Hoşgeldiniz!

kalp hırsızı

Beyaz Kelebekler - Kalp Hırsızı (70's) 03:23
Beyaz Kelebekler - Kalp Hırsızı (70's) 61.710 izlenme - 6 yıl önce KaptaN™
Elvan Günaydın Kalp Hırsızı-[alisayar] 03:45
Elvan Günaydın Kalp Hırsızı-[alisayar] 23.360 izlenme - 7 yıl önce elvan günaydın kalp hırsızı-[alisayar]
elvan günaydın - kalp hırsızı dinle 03:41
elvan günaydın - kalp hırsızı dinle 21.813 izlenme - 7 yıl önce
Elvan Günaydın - Kalp Hırsızı 03:43
Elvan Günaydın - Kalp Hırsızı 14.025 izlenme - 7 yıl önce elvan günaydın - kalp hırsızı -- sessizcadde.com
Kalp Hırsızı 3. Bölüm Fragmanı  00:31
Kalp Hırsızı 3. Bölüm Fragmanı 3.030 izlenme - 3 yıl önce Kalp Hırsızı 3. Bölüm Fragmanı ( 14 EYLÜL PAZAR 20.00' DA ATV'DE) “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz?
Kalp Hırsızı Dizisi Jenerik Müziği 01:02
Kalp Hırsızı Dizisi Jenerik Müziği 3.237 izlenme - 3 yıl önce ATV'de yayınlanacak Kalp Hırsızı dizisinin Jenerik müziği. Dizinin başrolünde Mine Tugay ve Kenan Ece oynuyor.
Kalp Hırsızı 3. Bölüm 2. Fragmanı  00:32
Kalp Hırsızı 3. Bölüm 2. Fragmanı 1.449 izlenme - 3 yıl önce Kalp Hırsızı 3. Bölüm 2. Fragmanı ( 14 EYLÜL PAZAR 20.00' DA ATV'DE) “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz? Defne, Tekin’e Tüm Gerçeği Anlatıyor! Oğlu Bora’nın, hırsız Tekin’i babası sanması üzerine çaresiz kalan Defne, ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir. Defne, Tekin’e tüm gerçekleri anlatmaya karar verir! Tekin’den bir süre, oğlu Bora’nın babasıymış gibi davranmasını rica eder. Aksi takdirde Tekin’i polise ihbar edecektir. Defne’nin ilginç teklifi karşısında şoka uğrayan Tekin’in cevabı merak konusudur! Kalp Hırsızı Her Pazar 20:00'da Atv'de!
Elvan Günaydın - Kalp Hırsızı 03:41
Elvan Günaydın - Kalp Hırsızı 2.092 izlenme - 7 yıl önce
Ali Barut - Kalp Hırsızı 03:30
Ali Barut - Kalp Hırsızı 1.443 izlenme - 3 yıl önce Ali Barut - Kalp Hırsızım (2014) Şarkı Sözleri : Ördüğün duvarların arasında Çoktan alışmıştım bu yalnızlığa Örtüğün kapıların ardında Çoktan kapanmıştım her duyguya Aşktan eli boş dönmüşken Tutkun alevin sönmüşken Kalbimi derine gömmüşken Çıktın karşıma Başka bir yaşam seçmişken Artık umudu kesmişken Bir gece yarısı girdin hayatıma Tüm kilitlerimi açtım Her hücremde aşkın Çaldığın o kalbi nolur nolur kırma sakın Kilitlerimi açtım Her hücremde aşkın Çaldığın o kalbim sende kalsın kalp hırsızım Ördüğün duvarların arasında Çoktan alışmıştım bu yalnızlığa Örtüğün kapıların ardında Çoktan kapanmıştım her duyguya Aşktan eli boş dönmüşken Tutkun alevin sönmüşken Kalbimi derine gömmüşken Çıktın karşıma Başka bir yaşam seçmişken Artık umudu kesmişken Bir gece yarısı girdin hayatıma Tüm kilitlerimi açtım Her hücremde aşkın Çaldığın o kalbi nolur nolur kırma sakın Kilitlerimi açtım Her hücremde aşkın Çaldığın o kalp sende kalsın kalp hırsızım
Kalp Hırsızı Yeni Tanıtım Fragmanı 00:45
Kalp Hırsızı Yeni Tanıtım Fragmanı 1.409 izlenme - 4 yıl önce “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz?” Defne, Londra’da okuduğu yıllarda aşık olur, ve ailesinin onayı olmadan ciddi bir ilişkiye başlar. Oğlu Bora’ya hamile kaldığında, sevdiği adamdan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Aşık olduğu adam onu ve daha doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk eder. Defne oğluna, babasının kendisini terkettiğini söyleyemez ve babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar. Tekin, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletmektedir. Hikayemiz, Tekin’in hırsızlık yapmak için Defne’nin evine girmesiyle başlar! Oğlu Bora’ya, babasının akşam geleceğini söyleyip, eve yalandan bir baba getirme planları yapan Defne, oğlunun eve giren hırsız Tekin’le karşılacağından habersizdir. Tekin antikayı çalmak için eve girdiğinde Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanar. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur. Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir.
