Hoşgeldiniz!

kalleşlik

Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 00:45
Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 849 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçamın büyük düşünürü Kazım Kartal'ın düz mantık ile dünyayı düzlemesini dinleyelim.
IŞİD, PKK Gibi Kalleşlik ve Kahpelik Yapmıyor - Adnan Oktar 04:11
IŞİD, PKK Gibi Kalleşlik ve Kahpelik Yapmıyor - Adnan Oktar 471 izlenme - 3 yıl önce A9TV de sohbetlerine kedicikleriyle devam eden Adnan Oktar'ın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde ilginç anlar yaşandı. PKK'ya karşı adeta kin besleyen Adnan Oktar, "PKK, Allahsız, Kalleş ve kahpe bir örgüttür. IŞİD en azından nasıl bir terörist örgüt olduğunu belli ediyor." dedi. Ortaya da böyle ilginç görüntüler çıkmış, yorum sizin.
KALLEŞLİK! - Hunger Games - Minecraft Açlık Oyunları 10:54
KALLEŞLİK! - Hunger Games - Minecraft Açlık Oyunları 449 izlenme - 2 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2000 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Web Sitesi http://azizgaming.com/anasayfa/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Yokluğunla Kaybolurum 03:48
Yokluğunla Kaybolurum 217 izlenme - 8 yıl önce
Cok Sevdim Bilmedinnnn 06:10
Cok Sevdim Bilmedinnnn 70 izlenme - 8 yıl önce seviyoruuummmm