Hoşgeldiniz!

Kambur Balina Videoları İzle

Bebeğini Kaybeden Kambur Balinanın Ağlamasına Tanıklık Eden Dalgıçlar 00:45
Bebeğini Kaybeden Kambur Balinanın Ağlamasına Tanıklık Eden Dalgıçlar 226 izlenme - 2 yıl önce Kambur balinaların birkaç katil balina tarafından saldırıya uğradığı bilgisine ulaşan baba oğul dalgıç soluğu anında yollarının üzerinde olan Roca Partida'da aldı. Oraya ulaştıklarında ise duygusal bir an ile karşılaştılar. Kambur balina ailesine saldıran katil balinalar yavru kambur balinayı öldürmüşlerdi ve anne kambur balina bu duruma yas tutuyordu. Erkek kambur balina ise nazik dokunuşları ile anneyi teselli etmeye çalışıyordu.
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 00:49
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 371 izlenme - 3 yıl önce Norveç'te bir kanocu bir anda yanında beliren kambur balinayla karşı karşıya kaldı. Berthold Hinrichs, nefes almak için su üstüne çıkan yaklaşık 20 tonluk balinanın kanoya çarpması ardından oradan 'olabildiğince hızlı şekilde' uzaklaştığını anlattı.
Kambur Balinaların Beslenme Anları 01:46
Kambur Balinaların Beslenme Anları 130 izlenme - 2 yıl önce 36 yaşındaki vahşi yaşam yapımcısı Patrick Dykstra, Kuzey Norveç'te drone ile çekilen görüntülerde kambur balinaların beslenme anlarını yakalamayı başardı.
New York Açıklarında Dev Balina Sürprizi 00:28
New York Açıklarında Dev Balina Sürprizi 189 izlenme - 4 yıl önce Manhattan Açıklarındaki 12 Metrelik Dev Kambur Balina, New York'luları Şaşırttı. Manhattan Açıklarındaki 12 Metrelik Dev Kambur Balina, New York'luları Şaşır...
Denizde Kambur Balina Sürüsüyle Karşılaşan Adamın Haklı Tepkisi 01:32
Denizde Kambur Balina Sürüsüyle Karşılaşan Adamın Haklı Tepkisi 115 izlenme - 2 yıl önce Denizde Kambur Balina Sürüsüyle Karşılaşan Adamın Haklı Tepkisi Yanı başında su yüzüne çıkan balina sürüsü karşısında hayranlığını gizleyemeyip ağzı kulaklarına varan şanslı adam. Kambur balina sürüsü ile bu denli yakınlaşmak herkese nasip olmaz...
Tekne Gezisine Çıkan Aileye Kambur Balinanın Sürprizi 01:18
Tekne Gezisine Çıkan Aileye Kambur Balinanın Sürprizi 5 izlenme - 4 ay önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Atlas Okyanusu sahilindeki eyaleti virigina'da tekne ile gezintiye çıkan aileye dev bir sıçrayışla sürpriz yapan kambur balinanın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.