Kalp Hırsızı 2. Bölüm Fragmanı 00:31
Kalp Hırsızı 2. Bölüm Fragmanı 972 izlenme - 3 yıl önce Kalp Hırsızı 2. Bölüm Fragmanı ( 7 EYLÜL PAZAR 20.00' DA ATV'DE) “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz?
Kalp Hırsızı 3. Bölüm Fragmanı 00:31
Kalp Hırsızı 3. Bölüm Fragmanı 522 izlenme - 3 yıl önce Kalp Hırsızı Her Pazar 20:00'da Atv'de! Kalp Hırsızı 3. Bölüm Fragmanı (her Pazar 20:00'da Atv'de)
Kalp Hırsızı 1. Bölüm Fragmanı 00:33
Kalp Hırsızı 1. Bölüm Fragmanı 443 izlenme - 3 yıl önce “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz?” Defne, Londra’da okuduğu yıllarda aşık olur, ve ailesinin onayı olmadan ciddi bir ilişkiye başlar. Oğlu Bora’ya hamile kaldığında, sevdiği adamdan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Aşık olduğu adam onu ve daha doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk eder. Defne oğluna, babasının kendisini terkettiğini söyleyemez ve babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar. Tekin, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletmektedir. Hikayemiz, Tekin’in hırsızlık yapmak için Defne’nin evine girmesiyle başlar! Oğlu Bora’ya, babasının akşam geleceğini söyleyip, eve yalandan bir baba getirme planları yapan Defne, oğlunun eve giren hırsız Tekin’le karşılacağından habersizdir. Tekin antikayı çalmak için eve girdiğinde Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanar. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur. Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir.
Kalp Hırsızı - Kamera Arkası 01:08
Kalp Hırsızı - Kamera Arkası 337 izlenme - 3 yıl önce Kalp Hırsızı - Kamera Arkası
Kalp Hırsızı Elvan Günaydın 03:41
Kalp Hırsızı Elvan Günaydın 478 izlenme - 7 yıl önce .&yrmz&.
Kalp Hırsızı 1. Bölüm Fragmanı 00:33
Kalp Hırsızı 1. Bölüm Fragmanı 255 izlenme - 3 yıl önce “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz?” Defne, Londra’da okuduğu yıllarda aşık olur, ve ailesinin onayı olmadan ciddi bir ilişkiye başlar. Oğlu Bora’ya hamile kaldığında, sevdiği adamdan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Aşık olduğu adam onu ve daha doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk eder. Defne oğluna, babasının kendisini terkettiğini söyleyemez ve babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar. Tekin, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletmektedir. Hikayemiz, Tekin’in hırsızlık yapmak için Defne’nin evine girmesiyle başlar! Oğlu Bora’ya, babasının akşam geleceğini söyleyip, eve yalandan bir baba getirme planları yapan Defne, oğlunun eve giren hırsız Tekin’le karşılacağından habersizdir. Tekin antikayı çalmak için eve girdiğinde Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanar. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur. Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir. Resmi Web Sitesi http://www.kalphirsizi.tv http://www.mint.com.tr FACEBOOK http://www.facebook.com/KalpHirsiziMinT http://facebook.com/MinTproduksiyon TWITTER http://twitter.com/KalpHirsiziMinT http://twitter.com/#!/MinTProduksiyon
Kalp Hırsızı 5. Bölüm Fragmanı  00:37
Kalp Hırsızı 5. Bölüm Fragmanı 239 izlenme - 3 yıl önce Maske Tekin Köşeye Sıkışıyor! Yaptığı romantik sürprizle Defne’yi oldukça şaşırtan ve bir o kadar da mutlu eden Tekin, aslında büyük bir planla, Defne’nin kasasındaki antikayı almaya çok yaklaşmıştır. Tekin’in romantik sürprizini öğrenen Filiz ise sinirlenir ve sahte baba oyununu bitirmek için Bora’ya gerçekleri anlatmaya gider. Komiser Hakkı ve ekibi ise Tekin’in izini bulmuştur. Bunu duyan Fahrettin komiser, maskeyi yakalayacak olmanın heyecanıyla harekete geçerken, Tekin iyice köşeye sıkışmıştır! Defne yaşanan olaylardan habersiz, Madam Elenor’a antikayı teslim etmeyi beklerken, Tekin hakkında duyduğu bir haberle ne yapacağını şaşırır! KALP HIRSIZI HER PAZAR 20:00'DA ATV'DE!
