Hoşgeldiniz!

Kamuoyu Videoları İzle

Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 02:06
Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 22.446 izlenme - 7 yıl önce ben derim ki... nedir ? nasıl çalışıyor ?
Kamuoyuna Bildirim Yaparken Babaya Yakalanmak (Aşırı Gerçekçi Oyunculuk İçerir) 00:49
Kamuoyuna Bildirim Yaparken Babaya Yakalanmak (Aşırı Gerçekçi Oyunculuk İçerir) 188 izlenme - 3 ay önce Niçeli günler grubu üyesi kardeşimiz grubunun kapanmadığını kamuoyuna bildirirken son verdiği mesaj ile çılgın bir sahne başlıyor.
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 13:49
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 2.588 izlenme - 7 yıl önce Ben derim ki... domuz gribi ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar’in konugu oldu.
genel seçim 2011 - seçim anketi sonuçları 02:30
genel seçim 2011 - seçim anketi sonuçları 1.357 izlenme - 6 yıl önce ng internet hizmetlerinin 2011 genel seçimlerine ilişkin nisan ayında yaptığı kamuoyu araştırmasının sonuçları belli oldu. türkiye genelinde 3000 kişinin katılımı ile www.benderimki.com kamuoyu araştırması platformu üzerinde gerçekleştirilen araştırma ilginç sonuçları ortaya çıkardı. araştırma türkiyenin demografik yapısını yansıtması türkiyenin her ilinden katılımcıların olması ve internet üzerinde gerçekleştirilmesi ile bir ilki temsil ediyor.
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 15:35
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 1.776 izlenme - 7 yıl önce ben derim ki... sigara tüketimi, kapalı mekanlarda sigara içme yasağı ve sigaraya yapılan zamlar ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar'in konugu oldu.
Ne içtikleri tüm dünya kamuoyu tarafından araştırılıyor 02:56
Ne içtikleri tüm dünya kamuoyu tarafından araştırılıyor 430 izlenme - 5 yıl önce Ne içtikleri tüm dünya kamuoyu tarafından araştırılıyor
Av. Ömer Yeşilyurt sonunda patladı! 05:49
Av. Ömer Yeşilyurt sonunda patladı! 138 izlenme - 2 yıl önce Sayın Av. Ömer Yeşilyurt, hakkında çıkartılan şantaj videosuna ilişkin kamuoyu açıklamasında bulunuyor.
Beşiktaş Şampiyon Olursa Eşek Gibi Anırırım - Rasim Ozan 01:47
Beşiktaş Şampiyon Olursa Eşek Gibi Anırırım - Rasim Ozan 260 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı her açıklma ile kamuoyu üzerinde etki bırakan Rasim Ozan Kütahyalı, bu kez de Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı hakkında iddialı bir söylemde bulundu ve Beşiktaş'ın şampiyon olması durumunda eşek gibi anıracağını dile getirdi.
Bekle Bizi Uzay Geliyoruz - Kanal 7 09:04
Bekle Bizi Uzay Geliyoruz - Kanal 7 147 izlenme - 2 yıl önce "Ufoğ gördük","he ya böle pervana gibi fır fır dönüyodu","ışığlı gııı ışığlı" Değişik konulardaki röportajlarda halkımızın değişik cevaplar vermesi ve bunların internette çok tutulması Kanal Sevın yetkililerinin dikkatini çekmiş olmalı,öyle ki spiker hanımefendi gerekli reaksiyonu almak için epey bi muziplik yapmış. Bitip tükenmeyen ufo-uzay maceramız ve kamuoylaması.
8 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi özet 04:00
8 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi özet 15 izlenme - 3 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programının 8 Şubat 2017 tarihli bölümüne hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, siyaset bilimci Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, kamuoyu araştırmacısı Faruk Acar, gazeteci-sosyolog İsmail Öz ve siyaset bilimci Doç. Dr. Barış Doster konuk oldu. İşte referandum sürecinde parti politikaları, sistem değişiminin doğuracağı sonuçlar, seçmenlerin kararını etkileyen temel konular, evetler, hayırlar ve kararsızların tartışıldığı programdan öne çıkan başlıklar...
Nedir Bu Kap ? 03:34
Nedir Bu Kap ? 56 izlenme - 4 yıl önce Transfer dönemi boyunca gözler son dakika haberlerinde, kulüp sitelerinde ve Kamuoyu Aydınlatma Platformu'ndaydı.
Avrupa'da yapılan anketler yaratılış inancının hakimiyetini belgeliyor 06:38
Avrupa'da yapılan anketler yaratılış inancının hakimiyetini belgeliyor 3 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/22055/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Avrupada-yapilan-anketler-yaratilis-inancinin-hakimiyetini-belgeliyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Avrupa'da Darwinizm'in çöküşü 46:15
Avrupa'da Darwinizm'in çöküşü 1 izlenme - 2 yıl önce Yıl 2007... Avrupa halkı Yaratılış Atlası ile ilk defa gerçekleri görme imkanı buldu. Çünkü Yaratılış Atlası evrim teorisinin iddialarını yerle bir eden bir gerçeği, fosil kayıtlarını gözler önüne seriyordu. Birbirinden kaliteli fotoğraflar içeren bu dev eser, görünümündeki ihtişam ve etkileyiciliğin yanında, Allah'ın üstün yaratışının delillerini sunan ve evrim teorisinin geçersizliğini anlatan bilimsel içeriğiyle de dikkat çekti. Yıl 2008... Dünyanın dört bir yanından Darwinizm’in yıkılış haberleri geliyor! Önde gelen 34 ülkede yapılan kamuoyu araştırmaları, tüm dünyada Yaratılış inancının çığ gibi büyüdüğünü ve evrim teorisinin yok olmaya başladığını gösteriyor!Bununla birlikte pek çok ünlü bilim adamı, tüm canlılığın yaratılmış olduğunu kabul ederek Allah'a yöneliyor. Evrim teorisinin taraftarları günden güne azalıyor. Avrupa halkı dalga dalga Allah’a yöneliyor. De ki: "Hak geldi, batıl yok oldu. Hiç şüphesiz batıl yok olucudur." (İsra Suresi, 81)   http://www.a9.com.tr/izle/9117/HD-Belgeseller/Avrupada-Darwinizmin-cokusu A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo