Hoşgeldiniz!

Kanal 42

Taraftarların Canlı Yayında Stüdyoyu Basması 02:39
Taraftarların Canlı Yayında Stüdyoyu Basması 2.016 izlenme - 8 ay önce Konya yerel kanalı Kanal 42'de 'Futbol Saati' programının dün akşamki bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Ama her şey bir doğum günü şakasından ibaretti. İzliyoruz
Taraftarlar Canlı Yayında Stüdyoyu Bastı 02:21
Taraftarlar Canlı Yayında Stüdyoyu Bastı 135 izlenme - 8 ay önce Konya’nın yerel televizyonlarından Kanal 42’de ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan 'Futbol Saati' programının dün akşamki bölümünde ilginç bir olay yaşandı.
 Kanal 42'de Taraftarlar, Programı Beyzbol Sopasıyla Bastı, Sonra Pastayla Sürpriz Yaptı 02:37
Kanal 42'de Taraftarlar, Programı Beyzbol Sopasıyla Bastı, Sonra Pastayla Sürpriz Yaptı 15 izlenme - 8 ay önce Konya'nın yerel kanalı Kanal 42'de yayınlanan spor programını taraftarlar bastı. Taraftarlar, stüdyoya önce beyzbol sopası fırlattı, daha sonra doğum günü pastasıyla sürpriz yaptı.
Taraftarlar Canlı Yayında Stüdyoyu Bastı! 02:21
Taraftarlar Canlı Yayında Stüdyoyu Bastı! 6 izlenme - 8 ay önce Konya’nın yerel televizyonlarından Kanal 42’de ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan 'Futbol Saati' programının dün akşamki bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Torku Konyaspor’un, Gençlerbirliği galibiyetinin konuşulduğu programı taraftarlar bastı. Canlı yayın sırasında, önce rejiden tartışma sesleri yükselirken, ardından kanal görevlilerinin ‘İçeri giremezsiniz’ sesi yayına yansıdı. Rejideki tartışmanın giderek artması ile birlikte rejiden sahneye fırlatılan beyzbol sopası stüdyoda buz gibi bir havanın esmesine neden oldu. Programın sunucusu ve yorumcularının şaşkın bakışları ekranlara yansırken olayın iç yüzü daha sonra sürprizi organize edenlerden biri olan Gazeteci Muhammed Saydam'ın elindeki doğum günü pastası ile stüdyoya girmesi ile ortaya çıktı.
Kanal 42de  Taraftarlar Canlı Yayında Stüdyoyu Bastı 02:21
Kanal 42de Taraftarlar Canlı Yayında Stüdyoyu Bastı 4 izlenme - 8 ay önce Konyanın yerel televizyonlarından Kanal 42de ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan 'Futbol Saati' programının dün akşamki bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Torku Konyasporun, Gençlerbirliği galibiyetinin konuşulduğu programı taraftarlar bastı.