Hoşgeldiniz!

kan gölü

Bangladeş Sokaklarının Kurban Bayramında Kan Gölüne Dönmesi 00:34
Bangladeş Sokaklarının Kurban Bayramında Kan Gölüne Dönmesi 4.608 izlenme - 3 ay önce Bangladeş'in başkenti Daka sokakları Kurban Bayramı'nın ikinci gününde, kesilen kurbanlıkların kanları yüzünden kırmızıya boyandı. Salı günü aralıklarla yağmaya başlayan yağmur sonrası, kesilen kurbanların kanları ile kızıla boyanan sel suları başkent Daka sokaklarını korku filmlerini andıran görüntülere dönüştürdü. Daka Belediyesi'nin kentin kuzeyinde 496, güneyinde ise 504 kurban kesim yeri tahsis etmesine karşın, kent yaşayanlarının kurbanlarını evlerinin yakınlarında kesmeyi tercih ettikleri görüldü.
Kan Gölü Fragman 01:46
Kan Gölü Fragman 6.740 izlenme - 7 yıl önce kan gölü filminin resmi fragmanı
kan gölü/sinemadayiz.com/mahsen-87 01:47
kan gölü/sinemadayiz.com/mahsen-87 2.574 izlenme - 7 yıl önce kan gölü film fragmanı
eden lake fragmanı 1 01:46
eden lake fragmanı 1 537 izlenme - 5 yıl önce bir grup gencin kendini kanıtlamak amacıyla şiddete başvurması sonucu altından kalkamayacakları bir haltlar işleyerekpaniklemeleri sonucu sadistleşirler.bundan sonra çift ile aralarında kedi fare kovalamaca oyunu başlar.
Tr4 Doğu-Beyi Gururla Sunar 09:09
Tr4 Doğu-Beyi Gururla Sunar 274 izlenme - 7 yıl önce tr4 kardeşliği mami musti ahmet ozi emrah
Kılıçdaroğlu: Ülke Kan Gölüne Döndü 01:40
Kılıçdaroğlu: Ülke Kan Gölüne Döndü 40 izlenme - 10 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Emin olun söyleyecek laf bulmakta zorlanıyorum. Geldiğimiz nokta şu; Ülke bir kan gölüne döndü. Yazık günah bu ülkeye. Hepimiz acı içindeyiz. İçim acıyor gerçekten derinden acıyor. Sarsılıyoruz hepimiz. Ülke iyi yönetilmiyor ne söyleyeyim ben başka" dedi.
eden lake fragmanı 2 01:52
eden lake fragmanı 2 196 izlenme - 5 yıl önce bir grup gencin kendini kanıtlamak amacıyla şiddete başvurması sonucu altından kalkamayacakları bir haltlar işleyerekpaniklemeleri sonucu sadistleşirler.bundan sonra çift ile aralarında kedi fare kovalamaca oyunu başlar.
yollar kan gölü 02:30
yollar kan gölü 143 izlenme - 6 yıl önce yollar kan gölü
eden lake fragmanı 3 01:52
eden lake fragmanı 3 102 izlenme - 5 yıl önce bir grup gencin kendini kanıtlamak amacıyla şiddete başvurması sonucu altından kalkamayacakları bir haltlar işleyerekpaniklemeleri sonucu sadistleşirler.bundan sonra çift ile aralarında kedi fare kovalamaca oyunu başlar.
Tomb Raider - Kan Gölü | Bölüm #10 30:01
Tomb Raider - Kan Gölü | Bölüm #10 14 izlenme - 2 yıl önce Facebook Sayfamız: http://on.fb.me/1H4ExtD Facebook Grubumuz: http://on.fb.me/1BPDitv Twitch.Tv Kanalımız: http://bit.ly/1NhotZk Twitter Profilim: http://twitter.com/tambirberk. iyi eğlenceler dileriz...