Hoşgeldiniz!

kampanya

Turkcell Nokia Lumia 630 Akılalmaz Kampanya 00:23
Turkcell Nokia Lumia 630 Akılalmaz Kampanya 312.682 izlenme - 3 yıl önce Nokia Lumia 630 akılalmaz bir kampanya ile Turkcell bayiilerinde sizi bekliyor!
Pepsi ile PEK YAKINDA Reklam Filmi 00:46
Pepsi ile PEK YAKINDA Reklam Filmi 315.733 izlenme - 3 yıl önce PEK YAKINDA sponsoru Pepsi'den, herkes doya doya içsin diye 2 sarı kapağa 1,5 L Fruko BEDAVA!
İşte Gençliğini Jet Hızıyla Yaşayanların Anlayacağı 7 Durum 01:27
İşte Gençliğini Jet Hızıyla Yaşayanların Anlayacağı 7 Durum 266.169 izlenme - 2 yıl önce İşte Gençliğini Jet Hızıyla Yaşayanların Anlayacağı 7 Durum: 1) Bir Çılgınlık Yapmak İçin Her Zaman Enerjin Vardır! 2) Selfie Çekmek Ata Sporudur! 3) Ayakların Yere Asla Basmaz! 4) Sınırları Zorlamak İlk Hedeftir! 5) Spor Salonları İkinci Adrestir! 6) Arkadaş Herşeyden Önemlidir! 7) Gidip Görülmesi Gereken Yerler Asla Bitmez! JetGenç’liysen bir biletin AnadoluJet’ten… 23 Şubat- 17 Nisan 2015 tarihleri arasında anadolujet.com’dan alacağınız 27 Şubat- 21 Nisan 2015 tarihleri arasındaki gidiş-dönüş biletinizin bir parkuru AnadoluJet’ten hediye*. Kampanya kodu ile anadolujet.com sitesinden “JetGenç Kampanyası”nı seçerek biletinizi alın, siz de bu fırsattan yararlanın!
Yedigün Meyve Bahçesi Porsche Kampanyası 00:37
Yedigün Meyve Bahçesi Porsche Kampanyası 170.238 izlenme - 3 yıl önce Yedigün şişelerinde bir Porsche Cayman sizleri bekliyor! www.meyvenisec.com
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 00:29
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 116.605 izlenme - 3 yıl önce Yedigün şişelerinde bir Porsche Cayman sizleri bekliyor! www.meyvenisec.com
Türkiye'de Bir İlk! 00:28
Türkiye'de Bir İlk! 105.496 izlenme - 5 yıl önce Sadece TTNET’lilere özel TTNET Ortak Kota Paketi’ni hemen satın alın; aynı kotayı evde, dışarıda, parkta, bahçede ister 3G, ister ADSL den özgürce kullanın.
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 00:17
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 201.044 izlenme - 4 yıl önce O bayıldığın Burger King lezzeti, şimdi yeniden Ruffles paketlerinde!Ruffles’ın alevde ızgara keyfi.Kaçırma bu lezzeti!
Bu Halkı Seks Kurtaracak! (Ülken için Seviş Kampanyası) 02:00
Bu Halkı Seks Kurtaracak! (Ülken için Seviş Kampanyası) 85.470 izlenme - 3 yıl önce Doğum oranı 27 yılın en düşük seviyesine inen Danimarka'da bir şirket, genç nüfusu artırmak için ilginç bir kampanya düzenledi. Bir araştırma sonucu tatillerde daha fazla çocuk yapıldığı öğrenilince, çiftlere indirimli tatil imkanı sunuldu. Eğer bu tatil dönüşü hamile olduğunuzu kanıtlarsanız 3 yıllık bebek masrafınız ve bir çocuklu tatil de kazanıyorsunuz.
Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 01:35
Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 54.650 izlenme - 3 yıl önce Als Hastalığı için düzenlenen kampanyaya destek vermeye çalışan insanların komik anları izleyenleri güldürdü. Birbirinden farklı insanların halleri...
Vodafone Özgür Festival Kampanyası 00:17
Vodafone Özgür Festival Kampanyası 89.664 izlenme - 7 yıl önce vodafone özgür festival kampanyası
Efsaneler Bir Arada 01:51
Efsaneler Bir Arada 27.393 izlenme - 3 yıl önce Sarının yanına lacivert koyarsan efsane olursun. ... Hadi, sen de Fenerbahçe Ülker desteğini anlat, parkelerden haykıran gücümüz ol!
Orlando Bloom Magnum 2 Porsche Reklamı İlk Kez Burada! 00:35
Orlando Bloom Magnum 2 Porsche Reklamı İlk Kez Burada! 58.873 izlenme - 4 yıl önce Orlando Bloom Magnum 2 Porsche Reklamı İlk kez burada!
