Hoşgeldiniz!

kambur balina

Ağırlığı 40 Ton Olduğu Düşünülen Kambur Balina'dan Akrobatik Hareketler! 02:53
Ağırlığı 40 Ton Olduğu Düşünülen Kambur Balina'dan Akrobatik Hareketler! 659 izlenme - 7 ay önce Kambur balina, çok nadir rastlanan görüntüyü gözler önüne serdi. Bu dev canlı tıpkı küçük bir balık gibi devasa sıçrayışlar yaptı. Boyu düşünüldüğünde sıçrayışların 10 metreye ulaştığı düşünülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Katil Balinaların Kambur Balinayı Avlaması 00:56
Katil Balinaların Kambur Balinayı Avlaması 396 izlenme - 7 ay önce Denizler bir cinayet görüntüsüne daha sahne oldu. Katil balinalar, bir balinayı canlı canlı mideye indirirken drone ile böyle kaydedildi.
Beyaz Balinanın Kambur Balinayla Görüntülenmesi 01:19
Beyaz Balinanın Kambur Balinayla Görüntülenmesi 190 izlenme - 5 ay önce Avustralya'nın doğu kıyısında nadir görülen beyaz balina, yanındaki kambur balina ile birlikte Sydney'in ünlü fotoğrafçısı Jonas Liebschner tarafından böyle görüntülenmiş.
Sörfçünün Sörf Yaparken Kambur Balinaya Çarpması 00:39
Sörfçünün Sörf Yaparken Kambur Balinaya Çarpması 207 izlenme - 8 ay önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde sörf yapan bir adam kendisine doğru yaklaşan kambur balinayı farketmemiş ve balinaya çarparak sörfüne devam etmiş. Olay anı sörfçünün kamerasına böyle yansımış.
Bebeğini Kaybeden Kambur Balinanın Ağlamasına Tanıklık Eden Dalgıçlar 00:45
Bebeğini Kaybeden Kambur Balinanın Ağlamasına Tanıklık Eden Dalgıçlar 271 izlenme - 2 yıl önce Kambur balinaların birkaç katil balina tarafından saldırıya uğradığı bilgisine ulaşan baba oğul dalgıç soluğu anında yollarının üzerinde olan Roca Partida'da aldı. Oraya ulaştıklarında ise duygusal bir an ile karşılaştılar. Kambur balina ailesine saldıran katil balinalar yavru kambur balinayı öldürmüşlerdi ve anne kambur balina bu duruma yas tutuyordu. Erkek kambur balina ise nazik dokunuşları ile anneyi teselli etmeye çalışıyordu.
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 00:49
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 375 izlenme - 4 yıl önce Norveç'te bir kanocu bir anda yanında beliren kambur balinayla karşı karşıya kaldı. Berthold Hinrichs, nefes almak için su üstüne çıkan yaklaşık 20 tonluk balinanın kanoya çarpması ardından oradan 'olabildiğince hızlı şekilde' uzaklaştığını anlattı.
Kambur Balinaların Beslenme Anları 01:46
Kambur Balinaların Beslenme Anları 164 izlenme - 2 yıl önce 36 yaşındaki vahşi yaşam yapımcısı Patrick Dykstra, Kuzey Norveç'te drone ile çekilen görüntülerde kambur balinaların beslenme anlarını yakalamayı başardı.
Denizde Kambur Balina Sürüsüyle Karşılaşan Adamın Haklı Tepkisi 01:32
Denizde Kambur Balina Sürüsüyle Karşılaşan Adamın Haklı Tepkisi 139 izlenme - 3 yıl önce Denizde Kambur Balina Sürüsüyle Karşılaşan Adamın Haklı Tepkisi Yanı başında su yüzüne çıkan balina sürüsü karşısında hayranlığını gizleyemeyip ağzı kulaklarına varan şanslı adam. Kambur balina sürüsü ile bu denli yakınlaşmak herkese nasip olmaz...
New York Açıklarında Dev Balina Sürprizi 00:28
New York Açıklarında Dev Balina Sürprizi 191 izlenme - 4 yıl önce Manhattan Açıklarındaki 12 Metrelik Dev Kambur Balina, New York'luları Şaşırttı. Manhattan Açıklarındaki 12 Metrelik Dev Kambur Balina, New York'luları Şaşır...
Tekne Gezisine Çıkan Aileye Kambur Balinanın Sürprizi 01:18
Tekne Gezisine Çıkan Aileye Kambur Balinanın Sürprizi 7 izlenme - 12 ay önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Atlas Okyanusu sahilindeki eyaleti virigina'da tekne ile gezintiye çıkan aileye dev bir sıçrayışla sürpriz yapan kambur balinanın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.