Hoşgeldiniz!

Kameraman Videoları İzle

Kadraja Memeleri Alalım - Rising Star 00:28
Kadraja Memeleri Alalım - Rising Star 105.900 izlenme - 9 ay önce TV 8 rising star adlı sikko programında programı yönetenlerde izlemeye değer bir program olmadıklarını biliyor olacak ki memeleri kadraja alma derdine düşmüşler. Ne diyelim doğru yapıyorlar, nasılsa ülkemizde beyni yerine sikiyle düşünen insan sayısı çok fazla. Durum böyle olunca kadın vucudunun cinsel obje olarak kullanılması gayet normal. Bu millet bunu hakediyor.
Sapık Kameramanın Kalçaya Odaklanması 00:33
Sapık Kameramanın Kalçaya Odaklanması 158.680 izlenme - 4 yıl önce Sapık Kameramanın Kalçaya Odaklanması
Popo Odaklı Sapık Kameraman 3 00:36
Popo Odaklı Sapık Kameraman 3 121.509 izlenme - 3 yıl önce Popo Odaklı Sapık Kameraman 3 Uzan atlama yarışmasında sporcumuz atlayışını gerçekleştirdikten sonra kameramanın odaklandığı nokta
Güzel Kızı Görünce Düğünü Unutan Kameraman 03:42
Güzel Kızı Görünce Düğünü Unutan Kameraman 30.398 izlenme - 8 ay önce Düğünde herkesi çekmekle görevli kameramanın, güzel vücuda sahip hatun karşısındaki şaşkınlığı.. İşte, kameramana düğünü unutturan o kız. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tarihin En Güzel Zoom'unu Yapan Kameraman 00:18
Tarihin En Güzel Zoom'unu Yapan Kameraman 2.762 izlenme - 2 ay önce Efendim, görüntüler adını bilmediğim bir yarışma programından.. Elbette yarışmayıda hatta hatta seksi kızımızında adını laaps diye yoruma yapıştıran olacaktır. Gel gelelim, tarihin en tatlı ve en güzel zoom'unu yapan kameramanın gözünden seyrediyoruz.
Nereye Zoom Yapacağını Bilen Kameraman 01:44
Nereye Zoom Yapacağını Bilen Kameraman 3.297 izlenme - 2 ay önce Kameramanın yaptığı bu zoom dünyanın diline düştü. Görüntüler brezilya'da canlı yayın yapan bir tv kanalından.Son zamanlarda sosyal medya kameramanların bu zoomları izlenme rekorları kırıyor.
Düğünü Çekeyim Derken Aksiyon Filmi Çeken Kameraman 00:30
Düğünü Çekeyim Derken Aksiyon Filmi Çeken Kameraman 7.590 izlenme - 8 ay önce Gelin ile damadın yürüyüşünü kaydetmek isteyen kameraman ayağının takılmasıyla farkında olmadan aksiyon filmi tadında bir görüntü yakalıyor. Kameraman her şeye rağmen görevini başarıyla tamamlıyor.
Aziz Yıldırım'ın A Haber Kameramanını İtmesi 00:49
Aziz Yıldırım'ın A Haber Kameramanını İtmesi 15.577 izlenme - 1 yıl önce Eskişehirspor maçı sonrası başkan Aziz Yıldırım stad çıkışında kendisini görüntüleyen a haber kameramanını ahan da böyle iteklemiş, itelemiş, ittirmiş. Çekilsene be kardeşim, amma basınmışsın hıamına demiş.
