Hoşgeldiniz!

Kamera Şakaları

Rusya'da Yoldan Geçen Bayanlara İlginç Şaka 01:53
Rusya'da Yoldan Geçen Bayanlara İlginç Şaka 104.011 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da sokakta gördüğü insanlara gözlerini kapatmalarını söyleyerek ve ağızlarına hayali bir tuz dökme seansı yaptıran şaka sever adamın maceralarına tanıklık ediyoruz...
En Komik Çaydanlık Şakaları 02:52
En Komik Çaydanlık Şakaları 58.517 izlenme - 6 ay önce En komik ve güzel çaydanlık, demlik şakaları videolarını izleyebilirsiniz. Sizler için en iyi çaydanlık şakalarını seçtim. buyruuuuun.
Erkeklerin Sakallarını Rastgele Okşayan Kadın 00:59
Erkeklerin Sakallarını Rastgele Okşayan Kadın 28.696 izlenme - 10 ay önce Sokakta önüne gelen erkeklerin sakallarını okşayan kadının sürpriz sonu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevgiliyi Korkutan Fare Şakası 02:31
Sevgiliyi Korkutan Fare Şakası 7.908 izlenme - 10 ay önce Uykuda olan sevgilisinin yatağına fareler bırakan adamın acımasız şakası kameralara böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz.
Sürprizli El Tutma Deneyi - Sosyal Deneyi 04:45
Sürprizli El Tutma Deneyi - Sosyal Deneyi 4.775 izlenme - 10 ay önce Sosyal Deney ekibi gene iş başında,ekip bu sefer halka elimde ne var sorusunu yönelterek sonrasında güzel bir sürpiz yaparak güzel bir deney yapıyorlar
Arkadaşa Yapılan Eşek Şakası 00:15
Arkadaşa Yapılan Eşek Şakası 4.130 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı düzenekle arkadaşına eğlenceli bir eşek şakası hazırlayan çılgın adam. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Türkiye'de Kamera Şakası Yapılmayacağının Kanıtı Olan 5 Kamera Şakası 14:27
Türkiye'de Kamera Şakası Yapılmayacağının Kanıtı Olan 5 Kamera Şakası 1.791 izlenme - 12 ay önce Efendim millet olarak sinir katsayımızın diğer milletlere göre daha fazla olduğu aşikardır. Onun içindir ki ecnebi ülkelerde yapılan şaka programları alıp başını yürürken ülkemizde bu programların denemeleri bile bir elin parmaklarını geçmemektedir. Bunları sadece bol keseden atmıyorum paylaştığım top 5 söylediklerimin en büyük kanıtıdır.
Dünyanın En Çok İzlenen Kamera Şakası :-) 03:13
Dünyanın En Çok İzlenen Kamera Şakası :-) 3.386 izlenme - 12 ay önce Hatun Önüne Çıkanı Öpücük Yağmuruna Tutuyor :))
Bayern Münihli Oyunculardan Müthiş Şaka! 03:23
Bayern Münihli Oyunculardan Müthiş Şaka! 1.977 izlenme - 1 yıl önce Bayern Münih'in yıldız oyuncuları Ribery, Alaba ve Rafinha kılık değiştirerek sokak futbolu oynadı. Gerçek kimliklerini gizleyen oyuncular yaptıkları hareketlerle herkesi şok etti.
Mustafa Karadeniz'in Köksal Baba'yı Çıldırtması 03:40
Mustafa Karadeniz'in Köksal Baba'yı Çıldırtması 5.653 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı şakalarla akıllarımızda yer edinen Mustafa Karadeniz şimdi de Köksal Baba'yı sen baba değilsin , senden baba olmaz diyerek çıldırtmak peşinde.
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 02:50
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 16.004 izlenme - 1 yıl önce Youtuber arkadaşımız aklı sıra üç ayaklı zencilere gizli kamera şakası yapmaya çalışmış ancak genel olarak dayak yemiş.
Maç İzleyen Adamın Aklını Alan Şaka 00:43
Maç İzleyen Adamın Aklını Alan Şaka 2.483 izlenme - 1 yıl önce Hiç beklemediği anda yüksek sesle patlayan torpil sonrasında ruhunu teslim eden gencin korku dolu anları kameraya böyle yansıdı...
Bitmeyen Şampuan Şakaları Devam Ediyor 04:40
Bitmeyen Şampuan Şakaları Devam Ediyor 12.133 izlenme - 1 yıl önce Bitmeyen Şampuan Şakaları Devam Ediyor Artık bir seri haline gelen bitmeyen şampuan şakası yeni bölümüyle yine güldürüyor.
Ölü Fare İle Arkadaşına Şaka Yapan Adam 00:53
Ölü Fare İle Arkadaşına Şaka Yapan Adam 737 izlenme - 1 yıl önce Ölü Fare İle Arkadaşına Şaka Yapan Adam Ölü fareyi arkadaşının pantolonunun içine bırakarak ona korku dolu anlar yaşatan adam.
Bülent Ersoy'a Yapılan Şaka - Demet Akbağ İle Çok Aramızda 27:34
Bülent Ersoy'a Yapılan Şaka - Demet Akbağ İle Çok Aramızda 5.584 izlenme - 1 yıl önce Demet Akbağ ile Çok Aramızda programında bu kez bülent ersoy'a şaka yapıyor.Bülent Ersoy kendisine yapılan şakaya verdiği tepkiyi 27 dakika olarak seyrediyoruz.
