Hoşgeldiniz!

kamyonet

Twerk Yapan Kamyonet 00:06
Twerk Yapan Kamyonet 1.377.154 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların fenomen dansı twerki herkes yapar da bu kamyonet yapamaz mı, twerk yapan kamyonet sizlerle. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Plates toppuyla kamyonete kafa tutmak 00:07
Plates toppuyla kamyonete kafa tutmak 182.361 izlenme - 3 yıl önce
Motosiklet Kamyonet Kasasına Nasıl Yüklenir 00:20
Motosiklet Kamyonet Kasasına Nasıl Yüklenir 1.702 izlenme - 2 hafta önce Motosikletin hakimiyetini kaybeden sürücü park halindeki kamyonetin kasasına adeta bir kuş gibi kondu.
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 00:40
Sabırsız Kadın Sürücünün Sonu 20.537 izlenme - 10 ay önce Aceleci kadın kamyonete çarpıyor ve çarptığı kamyonetteki adamı hiç kontrol etmeden telefona sarılıyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kamyonet Drift - Karda Kapalı Kasa Kamyonetle Yanlama 00:12
Kamyonet Drift - Karda Kapalı Kasa Kamyonetle Yanlama 35.639 izlenme - 2 yıl önce Kamyonet Drift - Karda Kapalı Kasa Kamyonetle Yanlama
Tekeri Kopan Arabayı Kullanan Adam 01:58
Tekeri Kopan Arabayı Kullanan Adam 2.326 izlenme - 3 ay önce Çarpıştıktan sonra tekeri kopan arabayla yolda gitmeye çalışan şoför en sonunda pes etti. Tek tekeri olmadığı haldekamyoneti sürmeye çalışan şoförün videosu sosyal medyada viral videolar arasına girdi.
EMİR USTA  ARAGAZI 2 00:27
EMİR USTA ARAGAZI 2 41.351 izlenme - 3 yıl önce efsane
Kendini Kamyonete Yükleyen Forklift 01:29
Kendini Kamyonete Yükleyen Forklift 16.614 izlenme - 1 yıl önce Kendini Kamyonete Yükleyen Forklift Kamyonet kendi kendisine yükleyen forklifti görenler gözlerine inanamıyor.
Haydar Haydar'lı Toyota Hilux Reklamı 01:35
Haydar Haydar'lı Toyota Hilux Reklamı 5.950 izlenme - 8 ay önce Son yıllarda özellikle IŞİD terör örgütü ile anılan Toyota'nın pikap modeli Hilux'un yeni reklamı... Reklamda; Alevi kökenli rahmetli Ali Ekber Çiçek'in Haydar Haydar türküsünün kullanılması, şoförün araç içerisinde terörist sakalını andıran sakalı kesmesi gibi öğeler yer almakta. Toyota Türkiye Genel Müdürü'nün isminin de Ali Haydar Bozkurt olduğunu ve IŞİD ile anılan Toyota'nın bu kötü imajdan kurtulmak düşünürsek, fazlaca sübliminal mesaj içeren bir reklam olmuş.
Çin mallarına inat Ahşaptan Oyuncak Kamyonet Yaptı 01:31
Çin mallarına inat Ahşaptan Oyuncak Kamyonet Yaptı 3.018 izlenme - 6 ay önce Rize’de 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Sultan Murat Ayder, ucuz ve sağlıksız Çin mallarına inat tamamen ahşaptan kumandalı oyuncak araba yaptı. Bir zamanların en meşhur kamyoneti olan damperli Bedford’dan esinlenerek ahşap maketini yapan Ayder “Ahşap işler benim hobim. Sürekli ne yapabilirim diye düşünüyordum. Ahşap kamyon yapmayı düşündüm. Komple ahşap sadece lastikleri plastik. Motor aksamını oyuncak arabadan aldım. Diğer lambalarını, sinyal sistemlerini de hazır aldım. Diğer montajları bana ait. Toplam maliyet 500 liraya mal oldu. Küçük olduğu için ucuz miktar oldu” dedi. Orta öğretimini mobilya üzerine tamamladığını dile getiren Ayder “Lisede mobilya okudum. Zaten böyle şeylere hevesim var yani elimde yatkın böyle işlere. Biraz da elektrik elimden geliyor. Elektrikten de anlıyorum. Hiç yardım almadım. Hep kendim yaptım. Her şey bana ait. Yaparken de eskilerin en beğenilen kamyoneti damperli Bedford'dan esinlendim. Damperi yapmak ta zor olmadı aslında. Nasıl yapacağımı düşündüm. Arabanın krikolarından yola çıkarak böyle bir şey çıkardım ortaya” diye konuştu.
