Hoşgeldiniz!

kamboçya

Angelina Jolie'nin Aşırı Midesiz ve Geniş Olması 01:19
Angelina Jolie'nin Aşırı Midesiz ve Geniş Olması 52.166 izlenme - 1 yıl önce Irkçılığı ve soykırımı konu edinen yeni filmi 'önce Onlar Benim Babamı Öldürdü' filmi için (kafama göre türkçe ye çevirdim) Kamboçya'da bulunan ancelina joli'nin konuk olduğu programda yedüğü haşeretül beşere yemeği. bir de hazırlanmasında yardımcı olmuş. ilginç. çoğu avrat tırsar tissskinir.
Kamboçya Usulü Yılan Tuzağı 07:58
Kamboçya Usulü Yılan Tuzağı 9.284 izlenme - 7 ay önce Kamboçyanın hamarat hatunu, bu sefer de yılan avına çıkmış. Gayet zekice tuzak ile günlük yılan ihtiyacını karşılıyor. Evlenecekseniz böyle kanaatkar,becerikli ve yılan seven kadınlar ile evlenin. İyi seyirler.
Kamboçya'da Tavuk Keyfi 10:47
Kamboçya'da Tavuk Keyfi 7.117 izlenme - 1 yıl önce Sitemizde daha başka bir yemek videosu da olan Kamboçyalı hanım kızımız, tavuk yemeği yapıyor. Tavuğu yolarak başlıyor, envai çeşit baharat ve otla karıştırarak pişiriyor. Finalde de afiyetle yiyor.
Kamboçya Usulü Damak Çatlatan Balık Izgara 10:08
Kamboçya Usulü Damak Çatlatan Balık Izgara 8.352 izlenme - 1 yıl önce Son dönemde tostçular kadar, doğal ortamda yapılan etnik lezzetler de sitede popüler oldu. Sitemizin meme düşkünlüğünü de bildiğimden, bir taşla iki kuş vurmak niyetindeyim. Tabi video hayatı da sorgulatıyor. Bir köşede, sürekli maruz kaldığımız, aşırı paragöz ve kaprisli türk kızları; diğer köşede, hamarat ve kanaatkar komboçyanın süt gibi kızları... Neyse iyi seyirler.
Tabu - İlk  Gece Deneyimi - National Geographic 44:37
Tabu - İlk Gece Deneyimi - National Geographic 13.946 izlenme - 2 yıl önce İlk gece deneyiminin farklı kültürlerde nasılda farklı nitelendirilebildiğini gösteriyor bu bölümde tabu. Bekaretin farklı kültürlerde nasılda değişik nitelendirildiğini görüyor ve iyikide ülkemde doğmuşum diyorum.
Çukur Kazarak Balık Yakalamak 11:42
Çukur Kazarak Balık Yakalamak 6.042 izlenme - 1 yıl önce Kamboçya'dan Kolay ve pratik balık yakalama tekniği.İyi seyirler efenim...
Kamboçyalı Kızlardan Yengeç Kebabı 07:34
Kamboçyalı Kızlardan Yengeç Kebabı 3.155 izlenme - 11 ay önce Bu güzel Kamboçyalı kızlar, çamurun içindeki yengeçleri, çok da temizlemeden közde pişiriyorlar. Biraz daha temiz olsalar, tam evlenilecek kızlar aslında.
Kamboçya Usulü Yılan Mumbarı 16:34
Kamboçya Usulü Yılan Mumbarı 4.206 izlenme - 1 yıl önce Hanım kızdan tosttan sıkılmışlara alternatif bir yemek çeşidi, yöreye göre kendi baharatlarınızla kendinize küçük mutluluklar yaşatabilirsiniz.
Kamboçyalı Eltilerin Balık Tutma Macerası 14:43
Kamboçyalı Eltilerin Balık Tutma Macerası 2.298 izlenme - 12 ay önce Hayat çok zor arkadaşlar özellikle Kamboçyalıysanız.
