Hoşgeldiniz!

Kamusal Mizah Videoları İzle

Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 02:23
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 9.166 izlenme - 4 hafta önce Eleştiriye açığım ama önce eleştiriye bakarım eleştiri mi diye sonra kanala bakarım onaylı mı diye.. www.kamusalmizah.com
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 02:22
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 4.293 izlenme - 1 hafta önce Satranç bilmeyen bir adam, düşmanını yenmek için düşmanına satranç maçı teklif eder. Fakat bilmediği bir şey vardır, düşmanı aslında kördür. Fakat kör düşmanın bilmediği bir şey de vardır, aslında kimse satranç bilmiyordur fakat sadece kendisi kördür. Bu durumda sadece dama bilenler hayatta kalabilir. Türkiye Dama Başkanı Orkan Keçikçi "Dama bilmek hayat kurtarır"
Kargosu Gelmeyen Adam 02:41
Kargosu Gelmeyen Adam 6.259 izlenme - 4 hafta önce Kargom dedim beklettin Bekledim, bekledim gelmedin Kim bilir hangi şubedesin 30QRL765 nolu sevdiğim benim
Orta Dünya Gündemi 03:45
Orta Dünya Gündemi 3.202 izlenme - 2 hafta önce Kamusal Mizah kanalının ülkemizi çok ilgilendiren bir başka konu hakkında yaptığı derinden analizler ile insanları bilgilendirdiği bir başka derin yara. Not 1: Yüzüklerin efendisi içerir. Spoiler olabilir. Not 2: https://www.youtube.com/user/199sokak Bu da youtube kanalları. Emeğe saygı diyerek buradan da izleyebiliriz.
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 02:26
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 3.315 izlenme - 1 ay önce Kamusal Mizah'ın meşhur dedesi yeni macerasında, Rönesansın görünmeyen gerçek yüzünü açığa çıkarıyor.
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 03:05
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 5.001 izlenme - 2 ay önce Geçenlerde bir kız arkadaşla konuşurken, makyajını sildiğinde kendini çok çirkin hissettiğinden bahsetmişti. Ben de en fazla cildin pürüzlüdür, sivilcen filan da yok zaten 21 yaşındasın dedim. Bir cilt sorunu da olmadığından bahsetti. Daha sonra fark ettim ki kadınlar makyaj yaparak idalize bir yeni ben yaratıyorlar. Daha sonra o hallerini gerçek kendileri sanıp, yüzlerini yıkadıklarında karşılaştıkları kendilerine yabancılaşıyorlar ve bu bir bağımlılık haline geliyor; eksiklik hissi yaratıyor. Kaliteli mizah içerikleriyle tanıdığımız Kamusal Mizah kanalının yeni videosunda da; kadınların makyaja ayırdıkları vakte yapılan absürt eleştiriyi, sizlerle paylaşmak istedim.
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 03:02
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 12.928 izlenme - 7 ay önce Ünlü Ekonomist Özgür Turhan, ülkemizdeki ekonomik kriz algısını yorumluyor.
Korku Filmi Çekmek - Kamusal Mizah 03:23
Korku Filmi Çekmek - Kamusal Mizah 4.615 izlenme - 4 ay önce Kamusal Mizah kanalının korku filmi yönetmenlerini tiye alan video çalışması. İzliyoruz efendim...
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 01:58
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 12.276 izlenme - 1 yıl önce Daha önce dedesine pokemon saldıran adamdan yeni bir anı..Ne dedeler varmış aq.. Tahsin Hasoğlu gibi kendine has videolarıyla Özgür Turhan'ın son videosu..
Kamusal Mizah - Dedem Tsubasa'ya Pas Atmamış 02:16
Kamusal Mizah - Dedem Tsubasa'ya Pas Atmamış 4.969 izlenme - 10 ay önce Kamusal Mizah'ın efsane dede serisinden yeni bir video daha, olay bu sefer Japonya'da geçiyor.
Yönetmenler Makyaj Videosu Çekerse (Yabancı) 01:42
Yönetmenler Makyaj Videosu Çekerse (Yabancı) 1.626 izlenme - 3 ay önce Deniz Bağdaş'ın Kamusal Mizahla beraber, youtube makyaj kanallarına farklı bir bakış açısı getirerek açtıkları, yeni youtube mizah kanalından bir video. İyi eğlenceler.
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 02:04
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 3.316 izlenme - 10 ay önce Kurcala ekibi ve Kamusal Mizah ekibi birlikte skeç hazırlamış izliyoruz efenim...
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 02:20
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 3.226 izlenme - 1 yıl önce İnanılmaz eğlenceli challange videomuz, sizce kim kazandı?
