Hoşgeldiniz!

kamer baba

Arzu Okay Saldırgan Dedeye Karşı 01:06
Arzu Okay Saldırgan Dedeye Karşı 41.409 izlenme - 2 yıl önce Böyle bir manzara karşısında dayanamayan dede saldırıya geçiyor. Admin Notu: Dedenin adı Kamer Sadık'tır. https://tr.wikipedia.org/wiki/Kamer_Sadık
Meraklı Köfteci - Mezarımı Derin Kazın 03:26
Meraklı Köfteci - Mezarımı Derin Kazın 2.900 izlenme - 3 yıl önce Her sahnesi ayrı bir değerli ve komik olan Meraklı Köfteci filminde Zühtü bu sefer tabutunu kendisi alıp, mezarını da kendisi kazıyor. Bunu yaparken de o güzel sesiyle yine güzel bir türküyü seslendiriyor. Kemal Sunal'ı, Hulusi Kentmen'i ve mezarlık görevlisi rolündeki Kamer Baba'yı saygıyla anıyoruz.
Yeşilçam Efsanesi - Kamer Sadık 04:51
Yeşilçam Efsanesi - Kamer Sadık 1.792 izlenme - 3 yıl önce Bazı kaynaklarda doğum yeri İstanbul yazılıdır. Nüfusa kayıtlı adı Kamer Sadıkyan'dır. Yeşilçam'da daha çok Kamer Baba namıyla tanınır. Pangaltı Lisesi'nden mezun oldu. Sinemaya 1954'te "Çifte Kavrulm uş" filmiyle başladı. Türkçe, Ermenice yanında Fransızca da bilen Kamer Baba, 1961'de Belçikalı filmcilerin büyük bölümünü İstanbul'da çektikleri "Tenten ve Altın Post" filminde rol aldı. Çok sayıda Yeşilçam yapımı filmde, foto romanlarda oynadı. Daha çok 1977 yapımı Sakar Şakir filmindeki Sabri Amca rolü ile hafızalara kazınmıştır. Yeşilçam'da filmler önce sessiz çekilir, sonradan dublajı yapılırdı. Filmlerde Kamer Sadık'ı Zafer Önen seslendirmiştir.Rahmetle anıyoruz.
Bu Yaştan Sonra 20+11 mi Çekelim? - Kamer Baba 00:36
Bu Yaştan Sonra 20+11 mi Çekelim? - Kamer Baba 1.203 izlenme - 3 yıl önce Son viraj giren Kamer Baba son anlarını daha mutlu yaşamak için genç bir kadınla evlenir. Bu kadının sorunuysa masal dinlemeden sevişmeye hazır hale gelememesidir. Kamer Baba bu duruma daha fazla dayanamaz.
O Sana Vursun Sen de Bana Vur 00:34
O Sana Vursun Sen de Bana Vur 569 izlenme - 3 yıl önce Kaldıresku Her zamanki gibi patronunun şeysini düşünerek hazırladığı iğneyi getirir ama patronu iğneyi görünce tırsar.
Beybaba'dan Son Taarruz 01:32
Beybaba'dan Son Taarruz 481 izlenme - 3 yıl önce Teeeey nerde o eskinin Erotik Türk Sineması. Beybaba; V yakanın sınırlarına dayanmış düşmanların kalesine bayrak dikmeye hazırlanırken, o bayrak direği ile beraber gömülüyor.
Kapıcı Avlama Sanatı 01:10
Kapıcı Avlama Sanatı 176 izlenme - 3 yıl önce Para sahibi olmak ile adam olmak arasında bir bağlantı bulunmadığını gösteren bir sahneyi izleyeceksiniz. Kötülerin katıksız kötü, iyilerin melek olduğu bir sinema zaten çökmeye mahkumdur diye de bir tespitte bulunalım. Acaba çok zengin olsam böyle bir davranışta bulunur muyum? sorusuna samimi olarak cevap verdiğimiz zaman içeriğimiz görevini tamamlamış olacaktır. 5.4.3.2.1