Hoşgeldiniz!

kamon

Sokak Kavgası 01:24
Sokak Kavgası 4.957 izlenme - 10 yıl önce
03:21
" Ananas"a Aşık Olmak?!?!? 205 izlenme - 5 ay önce Bu hafta da ikilimiz sizlerden gelen yorumları okuyup sorularınızı cevaplıyorlar! Bölüm ilerledikçe anlıyoruz ki Orhan zamanında bir ANANAS'a aşık olmuş ama işler yolunda gitmemiş! Ne diyelim, buyrun kendiniz görün!
Sibirya Soğuğunda Sıcak Aksiyon! 05:42
Sibirya Soğuğunda Sıcak Aksiyon! 130 izlenme - 5 ay önce Orhan ve Zeki, Marvel Superheroes serisini sürdürüyorlar! Bu kez Sibirya'da, karların arasında ateşlerle dolu bir maceraya atılıyorlar! Yine Thor, She Hulk gibi karakterler ile bölüm daha da renkleniyor! İyi Seyirler!
Hey Beybi Beybi Kamon Beybi 03:16
Hey Beybi Beybi Kamon Beybi 824 izlenme - 3 yıl önce Mükemmel ingilizceleriyle kendine hayran bırakan, Türkiye'nin gururu Mecit Karadağ ve Sürmeli, yepyeni parçalarıyla 2009 dünya listelerine bomba gibi bir giriş yaptı... Prodüktörlüğünü Ajdar' ın yaptığı şarkının sözleri bir hayli anlamlı...
Orhan Hayatının Dayağını Yiyor! 06:06
Orhan Hayatının Dayağını Yiyor! 76 izlenme - 4 ay önce Sonunda W2K!!! Zeki Orhan'ın komik tipini yapıyor, karşısına da Mobilyacı Ayhan'ı koyuyor. Tabi acemi kahramanımız Orhan, ringe çıktığında hayatının dayağını yemekten kurtulamıyor!
Orhan ve Zeki Avengers'a Katıldı! 05:06
Orhan ve Zeki Avengers'a Katıldı! 103 izlenme - 6 ay önce Merhaba! Bu hafta Lego Marvel Superheroes serimize devam ediyoruz! Orhan ve Zeki, Avengers ekibiyle kol kola vererek, aldıkları görevleri bir bir yerine getiriyorlar! İyi Seyirler!
Orhan Dayağa Doymuyor! 05:08
Orhan Dayağa Doymuyor! 55 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz bölümde W2K'de Mobilyacı Adnan'dan yediği dayaklara doyamayan Orhan, intikam için yanıyor fakat bu kez biraz daha iyi olsa da yine de tonlarca dayak yemekten kurtulamıyor!
Vahşi Hayvan Fotoğrafı Çektik ! 04:48
Vahşi Hayvan Fotoğrafı Çektik ! 102 izlenme - 7 ay önce Bu hafta da Lego Worlds serisine kaldığı yerden devam eden Orhan ve Zeki, yine birbirinden ilginç maceralara yelken açtılar! Orhan'ın timsah sörfünde ustalaştığı, ama timsahıyla da bir türlü anlaşamadığı bu bölümde, Orhan kendine yeni bir de hobi edindi! VAHŞİ YAŞAM FOTOĞRAFÇILIĞI!
Sonunda Kazan Kaldırdık! 05:02
Sonunda Kazan Kaldırdık! 93 izlenme - 7 ay önce Zeki ve Orhan bu hafta Lego serisine ara vererek "Getting Over It" isimli bağımsız ve ilginç oyunu deniyorlar! Zeki'nin bu oyun içindeki çırpınmalarıyla çok eğlenen Orhan, kahkahalarına hakim olamadıkça, Zeki de sinirinden deliriyor! İYİ SEYİRLER!
Vinç ile Fotoğraf Çekilmek?! 05:54
Vinç ile Fotoğraf Çekilmek?! 82 izlenme - 6 ay önce Bu bölümde atasporumuz olan Vinç ile fotoğraf çekilme durumuyla karşı karşıya kalan Orhan bakalım ne yapacak?! "BU ARADA CESARETİ OLMAYAN ARKADAŞLAR BU BÖLÜMÜ İZLEMESİN ÇÜNKÜ KORKUTUCU BİR SÜRPRİZ SİZLERİ BEKLİYOR??!!"
Timsah'a Binip Sörf Yaptık! 05:42
Timsah'a Binip Sörf Yaptık! 88 izlenme - 7 ay önce Bu hafta da Orhan Abi "Lego Worlds" oyununda kendini kaybediyor arkadaşlar! Yeni platonik aşkı Ayla'nın üzerine ev yapma çabaları, timsah üzerinde çılgın bir sörf denemesi, eski Kemal Sunal filmlerine göndermeler ve daha neler neler! İyi Seyirler! "ABONE OLMAYI, YORUM YAPMAYI VE VİDEOMUZU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN!"
Çılgın Anaokulu: 06:01
Çılgın Anaokulu: " Kındergarten" " Bölüm 2" 49 izlenme - 4 ay önce Geçenlerde oynadığımız Kindergarten oyununa biraz daha devam edelim dedik! Bu delilerle dolu anaokuluna ayak uydurmak oldukça zor olsa da, oynaması tedirgin edici olduğu kadar eğlenceli de! İyi Seyirler!
Haftanın En İyi Yorumları! 03:52
Haftanın En İyi Yorumları! 48 izlenme - 4 ay önce Merhaba! Orhan ve Zeki bu hafta da yine sizlerden gelen en iyi yorumları okuyup cevaplıyorlar! Zeki ve Orhan'ın boş vakitlerinde ne yaptıklarından tutun da, Zeki'nin en sevdiği oyuna kadar her şey bu videoda! İyi seyirler!
Orhan Abi'nin En Sevdiği Yorumlar! 06:22
Orhan Abi'nin En Sevdiği Yorumlar! 66 izlenme - 6 ay önce Veeee Lego Worlds serisi kaldığı yerden devam ediyor! Bu hafta yine Orhan kendine has hareketleriyle Lego dünyasının altını üstüne getirdi! Bu sırada da geçtiğimiz haftalarda en beğendiği yorumlardan bahsetti vee bölüm sonunda da size bir ATASÖZÜ BULMACASI sordu! Daha ne olsun! ***ORHAN'IN BÖLÜM SONUNDAKİ SORUSUNA CEVAPLARINIZI BEKLİYORUZ***
Zeki'ye Lakap Buluyoruz! 04:47
Zeki'ye Lakap Buluyoruz! 35 izlenme - 4 ay önce Yine Sizden Gelen soruların cevaplandığı eğlenceli bir bölümle karşınızdayız! Bölümün sonunda Orhan'ın seçtiği bir yorum bu haftanın ana konusunu da belirlemiş oldu! Bir dahaki bölüme kadar Zeki için uygun bulduğunuz lakapları bekliyoruz!
Gözüm Kapalı Oynarım! 04:55
Gözüm Kapalı Oynarım! "Doom 2" 39 izlenme - 4 ay önce Yepyeni bir formatla karşınızdayız! Orhan gözlerini kapatıyor, Zeki Orhan'ı yönlendiriyor ve komedinin ardı arkası kesilmiyor! İyi seyirler!
Orhan'a 04:10
Orhan'a " Saç Boyama" Challenge! 39 izlenme - 4 ay önce İkilimiz, bugünkü "Sizden Gelenler" bölümünde yine sizlerin birbirinden mantıklı sorularını cevaplıyorlar! Zeki, gelen bir yorum üstüne Orhan'a bir challenge sunuyor! Orhan; eğer bu video 70.000 izlenirse saçlarını, 100.000 izlenirse hem saçlarını hem bıyıklarını sarıya boyayacak! Haydi top sizde!
Orhan'dan 06:07
Orhan'dan "Saksafon" Şov!!! 54 izlenme - 6 ay önce Merhaba! Bu bölümde Orhan müzisyenliğe soyunuyor ve hem Gayda hem de saksafon şov yapıyor! Ayrıca bölümün başında geçen hafta sorulan atasözü sorularının da cevaplarını uygulamalı olarak gösteriyor! Kısaca yine dopdolu ve çok eğlenceli bir bölümle karşınızdayız!