Kamusal Mizah - Türkiye'de Basın Özgürlüğü 01:56
Kamusal Mizah - Türkiye'de Basın Özgürlüğü 5.225 izlenme - 2 yıl önce Yine müthiş bir Özgür Turhan komedisi izliyoruz, fazla söze gerek yok hönkürerek güldüm, saygılar efendim. Not: Adamları takip edinde üretken olsunlar la.
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 02:32
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 2.715 izlenme - 10 ay önce Kamusal Mizah'ın yeni videosunda bu sefer Elif Şafak'a gönderme var.
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 03:50
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 4.065 izlenme - 1 yıl önce Ekip arkadaşları öldükten sonra, bir de ishal sorunuyla karşılaşan Özgür, uzayda ishal olmanın ve yemek bulmanın zorluklarını anlatıyor. Bütçe yetersizliği nedeniyle vhs kasete kayıt edilen görüntüler, ufak bozulmalara rağmen, ilk ishal heyecanını hala koruyor.
Kötü Espri Yapma - Kamusal Mizah 01:37
Kötü Espri Yapma - Kamusal Mizah 4.942 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah yeni videosunda yine kötü espri yapan kişileri hedef almış.
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 02:32
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 3.466 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah yeni videosunda, Türk televizyonlarından oldukça aşina olduğumuz görüntüleri işlemiş.
Bence Komik 02:15
Bence Komik 2.301 izlenme - 2 yıl önce Azrail Parmak Arası Giyer videosundan da tanıdığımız Kamusal Mizah ekibinin, yeni skeç serisi; "Bence Komik"
Dedesine  Pokemon Saldıran Gencin Dramı 01:24
Dedesine Pokemon Saldıran Gencin Dramı 1.285 izlenme - 2 yıl önce Daha önce videolarından aşina olduğumuz Özgür Turhan'ın dedesinin başından geçen olayı bizlerle paylaşmasını izliyoruz.'Dedeye sahip çıkalım' ve 'açmayın dedeler' esprisi yapılmayan bir dede videosu..İyi seyirler
Gereksiz Aksiyon - Kamusal Mizah 08:46
Gereksiz Aksiyon - Kamusal Mizah 1.881 izlenme - 2 yıl önce Özgür'ün Suçu Ne, Kız Oyuncu Lazım ve Azrail Parmak Arası Giyer videolarından tanıdığımız Kamusal Mizah ekibinin yeni video serisi.
Fayt Kılab 1 - Kamusal Mizah 01:25
Fayt Kılab 1 - Kamusal Mizah 1.291 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah ekibinin hazırladığı Pixies reklamı. Fight Club'ı bir de biz çeksek nasıl olur acaba dedik.
Graham - Kamusal Mizah 02:03
Graham - Kamusal Mizah 1.247 izlenme - 2 yıl önce TRT Haber'de yayın hayatına başlayan Siberya programı için çektiğimiz telefon temalı skecimiz. İyi seyirler.
Bence Komik 2 01:38
Bence Komik 2 946 izlenme - 2 yıl önce Azrail Parmak Arası Giyer videosundan da tanıdığımız Kamusal Mizah ekibinin skeç serisi "Bence Komik"'in 2. bölümü karşınızda. İlki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/170247/bence-komik
Dama Bilmek Hayat Kurtarır 02:22
Dama Bilmek Hayat Kurtarır 9 izlenme - 1 hafta önce Kamusal Mizah ekibinin bu yeni skecinde Özgür, Mahmut ilen Satranç oynuyor ama Özgür son kez sorar Mahmut'a dama bilirmisin diye Mahmut onuda bilmez Özgür Mahmutu vurur.Bu komik skeci izliyoruz
Gönderme Var - Kamusal Mizah 00:46
Gönderme Var - Kamusal Mizah 383 izlenme - 2 yıl önce Kamusalmizah isimli amatör grubun sosyal medyayda artık gına getiren şuraya gönderme yapmışlar, buraya selam etmişler tarzı yorumlarına selam çakmışlar.
Fayt Kılab 3 - Kamusal Mizah 01:47
Fayt Kılab 3 - Kamusal Mizah 559 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah ekibinin hazırladığı 3. ve son Pixies konseri reklamı. Fight Club'ı bir de biz çeksek nasıl olur acaba dedik.
Fayt Kılab 2 01:44
Fayt Kılab 2 708 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah ekibinin hazırladığı 2. Pixies konseri reklamı. Fight Club'ı bir de biz çeksek nasıl olur acaba dedik.
Bence Komik - Seçim Özel 01:05
Bence Komik - Seçim Özel 712 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah'ın hazırlayıp sunduğu Bence Komik serisinin Seçim Özel bölümü karşınızda.
Kargosu Gelmeyen Adam - Kamusal Mizah 02:41
Kargosu Gelmeyen Adam - Kamusal Mizah 14 izlenme - 4 hafta önce Kargom dedim beklettin Bekledim, bekledim gelmedin Kim bilir hangi şubedesin 30QRL765 nolu sevdiğim benim