Hoşgeldiniz!

Kalp Masajı Videoları İzle

Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 00:32
Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 14.045 izlenme - 3 yıl önce Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü
Müthiş Bir Buluş: Otomatik Kalp Masajı Yapan Sedye 01:00
Müthiş Bir Buluş: Otomatik Kalp Masajı Yapan Sedye 160 izlenme - 2 hafta önce Otomatik kalp masajı yapan sedye sistemi sayesinde birçok hasta hayata tutunmayı başardı. Ülkemizde de birçok hastanede kullanılan cihazla hasta vakit kaybetmeden hastaneye sevk edilebiliyor.
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 04:11
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 8.017 izlenme - 2 yıl önce Serinlemek için Güzelyalı’da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
ölen eşine kalp masajı yapan kedi 02:23
ölen eşine kalp masajı yapan kedi 7.495 izlenme - 7 yıl önce ölen eşine kalp masajı
The Office - Kalp Masajı Ve Dwight Schrute 02:52
The Office - Kalp Masajı Ve Dwight Schrute 1.198 izlenme - 12 ay önce Gene The Office dizisinin efsane sahnelerinden biridir efenim. Ofis Çalışanları Stay In Alive şarkısının ritmi ile kalp masajı yaparken kendilerini kaptırırlar.Tabi Dwight Schrute durur mu mankeni parçalayarak etrafındakileri korkutur...
ölen kediye, kediden kalp masajı! 02:24
ölen kediye, kediden kalp masajı! 6.941 izlenme - 7 yıl önce erkek kedi, cadde ortasında otomobil çarpan dişi kediyi hayata döndürmek için kalp masajı yapıyor...hayvanlara eziyet edenlere hayat dersi((
Kalp Masajı 00:28
Kalp Masajı 3.406 izlenme - 6 yıl önce Kalp Masajı
Altın Dakikalarda Doktor Sensin Tanıtım Filmi 01:05
Altın Dakikalarda Doktor Sensin Tanıtım Filmi 2.449 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Türkiye'nin İlk Uygulamalı İlkyardım Programı "altın Dakikalarda Dr. Sensin" 18 Eylül'de 17:00-18:00 Arasında Kanal T'de Başlıyor. sanayi Mh. Sancaktepe Mevkii Avcılaer Cd. No:9 K:3 Güngören İstanbul 0 212 642 35 35 Www.kanalt.com.tr Turksat 3a 12.685 V 30000 Tivibu 43.kanal Teledünya 58...
ani kalp durması sonrası kalp masajı 03:41
ani kalp durması sonrası kalp masajı 1.725 izlenme - 6 yıl önce ani kalp durması sonrası kalp masajı
Asi Stayla - Mutlu Oldun Mu? (Çiğ Köfte Yoğurur Gibi Kalp Masajı) 02:43
Asi Stayla - Mutlu Oldun Mu? (Çiğ Köfte Yoğurur Gibi Kalp Masajı) 1.354 izlenme - 2 yıl önce Efenim.. daha önce yaptıkları şarkılarla bizleri kendilerine müptela eden, gerek dağ başında gerekse mezarlıkta çektikleri kliplerle ve solistlerinin sıradışı höykürmeleriyle bizleri uzak diyarlara taşıyan asi arkadaşlarımızdan yine bağımlılık yaratacak bir klip. İzleyeceğiniz kalp masajını lütfen evde denemeyiniz..
Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası 01:16
Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası 2.271 izlenme - 6 yıl önce Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası
Bee Gees - Stayin' Alive 04:02
Bee Gees - Stayin' Alive 1.034 izlenme - 3 yıl önce Hayatta Kal Şarkısı İçin İlham Veren, Dakikada 100 Kalp Masajı Yapmak İçin En Uygun Ritmi Olan Şarkıdır.
kediden ölen eşine hayata döndürme kalp masajı...! 02:23
kediden ölen eşine hayata döndürme kalp masajı...! 4.391 izlenme - 7 yıl önce kediden ölen eşine hayata döndürme kalp masajı...!
Havuza Düşen Kargayı Hayata Döndüren Adam 01:40
Havuza Düşen Kargayı Hayata Döndüren Adam 72 izlenme - 2 ay önce Avustralya'da kahraman adam havuza düşen kargaya kalp masajı ve hayat öpücüğü uygulayarak hayata döndürmeyi başardı.
Kalp Masajı Nereye, Nasıl ve Ne İçin Yapılır?  02:18
Kalp Masajı Nereye, Nasıl ve Ne İçin Yapılır? 964 izlenme - 3 yıl önce Sadece Kalp Masajı Yaparak Zaten Bir Miktar Yapay Solunum Da Sağlandığından Artık Toplum Temelli İlkyardım Kılavuzlarında Yapay Solunum Yapılması Önerilmemektedir. Hastane Dışında Kalbi Duran Kişinin İlk Dakikalarda Kanında Yüksek Oranda Oksijen Vardır. Kalp Masajı Yaparak 250 Ml Kadar Yapay Nefes Alıp Verme Gerçekleştiğinden Ambulans Gelene Kadar Aralıksız Kalp Masajı Yapmak Yeterli Kabul Edilmektedir.
