Hoşgeldiniz!

kalp masajı

Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 04:11
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 6.986 izlenme - 7 ay önce Serinlemek için Güzelyalı’da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 00:32
Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 13.457 izlenme - 2 yıl önce Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü
ölen eşine kalp masajı yapan kedi 02:23
ölen eşine kalp masajı yapan kedi 7.343 izlenme - 6 yıl önce ölen eşine kalp masajı
ölen kediye, kediden kalp masajı! 02:24
ölen kediye, kediden kalp masajı! 6.881 izlenme - 6 yıl önce erkek kedi, cadde ortasında otomobil çarpan dişi kediyi hayata döndürmek için kalp masajı yapıyor...hayvanlara eziyet edenlere hayat dersi((
Altın Dakikalarda Doktor Sensin Tanıtım Filmi 01:05
Altın Dakikalarda Doktor Sensin Tanıtım Filmi 2.047 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Türkiye'nin İlk Uygulamalı İlkyardım Programı "altın Dakikalarda Dr. Sensin" 18 Eylül'de 17:00-18:00 Arasında Kanal T'de Başlıyor. sanayi Mh. Sancaktepe Mevkii Avcılaer Cd. No:9 K:3 Güngören İstanbul 0 212 642 35 35 Www.kanalt.com.tr Turksat 3a 12.685 V 30000 Tivibu 43.kanal Teledünya 58...
Asi Stayla - Mutlu Oldun mu? (Çiğ Köfte Yoğurur Gibi Kalp Masajı) 02:43
Asi Stayla - Mutlu Oldun mu? (Çiğ Köfte Yoğurur Gibi Kalp Masajı) 992 izlenme - 10 ay önce Efenim.. daha önce yaptıkları şarkılarla bizleri kendilerine müptela eden, gerek dağ başında gerekse mezarlıkta çektikleri kliplerle ve solistlerinin sıradışı höykürmeleriyle bizleri uzak diyarlara taşıyan asi arkadaşlarımızdan yine bağımlılık yaratacak bir klip. İzleyeceğiniz kalp masajını lütfen evde denemeyiniz..
Boğulan Genci Kurtarmak İçin Verilen Çaba Sizi Duygulandıracak 04:11
Boğulan Genci Kurtarmak İçin Verilen Çaba Sizi Duygulandıracak 563 izlenme - 7 ay önce Bursa’nın Mudanya ilçesinde bir genç, sahil güvenlik ekiplerinin nefes kesen operasyonuyla hayata döndürüldü. Serinlemek için Güzelyalı'da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Kalp Masajı 00:28
Kalp Masajı 3.329 izlenme - 5 yıl önce Kalp Masajı
ani kalp durması sonrası kalp masajı 03:41
ani kalp durması sonrası kalp masajı 1.678 izlenme - 4 yıl önce ani kalp durması sonrası kalp masajı
Altın Dakikalarda Doktor Sensin - Tanıtım Filmi 01:05
Altın Dakikalarda Doktor Sensin - Tanıtım Filmi 1.087 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Türkiye'nin İlk Uygulamalı İlkyardım Programı "altın Dakikalarda Dr. Sensin" 18 Eylül'de 17:00-18:00 Arasında Kanal T'de Başlıyor.
Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası 01:16
Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası 2.225 izlenme - 5 yıl önce Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası
kediden ölen eşine hayata döndürme kalp masajı...! 02:23
kediden ölen eşine hayata döndürme kalp masajı...! 4.379 izlenme - 6 yıl önce kediden ölen eşine hayata döndürme kalp masajı...!
Bee Gees - Stayin' Alive 04:02
Bee Gees - Stayin' Alive 554 izlenme - 2 yıl önce Hayatta Kal Şarkısı İçin İlham Veren, Dakikada 100 Kalp Masajı Yapmak İçin En Uygun Ritmi Olan Şarkıdır.
Kalp Masajı Nereye, Nasıl ve Ne İçin Yapılır?  02:18
Kalp Masajı Nereye, Nasıl ve Ne İçin Yapılır? 640 izlenme - 2 yıl önce Sadece Kalp Masajı Yaparak Zaten Bir Miktar Yapay Solunum Da Sağlandığından Artık Toplum Temelli İlkyardım Kılavuzlarında Yapay Solunum Yapılması Önerilmemektedir. Hastane Dışında Kalbi Duran Kişinin İlk Dakikalarda Kanında Yüksek Oranda Oksijen Vardır. Kalp Masajı Yaparak 250 Ml Kadar Yapay Nefes Alıp Verme Gerçekleştiğinden Ambulans Gelene Kadar Aralıksız Kalp Masajı Yapmak Yeterli Kabul Edilmektedir.
Kalp Masajı 02:25
Kalp Masajı 1.471 izlenme - 5 yıl önce Cardiopulmonary Resuscitation
Ani Kalp Durması Sonrası Kalp Masajı 03:41
Ani Kalp Durması Sonrası Kalp Masajı 659 izlenme - 1 yıl önce Hayatta Kal Derneği Başkanı Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mutlu Vural ani kalp durmasında kalp masajının önemini uygulamalı olarak anlatıyor. Ani kalp durması sonucu ülkemizde her yıl 100 bin kişinin öldüğü tahmin ediliyor. Ani kalp durması geçiren bir kişinin hayatta kalma oranı ülkemizde maalesef %1'in altında olduğundan aralıksız kalp masajını her yetişkinin öğrenmesinin hayati önemi var.
Elektrik Çarpan Maymunu Hayata Döndürdüler... 03:49
Elektrik Çarpan Maymunu Hayata Döndürdüler... 872 izlenme - 2 yıl önce Elektrik Çarpması Sonucu Kalbi Duran Mymuna Yardımsever Bir Vatandaş Kalp Masajı Yaparak Hayata Döndürdü. İşte O İnanılmaz Anlar... Elektrik Çarpması Sonucu ...