Sevgiliye Şaka Ters Tepti 02:26
Sevgiliye Şaka Ters Tepti 276.437 izlenme - 4 yıl önce HD ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. RomanAtwood sevgilisine 5. yıl dönümlerinde şaka yapmak istiyor. Sevgilisine onu aldattığını söylüyor. Fakat işler beklediği gibi gelişmiyor...
Çıldırtan Noel Şakası 01:58
Çıldırtan Noel Şakası 11.417 izlenme - 1 yıl önce Kıza yardım etmek isteyen erkek şakazedelerin başına bakın neler geldi! kadın ,
Eşlerine Cilginca Şaka Yapanlar 03:06
Eşlerine Cilginca Şaka Yapanlar 92.416 izlenme - 4 yıl önce
Milli Maç İzleyen Adama Karısının Yaptığı Acımasız Şaka 02:47
Milli Maç İzleyen Adama Karısının Yaptığı Acımasız Şaka 1.738 izlenme - 1 yıl önce
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:19
Klozeti Streç Filmle Kaplayıp Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 208.544 izlenme - 4 yıl önce Zalim erkek arkadaş kız arkadaşı gelmeden klozeti streç filmle kaplıyor ve tuvaleti gelen kız arkadaşı da klozete oturmaya gelince olanlar oluyor.
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 04:36
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 9.518 izlenme - 1 yıl önce Gece küçük çaplı alem yaptıktan sonra etrafı neden toplamamız gerektiğiniz en güzel örneği bu videoda! Ancak mutfağı dağınık halde bırakan bu adam için her şey artık çok geç. Geçmiş olsun diyoruz...
Bu Şaka İnsanı Kalpten Götürür 00:54
Bu Şaka İnsanı Kalpten Götürür 308.598 izlenme - 5 yıl önce Bu Şaka İnsanı Kalpten Götürür..
Mercedes-Benz'den Sevgililere Romantik Bir Şaka! 02:57
Mercedes-Benz'den Sevgililere Romantik Bir Şaka! 68.872 izlenme - 3 yıl önce Siz hiç size şarkılar söyleyen, şiirler okuyan hatta hediyeler veren romantik bir otomobil gördünüz mü? B-Serisi’ni test etmek için bayimize gelen çiftlere çok özel bir şaka hazırladık. B'tün çiftlere gelsin! :)
Şakacı Mustafa Karadeniz'in Yediği Dayak 00:50
Şakacı Mustafa Karadeniz'in Yediği Dayak 850.981 izlenme - 4 yıl önce Eşşek Şakası Uzmanı Mustafa Karadeniz'in Samsun'da İnsanlar Araçlarını Park Ederken Arabalarını Boyamaya Çalışması Sırasında Bi Abimizden Yediği Feci Dayak. Bu Dayağı Yedi Ama Yine De Adam Olamadı.
Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 03:19
Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 51.556 izlenme - 4 yıl önce Hindistanlı bir genç şaka yaptığı babasından feci dayak yedi.. Bir problemim var deyip odasına çağırdığı babasına kız arkadaşını hamile bıraktığını söyledi. Olayı duyan adam adeta çılgına döndü. Oğluna tekme tokat girişen adam en sonunda sopayı eline kapmışken oğlu olayın bir şaka olduğunu söyledi. Hırsı geçmeyen adam şaka olduğuna bile zor inandı.
Şakacı - Karpuz Tutmaca Uzun Versiyon (Çetin Çiftçioğlu) 06:13
Şakacı - Karpuz Tutmaca Uzun Versiyon (Çetin Çiftçioğlu) 9.990 izlenme - 2 yıl önce Çetin Çiftçioğlu nun unutulmaz karpuz tutmaca şakasının uzun versiyonu.Fırtına gibi geliyor karpuzlar.Özellikle 3:47 den sonrası tam bir dram,isyan artık ne derseniz.Buyrun... Kısa Versiyon : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19253/cetin-ciftcioglu-karpuz-tutmaca
Tuvalette Yapılmış En Pis Şaka 02:46
Tuvalette Yapılmış En Pis Şaka 15.768 izlenme - 4 yıl önce Eğer yan tuvaletteki biri tuvalet kağıdının bittiğini söyleyip, sizden tuvalet kağıdı isterse asla vermeyin. Bu pis şakayı izliyoruz.
Osuruk Şakası l Mustafa Karadeniz 04:26
Osuruk Şakası l Mustafa Karadeniz 3.804 izlenme - 2 yıl önce mustafa karadeniz türü bir şaka daha
Sevgiliye Yapılabilecek En Korkunç Şaka 01:09
Sevgiliye Yapılabilecek En Korkunç Şaka 85.913 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı gıda boyasıyla, evde kaza geçirip ölmüş gibi yaparak sevgilisinin aklını aldı. Kameraya yansıyan eğlenceli ve komik şaka sizlerle...
Duş Alan Kıza Yapılan Acımasız Şaka 00:16
Duş Alan Kıza Yapılan Acımasız Şaka 57.650 izlenme - 2 yıl önce Ev tipi türü bir şaka videosu ile karşınızdayım.Görüntülerde belliki karı koca bunlar,neyse bu korkunç şakayı izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler