Hoşgeldiniz!

kampanya

Turkcell Nokia Lumia 630 Akılalmaz Kampanya 00:23
Turkcell Nokia Lumia 630 Akılalmaz Kampanya 312.780 izlenme - 3 yıl önce Nokia Lumia 630 akılalmaz bir kampanya ile Turkcell bayiilerinde sizi bekliyor!
Pepsi ile PEK YAKINDA Reklam Filmi 00:46
Pepsi ile PEK YAKINDA Reklam Filmi 315.765 izlenme - 4 yıl önce PEK YAKINDA sponsoru Pepsi'den, herkes doya doya içsin diye 2 sarı kapağa 1,5 L Fruko BEDAVA!
İşte Gençliğini Jet Hızıyla Yaşayanların Anlayacağı 7 Durum 01:27
İşte Gençliğini Jet Hızıyla Yaşayanların Anlayacağı 7 Durum 266.190 izlenme - 3 yıl önce İşte Gençliğini Jet Hızıyla Yaşayanların Anlayacağı 7 Durum: 1) Bir Çılgınlık Yapmak İçin Her Zaman Enerjin Vardır! 2) Selfie Çekmek Ata Sporudur! 3) Ayakların Yere Asla Basmaz! 4) Sınırları Zorlamak İlk Hedeftir! 5) Spor Salonları İkinci Adrestir! 6) Arkadaş Herşeyden Önemlidir! 7) Gidip Görülmesi Gereken Yerler Asla Bitmez! JetGenç’liysen bir biletin AnadoluJet’ten… 23 Şubat- 17 Nisan 2015 tarihleri arasında anadolujet.com’dan alacağınız 27 Şubat- 21 Nisan 2015 tarihleri arasındaki gidiş-dönüş biletinizin bir parkuru AnadoluJet’ten hediye*. Kampanya kodu ile anadolujet.com sitesinden “JetGenç Kampanyası”nı seçerek biletinizi alın, siz de bu fırsattan yararlanın!
Yedigün Meyve Bahçesi Porsche Kampanyası 00:37
Yedigün Meyve Bahçesi Porsche Kampanyası 170.260 izlenme - 4 yıl önce Yedigün şişelerinde bir Porsche Cayman sizleri bekliyor! www.meyvenisec.com
Şampuan Reklamlarında Gerçekte Olanlar 01:06
Şampuan Reklamlarında Gerçekte Olanlar 6.385 izlenme - 2 ay önce Suave isminde bir firma, reklam sektörünü altüst edecek bir karar ile dünyanın en realist reklam kampanyasını gerçekleştirdi. Üstelik, rakiplerinin çektiği abartılı reklamlarda uygulanan hileleri tüketicilerin gözleri önüne sermekten dahi çekinmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 00:29
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 116.614 izlenme - 4 yıl önce Yedigün şişelerinde bir Porsche Cayman sizleri bekliyor! www.meyvenisec.com
Türkiye'de Bir İlk! 00:28
Türkiye'de Bir İlk! 105.496 izlenme - 5 yıl önce Sadece TTNET’lilere özel TTNET Ortak Kota Paketi’ni hemen satın alın; aynı kotayı evde, dışarıda, parkta, bahçede ister 3G, ister ADSL den özgürce kullanın.
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 00:17
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 201.145 izlenme - 5 yıl önce O bayıldığın Burger King lezzeti, şimdi yeniden Ruffles paketlerinde!Ruffles’ın alevde ızgara keyfi.Kaçırma bu lezzeti!
Bu Halkı Seks Kurtaracak! (Ülken için Seviş Kampanyası) 02:00
Bu Halkı Seks Kurtaracak! (Ülken için Seviş Kampanyası) 86.272 izlenme - 4 yıl önce Doğum oranı 27 yılın en düşük seviyesine inen Danimarka'da bir şirket, genç nüfusu artırmak için ilginç bir kampanya düzenledi. Bir araştırma sonucu tatillerde daha fazla çocuk yapıldığı öğrenilince, çiftlere indirimli tatil imkanı sunuldu. Eğer bu tatil dönüşü hamile olduğunuzu kanıtlarsanız 3 yıllık bebek masrafınız ve bir çocuklu tatil de kazanıyorsunuz.
Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 01:35
Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 57.732 izlenme - 4 yıl önce Als Hastalığı için düzenlenen kampanyaya destek vermeye çalışan insanların komik anları izleyenleri güldürdü. Birbirinden farklı insanların halleri...