Ferrari’ye Tozunu Yutturan Elektrikli Kamyonet 00:55
Ferrari’ye Tozunu Yutturan Elektrikli Kamyonet 287 izlenme - 2 hafta önce Eski Tesla yöneticisi ve Tesla Model S baş mühendisi Peter Rawlinson, geçtiğimiz yıl Atieva ismini verdiği kendi elektrikli otomobil şirketini kurmuştu. İlk otomobilini piyasaya sürmeden önce test çalışmalarına devam eden şirket, henüz şimdiden dosta güven düşmana korku salmayı başardı. Atieva’nin elektrik platformunu denediği kamyonet, drag yarışında Tesla ve Ferrari’nin gözünün yaşına bile bakmadı. Şimdilik Edna kod adıyla anılan tamamen elektrikli kamyonet, 87 kWh pil ünitesiyle 900 beygir güç üretebiliyor. Daha da etkileyici olanı, 0-100 km/s hıza 3,08 saniyeye ulaşarak Ferrari ve Model S’i geride bırakmayı başarıyor. Edna hakkında bilinenler şimdilik bununla sınırlı. Ancak şirketin üretim bandına girecek elektrikli otomobili bir kamyonet olmayacak. Atieva 2018 yılına kadar lüks bir sedan çıkarmayı planlıyor. Edna ise şimdilik elektrik platformunun denendiği bir test aracı. Kamyonet hali böyleyse, çok daha aerodinamik bir gövdeye sahip sedanda neler yapar, büyük merak konusu.
Oyuncaklarla oynuyoruz - Hayvanlar ahşap kamyonet ile ormana gidiyor 04:09
Oyuncaklarla oynuyoruz - Hayvanlar ahşap kamyonet ile ormana gidiyor 9.789 izlenme - 10 ay önce Bu videomuzdaki ahşap oyuncaklarımız ile oynama amacımızı şöyle açıklayabiliriz ; Küçük yaştaki çocuklar için basitten zora doğru giden yapboz ve puzzle oyunlarını tercih etmek ve çocuğu puzzle bitirmesi konusunda yüreklendirmek, bitirdiği zamanda ödüllendirmek onun kendine olan güvenini arttırır.Bu durumda çocuğumuza başarının mutluluk getirdiğini açıklar.Çocuklarda,dikkat eksikliğinin azaltılması, sonuca odaklanma, zamanı iyi kullanabilme, el göz koordinasyonu, bağımsız iş yapabilme yetisi, analitik düşünme, problem çözme yeteneği, alternatif deneme, konsantrasyon gelişiminde muhakeme - mukayese analiz sentez, benzerlik farklılık, bütünleştime - eşleştirme - ardışıklık,sabırlı davranma. Videomuzda Hayvan türlerinin isimlerinden bahsedip hangi sesleri çıkardıklarını öğretiyoruz. Bu hayvanların özgür olması gerektiklerini ve ormanların hayvanlara sunulmuş özgürlük alanları olduğundan bahsediyoruz. ve bunun için gerekli olanı yapıyoruz. Bir ahşap kamyonet üzerinde hayvanların her biri için yapılmış ölçülü giriş kapısı var. Bu kapılardan hayvanları sıra ile tek tek analiz sentez ederek altarnatif deneme ile mukayese yeteneklerini zorlayarak kamyonet kasasına yerleştiriyoruz. Ve hayvanlarımızı kamyonet ile özgürlük alanları olan ormana bırakıyoru. Son olarak tek tek sayıyoruz ve onlara hoşçakalın dileklerimizi bırakıyoruz. Böylelikle de sayıları saymasını öğreniyoruz.
Ford süper uçma ve sonra yere çakılma! 00:09
Ford süper uçma ve sonra yere çakılma! 10.300 izlenme - 3 yıl önce
büyük araçların korkunç kazaları 03:15
büyük araçların korkunç kazaları 23.052 izlenme - 7 yıl önce dünyada meydana gelmiş en korkunç kamyon ve kamyonet kazaları. İzlerken gözlerinize inanamayacaksınız
KaMyOn ReSiMlErİ 02:19
KaMyOn ReSiMlErİ 11.495 izlenme - 3 yıl önce İzlerseniz Çok Sevinirim
Gmc Kamyonet Havalı Süspansiyon - Vububup 412 03:00
Gmc Kamyonet Havalı Süspansiyon - Vububup 412 10.650 izlenme - 4 yıl önce AccuAir Low Ride GMC C-10 Kamyonet
İki Amerikan Kamyoneti Sağlamlık Testinde Karşı Karşıya 03:03
İki Amerikan Kamyoneti Sağlamlık Testinde Karşı Karşıya 451 izlenme - 1 ay önce Ülkemizde alışık olmasak da yurtdışında firmaların bizzat rakip firmanın ismini ve ürününü kullanarak birbirleriyle atışmalarına aşinayız. Genellikle otomotiv sektöründe karşımıza çıkan bu taşlama şekli bu kez ünlü pick-up üreticileri Chevrolet ve Ford arasında cereyan ediyor. Taşlama derken, gerçek taşlardan bahsediyoruz. Chevrolet, pick-up modeli Silverado‘nun sağlamlığını gözler önüne sermek için Ford F-150‘yi hedef alıyor. İki kamyonet modelini yan yana getiren Chevy görevlileri, kasalarının darbelere karşı dayanıklılığını taş ve alet çantası gibi sert malzememelerle test ediyor. Testin Chevrolet tarafından yayınlandığı düşünülünce sonuç az çok tahmin edilebilir. Silverado’nun çelik kasası ve F-150’nin alüminyum kasasının karşı karşıya geldiği teste yukarıdan göz atabilirsiniz.
