Hoşgeldiniz!

kameralar

Ordu'da Şehit Haberini Vermeye Kameralarla Gittiler 02:31
Ordu'da Şehit Haberini Vermeye Kameralarla Gittiler 20.866 izlenme - 1 yıl önce "SİZ BURAYA BOŞUNA GELMEZSİNİZ" Garnizon komutanını karşısında gören acılı anne, “Siz buraya boşuna gelmezsiniz. Ne oldu yoksa oğluma bir şey mi oldu?” dedi. Acılı annenin o anları, görevlilerin beraberinde giden basın mensupları tarafından görüntülendi.
Alaska'da Kameralara Takılan İlginç Deniz Yaratığı 00:22
Alaska'da Kameralara Takılan İlginç Deniz Yaratığı 19.056 izlenme - 1 yıl önce Böyle garip yaratık,nesne ya da her ne ise görülmedi.Alaska'da nehir etrafına gezmeye çıkan adamın kamerasına ilginç bir şey takılıyor,adamda kameraya çekiyor ne oldu belli değil siz izleyince anlam verin
Herkesi Çıplak Gösteren Kameralar 01:18
Herkesi Çıplak Gösteren Kameralar 71.906 izlenme - 9 yıl önce herkesi çıplak gösteren kameralar
Kameralar Önünde Çırılçıplak Soyunan Sporcu Kadın 02:57
Kameralar Önünde Çırılçıplak Soyunan Sporcu Kadın 8.973 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler UFC Dövüş maçı öncesi kilosunu ölçen dövüşcü Meisha Tate kameralar önüne geliyor,sonra niye soyunuyor anlama veremedim siz anlam verin
İç çamaşırını kameralar önünde değişti! 00:51
İç çamaşırını kameralar önünde değişti! 8.795 izlenme - 6 yıl önce Çek heptatloncu Eliska Klucinova İç çamaşırını kameralar önünde değişti 2012 Londra Olimpiyatları
Pitbull Dehşeti Kameralarda 01:34
Pitbull Dehşeti Kameralarda 2.911 izlenme - 2 yıl önce İki pitbull cinsi köpek yol kenarındaki adamı parçaladı. Dehşet anları kameralara da yansıdı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 00:33
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 5.763 izlenme - 3 yıl önce Şok reklamları Gülben Ergen ile izleyenleri şoktan şoka uğratıyor. Şok müşterilerine yapılan gizli kamera şakaları o kadar gerçekçi ki, hem şakaya uğrayanlar hem izleyenlere adeta şok geçiriyor.
Heidi Klum Kameralar Önünde İç Çamaşırını Çıkardı 00:42
Heidi Klum Kameralar Önünde İç Çamaşırını Çıkardı 8.542 izlenme - 7 yıl önce heidi klum kameralar önünde iç çamaşırını çıkardı
Erol Köse Kameraların Önünde Dayak Yedi 03:59
Erol Köse Kameraların Önünde Dayak Yedi 4.036 izlenme - 6 yıl önce
Kameralara Poz Veren Kertenkele  00:54
Kameralara Poz Veren Kertenkele 1.080 izlenme - 2 yıl önce Bir belgesel ekibinin setine davetsiz misafir olarak dahil olan kertenkele kameralara adeta poz verdi. Her fırsatta kameramana koşarak objektife hünerlerini böyle sergiledi.
Defne Samyeli Kameralar Önünde Şarki Söyledi 01:07
Defne Samyeli Kameralar Önünde Şarki Söyledi 3.496 izlenme - 6 yıl önce
kameralar önünde evlenme teklifi etti 00:54
kameralar önünde evlenme teklifi etti 3.293 izlenme - 9 yıl önce kameralar önünde evlenme teklifi ve..
Volkswagen'den Köpeklere The Connected Dog Projesi 01:42
Volkswagen'den Köpeklere The Connected Dog Projesi 839 izlenme - 2 yıl önce Köpek sahiplerinin artık onlarla beraber gezmelerine gerek yok. GPS sistemi ve kameralar sayesinde uzaktan kontrol edilebilen “Connected Dog” uygulaması ile köpeğinizin hem nerede olduğunu hem de ona ses komutları verebiliyorsunuz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
kaza anı kameralar ile kaydedildi. 01:18
kaza anı kameralar ile kaydedildi. 2.039 izlenme - 9 yıl önce antalya da kontrolsüz otomobil sebep oldu
kameralar önünde öldü 02:38
kameralar önünde öldü 1.366 izlenme - 9 yıl önce kameralar önünde öldü
GoPro ile 2015 Yılında Çekilen En Güzel Görüntüler 04:55
GoPro ile 2015 Yılında Çekilen En Güzel Görüntüler 320 izlenme - 2 yıl önce 2015'te GoPro kameraları ile uçsuz bucaksız şeyler izledik. 'Be a Hero' sloganı ile eşsiz görüntülere sponsor olan GoPro inanıyoruz ki gelecek yıl da birbirinden güzel görüntüleri bizlere ulaştırmaya devam edecek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gözlük Gizli Kamera Hd Kullanımı 04:17
Gözlük Gizli Kamera Hd Kullanımı 446 izlenme - 2 yıl önce HD 720p. Optik Gözlük gizli kamera kullanımı anlatılmaktadır. Casus gizli kamera gözlük hakkında detaylı bilgi http://www.teknohome.net/mini-gizli-kamera/gizli-kamerali-optik-gozluk-op-25.html adrese, Mini gizli kameralar ve gizli kamera modelleri için http://www.teknohome.net/mini-gizli-kameralar.html bakabilirsiniz.
