Hoşgeldiniz!

kamyon kazası

Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 00:11
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 1.314.201 izlenme - 3 yıl önce Genelde ülkemizde üstgeçitler ile münasebet halinde olan kamyonlar, ülke ve duruma göre herşeye çarpabiliyorlar.Bu defa Suudi Arabistan'dan bir görüntü.
Freni Patlayan Kamyon İnekleri Biçti Geçti 00:58
Freni Patlayan Kamyon İnekleri Biçti Geçti 26.735 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da kereste kamyonu, freninin boşalması sonucu kontrolden çıkıp yoldaki inek sürüsünün arasına daldı.
damperli kamyon kazası mobesede 01:24
damperli kamyon kazası mobesede 46.918 izlenme - 8 yıl önce beylikdüzündeki damberli kamyon kazası, işte kaza anı saniye saniye mobese kamerasında
Vatan Bilgisayar'a Kamyonla Dalan Kızgın Müşteri 03:56
Vatan Bilgisayar'a Kamyonla Dalan Kızgın Müşteri 9.879 izlenme - 1 yıl önce Vatan Bilgisayar'dan aldığı ürünü değiştiremeyen kızgın müşteri kamyonla mağazaya daldı. Mağazada büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yola Hafriyat Döküp Kaçan Kamyon Sürücüsü 01:32
Yola Hafriyat Döküp Kaçan Kamyon Sürücüsü 9.526 izlenme - 2 yıl önce Kartal sahilyolunda yaşanan kovalamaca ve ardından kamyon şoförünün yaptığı akılalmaz şey, kovalamacayı takip eden bir araç sürücüsü tarafından böyle görüntülendi
Freni Patlayan Ayarsız Kamyon 00:23
Freni Patlayan Ayarsız Kamyon 8.855 izlenme - 3 yıl önce Adam artık oraya kadar nasıl geldiyse, köşeyi döner dönmez kontrolü kaybediyor. Akıbeti ben de bilmiyorum
Yanan Tır Dehşet Saçtı 01:34
Yanan Tır Dehşet Saçtı 6.253 izlenme - 3 yıl önce
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 01:04
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 6.828 izlenme - 3 yıl önce Çin üretimi malların kötü şöhreti hepimizin malumu. Bu videoda da hareket edemeyen Çin malı kamyonun Rusların ünlü kamyon markası Kamaz tarafından çekilirken başına gelen beklenmedik (desem de inanmayın) olayı izliyoruz.
Kamyon Karda Drift 00:12
Kamyon Karda Drift 7.963 izlenme - 6 yıl önce Kamyon drift
Kamyon Kazası 01:16
Kamyon Kazası 6.375 izlenme - 5 yıl önce Kamyon Kazası
180 ile duvara çarpan TIR ! korkunç kaza 00:56
180 ile duvara çarpan TIR ! korkunç kaza 7.413 izlenme - 5 yıl önce Yarış kamyonu freni patlayınca tüm hızıyla bariyerlere çarptı. Pilot iki bacak ve omuz kırığıyla kazayı ölmeden atlattı. Hız: 119 mph = 190 kmh
Tır Kazaları (Türk Tırcı İçerir) 01:52
Tır Kazaları (Türk Tırcı İçerir) 5.183 izlenme - 4 yıl önce Tahminimce çoğu Rusyada geçen tır kazaları sondan bir önceki kazada ise Türk şöförümüz kendini kurtarmış fakat diğer araçları feda etmiş.
Dünyanın En Şanslı Sürücüsü! 00:59
Dünyanın En Şanslı Sürücüsü! 5.547 izlenme - 3 yıl önce Olay Çek Cumhuriyetinde yaşanıyor,tren yolunda karşıya geçmek isten bir tır ama kırmızı ışığa rağmen karşıya geçti.Nemi oldu kaza,tren tırın dorsesini ayırdı.Sürücü çok şanslıymış
Son Anda Ölümden Döndüler 02:19
Son Anda Ölümden Döndüler 3.899 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'da kontrolünü kaybeden tır motorcuların arasına daldı.Kırmızı ışıkta bekleyen motorcuların üstüne gelen tır, motorları altına aldı.Son anda tırı farkeden 2 motorcu ölümden döndü.
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 00:28
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 3.857 izlenme - 3 yıl önce Çin'de seyir halindeki kamyonun ani konrolden çıkmasıyla sağa sola savrulup devriliyor. Videoya bakınca sanki kamyon değil sürücü kontrolden çıkmış ve bir şekilde kamyonu devirmeyi başarmış.
Göz Göre Göre Kaza Geliyorum Dedi 00:11
Göz Göre Göre Kaza Geliyorum Dedi 2.429 izlenme - 3 yıl önce Dorsesi açık şekilde giden tırlar ya da kamyonlar sebebiyle birçok insanın canı yandı fakat bu kazalar olmaya devam ediyor. Bu sefer görüntüler Arabistan' dan geldi. Dorsesi açık giden tır yoldaki tabelalara çarparak durdu.
Tren Yoluna Dalan Tırın İkiye Bölünmesi 01:18
Tren Yoluna Dalan Tırın İkiye Bölünmesi 1.157 izlenme - 1 yıl önce Uyarı levhalarının bozulduğu karlı ve sisli yolda treni fark edemeyen tır raylardan geçmeye çalışıyor. Gerisini buyurun izleyin.