Popo Odaklı Sapık Kameraman 00:36
Popo Odaklı Sapık Kameraman 20.413 izlenme - 2 yıl önce Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman Popo Odaklı Sapık Kameraman
Kameraman gözlerini kızlardan alamazsa? 01:04
Kameraman gözlerini kızlardan alamazsa? 40.662 izlenme - 5 yıl önce
Jüri Yerine Göğüslere Zoom Yapan Kameraman 00:57
Jüri Yerine Göğüslere Zoom Yapan Kameraman 2.266 izlenme - 2 ay önce İngiltere'de yayınlanan bir yarışma programında ilginç anlar yaşandı. 20 yaşındaki İspanyol model Patricia Martinez dalış oyunu gösterisi sonrasında kameremanı büyüledi. Sudan çıktığı anda tüm dikkatleri üzerine çeken Martinez'in mayosu dağılmıştı. Canlı yayın sırasında bunu ilk farkeden tabi ki kameraman oldu.
Kameramanı Tutuklanan Muhabirin Dramı 00:30
Kameramanı Tutuklanan Muhabirin Dramı 11.729 izlenme - 1 yıl önce Muhtemelen Doğuda merdiven altı kurulan ve Kürt halkını provoke eden içerikler yayınlayan Tv kanalının kameramanın tutuklanması
Kameramandan Herkesi Şoke Eden Hareket! 00:18
Kameramandan Herkesi Şoke Eden Hareket! 1.774 izlenme - 2 ay önce Kameramanın yaptığı bu zoom dünyanın diline düştü.
Düğünde Yerinde Duramayan Kameraman 00:19
Düğünde Yerinde Duramayan Kameraman 2.273 izlenme - 3 ay önce Düğünlerde genelde davetliler yada davetlilerden biri çalan müzik eşliğinde coşar. Ancak bu kameraman bir yandan işini yapıyor diğer yandan çalan müziğe eşlik ediyor.
Peri Aziz Ve Başarılı Kameraman :)) 00:49
Peri Aziz Ve Başarılı Kameraman :)) 47.123 izlenme - 7 yıl önce peri aziz şarkısını söylerken mini eteği ile dans ediyor fakat kameraman alttan yakalamak için adeta yerlerde sürünüyor
C.ronaldo V.s Kameraman 02:21
C.ronaldo V.s Kameraman 46.097 izlenme - 9 yıl önce kameramanmi c.ronaldomu onu sİz belİrleyİn???...
Hugo'ya Küfür Olayına Tanık Olan Kameraman 02:00
Hugo'ya Küfür Olayına Tanık Olan Kameraman 8.488 izlenme - 1 yıl önce Tv8'de yayınlanan "Aramızda Kalmasın"da, geçtiğimiz günlerde hurriyet.com.tr'nin de gündeme getirdiği "Hugo programına telefonla bağlanan çocuk, oyunu kaybedince 'Tolga Abi'ye küfretti mi, küfretmedi mi?" konusu tartışıldı. Programın Osman adlı kameramanı o yayında olduğunu ve olayın gerçekten yaşandığı iddia etti.
Rus kameraman kendi ölüm anını çekti 01:28
Rus kameraman kendi ölüm anını çekti 19.085 izlenme - 4 yıl önce Rusya'nın Lipetsk şehrinde eski bir binanın yıkım anını kameraya çeken Yevgeni Titov isimli şahıs, tuğlaların kafasına isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.
Kameraman Canlı Yayında Vuruldu 01:42
Kameraman Canlı Yayında Vuruldu 6.535 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de bir röportaj sırasında kameraman vuruldu. Yaşanan o korkunç anlar saniye saniye kaydedildi.
Kameramanın Kalçaya Odaklanması 2 01:03
Kameramanın Kalçaya Odaklanması 2 10.970 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim böyle bir vaka yine yaşanmıştı hatırlarsınız.Bu seferde Londra olimpiyat şampiyonalarında kameraman arkadaşımız ,Tv karşısındaki elizabeth gençliğini de unutarak kızın popoya odaklanıyor.Hayırlı İşler abi! Benzer olay: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83212/turk-kameremanin-sadece-kalcaya-odaklanmasi-avrupa-atletizm-sampiyonasi
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 01:10
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 12.084 izlenme - 2 yıl önce 15. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda 200 metre finalini 19.56 koşup şampiyon olan Usain Bolt yarış sonrası tribünleri selamlarken başına görünmez bir kaza gelmiş. İzliyoruz.