bmv haltetmiş 1300 motor lpg li anadol kamyonet drift 00:45
bmv haltetmiş 1300 motor lpg li anadol kamyonet drift 9.865 izlenme - 5 yıl önce anadol meraklılarına armağan bmv haltetmiş ya bu anadolun motoru 2000cc ve benzinli olsa neler yapardım tahmin edersiniz arkadaşlar selamlar tunay ekinci kırıkkale üniversitesi güvenlik amiri
Ford Transit Süper Turbo 97 LX 00:27
Ford Transit Süper Turbo 97 LX 22.258 izlenme - 7 yıl önce Sese bak sese!...
Kamyonetin Arkasına Bağlanan Boğa Sürüklenerek Götürüldü 01:07
Kamyonetin Arkasına Bağlanan Boğa Sürüklenerek Götürüldü 1.846 izlenme - 10 ay önce Erzurum'un Yakutiye İlçesi'nde kurbanlık boğanın kamyonun arkasına bağlanıp sürüklenerek götürülmesi amatör kamera tarafından böyle görüntülendi. Kamyonetin arkasına iple bağlanarak, kesime götürülmeye çalışılan boğa gitmemek için direndi. Bir süre direnen boğa gücünü kaybedince yere düştü. Kurbanlık boğa yere düştükten sonra kamyonet yoluna devam etti. Kamyonete bağlı halde bulunan kurbanlık yerde sürüklenerek götürülmesi amatör kamera tarafından böyle görüntülendi.
Pat Pat 00:11
Pat Pat 7.766 izlenme - 3 yıl önce Yapım:Orhan Kütük
Lamborghini'yi Fena Aşağıladı 00:30
Lamborghini'yi Fena Aşağıladı 530 izlenme - 2 ay önce American outlaws organizasyonunda yapılan drag yarışında Lamborghini ile kapışan bir kamyonet görenlerin ağzını açık bıraktı.
Kamyonetin Kaputunda Seyahat Eden Köpek 00:26
Kamyonetin Kaputunda Seyahat Eden Köpek 4.865 izlenme - 3 yıl önce Kamyonetin Kaputunda Seyahat Eden Köpek 30.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kamyonetin Kaputunda Seyahat Eden Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
1977 Model Ford f150 14:10
1977 Model Ford f150 1.028 izlenme - 4 ay önce 1977 model Ford f150 kamyonetin tahtadan yapılışını izliyoruz efem. El emeği göz nuru bir işçilik.. saygı değer siz alkışlarlayaşıyorum üyelerinin yalnızlığına derman olamaz ama..
ETME BULMA DÜNYASI NAPARSIN! 00:44
ETME BULMA DÜNYASI NAPARSIN! 12.636 izlenme - 9 yıl önce ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE MİSALİ...
 Tartıştığı sürücüden kaçmak isterken yola hafriyat döktü! 00:58
Tartıştığı sürücüden kaçmak isterken yola hafriyat döktü! 634 izlenme - 4 ay önce Kartal sahil yolunda tartıştığı sürücüden kaçmak isteyen hafriyat kamyonu şoförü, akıl almaz bir yöntem başvurdu. Yola hafriyatı boşaltan kamyon sürücüsü, kendisini takip eden araçların durmasını sağladı. Sürücü, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.
Ford vs Chevy (Mutlu Son) 00:28
Ford vs Chevy (Mutlu Son) 1.046 izlenme - 10 ay önce Ford vs Chevy sizce kim kazanmış olabilir ? Merak etmeyin mutlu sonla bitiyor :)
transformer chevrolet 00:36
transformer chevrolet 12.317 izlenme - 10 yıl önce Muhakkak herkes böyle bir arabaya sahip olmak ister, ne dersiniz
Çizgi Film İtfaiye Araçlar - Kurtarma jipi 03:46
Çizgi Film İtfaiye Araçlar - Kurtarma jipi 4.190 izlenme - 10 ay önce Müjdee.Çocukların sabırsızlıkla bekledikleri itfaiye araçları animasyon gösterisi serisinin son bölümü çıktı.Bu bölümde itfaiye kurtarma jipimizle kayıp bir dinazor arıyoruz. Bu video Thematica oyunlarından ön izlemedir. Oyunları burada indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/app/id675454649 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thematica.firetrucks
Kamyonetin Tekerleği Koptu 00:23
Kamyonetin Tekerleği Koptu 3.501 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da Kopan Kamyonet Tekerliği Kamerada