Hoşgeldiniz!

Kamboçya Videoları İzle

Çukur Kazarak Balık Yakalamak 11:42
Çukur Kazarak Balık Yakalamak 4.781 izlenme - 2 ay önce Kamboçya'dan Kolay ve pratik balık yakalama tekniği.İyi seyirler efenim...
Tabu - İlk  Gece Deneyimi - National Geographic 44:37
Tabu - İlk Gece Deneyimi - National Geographic 7.417 izlenme - 1 yıl önce İlk gece deneyiminin farklı kültürlerde nasılda farklı nitelendirilebildiğini gösteriyor bu bölümde tabu. Bekaretin farklı kültürlerde nasılda değişik nitelendirildiğini görüyor ve iyikide ülkemde doğmuşum diyorum.
Kendisi Bile İnanamadı 00:45
Kendisi Bile İnanamadı 489 izlenme - 1 yıl önce Japonya ile Kamboçya arasında oynanan maçta Japon yıldız Shinji Kagawa kaçırdığı gole kendisi bile inanamadı.
Türkçe Olimpiyatları (Kamboçya Sabret) 04:51
Türkçe Olimpiyatları (Kamboçya Sabret) 1.822 izlenme - 8 yıl önce türkçe olimpiyatları (kamboçya sabret)
Kamboçya'da ergen kavgası! 02:52
Kamboçya'da ergen kavgası! 422 izlenme - 4 yıl önce Kamboçya'da yaşanan ergen kavgası ülkemizdekinden biraz farklı.
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 08:21
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 316 izlenme - 1 yıl önce Kamboçya'ya yaptığımız gezi sırasında ülkenin ikinci büyük şehri olan ve aynı zamanda topraklarında 'Angkor Wat'ı barındıran Siem Reap şehrinde gezinirken gözümüze takılan çeşitli sokak yemekleri tezgahlarından birinin önünde durup sırasıyla kızartılmış kurbağa, çekirge, örümcek ve yılan gibi bizim kültürümüze, hatta dünyadaki pek çok yemek kültürüne oldukça yabancı ve itici gelen böcek ve sürüngenlerin tadına baktım. Ne zorum mu vardı? Ben de bilmiyorum, deneyesim geldi. Not: İlk defa video düzenlemesi ile uğraşıyorum; aksaklıklar ve acemilikler için kusura bakmayınız.
Ayna Programı - Kamboçya 1 44:02
Ayna Programı - Kamboçya 1 557 izlenme - 4 yıl önce Ayna Programı - Kamboçya 1
Kızıl Kmerler - Kamboç Katliamı 02:57
Kızıl Kmerler - Kamboç Katliamı 343 izlenme - 2 yıl önce Kızıl Kmerler, Kamboçya'da gerilla savaşıyla iktidarı ele geçirerek 1975-79 arasında ülkeyi yöneten Maocu çizgideki radikal komünist hareket. Hareketin kurucusu ve önderi Pol Pot'tur. 1967'de, Kamboçya Komünist Partisi'nin silahlı kolu olarak kurulduğu kabul edilir. Yaklaşık olarak 2 milyon insanın ölümünden sorumlu tutulmaktadırlar. Kızıl Kmerler, yönetimi ellerinde tuttukları 1975-79 yılları arasında eli iş tutan herkesi öldürmüşlerdir. Tek amaçları bir tarım toplumu oluşturmaktı ve bu amaçları doğrultusunda Kamboçya'da ne doktor ne mühendis ne de hakim sağ kalabilmişti. Bu videoda da Kızıl Kmerler'in işkence yöntemleri ve ölüm tarlalarından bir kaç fotoğraf bulunmakta.
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkan Şok Etti 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkan Şok Etti 256 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya'nın Prek Treng plajında bir balıkçı ve arkadaşları deniz kabuğunun içinden çıkan şeyi gördüklerinde gözlerine inanamadı. Kendisini ustalıkla bir deniz kabuğunun içine gizlemeyi başaran küçük bir ahtapot, uykusunu bölen balıkçıya öfkelendi.
Kagawa İnanılmazı Başardı 00:45
Kagawa İnanılmazı Başardı 246 izlenme - 1 yıl önce Japonya'nın tecrübeli futbolcusu Shinji Kagawa, Kamboçya ile oynanan maçta kaçırdığı gol ile şaşkınlık yarattı.
Kendisi bile inanamadı 00:45
Kendisi bile inanamadı 216 izlenme - 1 yıl önce Japonya ile Kamboçya arasında oynanan maçta Japon yıldız Shinji Kagawa kaçırdığı gole kendisi bile inanamadı.
festival değil felaket 01:48
festival değil felaket 274 izlenme - 6 yıl önce kamboçya’nın başkendi phnom penh’de düzenlenen bir festivalde yaşanan izdiham en az 345 kişinin ölmesine 440 kişinin de yaralanmasına yol açtı.
Kamboçya Köyü - Preah Dak 13:43
Kamboçya Köyü - Preah Dak 92 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com/ Walk through a typical Cambodian village, Preah Dak, near Angkor Wat, and experience rural life with the local residents and their simple homes.
