Hoşgeldiniz!

Kalp Projesi Videoları İzle

Kalp Masajı Nereye, Nasıl ve Ne İçin Yapılır?  02:18
Kalp Masajı Nereye, Nasıl ve Ne İçin Yapılır? 888 izlenme - 3 yıl önce Sadece Kalp Masajı Yaparak Zaten Bir Miktar Yapay Solunum Da Sağlandığından Artık Toplum Temelli İlkyardım Kılavuzlarında Yapay Solunum Yapılması Önerilmemektedir. Hastane Dışında Kalbi Duran Kişinin İlk Dakikalarda Kanında Yüksek Oranda Oksijen Vardır. Kalp Masajı Yaparak 250 Ml Kadar Yapay Nefes Alıp Verme Gerçekleştiğinden Ambulans Gelene Kadar Aralıksız Kalp Masajı Yapmak Yeterli Kabul Edilmektedir.
Hayatta Kal Derneği Kamu Spotu 00:54
Hayatta Kal Derneği Kamu Spotu 402 izlenme - 3 yıl önce Kalp damar hastalığı sıklığını azaltmak ve ani kalp durmalarından tekrar hayata dönme oranlarını artırmak için birlik olduk.sizler de bu birlikteliğe katılın...
Hayatta Kal Derneği Kamu Spotu    00:44
Hayatta Kal Derneği Kamu Spotu 271 izlenme - 3 yıl önce 2013/613 nolu RTÜK tarafından kabul edilen ve yayına giren kamu spotu.
Kalp Projesi Tanıtım Filmi 03:27
Kalp Projesi Tanıtım Filmi 169 izlenme - 5 yıl önce kalp projesi'nin kısa tanıtım filmi gösterime girdi. gönüllülerinin karşılıksız ve özverili çalışmaları sayesinde proje en kısa sürede hedef kitlesine ulaşacak ve ilk meyveler alınmaya başlayacaktır.
Hayatta Kal - Farkındalık 03:16
Hayatta Kal - Farkındalık 128 izlenme - 3 yıl önce Hayatta Kal Ani Kalp Durmasında 112 Arandıktan Sonra Dakikada 100 Kere Aralıksız Kalp Masajı Yapılması Gerektiğinden Aralıksız Kalp Masajı İlkyardım Eğitimlerinde Kullanılmak Üzere Hayatta Kal Derneği Yk Başkanı Doç. Dr. Mutlu Vural'ın Önerisiyle Sanatçılarımız Tarafından Herhangi Bir Karşılık Beklenmeden Bir Milli Şarkı Tasarlandı. Vural Şahin Tarafından Sözleri Yazılan Ve "hayatta Kal" İsmi Verilen Şarkının Bestesi Tuncay Yalın Tarafından Yapıldı. Önce 103 Rpm Hızında Orijinal Versiyonu Tasarlanan "hayatta Kal" Şarkının Yanında 120 Rpm Olarak Derneğimizin Marşı Ve Kalp Projesi Farkındalık Çalışması Remiks Olarak Stüdyo Çalışması Yapıldı. Ali Avni Tarafından Seslendirilen Hayatta Kal Remiks Beğeninize Sunulmuştur. Bu Şarkı İlk Kez 1. Erişkinlerde Yaşam Kurtarma Zinciri Etkinlikleri Sırasında Dinlenmiştir.
Rumeli Tv'de Kalp Projesi Söyleşisi 07:40
Rumeli Tv'de Kalp Projesi Söyleşisi 44 izlenme - 3 yıl önce Hayatta Kal Derneği Başkanı Doç. Dr. Mutlu Vural Rumeli TV'de Nevin Terzioğlu'nun Göçmen Kızı Programına Konuk Oldu.
Kalp Projesi - Radyo Kamu Spotu 1 00:55
Kalp Projesi - Radyo Kamu Spotu 1 46 izlenme - 3 yıl önce Erzincan'da tüm radyolarda, ulusalda meteoroloji FM'de ücretsiz yayınlanan radyo için kamu spotumuz.
Kalp Projesi - Radyo Kamu Spotu 2 00:49
Kalp Projesi - Radyo Kamu Spotu 2 48 izlenme - 3 yıl önce Erzincan'da tüm radyolarda ücretsiz yayınlanan radyo için kamu spotumuz. Bu kamu spotu sonrası fiiliyatta Türk Kardiyoloji Derneği projeye desteğini çekmiş, ATUDER ve ATTDER ile yola devam edilmiştir.
Kalp Projesi Saha Çalışması Uluköy/ erzincan 01:35
Kalp Projesi Saha Çalışması Uluköy/ erzincan 45 izlenme - 3 yıl önce Erzincan'ta Bir Köyde Ani Kalp Durmasında İlkyardım Eğitiminden Bir Kesit. Halkımız Son Derece İlgili Ve Kalp Masajı Öğrenmeye Çalışıyor.
Kalp Projesi Açılış Programı 03:35
Kalp Projesi Açılış Programı 51 izlenme - 2 yıl önce Doç. Dr. Mutlu Vural'ın 13 Aralık 2011 Tarihinde Erzincan Kalp Projesi Olarak Başlattığı, Şuan Türkiye Genelinde Kalp Projesi Adıyla Sürdürdüğü Türkiye'nin En Büyük Sosyal Sorumluluk Projesinin Açılış Programı...
Trt Fm Canlı Yayında Kalp Projesini Anlattık. 14:24
Trt Fm Canlı Yayında Kalp Projesini Anlattık. 24 izlenme - 3 yıl önce Doç. Dr. Mutlu Vural ile TRT FM'de Kalp Projesi röportajı.
Dj Geveze'den Kalp Projesine Destek 04:26
Dj Geveze'den Kalp Projesine Destek 33 izlenme - 3 yıl önce Kalp Damar Hastalığı Sıklığını Azaltmak Ve Ani Kalp Durmalarından Tekrar Hayata Dönme Oranlarını Artırmak.5 Ve 10 Yıllık Hedefler: 1. Ülkemizde Kalp Damar Ha...
Kanal 24 - Camide Kalp Masajı Eğitimi Haberi 01:42
Kanal 24 - Camide Kalp Masajı Eğitimi Haberi 20 izlenme - 3 yıl önce 5 Nisan 2013 Cuma Tarihli Topkapı Çinili Camii'de Verilen "kalp Krizi Konulu" Eğitimi Veren Doç. Dr. Mutlu Vural Ve Camimizin Kanal24 Tarafından Verilen Habe...