Hoşgeldiniz!

kanal istanbul

Celal Şengör Kanal İstanbul Projesini Değerlendirmesi 06:31
Celal Şengör Kanal İstanbul Projesini Değerlendirmesi 4.269 izlenme - 3 ay önce Yıllar önce Ali Kırca'nın sunduğu Show Tv Ana Haber Bülteni'ne Celal Şengör'ün Çılgın Proje'yi değerlendirmesini izliyoruz efendim.
Kanal İstanbul Projesi Tanıtım Filmi 07:49
Kanal İstanbul Projesi Tanıtım Filmi 3.235 izlenme - 3 ay önce İstanbul'a 2. bir boğazı açacak olan ve 'Çılgın Proje' olarak da adlandırılan Kanal İstanbul Projesi, sadece ağır tonajlı gemi ve tankerlerin İstanbul Boğazı'ndan çekilmesine yarar sağlamayıp, yepyeni bir yaşam alanı da oluşturacak. Ayrıca proje kapsamında su yolunu oluşturmak için çıkartılan hafriyat; İstanbul'un Marmara ve Karadeniz bölgelerinde yapay adalar oluşturmak için kullanılacağı söyleniyor. Bu projeyi etrafına kalabalık bir nüfusa sahip şehir oluşturmama şartıyla Celal Şengör ve İlber Ortaylı da destekliyor.
Sneijder Kılık Değiştirdi, İstanbul'u Gezdi 01:13
Sneijder Kılık Değiştirdi, İstanbul'u Gezdi 7.456 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın yıldızı Sneijder bir Hollanda kanalı için kılık değiştirip İstanbul'u gezdi ve ortaya çok renkli görüntüler çıktı. Bu görüntülere çok güleceksiniz...
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 08:28
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 973 izlenme - 2 yıl önce Numan Kurtulmuş Has Parti Genel Başkanı olduğu yıllarda İstanbul'da düzenlenen Has Parti mitinginde Kanal İstanbul projesini çok ağır bir biçimde eleştiriyor. Ve konuşmasının sonunda çılgın projeden çıkan hafriyat ile Erdoğan'a boğazın ortasına başkanlık sarayı inşa ettirelim diyor. Alkışlıyoruz!
Muhteşem Proje 00:44
Muhteşem Proje 2.020 izlenme - 7 yıl önce inanlar inşaat reklam filmihttp//www.inanlarinsaat.com.tr/
Sizi Gidi Geziciler Sizi  - Recep Tayyip Erdoğan 01:01
Sizi Gidi Geziciler Sizi - Recep Tayyip Erdoğan 1.415 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Ankara'daki Yeni Çiftlik Bulvarı'nın açılış töreninde ki konuşmasından bir parça izleyeceksiniz. İyi seyirler..
Kumda Kanal Açarak Sörf Yapmak 02:47
Kumda Kanal Açarak Sörf Yapmak 687 izlenme - 3 yıl önce Merhaba Arkadaşlar; Hawaii'li gençler kumda küçük bir kanal açarak göl ile deniz arasında bir geçiş sağlıyorlar. Yapılan bu kanalın zemin ve şev kısımları kum olduğundan dolayı kanal zaman geçtikçe büyüyor büyüyor ve Panama Kanalı halini alıyor. Yapmış oldukları bu kanalda kızlı erkekli sörf yaparak zevke geliyorlar. Ayrıca aklıma geldi bu amk samanyolundaki ayna programında dallama ülkeleri geziyor ya brezilyaya gidiyo bir tane göt meme görmeden programı çekiyorlar nasıl bir iş amk tamam cemat anladıkta amk bu kadar olmaz ki bukadarda görmezden gelinmezki amk
Kanal İstanbul Son Tanıtım Görüntüleri 07:49
Kanal İstanbul Son Tanıtım Görüntüleri 361 izlenme - 3 yıl önce Kanal İstanbul projesi hakkında detaylı bilgi ve yeşil alanlar dahil olmak üzere projenin içereceği yapı ve çevre düzenlemesi hakkında bilgiler var.Ayrıca Sn. Cumhurbaşkanımızın 4 gün önce verdiği karar ile yerleşim biriminin nüfusu 1.2 milyondan 500 bine indirilimiştir. Hayırlı uğurlu olsun. Çatlayanlar çatlasın....
Kanal İstanbul Projesi'nin Ayrıntıları Ortaya Çıktı 07:48
Kanal İstanbul Projesi'nin Ayrıntıları Ortaya Çıktı 135 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık sekiz dakikalık video İstanbul'un fethi görüntüleriyle başlıyor. Videoda Kanal İstanbul projesi dışında İstanbul'un kuzeyinde kurulacak “yeni şehir” ile ilgili detaylara da yer veriliyor. İKİNCİ İSTANBUL DOĞUYOR Küçükçekmece'den başlayarak Terkos Gölü'nün doğusundan Karadeniz'e ulaşacak Kanal İstanbul Projesi'yle birlikte İstanbul'da ortaya çıkacak ve 7,5 Milyon nufüsa sahip olacağı belirtilen yeni şehrin Türkiye'nin İstanbul'dan sonra ikinci büyük şehir olacağı ifade ediliyor. 453 MİLYON METREKARE Kanal İstanbul ve Yeni Şehir projelerinin toplam büyüklüğünün 453 milyon metrekare olacağı, bunun bir bölümünün 78 milyon metrekaresinin 3. havaalanı, 30 milyonun Kanal İstanbul, 33 milyonun Ispartakule ve Bahçeşehir'den oluşacağı bilgilerine yer veriliyor.
Kanal İstanbul 03:06
Kanal İstanbul 263 izlenme - 7 yıl önce kanal istanbul çılgın proje
Afyon'da Seçim Anketi - Kanal İstanbul 03:53
Afyon'da Seçim Anketi - Kanal İstanbul 200 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar'da Belediye Başkanlığı AKP'nin elinde. BBC Türkçe'den Çağıl Kasapoğlu'nun konuştuğu seçmenler arasında MHP ve CHP'ye bir destek gözlenirken, 17 Aralık operasyonunu komplo olduğunu söyleyen AKP tabanı yine 'Başbakan'a oy vereceğiz' diyor.
Kanal İstanbul'un Detayları Ortaya Çıkıyor... 01:10
Kanal İstanbul'un Detayları Ortaya Çıkıyor... 15 izlenme - 1 yıl önce İşte Kanal İstanbul'un Detayları.
Kanal Tanıtım Videosu 00:36
Kanal Tanıtım Videosu 0 izlenme - 1 yıl önce OYUN KOLİK KANALINA HOŞ GELDİNİZ.KANALA ABONE OLMAYI BEĞENMEYİ PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN.EN GÜZEL VE EN ÖZEL VİDEOLAR BU KANALDA :)) ETS 2 MP KOLİK LOJİSTİK BAŞVURU LİNKİ:https://discord.gg/s7ZTXZH OYUN KOLİK LİNK:https://www.youtube.com/channel/UCaPTGxz2bbgBWyxXZgqSP3g OYUN2929 TWİCH LİNK:https://www.twitch.tv/oyun2929 OYUN KOLİK gmail:sakirkalayci2961@gmail.com OYUN KOLİK twitter:https://twitter.com/kalayc_sakir/with_replies