Hoşgeldiniz!

kamusal mizah

Son Çare: Kendinizi Geliştirin 05:07
Son Çare: Kendinizi Geliştirin 4.890 izlenme - 3 ay önce
Dedem Matrix'e Format Atmış - Kamusal Mizah 03:52
Dedem Matrix'e Format Atmış - Kamusal Mizah 5.027 izlenme - 3 ay önce Kamusal Mizah Dedem Matrix'e Format Atmış Skeci Bu adamlar bence acilen Kurcala Ekibiyle işlere girişmeli https://www.youtube.com/watch?v=04m8rXBW45g
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 02:23
Histerik Youtuber - Deniz Bağdaş 9.902 izlenme - 11 ay önce Eleştiriye açığım ama önce eleştiriye bakarım eleştiri mi diye sonra kanala bakarım onaylı mı diye.. www.kamusalmizah.com
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 03:31
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 5.705 izlenme - 4 ay önce Bana Marlon Brando'yu bağlayın. Ne? Marlon Brando öldü mü? Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah Resmi İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com Videoda kullanılan ekipman vb. bilgilere, ilgili videonun girişinde yer alan yazıdan ulaşabilirsiniz.
Fatih Terim Etkisi - Kamusal Mizah 03:03
Fatih Terim Etkisi - Kamusal Mizah 2.298 izlenme - 2 ay önce Kamusal Mizah ekibi bu sefer de spor yorumcularına gönderme yapmış.
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 03:02
Ekonomik Kriz Mi Geliyor? - Kamusal Mizah 13.439 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Ekonomist Özgür Turhan, ülkemizdeki ekonomik kriz algısını yorumluyor.
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 01:58
Dedesi Mortal Kombat'a Katılan Adam 12.332 izlenme - 2 yıl önce Daha önce dedesine pokemon saldıran adamdan yeni bir anı..Ne dedeler varmış aq.. Tahsin Hasoğlu gibi kendine has videolarıyla Özgür Turhan'ın son videosu..
Kargosu Gelmeyen Adam 02:41
Kargosu Gelmeyen Adam 6.389 izlenme - 11 ay önce Kargom dedim beklettin Bekledim, bekledim gelmedin Kim bilir hangi şubedesin 30QRL765 nolu sevdiğim benim
Siyasiler Youtuber Olursa 03:56
Siyasiler Youtuber Olursa 2.461 izlenme - 5 ay önce Görevinden kendi isteğiyle istifa etmiş bir Belediye Başkanı olarak, artık çağımızın yükselen yeni değeri Youtube'da işe başlamış bulunmaktayım. Bu videomda sizlere, iyi bir tartışma çıkarabilmeniz için tecrübelerimi aktarmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Bu arada videoyu beğenip, paylaşmayan vatan hainidir.
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 02:22
Kamusal Mizah - Dama Bilmek Hayat Kurtarır 4.452 izlenme - 10 ay önce Satranç bilmeyen bir adam, düşmanını yenmek için düşmanına satranç maçı teklif eder. Fakat bilmediği bir şey vardır, düşmanı aslında kördür. Fakat kör düşmanın bilmediği bir şey de vardır, aslında kimse satranç bilmiyordur fakat sadece kendisi kördür. Bu durumda sadece dama bilenler hayatta kalabilir. Türkiye Dama Başkanı Orkan Keçikçi "Dama bilmek hayat kurtarır"
Korku Filmi Çekmek - Kamusal Mizah 03:23
Korku Filmi Çekmek - Kamusal Mizah 4.813 izlenme - 1 yıl önce Kamusal Mizah kanalının korku filmi yönetmenlerini tiye alan video çalışması. İzliyoruz efendim...
Orta Dünya Gündemi 03:45
Orta Dünya Gündemi 3.439 izlenme - 10 ay önce Kamusal Mizah kanalının ülkemizi çok ilgilendiren bir başka konu hakkında yaptığı derinden analizler ile insanları bilgilendirdiği bir başka derin yara. Not 1: Yüzüklerin efendisi içerir. Spoiler olabilir. Not 2: https://www.youtube.com/user/199sokak Bu da youtube kanalları. Emeğe saygı diyerek buradan da izleyebiliriz.
Kamusal Mizah - Game of Thrones Gündemi 03:38
Kamusal Mizah - Game of Thrones Gündemi 2.370 izlenme - 6 ay önce "Westerosun pisliği, nedir sizden çektiği Öldürdü herkesi manyak karı Cersei Koskaca dünyada bir Starklar mı enayi? Tuzlamayın yolları White Walkerslar geliyor. Siz değil misiniz ejderhaya tapan Jardel'i almadı mı Cem Uzan? Ne varsa öldürdünüz uçan kaçan Tuzlamayın yolları White Walkerslar geliyor." Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com "Alıntıdır"
Yeni Nesil Milletvekili Kavgaları (Kamusal Mizah) 02:55
Yeni Nesil Milletvekili Kavgaları (Kamusal Mizah) 2.924 izlenme - 10 ay önce "Her şey bu görüntülerle başladı sayın seyirciler, ana muhalefet partisinden Özgür Turhan ile İktidar partisinden Mahmut Dalyan arasındaki bu gerginlik, bütçe görüşmelerine de damga vurdu." "Bize Barcelona’yı alma diyenler gidip Real Madrid alıyor" "Sen benim Katalan bacılarıma da hakaret ediyorsun, Biz Barcelona’yı almasak da Katalanların arkasındayız." "Sen önce 1 milyon stres çarkı bu ülkeye hesapsız nasıl girdi, onun hesabını ver."