Kalp Hırsızı 2. Bölüm Fragmanı 00:32
Kalp Hırsızı 2. Bölüm Fragmanı 335 izlenme - 3 yıl önce Tekin’in Başı Belada! Haşmet Beyin ısrarları üzerine, antika tombağı çalmak için tekrar Defne’nin evine giren Tekin’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Komiser Hakkı ve ekibi, Tekin’in sahaf dükkanına baskın yapar, Tekin’i kelepçeleyip karakola götürür. Filiz, Sinan ve Kemal Tekin’i nasıl kurtaracaklarını kara kara düşünürken, Tekin’i ihbar eden, Demet sahte adıyla sahafta çalışmaya başlayan Defne’dir! Defne, Demet kimliği ile sahafta çalışmaya başladıktan sonra, Tekin ve çetesinin sırrını çözmeye başlamıştır. Ancak çete üyelerinden Sinan’ın üstün çabaları sayesinde Defne’nin gerçekkimliği ortaya çıkar! Defne şimdi ne yapacaktır? (7 EYLÜL PAZAR 20.00'DA ATV'DE)
Kalp Hırsızı 6. Bölüm Fragmanı 00:36
Kalp Hırsızı 6. Bölüm Fragmanı 204 izlenme - 3 yıl önce Tekin’i Bekleyen Zor Karar! Defne’nin evindeki antikayı çalmak için günlerdir uğraşan Tekin, antikanın kendisine emanet edilmesiyle ne yapacağını şaşırır. Her Pazar 20:00'da Atv'de
H-Lil  ' Hasretin Uqruna' 00:58
H-Lil ' Hasretin Uqruna' 245 izlenme - 7 yıl önce kalp hırsızı
Serseri 06:21
Serseri 394 izlenme - 9 yıl önce ne kadar serserİ olursak olalim bİz serserİler sevdİk mİ sonuna kadar
Kalp Hırsızı Yeni Tanıtımı (Çok Yakında!) 00:45
Kalp Hırsızı Yeni Tanıtımı (Çok Yakında!) 115 izlenme - 4 yıl önce “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz?” Defne, Londra’da okuduğu yıllarda aşık olur, ve ailesinin onayı olmadan ciddi bir ilişkiye başlar. Oğlu Bora’ya hamile kaldığında, sevdiği adamdan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Aşık olduğu adam onu ve daha doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk eder. Defne oğluna, babasının kendisini terkettiğini söyleyemez ve babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar. Tekin, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletmektedir. Hikayemiz, Tekin’in hırsızlık yapmak için Defne’nin evine girmesiyle başlar! Oğlu Bora’ya, babasının akşam geleceğini söyleyip, eve yalandan bir baba getirme planları yapan Defne, oğlunun eve giren hırsız Tekin’le karşılacağından habersizdir. Tekin antikayı çalmak için eve girdiğinde Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanar. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur. Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir
Kalp Hırsızı 22:12
Kalp Hırsızı 109 izlenme - 6 yıl önce şeker kıza armaganımdır
Kalp Hırsızı 5. Bölüm Fragmanı 00:37
Kalp Hırsızı 5. Bölüm Fragmanı 82 izlenme - 3 yıl önce Maske Tekin Köşeye Sıkışıyor! Yaptığı Romantik Sürprizle Defne’yi Oldukça Şaşırtan Ve Bir O Kadar Da Mutlu Eden Tekin, Aslında Büyük Bir Planla, Defne’nin Ka...
