Hoşgeldiniz!

kamalak

Saadet Partisi Korumalarının Cami İmamını Dövmesi 03:04
Saadet Partisi Korumalarının Cami İmamını Dövmesi 3.176 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın korumaları, cami avlusunda bir imamı tekme tokat dövdü. Olay, 27 Mayıs günü Habibler’de Araba Konağı Camii’nde saat 19. 00 sıralarında meydana geldi. (İHA)
Saadet Partisi Rap 00:43
Saadet Partisi Rap 2.392 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Rap
Şehit Er Volkan Kamalak . İsmail Eren Anısına 04:33
Şehit Er Volkan Kamalak . İsmail Eren Anısına 334 izlenme - 6 yıl önce şehit er volkan kamalak . ismail eren anısına
Mehmet Kamalak - Gülemedim 03:36
Mehmet Kamalak - Gülemedim 166 izlenme - 6 yıl önce Mehmet Kamalak - GÜLEMEDİM
Sp Genel Başkanı Kamalak Yalovada 04:13
Sp Genel Başkanı Kamalak Yalovada 88 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Her bir bebek, dünyaya, 7 bin 500 Amerikan doları borçlu olarak geliyor.
Mustafa Kamalak Kimdir? 00:46
Mustafa Kamalak Kimdir? 80 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kamalak Biyografi, Mustafa Kamalak Kim, Mustafa Kamalak Kimdir, Mustafa Kamalak Hayatı, Mustafa Kamalak
Kamalak Meşe Ailesi 07:14
Kamalak Meşe Ailesi 79 izlenme - 4 yıl önce Kamalak Meşe Ailesi
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 02:28
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 90 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Giresun'da- Kamalak: - "Varsa yoksa uğraştıkları tek alan bu milletin dini, imanı, başörtüsü. ya sana ne benim kızımın, eşimin başörtüsünden CHP, sana ne"GİRESUN (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Varsa yoksa uğraştıkları tek alan bu milletin dini, imanı, başörtüsü. ya sana ne benim kızımın, eşimin başörtüsünden CHP, sana ne" dedi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Kamalak'ın Şeyh Nazım Hazretlerini Ziyaretlerinden Bölüml 03:13
Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Kamalak'ın Şeyh Nazım Hazretlerini Ziyaretlerinden Bölüml 47 izlenme - 1 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Kamalak'ın Şeyh Nazım Hazretlerini ziyaretlerinden bölümler
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 02:08
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 61 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Iğdır 2. Olağan Kongresi- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Bu ülkenin gerçek gündemi terör değildir, gerçek gündem işsiz durumdaki gençlerimizdir.
Mustafa KAMALAK Habertürk Gündem Siyaset (6 MART 2015) 32:47
Mustafa KAMALAK Habertürk Gündem Siyaset (6 MART 2015) 86 izlenme - 3 yıl önce Mustafa KAMALAK Habertürk Gündem Siyaset (6 MART 2015) SP ve BBP ittifaka açık kapı bıraktı. Mustafa KAMALAK ve Mustafa DESTİCİ Habertürk Gündem Siyaset Programının konuğu oldu.
Sp Lideri Kamalak: Rüşvet Alan Da Veren De Mel'undur 00:24
Sp Lideri Kamalak: Rüşvet Alan Da Veren De Mel'undur 50 izlenme - 4 yıl önce Milli Görüş"ün siyasal temsilcisi SP lideri Mustafa Kamalak'tan AKP'liler için bir hatırlatma: Rüşvet alan da veren de mel'undur !
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 01:32
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 57 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Milli Görüş iktidarında en düşük asgari ücret, mutlak suretle açlık sınırının üzerinde olacak" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Milli Görüş iktidarında en düşük asgari ücretin açlık sınırının üzerinde olacağını söyledi.
BBP Lideri Destici'den Yeni Evlenen Çifte 9 Çocuk Tavsiyesi 01:41
BBP Lideri Destici'den Yeni Evlenen Çifte 9 Çocuk Tavsiyesi 73 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, nikah şahitliğini yaptığı düğünde çifte, "Biz 9 kardeştik ve onun için siz 5-7 veya 9 da yapabilirsiniz" tavsiyesinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Seçimi - Mustafa Kamalak 03:02
Cumhurbaşkanı Seçimi - Mustafa Kamalak 45 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Bu üç adayın yöneldiği yön bizim yönümüz değildir.
Darbe Gecesi Adnan Oktar’dan Parti Liderlerine Çağrı - A9 Tv 02:35
Darbe Gecesi Adnan Oktar’dan Parti Liderlerine Çağrı - A9 Tv 42 izlenme - 2 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/226385/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Darbe-gecesi-Adnan-Oktar’dan-parti-liderlerine-cagri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kamalak: Açlık Sınırının Bin 450 Lira Olduğu Bir Ülkede, Asgari Ücreti Nasıl Olur da 949 Lira İlan. 03:34
Kamalak: Açlık Sınırının Bin 450 Lira Olduğu Bir Ülkede, Asgari Ücreti Nasıl Olur da 949 Lira İlan. 35 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Açlık sınırının bin 450 lira olduğu bir ülkede, asgari ücreti nasıl olur da 949 lira ilan edebilirsiniz?