Futbol Stadyumunda Kameralara Takılan İlginç Görüntüler  04:00
Futbol Stadyumunda Kameralara Takılan İlginç Görüntüler 150 izlenme - 2 yıl önce Futbol stadyumunda kameralara takılan İlginç görüntüler gerçek mi yoksa sahte mi ? Görüntülerdeki gerçekten birilerinin hayaleti mi, uzaylılardan bir işaret mi yoksa eğlence amaçlı uydurdukları bir numara mı bilinmez…
Optik Gözlük Gizli Kamera Kullanımı 04:10
Optik Gözlük Gizli Kamera Kullanımı 270 izlenme - 2 yıl önce Optik gözlük gizli kamera kullanımı anlatılmaktadır. Gözlük gizli kameralar video ve foto çekimi uygulamaları yapılmıştır. Detaylı bilgi http://www.teknohome.net/mini-gizli-kamera/gizli-kamerali-optik-gozluk-op-25.html Adrese Mini gizli kameralar için http://www.teknohome.net/mini-gizli-kameralar.html bakabilirsiniz.
İnsanların Kameralarına Yakalanmış 5 Gizemli Yaratık 05:35
İnsanların Kameralarına Yakalanmış 5 Gizemli Yaratık 55 izlenme - 8 ay önce İnsanların Kameralarına Yakalanmış 5 Esrarengiz Yaratık. Günümüzde neredeyse her an kameralar tarafından kayıt altına alınmakta. Kameraların herkesin elinde bulunması sonucuda, internette birbirinden ilginç bazı videolar dolaşıyor
Aşırı Gerçekçi Bonzai Kamu Spotu Hazırlayan Emniyet Teşkilatı 00:45
Aşırı Gerçekçi Bonzai Kamu Spotu Hazırlayan Emniyet Teşkilatı 410 izlenme - 3 yıl önce Efendim son günlerde Türkiye'nin gündemindeki en büyük olaylardan biridir herhalde bonzai. Emniyet Teşkilatının hazırlamaktan olduğu bonzai kamu spotunun çekiminden bir kareyi izliyorsunuz. Aşırı gerçekçi ve zapt edilemeyen elemanın bağırışlarını ve amatör usulü çekilen kamu spotunun kamera arkası görüntülerini izleyeceğiz. Son olarak toplumsa mesaj veriyor bonzai gibi ölümcül bağımlılık yapan illetlere bulaşmamanızı tavsiye ediyorum.
Usb Gizli Kamera Kullanımı 05:19
Usb Gizli Kamera Kullanımı 275 izlenme - 3 yıl önce Usb gizli kamera kullanımı hakkında eğitim videosudur. Usb gizli kamera, mini gizli kameralar ve gizli kamera modelleri için http://www.teknohome.net Adresine bakabilirsiniz.
Aynalı masa gizli saat kamera table clock hidden camera tvshopmarket 01:53
Aynalı masa gizli saat kamera table clock hidden camera tvshopmarket 285 izlenme - 3 yıl önce Gizli Kamera Aynalı Digital Masa Saati http://www.tvshopmarket.com * Harekete Duyarlı Sesli Video Kayıt * 32 GB Hafıza Kartı Desteği * 960p Video Çözünürlüğü * Video Kaydında 24 Saat Batarya Dayanım Süresi * Uzaktan Kumandalı Bu müthiş masa saati kamera içindeki yüksek kapasiteli büyük pilleri sayesinde 24 saat aralıksız video ve ses kaydı yapabilmektedir. Dadı takibi, personel takibi ve genel güvenlik amaçlı kullanılabilecek harika bir gizli kameradır. Anahtarlık kameradan bozma yapılan diğer masa saati gizli kameraların aksine stabil ve sorunsuz kullanım imkanı sunar. En önemli özelliği ise 140° geniş görüş açısına sahiptir ve gerçek 24 saat batarya dayanım süresi sunar. Tek tuşla normal video kaydı ve hareket algılayıcı video kaydı anahtarlaması yapabilirsiniz. Hareket algılayıcı video kaydı modunda bir insan veya nesne hareket ettiğinde video kaydı otomatik olarak başlar. 