Kalp Hırsızı 1. Bölüm Fragmanı (Çok Yakında Atv'de!) 00:33
Kalp Hırsızı 1. Bölüm Fragmanı (Çok Yakında Atv'de!) 84 izlenme - 3 yıl önce “Evinize Giren Bir Hırsıza Aşık Olabilir Misiniz?” Defne, Londra’da Okuduğu Yıllarda Aşık Olur, Ve Ailesinin Onayı Olmadan Ciddi Bir İlişkiye Başlar. Oğlu Bora’ya Hamile Kaldığında, Sevdiği Adamdan Beklemediği Bir Tepki İle Karşılaşır. Aşık Olduğu Adam Onu Ve Daha Doğmamış Çocuğunu Ortada Bırakarak Terk Eder. Defne Oğluna, Babasının Kendisini Terkettiğini Söyleyemez Ve Babasının Ağzından Mektuplar Yazar. Bu, Onu Bir Süre Oyalasa Da, Baba Özlemi Dayanılmaz Hale Geldiğinde Bora Konuşmamaya Başlar. Tekin, Değerli Antikalar, Tablolar Çalan Bir Sanat Hırsızıdır. İçinde Antika Eşyaların Da Olduğu Bir Sahaf İşletmektedir. Hikayemiz, Tekin’in Hırsızlık Yapmak İçin Defne’nin Evine Girmesiyle Başlar! Oğlu Bora’ya, Babasının Akşam Geleceğini Söyleyip, Eve Yalandan Bir Baba Getirme Planları Yapan Defne, Oğlunun Eve Giren Hırsız Tekin’le Karşılacağından Habersizdir. Tekin Antikayı Çalmak İçin Eve Girdiğinde Bora Uyanır Ve Onu Hiç Görmediği Babası Sanar. Bora Uzun Bir Süreden Sonra İlk Defa Konuşmuştur. Defne Tamamen Çaresiz Kalmıştır. Ya Oğluna Babasıyla İlgili Tüm Gerçekleri Anlatacak Ya Da Uzun Süre Sonra Bora’nın Konuşmasını Sağlayan Hırsızın Peşine Düşerek Onu Baba Diye Eve Getirecektir.
Kalp Hırsızı Yeni Tanıtımı (Çok Yakında ATV'de!) 00:45
Kalp Hırsızı Yeni Tanıtımı (Çok Yakında ATV'de!) 75 izlenme - 3 yıl önce “Evinize giren bir hırsıza aşık olabilir misiniz?” Defne, Londra’da okuduğu yıllarda aşık olur, ve ailesinin onayı olmadan ciddi bir ilişkiye başlar. Oğlu Bora’ya hamile kaldığında, sevdiği adamdan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Aşık olduğu adam onu ve daha doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk eder. Defne oğluna, babasının kendisini terkettiğini söyleyemez ve babasının ağzından mektuplar yazar. Bu, onu bir süre oyalasa da, baba özlemi dayanılmaz hale geldiğinde Bora konuşmamaya başlar. Tekin, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletmektedir. Hikayemiz, Tekin’in hırsızlık yapmak için Defne’nin evine girmesiyle başlar! Oğlu Bora’ya, babasının akşam geleceğini söyleyip, eve yalandan bir baba getirme planları yapan Defne, oğlunun eve giren hırsız Tekin’le karşılacağından habersizdir. Tekin antikayı çalmak için eve girdiğinde Bora uyanır ve onu hiç görmediği babası sanar. Bora uzun bir süreden sonra ilk defa konuşmuştur. Defne tamamen çaresiz kalmıştır. Ya oğluna babasıyla ilgili tüm gerçekleri anlatacak ya da uzun süre sonra Bora’nın konuşmasını sağlayan hırsızın peşine düşerek onu baba diye eve getirecektir. Resmi Web Sitesi http://www.kalphirsizi.tv http://www.mint.com.tr FACEBOOK http://www.facebook.com/KalpHirsiziMinT http://facebook.com/MinTproduksiyon TWITTER http://twitter.com/KalpHirsiziMinT http://twitter.com/#!/MinTProduksiyon
