Hoşgeldiniz!

Kamboçya Videoları İzle

Angelina Jolie'nin Aşırı Midesiz ve Geniş Olması 01:19
Angelina Jolie'nin Aşırı Midesiz ve Geniş Olması 39.327 izlenme - 7 gün önce Irkçılığı ve soykırımı konu edinen yeni filmi 'önce Onlar Benim Babamı Öldürdü' filmi için (kafama göre türkçe ye çevirdim) Kamboçya'da bulunan ancelina joli'nin konuk olduğu programda yedüğü haşeretül beşere yemeği. bir de hazırlanmasında yardımcı olmuş. ilginç. çoğu avrat tırsar tissskinir.
Kamboçya'da Tavuk Keyfi 10:47
Kamboçya'da Tavuk Keyfi 6.086 izlenme - 1 hafta önce Sitemizde daha başka bir yemek videosu da olan Kamboçyalı hanım kızımız, tavuk yemeği yapıyor. Tavuğu yolarak başlıyor, envai çeşit baharat ve otla karıştırarak pişiriyor. Finalde de afiyetle yiyor.
Kamboçyalı Eltilerin Balık Tutma Macerası 14:43
Kamboçyalı Eltilerin Balık Tutma Macerası 1.909 izlenme - 2 gün önce Hayat çok zor arkadaşlar özellikle Kamboçyalıysanız.
Kamboçya Usulü Damak Çatlatan Balık Izgara 10:08
Kamboçya Usulü Damak Çatlatan Balık Izgara 7.024 izlenme - 4 hafta önce Son dönemde tostçular kadar, doğal ortamda yapılan etnik lezzetler de sitede popüler oldu. Sitemizin meme düşkünlüğünü de bildiğimden, bir taşla iki kuş vurmak niyetindeyim. Tabi video hayatı da sorgulatıyor. Bir köşede, sürekli maruz kaldığımız, aşırı paragöz ve kaprisli türk kızları; diğer köşede, hamarat ve kanaatkar komboçyanın süt gibi kızları... Neyse iyi seyirler.
Kamboçya Usulü Yılan Mumbarı 16:34
Kamboçya Usulü Yılan Mumbarı 3.627 izlenme - 4 hafta önce Hanım kızdan tosttan sıkılmışlara alternatif bir yemek çeşidi, yöreye göre kendi baharatlarınızla kendinize küçük mutluluklar yaşatabilirsiniz.
Çukur Kazarak Balık Yakalamak 11:42
Çukur Kazarak Balık Yakalamak 5.018 izlenme - 3 ay önce Kamboçya'dan Kolay ve pratik balık yakalama tekniği.İyi seyirler efenim...
Tabu - İlk  Gece Deneyimi - National Geographic 44:37
Tabu - İlk Gece Deneyimi - National Geographic 7.979 izlenme - 1 yıl önce İlk gece deneyiminin farklı kültürlerde nasılda farklı nitelendirilebildiğini gösteriyor bu bölümde tabu. Bekaretin farklı kültürlerde nasılda değişik nitelendirildiğini görüyor ve iyikide ülkemde doğmuşum diyorum.
Kendisi Bile İnanamadı 00:45
Kendisi Bile İnanamadı 490 izlenme - 1 yıl önce Japonya ile Kamboçya arasında oynanan maçta Japon yıldız Shinji Kagawa kaçırdığı gole kendisi bile inanamadı.
Türkçe Olimpiyatları (Kamboçya Sabret) 04:51
Türkçe Olimpiyatları (Kamboçya Sabret) 1.822 izlenme - 8 yıl önce türkçe olimpiyatları (kamboçya sabret)
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 08:21
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 352 izlenme - 1 yıl önce Kamboçya'ya yaptığımız gezi sırasında ülkenin ikinci büyük şehri olan ve aynı zamanda topraklarında 'Angkor Wat'ı barındıran Siem Reap şehrinde gezinirken gözümüze takılan çeşitli sokak yemekleri tezgahlarından birinin önünde durup sırasıyla kızartılmış kurbağa, çekirge, örümcek ve yılan gibi bizim kültürümüze, hatta dünyadaki pek çok yemek kültürüne oldukça yabancı ve itici gelen böcek ve sürüngenlerin tadına baktım. Ne zorum mu vardı? Ben de bilmiyorum, deneyesim geldi. Not: İlk defa video düzenlemesi ile uğraşıyorum; aksaklıklar ve acemilikler için kusura bakmayınız.
Ayna Programı - Kamboçya 1 44:02
Ayna Programı - Kamboçya 1 589 izlenme - 4 yıl önce Ayna Programı - Kamboçya 1
Kızıl Kmerler - Kamboç Katliamı 02:57
Kızıl Kmerler - Kamboç Katliamı 354 izlenme - 2 yıl önce Kızıl Kmerler, Kamboçya'da gerilla savaşıyla iktidarı ele geçirerek 1975-79 arasında ülkeyi yöneten Maocu çizgideki radikal komünist hareket. Hareketin kurucusu ve önderi Pol Pot'tur. 1967'de, Kamboçya Komünist Partisi'nin silahlı kolu olarak kurulduğu kabul edilir. Yaklaşık olarak 2 milyon insanın ölümünden sorumlu tutulmaktadırlar. Kızıl Kmerler, yönetimi ellerinde tuttukları 1975-79 yılları arasında eli iş tutan herkesi öldürmüşlerdir. Tek amaçları bir tarım toplumu oluşturmaktı ve bu amaçları doğrultusunda Kamboçya'da ne doktor ne mühendis ne de hakim sağ kalabilmişti. Bu videoda da Kızıl Kmerler'in işkence yöntemleri ve ölüm tarlalarından bir kaç fotoğraf bulunmakta.