3 dakikalık video dosyası hafızaya kaydedildikten sonra cihaz ortamda hareket olup olmadığını tekrar kontrol eder. Şayet hareket olmazsa cihaz bekleme konumuna geçer. Bu son dizayn masa saati kamera ürününe fotoğraf çekme ve webcam olarak kullanabilme özellikleri de eklenmiştir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Micro SD kart desteği (max. 32GB) - (Hafıza Kartı Opsiyoneldir) Video Ölçüsü : 1 Dakika Video Kaydı = 26 MB Boyutundadır. Video Ölçüsü : 1GB Hafıza Kartına = ~40 Dakika Sesli Video Kaydı Video Ölçüsü : 8GB Hafıza Kartına = ~5,5 Saa tVideo Kaydı Video Ölçüsü : 16GB Hafıza Kartına = ~11 Saat Video Kaydı Video Ölçüsü : 32 GB Hafıza Kartına = 22 Saat Video Kaydı Ses Kayıt : 64 kbps Kalitede Video kayıt formatı: AVI Video sıkıştırma formatı: M-JPEG Görüntü sensörü: 5.0 Mega Pixel Çözünürlük: 1280x960 piksel @ 30fps Resim formatı: JPEG Fotoğraf çekme çözünürlüğü: 1600x1200 piksel Kayıt modu: Manuel video&ses kaydı, Hareket algılayıcı video&ses kaydı, Ses kaydı, Fotoğraf çekme Msn ve Skype ortamında webcam olarak kullanabilme fonksiyonu Sesli İngilizce saat bildirimi Dijital saat, tarih, termometre göstergeli ekran PC Arabirimi: USB1.1&2.0 Eş zamanlı renkli video ve ses kaydı Görüş açısı: 140° Hareket algılama menzili: 6m Uzaktan kumanda menzili: 18m Minimum aydınlatma: 1 Lux Video dosyasında kayıt tarihini gösterme özelliği Video kayıt süresi: 24 saat (Tam şarjlı iken) Şarj süresi: 8 saat Güç Tüketimi: 150mA/3.7V Pil: Dahili 4.800mAh/3.7V Li-ion şarj edilebilir pil İşletim Sistemi: Windows 98/2000/XP/ME/Vista Boyut: 122x85x22mm Renk: Siyah
Çakmak Gizli Kameralar Kullanımı 03:20
Çakmak Gizli Kameralar Kullanımı 135 izlenme - 2 yıl önce Çakmak gizli kamera kullanımı hakkında bir videodur. Detaylı bilgi http://www.teknohome.net/mini-gizli-kamera/gizli-kamerali-cakmak.html adresten mini gizli kamera modelleri http://www.teknohome.net/mini-gizli-kameralar.html bakabilirsiniz.
İbrahim Tatlıses'in Kızı Kameralar Karşısında! 01:18
İbrahim Tatlıses'in Kızı Kameralar Karşısında! 196 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz Nisan ayında dünyaya gözlerini açan minik Elif Ada, yatağında ağlarken babası İbrahim Tatlıses, soluğu kızının koynunda aldı .
Masa Saati Gizli Kamera Kullanımı 04:15
Masa Saati Gizli Kamera Kullanımı 136 izlenme - 2 yıl önce Masa saati gizli kamera kullanımı anlatılmaktadır. Masa saati casus gizli kameralar hakkında bilgi http://www.teknohome.net/images/gizli-kamerali-masa-saati-mc-045.jpg adrese, Gizli kamera çeşitleri ve casus gizli kameralar için http://www.teknohome.net/ev-ofis-ici-gizli-kameralar.html bakabilirsiniz.
Matt Damon'ın 1988'den Günümüze Kameralar Karşısındaki Evrimi 12:55
Matt Damon'ın 1988'den Günümüze Kameralar Karşısındaki Evrimi 62 izlenme - 2 yıl önce Jason Bourne ile vizyonda yeniden boy gösteren Matt Damon'ın 25 yılına yakından bakın! Oyuncuların, filmlerin, dizilerin yıllar içindeki evrimini konu olarak ele alan Burger Fiction bu defa yeni filmi ile gündeme gelen Matt Damon'ın evrimine odaklandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Google Earth'ün Kameralarına Yakalanan 10 Suçlu 04:58
Google Earth'ün Kameralarına Yakalanan 10 Suçlu 29 izlenme - 10 ay önce Bu videoda google earth kameralarına yakalanan şansız suçluları izleyeceğiz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Irkçısına Kameralar Önünde Özür Diletip Dayak Atan Adam 00:52
Irkçısına Kameralar Önünde Özür Diletip Dayak Atan Adam 28 izlenme - 10 ay önce Görüntüde kendisiyle alay eden genci zenci kardeş kameraya çekip özür dilettirip dayak attı
Su Topu ile Yerçekiminde Yapılan Numaralar 01:13
Su Topu ile Yerçekiminde Yapılan Numaralar 77 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası Uzay İstasyonu yüksek çözünürlüklü RED 4K kamera ile kaydedilen görüntülerde "yer çekiminin olmadığı bir ortamda su topuna, köpüren bir tablet alırsa ne olur?" bunu görmek için ufak bir gösteri hazırladılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."