Vodafone Özgür Festival Kampanyası 00:17
Vodafone Özgür Festival Kampanyası 89.681 izlenme - 8 yıl önce vodafone özgür festival kampanyası
Kara Cuma Kampanyasını Protesto İçin AVM Basmak 11:46
Kara Cuma Kampanyasını Protesto İçin AVM Basmak 5.693 izlenme - 6 ay önce Bolu'da Kara Cuma (Black Friday) kampanyasının Müslümanlara hakaret olduğunu düşünen bir kaç kişi avmdeki mağazaları protesto ederek sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlamış.
Orlando Bloom Magnum 2 Porsche Reklamı İlk Kez Burada! 00:35
Orlando Bloom Magnum 2 Porsche Reklamı İlk Kez Burada! 58.929 izlenme - 5 yıl önce Orlando Bloom Magnum 2 Porsche Reklamı İlk kez burada!
Efsaneler Bir Arada 01:51
Efsaneler Bir Arada 27.394 izlenme - 4 yıl önce Sarının yanına lacivert koyarsan efsane olursun. ... Hadi, sen de Fenerbahçe Ülker desteğini anlat, parkelerden haykıran gücümüz ol!
Wolfteam- Christopher Smith Show .d 01:03
Wolfteam- Christopher Smith Show .d 33.305 izlenme - 6 yıl önce Wolfteam-Ölüm Oyunu İnsan/Kurt https://www.facebook.com/CrazyEnergyWT Beğen ..
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:25
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 21.390 izlenme - 4 yıl önce ALS hastalığına destek için başlatılan #icebucketchallenge kampanyasına Esra Erol da destek verdi. Mehmet Okur'un meydan okumasını kabul eden Esra Erol, buzlu kovayı kafasından dökerek Güpse Özay ve Candaş Tolga Işık'a meydan okudu ve kampanyaya bağış yaptı. Bağış makbuzunu İnstagram hesabından paylaşan Esra Erol; "Mehmet Okur bize meydan okudu biz de #Als ALS hastalığına farkındalık için hem #buzlukova hemde 2000tl bağışımızı yaptık" dedi.
Wolfteam-Kurt Avıd Giriş Etsr Flame Show Zamanı 09:33
Wolfteam-Kurt Avıd Giriş Etsr Flame Show Zamanı 28.168 izlenme - 6 yıl önce Wolfteam-Kurt AvıD Giriş Etsr Flame Show Zamanı https://www.facebook.com/CrazyEnergyWT Beğen ..
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:04
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 19.781 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 00:30
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 21.760 izlenme - 4 yıl önce Yedigün şişelerinde bir Porsche Cayman sizleri bekliyor! www.meyvenisec.com
Wolfteam-Oynat Uğurcum .d 02:18
Wolfteam-Oynat Uğurcum .d 16.827 izlenme - 6 yıl önce Wolfteam-Efsane yaratmaya devam ... https://www.facebook.com/CrazyEnergyWT Beğen ..
Bu Manzarayı Kaçırmayın! 00:57
Bu Manzarayı Kaçırmayın! 20.439 izlenme - 8 yıl önce arçelikten tam 84 santim genişliğinde geniş manzaralı buzdolabı!
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 1 01:18
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 1 35.535 izlenme - 5 yıl önce #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hayat nasıl olurdu? Cevabını Turkcell’lioğulları veriyor.
Ruffles Seçen Seçene’den EN Sulu Final 02:34
Ruffles Seçen Seçene’den EN Sulu Final 19.844 izlenme - 9 yıl önce
yazın en seçkin kampanyası:seçen seçene 02:00
yazın en seçkin kampanyası:seçen seçene 21.713 izlenme - 9 yıl önce yazın en seçkin kampanyası : seçen seçene
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.659 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Burcu Esmersoy karşımızda.
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:22
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 10.340 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Victoria Secret Candice Swanepoel ile Makyaj Kampanyası 01:00
Victoria Secret Candice Swanepoel ile Makyaj Kampanyası 10.042 izlenme - 5 yıl önce Victoria Secret Candice Swanepoel ile Makyaj Kampanyası Kamera Arkası
polonya' da, trafik kazaları vtr'si 06:28
polonya' da, trafik kazaları vtr'si 15.193 izlenme - 10 yıl önce polonya' da, trafik kazalarını önlemek için başlatılan kampanya kapsamında bu vtr gösteriliyor tüm kanallarda.
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:55
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.284 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hilal Cebeci karşımızda.
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.113 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Demet Akalın karşımızda.