Hoşgeldiniz!

Kalpazan Videoları İzle

Karakol Da 00:44
Karakol Da 5.652 izlenme - 9 yıl önce sahte para basarken yakalanan biri
şahan kalpazan 01:45
şahan kalpazan 412 izlenme - 6 yıl önce şahan kalpazan dikkat şahan çıkabilir
tokatçı 04:53
tokatçı 269 izlenme - 6 yıl önce kalpazanlık nasıl yapılır ızleyelım görelim
Sahte Para Testi ! 02:47
Sahte Para Testi ! 189 izlenme - 2 yıl önce Sahte Para Testi ! Kalpazan... bu videoda sahte para nasıl yapılır yada sahte para yapımı gibi konular içermez. tamamen sahte para nasıl anlaşılır ile ilgili bir videodur. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Afgan Rasulov Kanalı https://www.youtube.com/user/afganrasulov Durun ve dikkatinizi verin.Sahte bir doları nasıl göründüğünü biliyor musunuz? Burada 4 tane 1 dolar var ? yada öyle mi ? Gerçek olanı sahtelerinden ayırt edebilirmisiniz? Karar vermeniz için 5 saniye bekleyeceğim Evet gerçek para a mı, b mi,c mi yoksa d mi? B mi dediniz?öyleyse tebrikler . parayı buldunuz ama sahtelerden birini seçmiş olma ihtimaliniz yüksek. Bu video da sahte para nasıl yapılır ile ilgili bir şey yoktur.Sadece beyin jimnastiği ile beyin hakkında bilgiler verilmektedir.dizi film tadında ki sahte arap kanalında iyi seyirler.daha fazla laf cambazlığı yapmayayım.
Mc Emre Ft Kalpazan 03:04
Mc Emre Ft Kalpazan 218 izlenme - 6 yıl önce
01.03.2009 Sazan Av Raporu 01:08
01.03.2009 Sazan Av Raporu 304 izlenme - 8 yıl önce
Kalpazan 00:05
Kalpazan 187 izlenme - 6 yıl önce bu adam hem pzo hem atm faresi
2256 Yılından Günümüze Gelen Adam 03:23
2256 Yılından Günümüze Gelen Adam 84 izlenme - 2 yıl önce Zamanda Yolculuk Yaptığını İddia Eden Adam Borsayı Karıştırdı... Federal güvenlik görevlileri, içeriden bilgi sızdırma suçlaması yüzünden bir Wall Street borsacısını tutuklayıp sorgulamaya başladılar. Adam 800 $ nı 350 milyon $'A çıkarmıştı. Tutuklanan borsa dahisi, 2256 yılından günümüze zaman yolculuğu yaptığını iddia ederek paçayı sıyırmaya çalıştı. "Security and Exchange Commission" kaynaklarına göre 44 yaşındaki Andrew Carlssin, 28 Ocak tarihindeki tutuklanmasına yol açan şüphe uyandırıcı olağanüstü borsa başarısını yukarıdaki gibi garip bir şekilde açıklamakla yetiniyor. Bir SEC görevlisi şöyle diyor: "Bu adamın palavralarına inanmıyoruz, ya delinin teki ya da patolojik bir yalan söyleme vakası. Ancak bir de şöyle bir gerçek var elimizde: Adam 800$'lık bir yatırım ile başlamış ve 2 hafta içinde sahip olduğu portföy 350 milyon doların üzerinde! Borsa üzerinden gerçekleştirdiği tüm alışlar ve satışlar beklenmedik gelişmelerin bilgisine dayanıyor, bunu şans faktörü ile açıklamak mümkün değil. Bu bilgilere sahip olmasının tek bir yolu ver, işlem yaptığı şirketlerle ilgili içeriden bilgi sızdırmış olması ki bu da yasadışı... Bize bilgi kaynaklarını söyleyene kadar onu Rikers Adası'ndaki bir hücrede tutmayı düşünüyoruz." Geçen yılki borsa dalgalanmaları pek çok yatırımcıyı beş parasız bırakmıştı. Aynı esnada Carlssin 126 çok riskli işlem gerçekleştirip hepsinden de yüksek kazançlar elde edince gözler bir anda bu borsacıya dönmüştü. Carlssin, 200 yıl ileriki bir tarihten, yani gelecekten günümüze geldiğini iddia ediyor ve tabii o zamanki tarih ve istatistik kayıtlarında da günümüzdeki borsa dalgalanmaları detaylı olarak yazıyormuş. Carlssin'e göre: "Bu fırsata karşı koymak çok zordu. Aslında her şeyin sıradan ve doğal görünmesini planlamıştım. Bilirsiniz işte, sağda solda birkaç doları bile bile kaybedecek ve böylece normal bir borsacı görüntüsü çizecektim ancak son anda yakalandım." Üzerine gidilen Carlssin, Usame Bin Ladin"in akıbeti ve AIDS'in çaresi gibi tarihi gerçekleri de açıklayabileceğini söyledi, tek ihtiyacı olan zaman makinesine binmesinin izin verilmesi. Ancak Carlssin, makinenin nerede olduğunu bir türlü söylemediği gibi nasıl çalıştığını açıklamayı da reddediyor. Sebep: "Bu teknoloji, kötü güçlerin eline geçebilir."
Sahte Euro (€) Nasıl Yapılır 04:16
Sahte Euro (€) Nasıl Yapılır 84 izlenme - 2 yıl önce İtalya'nın Bedri Baykam'ı Marcello Barenghi, bize bu dersinde foto gerçekçi bir çalışmasını gösteriyor. Çok sanatlı, faydalı bir eser.
Dolandırıcılıkta Son Nokta! 01:08
Dolandırıcılıkta Son Nokta! 60 izlenme - 2 yıl önce Sahteciler 10 doların üzerine yaptıkları kaplamayla parayı 50 dolara çevirdi. Paranın sahteliği ıslak pamukla silindiğinde böyle ortaya çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bodrumda kalpazan operasyonu 01:05
bodrumda kalpazan operasyonu 142 izlenme - 7 yıl önce bodrumda kalpazan operasyonu
Kalpazan Dede Ve Havalı Torunu 00:12
Kalpazan Dede Ve Havalı Torunu 75 izlenme - 4 yıl önce Bir Murat Emre Tiplemesi
01.03.2009 Sazan 2 02:53
01.03.2009 Sazan 2 111 izlenme - 8 yıl önce
 Milyonlarca sahte dolar ve euro yakalandı 00:52
Milyonlarca sahte dolar ve euro yakalandı 77 izlenme - 3 yıl önce Peru polisi, bir otel odasında Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya sokulması planlanan milyonlarca dolar ve yüz binlerce euro sahte para ele geçirildiğini açıkladı.
Beşiktaşk 02:27
Beşiktaşk 48 izlenme - 4 yıl önce Kerim Özkanın Yapımıyla Beşiktaşk....
Manymen-Kalpazan 02:00
Manymen-Kalpazan 58 izlenme - 6 yıl önce manymen-kalpazan undergraund parça