AHA Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosu 01:11
AHA Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosu 636 izlenme - 2 yıl önce Hayatta Kal Derneği, Amerikan Kalp Derneği ( AHA)' dan Aldığı Telif Hakkı İzni Sonrası 2012 Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosunun (official 2012 Hands-only Cpr Instructional Video) Aslına Ve Ülkemiz Müfredatına Uygun Türkçe Dublajını Tamamlayarak Halkımızın Takdirine Sunmuştur.
Kalp Masajı İle Köpeğin Hayatını Kurtarıyor 03:03
Kalp Masajı İle Köpeğin Hayatını Kurtarıyor 1.262 izlenme - 5 yıl önce Kalp Masajı İle Köpeğin Hayatını Kurtarıyor
Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor 02:23
Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor 381 izlenme - 2 yıl önce Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor
Kalp Masajıyla Çocuğu Hayata Döndüren Polis 00:31
Kalp Masajıyla Çocuğu Hayata Döndüren Polis 351 izlenme - 1 yıl önce Çocuğun hareketsiz durduğunu farkeden polis hemen çocuğu ekip otosunun arka koltuğuna yatırıp kalp masajıyla birlikte suni teneffüs yapmış ve de tekrar hayata döndürmüş, çocuğun annesi polise 1000 dolar teklif etmiş ama kadın polis kabul etmemiş. Bu da dedikodu!!""
Kalp Masajı Nasıl Yapılır? 03:04
Kalp Masajı Nasıl Yapılır? 889 izlenme - 5 yıl önce How to perform CPR?
İlkyardım: Yapay Solunum Gerekli Mi? 03:42
İlkyardım: Yapay Solunum Gerekli Mi? 613 izlenme - 2 yıl önce TÜBİTAK Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Birhan Yılmaz Yanıtlıyor: Toplum Tabanlı İlkyardım Müfredatında Yapay Solunumun Önemi Giderek Azalıyor. Bazı Kılavuzlarda 13 Yaş Üzerinde Yapay Solunum Tamamen Çıkarıldı Ve Ambulans Gelene Kadar Aralıksız Kalp Masajı (hands Only Cpr) Öneriliyor.
Ana Haber'de Kalp Masajı 08:45
Ana Haber'de Kalp Masajı 369 izlenme - 2 yıl önce CANLI YAYINDA HABER SPİKERİ KALP MASAJI YAPTI!!! Dr. Vural spiker Sinem Karataş'a Canlı Yayında Kalp Masajı Yaptırdı! Türkiye'nin İlk Uygulamalı İlkyardım Programı "Altın Dakikalarda Dr. Sensin" tanıtım filmi gösterimi öncesi Kanal T Ana Haber spikeri Sinem Karakaş ile yapılan röportaj sırasında Doç. Dr. Mutlu Vural stüdyoda kalp masajı yaptı. Dr. Vural daha sonra Kanal T ana haber spikeri Sinem Karataş'ı yerinden kaldırarak kalp masajı yaptırdı. Dr. Sensin 18 Eylül'de 17:00-18:00 saatleri arasında Kanal T'de Başlıyor.
kalp mesajı yapan kedi 02:23
kalp mesajı yapan kedi 727 izlenme - 5 yıl önce
Boğulan Köpeğe Kalp Masajı Yaparak Hayata Döndüren İyi İnsanlar 01:36
Boğulan Köpeğe Kalp Masajı Yaparak Hayata Döndüren İyi İnsanlar 81 izlenme - 7 ay önce Suya giden topu kovalarken boğulan Zena isimli köpeğe yardım eden çevredeki iyi insanların çabasına ve köpeğin hayata dönüşüne tanıklık edeceğiz.
Temel İlk Yardım Nasbil 09:53
Temel İlk Yardım Nasbil 785 izlenme - 2 yıl önce TEMEL İLK YARDIM Nasbil M.E.B.-Özel Sürücü Kursları ve Sürücü Adayları için Hazırlanmış Görsel Video Anlatımlı Eğitim DVD si. S.O.S. TRAFİK SÜRÜCÜ EĞİTİM DVD si Sürücü Kursları ve Kursiyerleri için Hazırlanmış Uygulamalı Görsel Eğitim DVD Seti dir. Siparişleriniz İçin = 90 212 438 00 93 www.nasbil.com.tr
Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 00:32
Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 233 izlenme - 2 yıl önce Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü
Çalışan Kalbe Kalp Masajı Korkusu Yersiz! 05:06
Çalışan Kalbe Kalp Masajı Korkusu Yersiz! 162 izlenme - 2 yıl önce Acil Tıp Uzmanları Derneği (atuder) Başkanı Prof. Dr. Başar Cander Açıklıyor...
Hayat Kurtarmak İçin Aralıksız Kalp Masajı Yeterli! 03:21
Hayat Kurtarmak İçin Aralıksız Kalp Masajı Yeterli! 283 izlenme - 2 yıl önce Doç. Dr. Mutlu Vural'ın Giriş Konuşmasını Takiben Amerikan Kalp Derneği'nin Animasyon Filmi İle Kalp Masajının Hayat Kurtarmak İçin Yeterli Olduğunu Göreceksiniz. Hastane Dışında Kalbi Duran Kişinin İlk Dakikalarda Kanında Yüksek Oranda Oksijen Vardır. Kalp Masajı Yaparak 250 Ml Kadar Yapay Nefes Alıp Verme Gerçekleştiğinden Ambulans Gelene Kadar Aralıksız Kalp Masajı Yapmak Yeterli Kabul Edilmektedir.