Hoşgeldiniz!

Kamera Şakaları

En Komik Çaydanlık Şakaları 02:52
En Komik Çaydanlık Şakaları 81.094 izlenme - 5 yıl önce En komik ve güzel çaydanlık, demlik şakaları videolarını izleyebilirsiniz. Sizler için en iyi çaydanlık şakalarını seçtim. buyruuuuun.
Erkeklerin Sakallarını Rastgele Okşayan Kadın 00:59
Erkeklerin Sakallarını Rastgele Okşayan Kadın 46.788 izlenme - 6 yıl önce Sokakta önüne gelen erkeklerin sakallarını okşayan kadının sürpriz sonu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Çok İzlenen Kamera Şakası :-) 03:13
Dünyanın En Çok İzlenen Kamera Şakası :-) 9.631 izlenme - 6 yıl önce Hatun Önüne Çıkanı Öpücük Yağmuruna Tutuyor :))
Mustafa Karadeniz'in Köksal Baba'yı Çıldırtması 03:40
Mustafa Karadeniz'in Köksal Baba'yı Çıldırtması 7.714 izlenme - 6 yıl önce Yaptığı şakalarla akıllarımızda yer edinen Mustafa Karadeniz şimdi de Köksal Baba'yı sen baba değilsin , senden baba olmaz diyerek çıldırtmak peşinde.
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 02:50
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 19.211 izlenme - 6 yıl önce Youtuber arkadaşımız aklı sıra üç ayaklı zencilere gizli kamera şakası yapmaya çalışmış ancak genel olarak dayak yemiş.
Bitmeyen Şampuan Şakaları Devam Ediyor 04:40
Bitmeyen Şampuan Şakaları Devam Ediyor 23.112 izlenme - 6 yıl önce Bitmeyen Şampuan Şakaları Devam Ediyor Artık bir seri haline gelen bitmeyen şampuan şakası yeni bölümüyle yine güldürüyor.
Bülent Ersoy'a Yapılan Şaka - Demet Akbağ İle Çok Aramızda 27:34
Bülent Ersoy'a Yapılan Şaka - Demet Akbağ İle Çok Aramızda 6.661 izlenme - 6 yıl önce Demet Akbağ ile Çok Aramızda programında bu kez bülent ersoy'a şaka yapıyor.Bülent Ersoy kendisine yapılan şakaya verdiği tepkiyi 27 dakika olarak seyrediyoruz.
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 04:36
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 12.167 izlenme - 6 yıl önce Gece küçük çaplı alem yaptıktan sonra etrafı neden toplamamız gerektiğiniz en güzel örneği bu videoda! Ancak mutfağı dağınık halde bırakan bu adam için her şey artık çok geç. Geçmiş olsun diyoruz...
Mercedes-Benz'den Sevgililere Romantik Bir Şaka! 02:57
Mercedes-Benz'den Sevgililere Romantik Bir Şaka! 69.336 izlenme - 8 yıl önce Siz hiç size şarkılar söyleyen, şiirler okuyan hatta hediyeler veren romantik bir otomobil gördünüz mü? B-Serisi’ni test etmek için bayimize gelen çiftlere çok özel bir şaka hazırladık. B'tün çiftlere gelsin! :)
Şakacı Mustafa Karadeniz'in Yediği Dayak 00:50
Şakacı Mustafa Karadeniz'in Yediği Dayak 855.411 izlenme - 9 yıl önce Eşşek Şakası Uzmanı Mustafa Karadeniz'in Samsun'da İnsanlar Araçlarını Park Ederken Arabalarını Boyamaya Çalışması Sırasında Bi Abimizden Yediği Feci Dayak. Bu Dayağı Yedi Ama Yine De Adam Olamadı.
Şakacı - Karpuz Tutmaca Uzun Versiyon (Çetin Çiftçioğlu) 06:13
Şakacı - Karpuz Tutmaca Uzun Versiyon (Çetin Çiftçioğlu) 14.608 izlenme - 7 yıl önce Çetin Çiftçioğlu nun unutulmaz karpuz tutmaca şakasının uzun versiyonu.Fırtına gibi geliyor karpuzlar.Özellikle 3:47 den sonrası tam bir dram,isyan artık ne derseniz.Buyrun... Kısa Versiyon : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19253/cetin-ciftcioglu-karpuz-tutmaca
Tuvalette Yapılmış En Pis Şaka 02:46
Tuvalette Yapılmış En Pis Şaka 16.444 izlenme - 9 yıl önce Eğer yan tuvaletteki biri tuvalet kağıdının bittiğini söyleyip, sizden tuvalet kağıdı isterse asla vermeyin. Bu pis şakayı izliyoruz.
Osuruk Şakası l Mustafa Karadeniz 04:26
Osuruk Şakası l Mustafa Karadeniz 6.518 izlenme - 7 yıl önce mustafa karadeniz türü bir şaka daha
Bi Zahmet - Araba Tamiri 10:53
Bi Zahmet - Araba Tamiri 25.670 izlenme - 13 yıl önce bi zahmet şu arabayı tamir etmemde yardım edermisiniz :)) -- seni bulacam olm -- akşama kızlar geliyomu? -- tikim var benim
Psikopat Babadan Hunharca Şaka 04:16
Psikopat Babadan Hunharca Şaka 9.411 izlenme - 7 yıl önce Önceki videosu yayınlanmıştı hatırlarsınız. Oyun konsolu hastası oğlunun konsolunu kıran psikopat babadan bir umuıt konsol bekleyen oğluna hunharca şaka.
Bi Zahmet - Memiş Dayı 06:58
Bi Zahmet - Memiş Dayı 574 izlenme - 7 yıl önce Bi Zahmet'in en güzel şakalarından hurdacıdaki Memiş Dayı. Kimliğini unutan kahramınımız Memiş dayının iyilikseverliği.
Mustafa Karadeniz Simitçiye Şaka 14:59
Mustafa Karadeniz Simitçiye Şaka 49.070 izlenme - 10 yıl önce beyaz tv'de yayınlanan şaka şaka programında mustafa karadeniz efsana şakalardan birini yaptı. mustafa karadeniz simitçi ali dayı ile biraz fazla uğraştı ancak gönlünü almayı bildi.