Hoşgeldiniz!

kanadalı

İsteyene Bira Veren Buzdolabı 01:47
İsteyene Bira Veren Buzdolabı 4.497 izlenme - 1 yıl önce Google ile bir markanın çalışması sonucu hayata geçirilen buzdolabı arzu edenlere Molson isimli bira üreticisinin biralarını dağıtıyor. Ancak bir şartı var. Altı dilde 'I am Canadian' (Ben Kanadalıyım) cümlesini kurmanız gerekiyor ve bu 40 dil için geçerli. Hem üretici firmanın hem de Google'ın hizmetinin reklamının yapıldığı videoyu izliyoruz.
kanadalı bayan sporcu trajediyi yaşadı 01:34
kanadalı bayan sporcu trajediyi yaşadı 10.570 izlenme - 7 yıl önce
Çıplak Röportaj Yapan Gazeteci 03:30
Çıplak Röportaj Yapan Gazeteci 1.962 izlenme - 3 yıl önce Kanadalı bir gazeteci, kentin belediye başkanı ile röportaj yaptığı sırada herkesi şoke eden bir hareket yapıyor ve elbisesini çıkartıyor.
müslüman olan kanadalı’nın hikayesi 10:39
müslüman olan kanadalı’nın hikayesi 3.487 izlenme - 6 yıl önce islamiyet şu anda dünyada en hızlı büyüyen din.dünyanın her yerinde yılda çok büyük sayıda insan müslüman oluyor.bu video müslüman olan kanadalı bir bayanın hikayesi.
Canlı Yayında Müslüman Olan Kanadalı 02:33
Canlı Yayında Müslüman Olan Kanadalı 1.008 izlenme - 2 yıl önce Nihat Hatipoğlu'nun sahur programında Kanadalı genci Müslüman yapıyor. Delikanlı pek gönülden değil gibi dursa da içini bilemeyiz demek istiyorum.
Shania Twain - That Don't Impress Me Much 03:46
Shania Twain - That Don't Impress Me Much 742 izlenme - 2 yıl önce Lan şunun şurasında kaçımız Shania gibi çölün ortasında leopar desenli kadife kumaşlarla dolaşabildik ki? Ne içersek içelim asla bu kafaya ulaşamayacağız ve asla hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 1997 yılında cazip gelen, ancak şimdi bakınca deli sikmiş izlenimi yaratan çöl-kadife pelerin-kuul hatun kombinasyonunu da kimse anlamak için uğraşmayacak artık... Kayıt, 1997 tarihli Come On Over'den. Grammy ödüllerinin içinde boğulan Shania Twain'nin şimdilerde pek esamesi okunmasa da country müzikte 90'ların sonunda en çok onun borusu ötüyordu. Kanadalı şarkıcıdan sonra akıllarda en çok kalan bir diğer Kanadalı şarkıcı Justin Bieber piçi oldu. Tamam lan, vurmayın; sıçtım kabul ediyorum Bryan Adams da var.
 Kanadalı çocuklar Suriyeli mültecileri ilahiyle karşıladı 03:25
Kanadalı çocuklar Suriyeli mültecileri ilahiyle karşıladı 171 izlenme - 12 ay önce Kanada'da bir çocuk korosu, ülkeye gelen ilk Suriyeli mülteci kafilesini, Hz. Muhammed'in Medine'ye varışında söylenen Tala' al Badru 'Alayna ilâhisi ile karşıladı.
Kanadalı Kızdan Mükemmel Performans 03:50
Kanadalı Kızdan Mükemmel Performans 131 izlenme - 2 yıl önce Kanadalı mıdır bilinmez ama bu kız bi harika dostum yok böyle bi şarkı söyleyiş. Tatlılık desen var sempatiklik desen var bu kız neci be bulamadım neyse lafı kısa kesim izlemeye koyulalım.
Denize Düşecek Aracı Kaputun Üzerine Oturarak Kurtarmak 04:40
Denize Düşecek Aracı Kaputun Üzerine Oturarak Kurtarmak 135 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş Dolmabahçe sarayı yanında bulunan otoprak'a aracını park eden Kanadalı turist aracının el frenini çekmeyi unutunca arç geri geri gitmeye başlamış. Tam boğazın serin sularına gömülecekken çevrede ki vatandaşlar aracın ön kısmına oturarak aracı kurtarmışlar. Buradan o arkadaşları tebrik ediyoruz.
Düğün De Çılgınca Kanada Halayı Çeken Gençler 00:59
Düğün De Çılgınca Kanada Halayı Çeken Gençler 123 izlenme - 1 yıl önce Gençlerin akrabalarının düğününde sergiledikleri kanada halayını izliyoruz. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar.
Kanadalı Necati Yıldız 08:44
Kanadalı Necati Yıldız 327 izlenme - 6 yıl önce
Kanadalı Genç Canlı Yayında Müslüman Oldu 08:45
Kanadalı Genç Canlı Yayında Müslüman Oldu 302 izlenme - 3 yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan 'Nihat Hatipoğlu ile Sahur Özel' programına katılan Kanadalı Fransuva canlı yayında Müslüman oldu.
2 Kadın 2 Bisiklet - İstanbul - Çin 04:05
2 Kadın 2 Bisiklet - İstanbul - Çin 79 izlenme - 2 yıl önce Kanadalı bisiklet sever iki bayan kafaya takmışlar illa Çin'e gitcez diye. Atlamışlar bisiklete karadenizi de geçip 10 ay sonra 10.000 km de Çin'e varmayı başarıyorlar. helal olsun kızlarımıza.. Facebook fotoğrafları: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.168933943151860.36038.155212277857360&type=1
rolmodel   kanadalı 00:45
rolmodel kanadalı 157 izlenme - 7 yıl önce rolmodel kanadalı
 Uzay'daki ilk müzik videosu 05:30
Uzay'daki ilk müzik videosu 115 izlenme - 4 yıl önce Kanadalı astronot Chris Bowie parçası Space Oddity'yi yeniden yorumladı.
Kanadalı Gençler Bile Gözyaşlarını Tutamadı! 02:01
Kanadalı Gençler Bile Gözyaşlarını Tutamadı! 57 izlenme - 3 yıl önce Bir Grup Aktivist; Kanadalılara, Suriye'de Yaşanan Katliamı Sordu. Bir Çoğunun Katliamdan Haberi Yoktu. Ancak Olayın Görüntülerin...
Kanadalı Şarkıcı Mark Donnelly'in Milli Marş Okurken Düşmesi 02:21
Kanadalı Şarkıcı Mark Donnelly'in Milli Marş Okurken Düşmesi 37 izlenme - 1 yıl önce Kanadalı şarkıcı Mark Donnelly, Penticton Vees ile Salmon Arm Siverbacks takımları arasındaki maç öncesinde okuduğu milli marş sırasında halıya takılarak düştü. Bu komik görüntüler bir anda sosyal medyada yayıldı. Haftanın alay konusu olan video gerek sosyal ortamda gerekse talk show programlarında epeyi espirili anların yaşanmasına sebep olmuş. İzleyelim..
Kanadalı sunucu ekrana böyle çıktı 00:25
Kanadalı sunucu ekrana böyle çıktı 71 izlenme - 4 yıl önce Kanadalı bir televizyon sunucusu, Mısır’da kısa bir süre önce yayına başlayan ve sadece çarşaflı kadınları çalıştıran Maria TV kanalıyla canlı yayında dalga geçti.