Boğulan Genci Kurtarmak İçin Verilen Çaba Sizi Duygulandıracak 04:11
Boğulan Genci Kurtarmak İçin Verilen Çaba Sizi Duygulandıracak 695 izlenme - 2 yıl önce Bursa’nın Mudanya ilçesinde bir genç, sahil güvenlik ekiplerinin nefes kesen operasyonuyla hayata döndürüldü. Serinlemek için Güzelyalı'da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Altın Dakikalarda Doktor Sensin - Tanıtım Filmi 01:05
Altın Dakikalarda Doktor Sensin - Tanıtım Filmi 1.148 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Türkiye'nin İlk Uygulamalı İlkyardım Programı "altın Dakikalarda Dr. Sensin" 18 Eylül'de 17:00-18:00 Arasında Kanal T'de Başlıyor.
Kalp Masajı 02:25
Kalp Masajı 1.487 izlenme - 6 yıl önce Cardiopulmonary Resuscitation
Elektrik Çarpan Maymunu Hayata Döndürdüler... 03:49
Elektrik Çarpan Maymunu Hayata Döndürdüler... 944 izlenme - 4 yıl önce Elektrik Çarpması Sonucu Kalbi Duran Mymuna Yardımsever Bir Vatandaş Kalp Masajı Yaparak Hayata Döndürdü. İşte O İnanılmaz Anlar... Elektrik Çarpması Sonucu ...
Ani Kalp Durması Sonrası Kalp Masajı 03:41
Ani Kalp Durması Sonrası Kalp Masajı 856 izlenme - 3 yıl önce Hayatta Kal Derneği Başkanı Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mutlu Vural ani kalp durmasında kalp masajının önemini uygulamalı olarak anlatıyor. Ani kalp durması sonucu ülkemizde her yıl 100 bin kişinin öldüğü tahmin ediliyor. Ani kalp durması geçiren bir kişinin hayatta kalma oranı ülkemizde maalesef %1'in altında olduğundan aralıksız kalp masajını her yetişkinin öğrenmesinin hayati önemi var.
Kalp Masajı İle Köpeğin Hayatını Kurtarıyor 03:03
Kalp Masajı İle Köpeğin Hayatını Kurtarıyor 1.282 izlenme - 6 yıl önce Kalp Masajı İle Köpeğin Hayatını Kurtarıyor
AHA Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosu 01:11
AHA Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosu 691 izlenme - 3 yıl önce Hayatta Kal Derneği, Amerikan Kalp Derneği ( AHA)' dan Aldığı Telif Hakkı İzni Sonrası 2012 Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosunun (official 2012 Hands-only Cpr Instructional Video) Aslına Ve Ülkemiz Müfredatına Uygun Türkçe Dublajını Tamamlayarak Halkımızın Takdirine Sunmuştur.
Kalp Masajı Nasıl Yapılır? 03:04
Kalp Masajı Nasıl Yapılır? 994 izlenme - 6 yıl önce How to perform CPR?
Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor 02:23
Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor 407 izlenme - 3 yıl önce Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor
İlkyardım: Yapay Solunum Gerekli Mi? 03:42
İlkyardım: Yapay Solunum Gerekli Mi? 721 izlenme - 3 yıl önce TÜBİTAK Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Birhan Yılmaz Yanıtlıyor: Toplum Tabanlı İlkyardım Müfredatında Yapay Solunumun Önemi Giderek Azalıyor. Bazı Kılavuzlarda 13 Yaş Üzerinde Yapay Solunum Tamamen Çıkarıldı Ve Ambulans Gelene Kadar Aralıksız Kalp Masajı (hands Only Cpr) Öneriliyor.
kalp mesajı yapan kedi 02:23
kalp mesajı yapan kedi 733 izlenme - 6 yıl önce
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 02:50
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 379 izlenme - 2 yıl önce Hayvan sevgisinin en saf halini göreceğiz sayın üyeler. Köpeğe ne olmuş da bu hale gelmiş bilmiyorum ama cengaver abimiz kalp masajıyla geri döndürüyo hayvanı.İyi seyirler
Kalp Masajıyla Çocuğu Hayata Döndüren Polis 00:31
Kalp Masajıyla Çocuğu Hayata Döndüren Polis 356 izlenme - 3 yıl önce Çocuğun hareketsiz durduğunu farkeden polis hemen çocuğu ekip otosunun arka koltuğuna yatırıp kalp masajıyla birlikte suni teneffüs yapmış ve de tekrar hayata döndürmüş, çocuğun annesi polise 1000 dolar teklif etmiş ama kadın polis kabul etmemiş. Bu da dedikodu!!""
Temel İlk Yardım Nasbil 09:53
Temel İlk Yardım Nasbil 1.060 izlenme - 3 yıl önce TEMEL İLK YARDIM Nasbil M.E.B.-Özel Sürücü Kursları ve Sürücü Adayları için Hazırlanmış Görsel Video Anlatımlı Eğitim DVD si. S.O.S. TRAFİK SÜRÜCÜ EĞİTİM DVD si Sürücü Kursları ve Kursiyerleri için Hazırlanmış Uygulamalı Görsel Eğitim DVD Seti dir. Siparişleriniz İçin = 90 212 438 00 93 www.nasbil.com.tr
lucas heart thumper 05:11
lucas heart thumper 1.182 izlenme - 9 yıl önce otomatik kalp masajı makinesi. umarım bir gün bizim ambulanslarda da olur.