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 03:05
Kamusal Mizah - Çok Üst Düzey Bir Makyaj 5.401 izlenme - 11 ay önce Geçenlerde bir kız arkadaşla konuşurken, makyajını sildiğinde kendini çok çirkin hissettiğinden bahsetmişti. Ben de en fazla cildin pürüzlüdür, sivilcen filan da yok zaten 21 yaşındasın dedim. Bir cilt sorunu da olmadığından bahsetti. Daha sonra fark ettim ki kadınlar makyaj yaparak idalize bir yeni ben yaratıyorlar. Daha sonra o hallerini gerçek kendileri sanıp, yüzlerini yıkadıklarında karşılaştıkları kendilerine yabancılaşıyorlar ve bu bir bağımlılık haline geliyor; eksiklik hissi yaratıyor. Kaliteli mizah içerikleriyle tanıdığımız Kamusal Mizah kanalının yeni videosunda da; kadınların makyaja ayırdıkları vakte yapılan absürt eleştiriyi, sizlerle paylaşmak istedim.
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 02:26
Kamusal Mizah - Dedem Splinter Usta'yı Zehirlemiş 3.665 izlenme - 11 ay önce Kamusal Mizah'ın meşhur dedesi yeni macerasında, Rönesansın görünmeyen gerçek yüzünü açığa çıkarıyor.
Kamusal Mizah - Türkiye'de Basın Özgürlüğü 01:56
Kamusal Mizah - Türkiye'de Basın Özgürlüğü 5.553 izlenme - 2 yıl önce Yine müthiş bir Özgür Turhan komedisi izliyoruz, fazla söze gerek yok hönkürerek güldüm, saygılar efendim. Not: Adamları takip edinde üretken olsunlar la.
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 02:04
İnşaat da İşin İçinde - Kurcala & Kamusal Mizah 3.913 izlenme - 2 yıl önce Kurcala ekibi ve Kamusal Mizah ekibi birlikte skeç hazırlamış izliyoruz efenim...
Kamusal Mizah - Dedem Tsubasa'ya Pas Atmamış 02:16
Kamusal Mizah - Dedem Tsubasa'ya Pas Atmamış 5.267 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah'ın efsane dede serisinden yeni bir video daha, olay bu sefer Japonya'da geçiyor.
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 02:20
Deniz vs Özgür - Challenge (Cezalı) 3.269 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz eğlenceli challange videomuz, sizce kim kazandı?
Kötü Espri Yapma - Kamusal Mizah 01:37
Kötü Espri Yapma - Kamusal Mizah 5.271 izlenme - 3 yıl önce Kamusal Mizah yeni videosunda yine kötü espri yapan kişileri hedef almış.
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 02:32
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 2.924 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah'ın yeni videosunda bu sefer Elif Şafak'a gönderme var.
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 03:50
Mars Günlükleri - Kamusal Mizah 4.287 izlenme - 2 yıl önce Ekip arkadaşları öldükten sonra, bir de ishal sorunuyla karşılaşan Özgür, uzayda ishal olmanın ve yemek bulmanın zorluklarını anlatıyor. Bütçe yetersizliği nedeniyle vhs kasete kayıt edilen görüntüler, ufak bozulmalara rağmen, ilk ishal heyecanını hala koruyor.
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 02:32
Cemaat de İşin İçinde - Kamusal Mizah 4.247 izlenme - 3 yıl önce Kamusal Mizah yeni videosunda, Türk televizyonlarından oldukça aşina olduğumuz görüntüleri işlemiş.
Yönetmenler Makyaj Videosu Çekerse (Yabancı) 01:42
Yönetmenler Makyaj Videosu Çekerse (Yabancı) 1.751 izlenme - 1 yıl önce Deniz Bağdaş'ın Kamusal Mizahla beraber, youtube makyaj kanallarına farklı bir bakış açısı getirerek açtıkları, yeni youtube mizah kanalından bir video. İyi eğlenceler.
Bence Komik 02:15
Bence Komik 3.596 izlenme - 3 yıl önce Azrail Parmak Arası Giyer videosundan da tanıdığımız Kamusal Mizah ekibinin, yeni skeç serisi; "Bence Komik"
Gereksiz Aksiyon - Kamusal Mizah 08:46
Gereksiz Aksiyon - Kamusal Mizah 2.231 izlenme - 3 yıl önce Özgür'ün Suçu Ne, Kız Oyuncu Lazım ve Azrail Parmak Arası Giyer videolarından tanıdığımız Kamusal Mizah ekibinin yeni video serisi.
Dedesine  Pokemon Saldıran Gencin Dramı 01:24
Dedesine Pokemon Saldıran Gencin Dramı 1.355 izlenme - 3 yıl önce Daha önce videolarından aşina olduğumuz Özgür Turhan'ın dedesinin başından geçen olayı bizlerle paylaşmasını izliyoruz.'Dedeye sahip çıkalım' ve 'açmayın dedeler' esprisi yapılmayan bir dede videosu..İyi seyirler
Fayt Kılab 1 - Kamusal Mizah 01:25
Fayt Kılab 1 - Kamusal Mizah 1.470 izlenme - 3 yıl önce Kamusal Mizah ekibinin hazırladığı Pixies reklamı. Fight Club'ı bir de biz çeksek nasıl olur acaba dedik.
Graham - Kamusal Mizah 02:03
Graham - Kamusal Mizah 1.409 izlenme - 3 yıl önce TRT Haber'de yayın hayatına başlayan Siberya programı için çektiğimiz telefon temalı skecimiz. İyi seyirler.