Hoşgeldiniz!

kan davası

Ben 10 Alien Force Kan Davası Çizgi Filmi izle 21:51
Ben 10 Alien Force Kan Davası Çizgi Filmi izle 3.915 izlenme - 2 yıl önce Ben 10: Alien Force (Türkçe: Ben 10: Uzaylı Gücü), Amerikan animasyon dizisi. Yapımcısı Man of Action (Duncan Rouleau, Joe Casey, Joe Kelly ve Steven T. Seagle'in oluşturduğu grup) ve Cartoon Network Studios tarafından yaratılan Ben 10 dizisinin devamı niteliğindedir. Dizi ilk kez 18 Nisan 2008'de yayınlanmıştır. 2009`un kasım ayında vizyona girmiştir. Çizgi filmin yapımcıları ayrıca Ben 10: Alien Force tamamen bittikten sonra Ben 10: Evolution adlı yeni bir çizgi dizinin de kısa bir süre sonra başlayacağını belirtmiştir. Dizi Amerika'da, 5 Mart 2010 tarihinde The Final Battle adlı iki kısımlık bölümle sona ermiştir ve ardından Ben 10: Ultimate Alien başlamıştır. Ben 10: Alien Force Türkiye'de 18 Ocak 2010 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. 2.sezon Şubat ayında yayındadır. 3.sezon Cartoon Network'te 19 Eylül 2010 tarihinde başlamıştır.Ben 10'da bahsedilen gerçeklikten farklıdır. Örneğin Kevin 11'in hapsedildiği yerden çıkması, Ben'in omnitrixinin değişmesi, Gwen'in büyü gücünü değil; özel gücü geliştirmesi. Ama Ben'in omnitrixin bir kez değişmesi bir daha değişebileceğini gösterse de omnitrix Ken 10 bölümündeki haline benzememektedir. Ayrıca Ben'in omnitrixi Ken 10 ve Ben 10.000 bölümünde Ben'in omnitrixin de 10.000 uzaylı olduğu söylenmişir ama onlar senaristin olacak gelecek tahminleri olduğundan ciddiye alınmamalıdır. Mesela Gwen 10 bölümünde Gwen' in omnitrixi bulması gibi. Ben omnitrix kolundan çıkarıp normal bir hayat sürerken büyükbabasının kayboluşundan sonra tekrar takmıştır. Ama omnitrix çalıştırıldığında rengi mavi olur. Mavi renk omnitrix güncelenmesi demektir. Omnitrix yenilendikten sonra biraz daha küçülmüştür. Ama yepyeni uzaylılar gelmiştir. Eskiden uzaylılar omnitrix üzerinde resim halinde gözükürken şimdi uzaylılar omnitrix üzerinde hologram şeklinde belirtilir. Omnitrix bunun dışında Genuzaylısına dönüşen birini tekrar eski haline dönüştürebilir ve yeni omnitrix in bir yapay zekası vardır. (Kendine ait bir beyni vardır ve konuşabilir) Omnitrix in içinde 10 uzaylı DNA sı vardır. Bu uzaylılar 10'luk gruplar halinde omnitrixin içindedir. Diğer 3 uzaylı da omnitrixin önceden DNAsını ele geçirdiği uzaylılardır. (BenVictor,MumyaBen,KurtBen) Azmuth bu uzaylılardan çoğunluğunu üstün ırkın yokettiğini söylemiştir. Omnitrix içindeki DNA'lar sayesinde bunları geri getirebilirler.