Kameramana Sinirlenip Kendisini Paraşüt Gibi Şişirmeye Başlayan Ahtapot 01:19
Kameramana Sinirlenip Kendisini Paraşüt Gibi Şişirmeye Başlayan Ahtapot 820 izlenme - 3 ay önce Ahtapotlar, hayvanlar aleminin kesinlikle en ilgi çekici canlılarından. Geçtiğimiz yıl içerisinde bilim insanlarının bu canlıların DNA’larının dünyaya ait olmadığını açıklaması, başlı başına özel olmalarını sağlamaya yetiyor zaten. Ayrıca Maldivler’de dalış yapan bir Türk dalgıcın başına gelenleri de hatırlıyorsunuzdur. Şimdi yine oldukça ilginç bir görüntüyle karşılaştık. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 00:28
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 5.230 izlenme - 2 yıl önce Polislerin kendilerini yakalayıp yeniden kampa götürmesinden kaçan binlerce mülteciyi görüntüleyen kadın kameraman, sırf daha iyi görüntü alabilmek için kucağında çocuğu olan bir mülteciye çelme taktı. Çelmeye takılan mülteci ise çocuğuyla yere düştü.
Popo Odaklı Sapık Kameraman 3 00:36
Popo Odaklı Sapık Kameraman 3 6.800 izlenme - 2 yıl önce buna benzer bir çok video var sitede lakin bu ayrı bi güzel gibi geldi. Bu arkadasımız kameraman degil, youtubede kanalı bulunan "ajyari099999" adlı kullanıcı. bu pezevenk olimpiyat yarışma yarışma gezip sporcuların poposunu çekiyor.
Ucan araba 00:09
Ucan araba 17.330 izlenme - 10 yıl önce Bir kameraman\'ın en zor anı...
Popo Odaklı Sapık Kameraman 00:36
Popo Odaklı Sapık Kameraman 4.739 izlenme - 3 yıl önce Popo Odaklı Sapık Kameraman
Suriye'de Röportaj Yapan Bayan Muhabirin Vurulması! 01:55
Suriye'de Röportaj Yapan Bayan Muhabirin Vurulması! 1.457 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de bir röportaj sırasında kameraman vuruldu. Beraberinde bir savaşçı ile röportaj yapan bayan muhabir'de kurşunlardan nasibini aldı. Yaşanan o korkunç anlara şahit oluyoruz.
Şansa 3D Görüntü Nasıl Yakalanır? 00:17
Şansa 3D Görüntü Nasıl Yakalanır? 4.008 izlenme - 3 yıl önce Görüntülere bakılırsa, bu video anı çeken kameramanın muhtemelen son videosu olmuştur..
Kameramana Kafayı Takan At 01:15
Kameramana Kafayı Takan At 6.058 izlenme - 4 yıl önce Çekim yapan kameramanı rahat bırakmıyor ))
Kediciğin Göğsüne Zoom Yapan Kameraman 01:02
Kediciğin Göğsüne Zoom Yapan Kameraman 2.822 izlenme - 2 yıl önce Dekolteleri ve ilginç tarzlarıyla her zaman olay olan 'kedicik'lerden bir tanesinin göğüs dekoltesine zum yapılınca stüdyoda ilginç anlar yaşandı. Her yaptıkları ile olay olan Kedicikler'in programın eski bölümlerinden bir tanesinde yaşadıkları olay programın tarihine geçti. KAMERAMAN GÖĞÜSLERE ZOOMLADI Dekolteleri ve ilginç tarzlarıyla her zaman olay olan kediciklerden bir tanesinin göĞüs dekoltesine zum yapılınca stüdyoda ilginç anlar yaşandı.