Orhan Abi Rap Yapıyor! 05:01
Orhan Abi Rap Yapıyor! 33 izlenme - 3 ay önce Sizden gelen yorumları okuyan ikilimiz yine hem eğleniyor, hem eğlendiriyor! Orhan abi kendisine gelen rap yap isteğini kırmıyor ve kısa bir rap performansı yaparak yeteneklerini sergiliyor! İyi seyirler!
Orhan Açıklıyor: Taharet Musluğu Ne İşe Yarar?! 03:24
Orhan Açıklıyor: Taharet Musluğu Ne İşe Yarar?! 36 izlenme - 6 ay önce Bu hafta da sizden gelen yorumları okuyup soruları cevaplayan ikilimiz, yazdıklarınızla çok eğlendiler! Orhan'ın Aleyna Tilki'nin kardeşini keşfetmesinden tutun da Taharet Musluğunun ne anlama geldiğine kadar uzadı konular! İYİ SEYİRLER!
enderkral28 03:32
enderkral28 404 izlenme - 10 yıl önce unutulmayan arabalar
Orhan'ın Güzellik Sırları! 03:46
Orhan'ın Güzellik Sırları! 23 izlenme - 4 ay önce Sizden Gelenler'de bu bölüm yine birbirinden ilginç sorular var! Orhan'ın güzellik sıralrından, Zeki'nin karne notlarına kadar bir çok soru yanıtlanıyor, çok eğlenceli bir bölüm daha sizleri bekliyor! İyi Seyirler!
Zeki Neden Youtuber Oldu?! 03:23
Zeki Neden Youtuber Oldu?! 27 izlenme - 5 ay önce Merhaba! Bu hafta da Zeki ve Orhan yorumlarınızı okuyor, sorularınızı cevaplıyorlar! Bu bölümde artık yavaş yavaş Zeki'ye de sorular gelmesi onu oldukça mutlu etmişe benziyor. GOW görüntüleri eşliğindeki bu eğlenceli bölümü beğenmenizi umuyoruz! İYİ SEYİRLER!
Ice Bucket Challenge'ı Yanlış Anlayan Ergen - Kımon Beybi 00:37
Ice Bucket Challenge'ı Yanlış Anlayan Ergen - Kımon Beybi 296 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için başlatılan Ice Bucket Challenge'yi çok yanlış anlayan bir arkadaşımız sudan sonra kımonlıyor!
Orhan'a Güreş Teklifi! 03:22
Orhan'a Güreş Teklifi! 22 izlenme - 5 ay önce İkilimiz bu hafta da sizlerden gelen soruları tüm delilikleriyle yanıtlıyorlar! Yorumlardan birinde, Orhan'a güreş teklifi geliyor ve bakın Orhan bunu nasıl yanıtlıyor! İyi Seyirler!
Psikopatların Anaokulu: Kındergarten! 05:30
Psikopatların Anaokulu: Kındergarten! 19 izlenme - 4 ay önce Orhan ve Zeki bu hafta bağımsız bir oyun olan Kindergarten oynuyorlar... Oyunu basit ve eğlenceli zanneden Orhan, oynadıkça görükleri karşısında adeta şoka uğruyor! İYİ SEYİRLER!
Çılgın Yorumlara Çılgın Cevaplar! 03:35
Çılgın Yorumlara Çılgın Cevaplar! 14 izlenme - 5 ay önce Bu hafta ikilimiz yine sizden gelen birbirinden güzel ve garip soruları yanıtlıyorlar! Orhan'ın en uzun osuruğundan tutun da, Fırıldak Ailesi 4. Sezon'un ne zaman yayınlanacağı ile ilgili tüm sorular bu videoda! İYİ SEYİRLER!
Aga Sen Ne Yaptın 00:41
Aga Sen Ne Yaptın 131 izlenme - 10 yıl önce
Uçak Akrobat Timi 03:28
Uçak Akrobat Timi 108 izlenme - 10 yıl önce
Bisiklet Kaza 00:10
Bisiklet Kaza 82 izlenme - 10 yıl önce