Hoşgeldiniz!

kamera kayıt

Yok Böyle Tır Kazası 00:32
Yok Böyle Tır Kazası 119.840 izlenme - 4 yıl önce Yok Böyle Tır Kazası
köpek depremi önceden hissetti 00:58
köpek depremi önceden hissetti 16.468 izlenme - 7 yıl önce geçtiğimiz günlerde meydana gelen depremden bir kaç saniye önce güvenlik kamerasına takılan köpeğin davranışı.
Aktütün Baskını Termal Kaydı 06:58
Aktütün Baskını Termal Kaydı 1.540 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler 3 kasım 2008'de 17 askerin şehit oldugu Aktütün baskınından önceki gece çekildiği söyleniyor. Başlarda sahte olabilir diye düşündüm fakat videodaki isim ve şehit sayısı 2008'deki aktütün saldırısıyla örtüşüyor ve yine videoda söylendigi gibi o dönemin tümen komutanıda Gürbüz kaya. Videoda çatışma yoğunluğu düşük olmasının sebebide asıl çatışmadan önce çekilen bir video olması sanırım. En net görüntü ise 1:00 ile 1:05 saniyeler arasında kayaların yanındaki siyahlık olarak görünüyor. O kişi büyük ihtimalle teröristlerden birisi.
İlginç gizli kamera kaydı 00:33
İlginç gizli kamera kaydı 5.734 izlenme - 10 yıl önce Marketteki gizli kameranın kaydettiği görüntüler çok ilginç!
Kamera Kayıtları Kazananı Belirledi! Seda mı Damla mı? (Survivor 2016 - 29 Şubat Pazartesi) 00:49
Kamera Kayıtları Kazananı Belirledi! Seda mı Damla mı? (Survivor 2016 - 29 Şubat Pazartesi) 212 izlenme - 8 ay önce Ödül oyununda Damla ve Seda'nın karşılaşması kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. İkilinin atışlarında kazanan kamera kayıtlarına bakıldıktan sonra belirlendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
360 Derece Panoramik Video Kaydeden Kamera 01:20
360 Derece Panoramik Video Kaydeden Kamera 200 izlenme - 1 yıl önce Fotoğraf makinelerinin gelişmiş panoramik fotoğraf çekebilme yetenekleri sayesinde çok daha detaylı ve etkileyici fotoğraflar elde şansına kavuştuk. Aynı canlılık ve etkileyicilik artık panoramik videolar için de geçerli hale geliyor. EyeSee360 adlı firmanın ürünü olan 360Fly, interaktif panoramik video kaydedebilme yeteneğine sahip.
Adana'da Bir Gün 05:06
Adana'da Bir Gün 124 izlenme - 1 yıl önce Artık Adana'ya nasıl geldiler nereden akıl ettiler bilmiyorum ama bir grup yabancı Adana'da geçirdikleri bir günü kameraya almışlar izliyoruz efendim.
Hayatında İlk Kez Yağmur Gören Arap 00:28
Hayatında İlk Kez Yağmur Gören Arap 42 izlenme - 12 ay önce Yağmuru pek fazla görmeyen Suudi adam, ağır sağanak yağışına denk gelince bu anı videoya almak istedi. Fakat olaylar beklediği gibi gelişmedi.Sonuçlara şahit oluyoruz.
Kamera Kayıt 00:44
Kamera Kayıt 141 izlenme - 4 yıl önce Kamera Kayıt
İşte Tunus'taki O Saldırının Güvenlik Kamera Kayıtları 01:04
İşte Tunus'taki O Saldırının Güvenlik Kamera Kayıtları 47 izlenme - 2 yıl önce Tunus'ta Bardo Müzesi'ne yapılan ve 23 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırının güvenlik kamera kayıtları yayınlandı. Görüntülerde müzeye saldırı düzenleyen iki kişi ellerinde silahlarla merdivenlerden çıkarken dikkat çekiyor. Merdivenlerde saldırganlarla karşılaşan bir kişi de müzeden sağ olarak çıkmayı başarıyor. Saldırıda öldürülen her iki saldırganın fotoğrafları da basınla paylaşıldı. Saldırganlardan Yasin Labidi'nin ailesi ölen çocuğunun terör örgütlerinin tuzağına düşürüldüğünü savundu… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/03/22/ist... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 14 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr
Huawei VCN3000 IP Kamera Kayıt Cihazı 05:28
Huawei VCN3000 IP Kamera Kayıt Cihazı 103 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük network firmalarından Huawei IP güvenlilk sistemleri (CCTV) Türkiye temsilcisi Bilgi Elektronik. Huawei VCN3000 kayıt cihazı ile veri kayıplarına son. VCN3000, diğer geleneksel IP CCTV çözümleri ile karşılaştırıldığında;  daha düşük devreye alma maliyeti, P enerji tasarrufu, P depolama alanı tasarrufu € civarında uygulama ve devreye alma avantajı sağlamaktadır!!! 1664 Mbps Band Genişliği / Trafik Yönetimi Tek başına 256 Kanal ( Full HD ) Kayıt Kapasitesi 36 adet 3.5” Hardisk kapasitesi SafeVideo – Güvenli Görüntü Kaydı Teknolojisi Ölçeklenebilirlik ( Scalability ) Yığınlanabilirlik ( Stack Structure ) Tam Yedekli Mimari ( Redundant Structure ) Hazırda Yedek Disk Bulundurma (Hot Spare – Dinamik Yedek Disk)
Uçaktan Kamerayı Düşürdü! 01:09
Uçaktan Kamerayı Düşürdü! 48 izlenme - 3 yıl önce Uçaktan Gökyüzünü Çekerken Kamera Elinden Kayıp Özgürlüğe Uçtu. Kamera Düşerken Kayıttaydı Yere Düşüncede Kayda Devam Etti. iyi Seyirler...
Bilgi Denemesi 00:05
Bilgi Denemesi 40 izlenme - 3 yıl önce Size Bilgisayarda Kamera Kayıt Programını Gösterdim
Kamera Kaydı 00:08
Kamera Kaydı 26 izlenme - 2 yıl önce Kamera Kaydı
Selamettin Avcının Kamerasından Görüntüler 00:15
Selamettin Avcının Kamerasından Görüntüler 64 izlenme - 4 yıl önce Selamettin Avcının Kamerasından Görüntüler
Huawei IP Kamera Güvenlik Sistemleri 04:55
Huawei IP Kamera Güvenlik Sistemleri 33 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük network firmalarından Huawei IP kamera güvenlik sistemleri (CCTV) Türkiye distribütörü Bilgi Elektronik A.Ş. www.bilgielektronik.com.tr
Hırsızlığa Teşebbüs 06:26
Hırsızlığa Teşebbüs 43 izlenme - 4 yıl önce Hırsızlığa Teşebbüs
Go Pro Gören Masum Dayı 00:18
Go Pro Gören Masum Dayı 17 izlenme - 1 yıl önce Alışveriş yaptığı markete kaskının üzerinde go pro kamera ile giren motosikletliyi görünce şok olan ve hemen sorusunu soran dayıyı izliyoruz.
Yanlarına Yıldırım Düşen Gençler Şok Oldu 00:22
Yanlarına Yıldırım Düşen Gençler Şok Oldu 6 izlenme - 9 ay önce Avustralya'da kaydedilen görüntülerde, Sidney'in güneyinde bir yerde fırtınalı havada düşen yıldırımları kaydeden gençler yanlarına düşebileceğini hiç düşünemedi. Bir anda büyük bit hışımla gençlerin yakınına düşen yıldırım ve korku dolu o anları izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."