buna ne gerek vardı ki sevgili dostum? İçindeki yeteneği mi keşfedemediler onu göstermeye çalışıyorsun?
Traktör Şaha Kalkıyor 01:18
Traktör Şaha Kalkıyor 457 izlenme - 3 yıl önce traktör kullanmak ustalık ister dikkat ister tecrübe ister şakası yoktur.Ama traktör kullanması zevkli olsa gerek
Japon Kız Amuda Kalkarak Kola İçmeye Kalkıştı 01:15
Japon Kız Amuda Kalkarak Kola İçmeye Kalkıştı 286 izlenme - 3 yıl önce Japon Kız Amuda Kalkarak Kola İçmeye Kalkıştı Tek amacının 'amuda kalkarak kola içebilmek' olduğunu söyleyen japon kız, boğulmaktan son anda kurtulsa da hedefine ulaştı. Kameranın karşısına geçip amuda kalkarak kola içeceğini açıklayan genç kız amacına ulaştı. Başarılı şekilde ayaklarına havaya dikerek pipetle kola içen genç kız boğulmaktan son anda kurtulsa da sonunda kendisini alkışladı.