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 08:19
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 35 izlenme - 9 ay önce Türkiye'deki karşılıklarına göre oldukça iddialı olan Uzak Doğu'nun yerli tadım programı olmaya aday. Ekin Başalp, Kamboçya'nın Siem Reap şehrinde sokak yemekleri tezgahlarından birinde kızartılmış kurbağa, çekirge, örümcek ve yılan gibi bizim kültürümüze, hatta dünyadaki pek çok yemek kültürüne oldukça yabancı ve itici gelen böcek ve sürüngenlerin tadına baktı.
Kamboçya'nın ölüm tarlaları 07:13
Kamboçya'nın ölüm tarlaları 64 izlenme - 1 yıl önce "Komünizmin kanlı tarihi 3" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/25314/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Kambocyanin-olum-tarlalari A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kuzey Kamboçya'nın Doğal Güzellikleri 01:53
Kuzey Kamboçya'nın Doğal Güzellikleri 73 izlenme - 2 yıl önce Drone üzerine yerleştirilen GoPro kamerası ile 4k olarak çekilen Kampoçya'nın kuzeyine ait görüntüler. Oldukça fakir olan ülkenin izleyeceğimiz görüntülerinden de anlaşılacağı üzere henüz doğanın kirlenmemiş ve binalarla doldurulmamış doğal güzelliklerine tanıklık edeceğiz.
Tayland & Kamboçya Tatilimiz 03:53
Tayland & Kamboçya Tatilimiz 55 izlenme - 2 yıl önce 2013 tarihli Tayland & Kamboçya tatilimizden bir kesit,izleyiniz ve diğer gezi videolarımıza da bakınız efendim :)
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkanı Görünce Gözlerine İnanamadı 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkanı Görünce Gözlerine İnanamadı 45 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya'da bir balıkçının bulduğu deniz kabuğunun içinden çıkan ahtapot görenleri şaşırttı. Ahtapot, saklandığı yerde huzurunu bozan balıkçıya öfkelendi.
Kamboçya'nın Başkenti Punon Pen'de Sokak Kahvaltısı 03:40
Kamboçya'nın Başkenti Punon Pen'de Sokak Kahvaltısı 24 izlenme - 1 yıl önce
Kamboçya - Başlangıç (Gezi Rehberi) 07:07
Kamboçya - Başlangıç (Gezi Rehberi) 40 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com/ Landing in Cambodia, we get a preview of our visit to Angkor Wat and Siem Reap on our way to the Sokha Angkor Resort, a 5-star deluxe hotel that will be our home for a couple of days.
Kamboçya - New Market, Siem Reap 07:47
Kamboçya - New Market, Siem Reap 35 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com/ Market in Siem Reap, Cambodia makes a great place for people-watching and checking out the foods on offer. Crowded, vibrant and full of life, motorcycles, kids and local shoppers, but no tourists here.
Kamboçya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 03:34
Kamboçya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 27 izlenme - 2 yıl önce Gazella Turizm profesyonel tur rehberi Seçkin Sökmen Kamboçya'da görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor. http://www.gazella.com/ http:/...
The Last Reel (2014) Fragman 01:45
The Last Reel (2014) Fragman 17 izlenme - 1 yıl önce Kulikar Sotho'nun yönettiği ilk film olan 2014 yapımı Kamboçya filmi The Last Reel'ın fragmanı. Film, 88. Akademi Ödülleri En İyi Yabancı Dilde Film ödülünde Kamboçya'yı temsil edecek.
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh 01:32
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh 24 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya Phnom Penh Tanıtım Videosu.
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh Tekne Gezisi 01:26
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh Tekne Gezisi 23 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya Phnom Penh Tekne Gezisi Videosu.
Saygon - Ben Thanh Market 09:39
Saygon - Ben Thanh Market 24 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com Walking through Ben Thanh market is one of the highlights of any trip to Saigon, Vietnam. A great place for people-watching, also for low prices on quality clothing and many other items. You will love the friendly Vietnamese people working in this huge covered market.
Gezimanya.com - Kamboçya Tonle Sap 02:40
Gezimanya.com - Kamboçya Tonle Sap 20 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya Tonle Sap Tanıtım Videosu.
Gezimanya.com - Kamboçya Siem Reap 02:55
Gezimanya.com - Kamboçya Siem Reap 20 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya Siem Reap Tanıtım Videosu.
Angkor Wat - Kamboçya 09:29
Angkor Wat - Kamboçya 22 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com/ Cambodia's most magnificent historic monument, Angkor Wat was a Hindu temple representing heaven and earth, located near Siem Reap in the world's largest religious complex. A UNSECO World Heritage site, we visit with our Cambodian tour guide, Sethy Yous.
Amerika Vietnam Ve Kamboçya’da Komünizmle Mücadele Etti Şu An Pkk’ya Komünist Devlet Kurdurtması 03:57
Amerika Vietnam Ve Kamboçya’da Komünizmle Mücadele Etti Şu An Pkk’ya Komünist Devlet Kurdurtması 4 izlenme - 6 ay önce Amerika Vietnam ve Kamboçya’da komünizmle mücadele etti şu an PKK’ya komünist devlet kurdurtması makul değil.