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 00:20
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 2.469 izlenme - 3 yıl önce olay Güney Kore'de cereyan etmiş zaten seslendirmeyi yapan ablada gayet açıklamış ama onun ki ciddi biz ayrı olarak açıklamada da dalgaya alalım. Tır da niye durmadıysa, ya farketmedi adama çarptığını ya da hazır tamponuma da almışım bırakıvereyim gideceği yere kadar mı dedi ki acebağ? neyse benim çözümlemem bu kadar.
İstanbul - Otobanda Kamyon Lastik Patlaması 00:20
İstanbul - Otobanda Kamyon Lastik Patlaması 1.148 izlenme - 3 yıl önce 1 yıl önce civarı F.s.m. Köprüsü çıkışında önümdeki kamyonun lastik patlaması sonucu oluşan durum.
Yozgat'ta Şaha Kalkan Kamyonet 00:55
Yozgat'ta Şaha Kalkan Kamyonet 1.799 izlenme - 4 yıl önce Yozgat Çekerek ilçesinde yaşanmış ilginç bir kazayı izliyoruz . dengesiz yük sonucu meydana gelmiş bu kazada allahtan can kaybı veya yaralanma olmadı kaza sadece bir tebessüm bıraktı.
malatya,kamyon,kazası 01:52
malatya,kamyon,kazası 2.199 izlenme - 9 yıl önce
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 1.268 izlenme - 3 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 00:37
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 1.705 izlenme - 4 yıl önce Motoruyla çılgınlar gibi giden beyhude ecnebi gencimiz iki kamyon arasından geçişiyle adeta oyun bitiriyor.
300 Tonluk Kamyon Savruluyor 01:18
300 Tonluk Kamyon Savruluyor 674 izlenme - 3 yıl önce www.tavsanli.gen.tr 300 Tonluk Kamyonun Kaza Anı ilginç olaylar, ilginç görüntüler, ilginç video, ilginç icatlar, ilginç bilgiler, ilginç deneyler, ilginç şeyler, ilginç yetenekler, ilginç buluşlar, ilginç belgeseller, ilginç sözler, ilginç oyunlar, ilginç hikayeler, ilginç olaylar, kamyon oyunları, kamyon videoları, satılık kamyon, kamyon arkası yazıları, kamyon çizgi film, kamyon park etme, kamyon yarışı, kamyon video izle, kamyon video youtube, kamyon kaza, canavar kamyonlar video, kamyon video indir, kepçe video, kamyon resimleri, kamyon drift, tır videosu izle, tır videoları, tır oyunları, tır kazaları, tır video oyuncak, tır video youtube, tır drift, tır kaza, iş makinası kazaları, işmakinası kazaları, iş makinaları, kepçe videoları, kepçe video, excavator simulator, excavator video, excavator kazaları, iş makinası kazaları, işmakinası kazaları, iş makinaları, kepçe videoları, kepçe video, excavator simulator, excavator video, excavator kazaları,
Tünele Giriş Yapan Yüksek Kasalı Kamyon 00:42
Tünele Giriş Yapan Yüksek Kasalı Kamyon 1.052 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'nın Sydney kentinde bir kamyon, yüksek kasasına rağmen bir tünele girince önemli hasara neden oldu. Kamyonun kasasının üst bölümünün tünelin tavanına çarpması sonucu, tünel trafiğe kapatıldı. Acil yardım çalışanlarının kamyonu tünelden çıkarması ve enkazın temizlenmesi ardından tünel yeniden trafiğe açıldı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken yetkililer, tünelde yapılacak tüm tamirat ve tadilat işlemlerinin masrafının kamyonun sahibi olan şirkete ödetileceğini açıkladı.
Hollywood Tarzı Motor Kazası 01:00
Hollywood Tarzı Motor Kazası 1.595 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Brezilyadan. Brezilya Bahia, BR-324 karayolunda bir motosikletli Hollywood dublörlörünü aratmayan bir performansla mucizevi bir manevra ile kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kaza trafik kameralarına yansıdı ve yerel polis hala kamyon sürücüsü arıyor. Nazlı Tarhan sendeyiz.
Nerden Geldiği Belli Olan Tır! 00:36
Nerden Geldiği Belli Olan Tır! 886 izlenme - 4 yıl önce Sanırım bu işin fıtratında bu var. Burda hatalı kim sizce?
Çırpına Çırpına Batan Kamyonlar 01:13
Çırpına Çırpına Batan Kamyonlar 591 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da yaşanan bir olaymış. Kamyonlar karşı yakaya taşınacakmış fakat işte aksilikler. Aslında bir çırpınma da söz konusu değil, bildiğin corp diye batıyolar.
Üstgeçit Yüksekliğine Bakmadan Dalan Kamyoncular 01:41
Üstgeçit Yüksekliğine Bakmadan Dalan Kamyoncular 441 izlenme - 4 yıl önce Üstgeçit yüksekliğine bakmadan köprü altına giren, genellikle kamyon kullanan şöforlerimizin uğradıkları kazalardan derlenen video. Ulan o üstgeçidi kim koydu oraya cinsten görüntüler.
Hatay`da Feci Kamyon Kaza`si  Mobese Kamerasinda 00:58
Hatay`da Feci Kamyon Kaza`si Mobese Kamerasinda 493 izlenme - 4 yıl önce Hatay`da Feci Kamyon Kaza`sı