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkan Şok Etti 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkan Şok Etti 256 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya'nın Prek Treng plajında bir balıkçı ve arkadaşları deniz kabuğunun içinden çıkan şeyi gördüklerinde gözlerine inanamadı. Kendisini ustalıkla bir deniz kabuğunun içine gizlemeyi başaran küçük bir ahtapot, uykusunu bölen balıkçıya öfkelendi.
Kagawa İnanılmazı Başardı 00:45
Kagawa İnanılmazı Başardı 247 izlenme - 1 yıl önce Japonya'nın tecrübeli futbolcusu Shinji Kagawa, Kamboçya ile oynanan maçta kaçırdığı gol ile şaşkınlık yarattı.
Kendisi bile inanamadı 00:45
Kendisi bile inanamadı 216 izlenme - 1 yıl önce Japonya ile Kamboçya arasında oynanan maçta Japon yıldız Shinji Kagawa kaçırdığı gole kendisi bile inanamadı.
Kamboçya'da ergen kavgası! 02:52
Kamboçya'da ergen kavgası! 431 izlenme - 4 yıl önce Kamboçya'da yaşanan ergen kavgası ülkemizdekinden biraz farklı.
festival değil felaket 01:48
festival değil felaket 274 izlenme - 6 yıl önce kamboçya’nın başkendi phnom penh’de düzenlenen bir festivalde yaşanan izdiham en az 345 kişinin ölmesine 440 kişinin de yaralanmasına yol açtı.
Kamboçya Köyü - Preah Dak 13:43
Kamboçya Köyü - Preah Dak 102 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com/ Walk through a typical Cambodian village, Preah Dak, near Angkor Wat, and experience rural life with the local residents and their simple homes.
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 08:19
Türk'ün Kamboçya'da Böcek ve Sürüngenle İmtihanı (Akşam Yemeği) 43 izlenme - 10 ay önce Türkiye'deki karşılıklarına göre oldukça iddialı olan Uzak Doğu'nun yerli tadım programı olmaya aday. Ekin Başalp, Kamboçya'nın Siem Reap şehrinde sokak yemekleri tezgahlarından birinde kızartılmış kurbağa, çekirge, örümcek ve yılan gibi bizim kültürümüze, hatta dünyadaki pek çok yemek kültürüne oldukça yabancı ve itici gelen böcek ve sürüngenlerin tadına baktı.
Kamboçya'nın ölüm tarlaları 07:13
Kamboçya'nın ölüm tarlaları 77 izlenme - 1 yıl önce "Komünizmin kanlı tarihi 3" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/25314/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Kambocyanin-olum-tarlalari A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kuzey Kamboçya'nın Doğal Güzellikleri 01:53
Kuzey Kamboçya'nın Doğal Güzellikleri 78 izlenme - 2 yıl önce Drone üzerine yerleştirilen GoPro kamerası ile 4k olarak çekilen Kampoçya'nın kuzeyine ait görüntüler. Oldukça fakir olan ülkenin izleyeceğimiz görüntülerinden de anlaşılacağı üzere henüz doğanın kirlenmemiş ve binalarla doldurulmamış doğal güzelliklerine tanıklık edeceğiz.
Tayland & Kamboçya Tatilimiz 03:53
Tayland & Kamboçya Tatilimiz 61 izlenme - 2 yıl önce 2013 tarihli Tayland & Kamboçya tatilimizden bir kesit,izleyiniz ve diğer gezi videolarımıza da bakınız efendim :)
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkanı Görünce Gözlerine İnanamadı 01:05
Deniz Kabuğunun İçinden Çıkanı Görünce Gözlerine İnanamadı 46 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya'da bir balıkçının bulduğu deniz kabuğunun içinden çıkan ahtapot görenleri şaşırttı. Ahtapot, saklandığı yerde huzurunu bozan balıkçıya öfkelendi.
Kamboçya'nın Başkenti Punon Pen'de Sokak Kahvaltısı 03:40
Kamboçya'nın Başkenti Punon Pen'de Sokak Kahvaltısı 24 izlenme - 1 yıl önce
Kamboçya - Başlangıç (Gezi Rehberi) 07:07
Kamboçya - Başlangıç (Gezi Rehberi) 40 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com/ Landing in Cambodia, we get a preview of our visit to Angkor Wat and Siem Reap on our way to the Sokha Angkor Resort, a 5-star deluxe hotel that will be our home for a couple of days.
Kamboçya - New Market, Siem Reap 07:47
Kamboçya - New Market, Siem Reap 38 izlenme - 2 yıl önce http://tourvideos.com/ Market in Siem Reap, Cambodia makes a great place for people-watching and checking out the foods on offer. Crowded, vibrant and full of life, motorcycles, kids and local shoppers, but no tourists here.
Kamboçya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 03:34
Kamboçya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 28 izlenme - 2 yıl önce Gazella Turizm profesyonel tur rehberi Seçkin Sökmen Kamboçya'da görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor. http://www.gazella.com/ http:/...
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh 01:32
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh 25 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya Phnom Penh Tanıtım Videosu.
The Last Reel (2014) Fragman 01:45
The Last Reel (2014) Fragman 18 izlenme - 1 yıl önce Kulikar Sotho'nun yönettiği ilk film olan 2014 yapımı Kamboçya filmi The Last Reel'ın fragmanı. Film, 88. Akademi Ödülleri En İyi Yabancı Dilde Film ödülünde Kamboçya'yı temsil edecek.
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh Tekne Gezisi 01:26
Gezimanya.com - Kamboçya Phnom Penh Tekne Gezisi 23 izlenme - 2 yıl önce Kamboçya Phnom Penh Tekne Gezisi Videosu.