Saadet Partisine İttifak Teklifleri 01:46
Saadet Partisine İttifak Teklifleri 30 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi'ne ittifak teklifi- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Siyasi partiler, ülkenin sorunlarını çözmek için vardır.
Cengiz Ergin Ft Serhat Kamalak 01:55
Cengiz Ergin Ft Serhat Kamalak 36 izlenme - 6 yıl önce Oğuzhan ve murata atılmış diss.
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 01:21
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 42 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin milletvekili adaylarıyla toplu fotoğraf çektirmesi- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Şeyh Şehabettin Sühreverdi Türbesini ziyaretleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Odunpazarı bölgesindeki esnafı ziyaret etmeleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin vatandaşları selamlamaları ve gül dağıtmaları - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı.
Bahçeli ile Kamalak Bir Araya Geldi 02:17
Bahçeli ile Kamalak Bir Araya Geldi 52 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Bahçeli, Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak ile bir araya geldi.
Kamalak: 05:26
Kamalak: " Gazze'deki Katliam Karşısında Duruşuna Bakacağız" - 21 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Kendisi (Başbakan Erdoğan) Ekmeleddin Bey'in gönderdiği bin lirayı ahlaki bulmadığı için geri göndermişti.
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 03:18
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 50 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili cumartesi günü tüm teşkilatla geniş katılımlı toplantı yapacaklarını, buradan çıkan sonuca göre açıklama yapacaklarını belirtti.
Kılıçdaroğlu: 'Saadet Partisi'yle Ortak Paydamız Var' 02:25
Kılıçdaroğlu: 'Saadet Partisi'yle Ortak Paydamız Var' 30 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Cumhurbaşkanı nitelikleri konusunda ortak bir paydamız var' dedi.
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 02:59
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 34 izlenme - 3 yıl önce "Saadet BBP ittifakının hedefi en az yüzde 15"-Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: -"Bu ittifakın, anketlere göre, en az yüzde 15'lerin üzerinde olacağını düşünüyoruz"-"Fatih (Erbakan) Bey kardeşimizin bize herhangi bir müracaatı olmadı.
Kamalak: Işidi Doğuran Sebepler Nelerdir 03:42
Kamalak: Işidi Doğuran Sebepler Nelerdir 14 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Van'da- Kamalak: "IŞİD'i doğuran sebepler nelerdir, onun eline o silahları veren kimlerdir, perdenin gerisinde kimler var? Sakın bunlar dün Çanakkale'de dedemizi şehit edenlerin torunları olmasın" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "IŞİD'i doğuran sebepler nelerdir, onun eline o silahları veren kimlerdir, perdenin gerisinde kimler var? Sakın bunlar dün Çanakkale'de dedemizi şehit edenlerin torunları olmasın" dedi.
Kılıçdaroğlu Saadet Partisi'nde 00:50
Kılıçdaroğlu Saadet Partisi'nde 21 izlenme - 4 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa Kamalak ile parti genel merkezinde bir araya geldi.
Tarafsız Bölge  - 30 Ekim 2015 02:59:30
Tarafsız Bölge - 30 Ekim 2015 16 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a saatler kala, söz parti temsilcileri ve milletvekili adaylarında... Ahmet Hakan, “Tarafsız Bölge Seçim Özel” yayınında Gazeteci konukları İsmail Saymaz ve Nedim Şener ile son kez sordu, MHP’den Koray Aydın ve Ekmeleddin İhsanoğlu, HDP’den Mithat Sancar ve Seher Akçınar Bayar, Saadet Partisi’nden Genel Başkan Mustafa Kamalak ve Büyük Birlik Partisi’nden Genel Başkan Mustafa Destici gündemin başlıklarını yanıtladı
Kamalak: 03:24
Kamalak: "Yönümüzü Doğuya Çevireceğiz, Bunu Vadediyoruz" 23 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Destici konuşması- Mustafa kamalak konuşması ve detaylar.
Genel Seçime Doğru 03:56
Genel Seçime Doğru 21 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay- Kamalak ve Destici'nin partilileri selamlaması- Milletvekili adaylarının tanıtımı- Mustafa Kamalak'ın konuşması- Mustafa Destici'nin konuşması- Destici ve Kamalak'a hediye verilmesi- Kamalak, Destici ve milletvekili adaylarının partilileri selamlaması Genel seçime doğru- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "İki kardeş olarak, bir ananın iki oğlu gibi bir araya gelerek bir ittifak kurduk, aziz milletimiz de bu ittifaka 'Milli İttifak' dedi.