Wolfteam- Christopher Smith Show .d 01:03
Wolfteam- Christopher Smith Show .d 33.232 izlenme - 5 yıl önce Wolfteam-Ölüm Oyunu İnsan/Kurt https://www.facebook.com/CrazyEnergyWT Beğen ..
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:25
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 21.195 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına destek için başlatılan #icebucketchallenge kampanyasına Esra Erol da destek verdi. Mehmet Okur'un meydan okumasını kabul eden Esra Erol, buzlu kovayı kafasından dökerek Güpse Özay ve Candaş Tolga Işık'a meydan okudu ve kampanyaya bağış yaptı. Bağış makbuzunu İnstagram hesabından paylaşan Esra Erol; "Mehmet Okur bize meydan okudu biz de #Als ALS hastalığına farkındalık için hem #buzlukova hemde 2000tl bağışımızı yaptık" dedi.
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:04
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 19.758 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 00:30
Yedigün Şişesinden Porsche Çıkar Mı? 21.760 izlenme - 3 yıl önce Yedigün şişelerinde bir Porsche Cayman sizleri bekliyor! www.meyvenisec.com
Wolfteam-Kurt Avıd Giriş Etsr Flame Show Zamanı 09:33
Wolfteam-Kurt Avıd Giriş Etsr Flame Show Zamanı 28.151 izlenme - 5 yıl önce Wolfteam-Kurt AvıD Giriş Etsr Flame Show Zamanı https://www.facebook.com/CrazyEnergyWT Beğen ..
Wolfteam-Oynat Uğurcum .d 02:18
Wolfteam-Oynat Uğurcum .d 16.746 izlenme - 5 yıl önce Wolfteam-Efsane yaratmaya devam ... https://www.facebook.com/CrazyEnergyWT Beğen ..
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 1 01:18
Turkcell'lioğulları – Eskiden Sosyal Medya – 1 35.502 izlenme - 4 yıl önce #EskidenSosyalMedyaOlsaydi hayat nasıl olurdu? Cevabını Turkcell’lioğulları veriyor.
Bu Manzarayı Kaçırmayın! 00:57
Bu Manzarayı Kaçırmayın! 20.431 izlenme - 7 yıl önce arçelikten tam 84 santim genişliğinde geniş manzaralı buzdolabı!
yazın en seçkin kampanyası:seçen seçene 02:00
yazın en seçkin kampanyası:seçen seçene 21.712 izlenme - 8 yıl önce yazın en seçkin kampanyası : seçen seçene
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.646 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Burcu Esmersoy karşımızda.
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:22
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 10.334 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Ruffles Seçen Seçene’den EN Sulu Final 02:34
Ruffles Seçen Seçene’den EN Sulu Final 19.844 izlenme - 8 yıl önce
Coca Cola'nın İçilebilir Reklam Kampanyası 01:52
Coca Cola'nın İçilebilir Reklam Kampanyası 4.830 izlenme - 2 yıl önce Coca Cola doldurulması ile hazırlanmış olan billboardlar ile başlayan reklam kampanyasının televizyon reklamları ve otobüs durağı panolarına yerleştirilmiş olan, hatta radyo reklamları ile birlikte entegre çalışan reklamları ücretsiz Coca Cola kazanmanızı sağlıyor. Televizyon reklamında çıkan ve kola döken bir şişenin göründüğü videoda telefonunuz ile Shazam uygulamasını açıp karşınıza çıkan bardağı bu şişe ile dolduruyorsunuz ve bir şişe Coca Cola kazanıyorsunuz. Coca Cola, bu ilginç kampanya için Shazam ile birlikte çalışmış.
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:55
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.276 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hilal Cebeci karşımızda.
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.107 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Demet Akalın karşımızda.
Als'ye Destek İçin Gaz Döküp Kendini Yaktı! 00:52
Als'ye Destek İçin Gaz Döküp Kendini Yaktı! 5.701 izlenme - 3 yıl önce ALS'ye destek için, üstüne gaz döküp kendini yakan bu arkadaş canına susamış olmalı. Ancak hemen sonrasında kendini havuza atarak diri diri yanmaktan kurtuluyor.
Victoria Secret Candice Swanepoel ile Makyaj Kampanyası 01:00
Victoria Secret Candice Swanepoel ile Makyaj Kampanyası 9.665 izlenme - 4 yıl önce Victoria Secret Candice Swanepoel ile Makyaj Kampanyası Kamera Arkası
polonya' da, trafik kazaları vtr'si 06:28
polonya' da, trafik kazaları vtr'si 15.150 izlenme - 9 yıl önce polonya' da, trafik kazalarını önlemek için başlatılan kampanya kapsamında bu vtr gösteriliyor tüm kanallarda.