Kamboçya'da 10 Turist, Grup Cinsel İlişki Partisi Yaptıkları İçin Tutuklandı 00:33
Kamboçya'da 10 Turist, Grup Cinsel İlişki Partisi Yaptıkları İçin Tutuklandı 197 izlenme - 3 hafta önce Kamboçya'ya tatil için giden 10 genç, şakasına çektikleri fotoğraflar yetkililer tarafından toplu cinsel ilişki partisi olarak değerlendirilince tutuklandı. Gençlerin 1 yıl hapis cezası alması bekleniyor.
Kamboçyalıların Tercihi: Kızartılmış Tarantula 01:03
Kamboçyalıların Tercihi: Kızartılmış Tarantula 1.136 izlenme - 8 ay önce Kamboçya'da tarantula sezonu açıldı. Yerli halk kadar, turistler de bu ilginç atıştırmalığa rağbet ediyor. Mideniz narinse görüntüleri izlememeniz tavsiye edilir.
Türkçe Olimpiyatları (Kamboçya Sabret) 04:51
Türkçe Olimpiyatları (Kamboçya Sabret) 1.823 izlenme - 9 yıl önce türkçe olimpiyatları (kamboçya sabret)
Ayna Programı - Kamboçya 1 44:02
Ayna Programı - Kamboçya 1 829 izlenme - 5 yıl önce Ayna Programı - Kamboçya 1
Kendisi Bile İnanamadı 00:45
Kendisi Bile İnanamadı 499 izlenme - 2 yıl önce Japonya ile Kamboçya arasında oynanan maçta Japon yıldız Shinji Kagawa kaçırdığı gole kendisi bile inanamadı.
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 08:21
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 461 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya'ya yaptığımız gezi sırasında ülkenin ikinci büyük şehri olan ve aynı zamanda topraklarında 'Angkor Wat'ı barındıran Siem Reap şehrinde gezinirken gözümüze takılan çeşitli sokak yemekleri tezgahlarından birinin önünde durup sırasıyla kızartılmış kurbağa, çekirge, örümcek ve yılan gibi bizim kültürümüze, hatta dünyadaki pek çok yemek kültürüne oldukça yabancı ve itici gelen böcek ve sürüngenlerin tadına baktım. Ne zorum mu vardı? Ben de bilmiyorum, deneyesim geldi. Not: İlk defa video düzenlemesi ile uğraşıyorum; aksaklıklar ve acemilikler için kusura bakmayınız.
Kızıl Kmerler - Kamboç Katliamı 02:57
Kızıl Kmerler - Kamboç Katliamı 510 izlenme - 3 yıl önce Kızıl Kmerler, Kamboçya'da gerilla savaşıyla iktidarı ele geçirerek 1975-79 arasında ülkeyi yöneten Maocu çizgideki radikal komünist hareket. Hareketin kurucusu ve önderi Pol Pot'tur. 1967'de, Kamboçya Komünist Partisi'nin silahlı kolu olarak kurulduğu kabul edilir. Yaklaşık olarak 2 milyon insanın ölümünden sorumlu tutulmaktadırlar. Kızıl Kmerler, yönetimi ellerinde tuttukları 1975-79 yılları arasında eli iş tutan herkesi öldürmüşlerdir. Tek amaçları bir tarım toplumu oluşturmaktı ve bu amaçları doğrultusunda Kamboçya'da ne doktor ne mühendis ne de hakim sağ kalabilmişti. Bu videoda da Kızıl Kmerler'in işkence yöntemleri ve ölüm tarlalarından bir kaç fotoğraf bulunmakta.
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkan Şok Etti 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkan Şok Etti 277 izlenme - 3 yıl önce Kamboçya'nın Prek Treng plajında bir balıkçı ve arkadaşları deniz kabuğunun içinden çıkan şeyi gördüklerinde gözlerine inanamadı. Kendisini ustalıkla bir deniz kabuğunun içine gizlemeyi başaran küçük bir ahtapot, uykusunu bölen balıkçıya öfkelendi.