Gülseren - Kan Davası 04:01
Gülseren - Kan Davası 1.608 izlenme - 6 yıl önce
Arka Sokaklar Küfürlü Dublaj - Mesut Kan Davası Hesabını Sordu  ( 18) 03:34
Arka Sokaklar Küfürlü Dublaj - Mesut Kan Davası Hesabını Sordu ( 18) 526 izlenme - 1 yıl önce 01.11.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Arka Sokaklar Küfürlü Dublaj - Mesut'un Kan Davası Hesabı Sordu ( 18) başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler 3
Halil'in Töre ile İmtihanını 11:25
Halil'in Töre ile İmtihanını 338 izlenme - 2 yıl önce Hamile karısını ve doğmamış çocuğunu köyün ağası ve muhtarı olan şahsın şımarıklığı yüzünden kaybeden Halil muhtarı vurur. Yıllar sonra tahliye olan Halil dayısının bulunduğu sahil kasabasına taşınır ve Suzan Yıldızoğlu'na aşık olur ama muhtarın akrabaları bulur ve vurup öldürürler. Not Erol Taş'ı farklı bir rolde göreceksiniz
Pekcan Türkeş-İçimiz Kan Ağlıyor 04:43
Pekcan Türkeş-İçimiz Kan Ağlıyor 1.251 izlenme - 8 yıl önce levent kırca olacak o kadar tv İçimiz kan ağlıyor skeçinde levent kırca,ahmet çelik, ali aslanoğlu,bülent demir ve pekcan türkeş rol aldı
batman kadastro müdürlüğü çalışmaları 01:49
batman kadastro müdürlüğü çalışmaları 776 izlenme - 10 yıl önce batman kadastro müdürlüğünce 2005 yılında yapılan kadastro çalışmalarında uzun yıllardır kan davalı iki aile barıştırıldı.
kan davası 03:24
kan davası 452 izlenme - 8 yıl önce
Yarım Asırlık Kan Davası Barışla Sonuçlandı 04:40
Yarım Asırlık Kan Davası Barışla Sonuçlandı 47 izlenme - 12 ay önce Yarım asırlık kan davası barışla sonuçlandıBİTLİS - Bitlis'in Tatvan ve Güroymak ilçelerinde ikamet eden iki aile arasında yaklaşık 50 yıldır devam eden kan davası barışla sonuçlandırıldı.
Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı 00:49
Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı 105 izlenme - 3 yıl önce Sırp taraftarın ölümüyle sonuçlanan olaylar sonrası, Sırp tarafı gerginliği büyütme ve kan davasına dönüştürme amacında.
Varto'da 5 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı 06:18
Varto'da 5 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı 8 izlenme - 4 ay önce Varto'da 5 yıllık kan davası barışla sonuçlandıMUŞ - Muş'un Varto ilçesinde 5 yıl önce meydana gelen kan davası, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Nuri Çetin'in girişimleriyle barışla sonuçlandırıldı.
Kan Davası Cinayeti Sanığı Adliyeye Sevk Edildi 04:45
Kan Davası Cinayeti Sanığı Adliyeye Sevk Edildi 18 izlenme - 11 ay önce Kan davası cinayeti sanığı adliyeye sevk edildi 15 gün önce iş yerinde silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden büfecinin katil zanlısı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye götürüldüADANA - Adana'da 15 gün önce iş yerinde silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden büfecinin katil...
30 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı 00:14
30 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı 57 izlenme - 5 yıl önce 30 yıllık kan davası barışla sonuçlandı
Şeker ve Kolonya Alırken Öldürüldü... Kan Davası Bayram ve Hasta Dinlemedi 02:13
Şeker ve Kolonya Alırken Öldürüldü... Kan Davası Bayram ve Hasta Dinlemedi 8 izlenme - 10 ay önce Şeker ve kolonya alırken öldürüldü.
Kan Davası' Sanığı Yakalandı 01:26
Kan Davası' Sanığı Yakalandı 2 izlenme - 4 ay önce 'Kan davası' sanığı yakalandı Hakkında 36 yıl hapis cezası olan şahıs, polis tarafından gözaltına alındıMUŞ - Muş'ta, 1994 yılında meydana gelen ve 11 kişinin öldüğü olaya karıştığı gerekçesiyle hakkında 36 yıl hapis cezası verilen şahıs polis tarafından gözaltına alındı.
İki Aile Arasında Bıçaklı Sopalı Kavga: 12 Yaralı 00:38
İki Aile Arasında Bıçaklı Sopalı Kavga: 12 Yaralı 3 izlenme - 10 ay önce İki aile arasında bıçaklı sopalı kavga: 12 yaralıAĞRI - Ağrı'nın Eleşkirt ilçesi iki aile arasında çıkan bıçaklı ve sopalı kavgada 1'i ağır 12 kişi yaralandı.
Zeynel Kaya - Kan Davası Var (Official Video) 05:15
Zeynel Kaya - Kan Davası Var (Official Video) 3 izlenme - 11 ay önce ZEYNEL KAYA TELLİ TURNAM ULUSU MÜZİK YAPIM