Canan Altınay - Kalp Hırsızı 04:05
Canan Altınay - Kalp Hırsızı 51 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tango Alla Turca Çıkış Tarihi: 06.11.2009 Tango Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
SensuaL Ft First Lady 04:12
SensuaL Ft First Lady 25 izlenme - 3 yıl önce Suçlu Olan Bizleriz Aşk Değil . Her Hatayı Aşka Yüklemek Çözüm Değil İki İnsan Aşkı Yaşarsa Bir Bütündür. Yapma Etme Kırma O Kalbi Bir Hata Uğruna Daha Büyük Yanlış Yapıp Başkasına Bakma Öldürme Sana Ait Kalbi O Kalbin Öldüğü Gün Senin De Ölüm Günündür Sen Benim Aldıgım Nefesimsin İçime Çektiğimde HayaT Buluyor Dışa Savurdukça Cehenneme Dönüyor Gözyaşlarım Gece Yarısı Ansızın Uykudan Uyanıyor Ellerimi Semaya Açıp Allahıma Yalvarır Seni Dilerdim Kadere Zincir Vurulmaz Bir Kısmını Biz Yazar Diğer Kısmınıda Yaşarız İpleri Elde Tutmak Lazım Bir Kere Ucu Kaçtııysa Ne Düzen Kalır Nede Aşk Seviyorsan Sımsıkı TuT Bırakma Ellerini Bazı Hataları Görmeyip Ustunu Kapa Çünkü Aşk Birbirinin Hatalarını Örtünce Aşktır Herşeyi Bile Bile Sonuna Kaadar Ona Katlanmaktır Dur SensuaL Dur ! Daha Fazla Deşme Yaramı Bu Kalbe Ne Desen Boş Kendi Bilgiğini Okur Yine Sever Onu Ne Söylersen Söyle O Ait Oldugu Kişiye Gidecek Zaten Hiçbir Zaman Bende Olmadıki Bu YureK Kalbimi Çaldığı Yetmezmiş Gibi Bütün Hayallerimide Alt Ust Edip Aniden Toz Olup Uçtu Ey Benim Aşk Dolu Gözlerle Bakan Sevdiğim TozPembe Hayallerim Onun Uzerine Kurulu Geleceğim Onsuz Bir Dünyamı Hayır Sus Ne Olur Sus Kaldıramayacak Bu Yürek O Sözleri Duymaya Bile Tahammulum Yokken Söyle SensuaL Nasıl Yaşarım Ben Onsuzlugu Sevdamdı Benim Yaşamımım En Temel Varlığıydı Hayatım Gibi Ekmeğimi Bölüştüğüm İnsandı Bir Önemi Yok Artık Çünkü Ne Ekmeğin Tadı Kaldı Nede Yaşamın Benden Bu Kadar Ben Bittim Bir Erkek Severse Asla Vazgeçmez Bir Kadın Severse Vazgeçmek Nedir Bilmez Bir Erkek İstiyorsa AncaK Mezar Taşında Son Bulur Bir Kadın İsterse O Mezara Toprak Olur Bir Erkek Seviyorsa Düşünmeden Uğruna Köle Olur Bir Kadın Severse Aşk İçin O Köleye Kurban OLur VE BİR İNSAN SEVERSE HİÇ DÜŞÜNMEDEN SONSUZA DEK ONUN OLUR ...
Nermin Susanne Ege - Kalp Hırsızı 04:06
Nermin Susanne Ege - Kalp Hırsızı 31 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tango Alla Turca Çıkış Tarihi: 06.11.2009 Tango Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Bayan Neriman ve Beşiktaşlı Kemal Senman - Kalp Hırsızı Neriman (Taş Plak Arşivi) 03:23
Bayan Neriman ve Beşiktaşlı Kemal Senman - Kalp Hırsızı Neriman (Taş Plak Arşivi) 2 izlenme - 9 ay önce