Kamboçya'da ergen kavgası! 02:52
Kamboçya'da ergen kavgası! 491 izlenme - 5 yıl önce Kamboçya'da yaşanan ergen kavgası ülkemizdekinden biraz farklı.
Kagawa İnanılmazı Başardı 00:45
Kagawa İnanılmazı Başardı 247 izlenme - 2 yıl önce Japonya'nın tecrübeli futbolcusu Shinji Kagawa, Kamboçya ile oynanan maçta kaçırdığı gol ile şaşkınlık yarattı.
Kendisi bile inanamadı 00:45
Kendisi bile inanamadı 216 izlenme - 2 yıl önce Japonya ile Kamboçya arasında oynanan maçta Japon yıldız Shinji Kagawa kaçırdığı gole kendisi bile inanamadı.
Kamboçya'nın ölüm tarlaları 07:13
Kamboçya'nın ölüm tarlaları 196 izlenme - 2 yıl önce "Komünizmin kanlı tarihi 3" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/25314/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Kambocyanin-olum-tarlalari A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kamboçya Köyü - Preah Dak 13:43
Kamboçya Köyü - Preah Dak 175 izlenme - 3 yıl önce http://tourvideos.com/ Walk through a typical Cambodian village, Preah Dak, near Angkor Wat, and experience rural life with the local residents and their simple homes.
festival değil felaket 01:48
festival değil felaket 275 izlenme - 7 yıl önce kamboçya’nın başkendi phnom penh’de düzenlenen bir festivalde yaşanan izdiham en az 345 kişinin ölmesine 440 kişinin de yaralanmasına yol açtı.
Tayland & Kamboçya Tatilimiz 03:53
Tayland & Kamboçya Tatilimiz 97 izlenme - 3 yıl önce 2013 tarihli Tayland & Kamboçya tatilimizden bir kesit,izleyiniz ve diğer gezi videolarımıza da bakınız efendim :)
Kuzey Kamboçya'nın Doğal Güzellikleri 01:53
Kuzey Kamboçya'nın Doğal Güzellikleri 96 izlenme - 3 yıl önce Drone üzerine yerleştirilen GoPro kamerası ile 4k olarak çekilen Kampoçya'nın kuzeyine ait görüntüler. Oldukça fakir olan ülkenin izleyeceğimiz görüntülerinden de anlaşılacağı üzere henüz doğanın kirlenmemiş ve binalarla doldurulmamış doğal güzelliklerine tanıklık edeceğiz.
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkanı Görünce Gözlerine İnanamadı 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkanı Görünce Gözlerine İnanamadı 48 izlenme - 3 yıl önce Kamboçya'da bir balıkçının bulduğu deniz kabuğunun içinden çıkan ahtapot görenleri şaşırttı. Ahtapot, saklandığı yerde huzurunu bozan balıkçıya öfkelendi.
Diamond Island (2016) Fragman 01:46
Diamond Island (2016) Fragman 14 izlenme - 11 ay önce 2016 yapımı Diamond Island filminin fragmanı. Filmi Davy Chou yönetiyor. Film 2017 İstanbul Film Festivali'nde gösterildi.
Kamboçya - Başlangıç (Gezi Rehberi) 07:07
Kamboçya - Başlangıç (Gezi Rehberi) 47 izlenme - 3 yıl önce http://tourvideos.com/ Landing in Cambodia, we get a preview of our visit to Angkor Wat and Siem Reap on our way to the Sokha Angkor Resort, a 5-star deluxe hotel that will be our home for a couple of days.
Kamboçya - New Market, Siem Reap 07:47
Kamboçya - New Market, Siem Reap 43 izlenme - 3 yıl önce http://tourvideos.com/ Market in Siem Reap, Cambodia makes a great place for people-watching and checking out the foods on offer. Crowded, vibrant and full of life, motorcycles, kids and local shoppers, but no tourists here.
Kamboçya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 03:34
Kamboçya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 37 izlenme - 3 yıl önce Gazella Turizm profesyonel tur rehberi Seçkin Sökmen Kamboçya'da görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor. http://www.gazella.com/ http:/...