Hoşgeldiniz!

Kamuyu Aydınlatma Platformu Videoları İzle

Beşiktaş, Manuel Lanzini'yi Transfer Etti 04:02
Beşiktaş, Manuel Lanzini'yi Transfer Etti 230 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş, River Plate'de forma giyen Arjantinli genç futbolcu Manuel Lanzini'yi 4 milyon Euro'ya transfer etti.
Fenerbahçe Diego Ribas'ı KAP'a Bildirdi 03:23
Fenerbahçe Diego Ribas'ı KAP'a Bildirdi 258 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Beşiktaş'ın da istediği Diego Ribas'la görüşmelere başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.
Fenerbahçe Dünya Yıldızını Borsaya Bildirdi 00:30
Fenerbahçe Dünya Yıldızını Borsaya Bildirdi 131 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Brezilyalı futbolcu Diego Ribas da Cunha ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.
Trabzonspor, Serdar Gürler'i Borsaya Bildirdi 00:52
Trabzonspor, Serdar Gürler'i Borsaya Bildirdi 123 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor, Elazığsporlu Serdar Gürler'in transferiyle ilgili görüşmelere başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.
KAP'ın Ne Olduğunu Kapamamak 03:17
KAP'ın Ne Olduğunu Kapamamak 52 izlenme - 2 yıl önce Yanlışların doğruları götürmediği modundaki abimiz, 1.55'de başladığı KAP açıklamasını, aralıksız saçmalayarak devam ediyor. İnsanın Google'a KAP yazıp aratası geliyor.
Fenerbahçe Dünya Yıldızını Borsaya Bildirdi 00:30
Fenerbahçe Dünya Yıldızını Borsaya Bildirdi 82 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Brezilyalı futbolcu Diego Ribas da Cunha ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.
Kap Nedir? - Sokak Röportajı 00:43
Kap Nedir? - Sokak Röportajı 17 izlenme - 1 yıl önce Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) nedir? Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP), sermaye piyasası ve Borsa mevzuatı uyarınca kamuya açıklanması gerekli bildirimlerin elektronik imzalı olarak iletildiği ve kamuya duyurulduğu elektronik sistemdir.
Yasin Öztekin, Galatasaray İçin Alacaklarını Bıraktı 01:00
Yasin Öztekin, Galatasaray İçin Alacaklarını Bıraktı 59 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın dün renklerine kattığı Erciyesli yıldız transferinin gerçekleşebilmesi için 800 bin Euro'luk alacağından vazgeçti.
Fenerbahçe Diego Ribas'ı KAP'a Bildirdi 03:23
Fenerbahçe Diego Ribas'ı KAP'a Bildirdi 74 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Beşiktaş'ın da istediği Diego Ribas'la görüşmelere başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.
KAP'ın Ne Olduğunu Kapamamak 03:17
KAP'ın Ne Olduğunu Kapamamak 43 izlenme - 4 yıl önce Yanlışların doğruları götürmediği modundaki abimiz, 1.55'de başladığı KAP açıklamasını, aralıksız saçmalayarak devam ediyor. İnsanın Google'a KAP yazıp aratası geliyor.
Galatasaray, Muslera'nın Sözleşmesini 2018'e Kadar Uzattı 00:19
Galatasaray, Muslera'nın Sözleşmesini 2018'e Kadar Uzattı 32 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, Fernando Muslera'nın sözleşmesini 2018'e kadar uzattığını KAP'a bildirdi.
Mehmet Ekici Resmen Trabzonspor'da 03:20
Mehmet Ekici Resmen Trabzonspor'da 22 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ekici Resmen Trabzonspor'da
Ersun Yanal İmzayı Attı 02:16
Ersun Yanal İmzayı Attı 30 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Ersun Yanal’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Caner Erkin Fenerbahçe'de Kalıyor 00:32
Caner Erkin Fenerbahçe'de Kalıyor 14 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Caner Erkin'in sözleşmesinin uzatılması konusunda prensipte anlaşmaya vardı.
Ersun Yanal İmzayı Attı 02:16
Ersun Yanal İmzayı Attı 21 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Ersun Yanal’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Beşiktaş'ta 3 İmza Birden 00:27
Beşiktaş'ta 3 İmza Birden 15 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş, kadrosunda yer alan Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal ile sözleşmelerin uzatıldığını borsaya bildirdi.
Galatasaray, Sinan Gümüş ve Kaan Baysal'ı Borsaya Bildirdi 00:15
Galatasaray, Sinan Gümüş ve Kaan Baysal'ı Borsaya Bildirdi 5 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, gurbetçi oyuncular Sinan Gümüş ve Kaan Baysal ile 5 yıllık sözleşme imzaladığını borsaya bildirdi.
Galatasaray Prandelli'yi Borsaya Bildirdi 02:01
Galatasaray Prandelli'yi Borsaya Bildirdi 2 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü, İtalyan teknik adam Cesare Prandelli ile 2 yıllığına anlaşmaya vardıklarını borsaya bildirdi.