Hoşgeldiniz!

kanal temizleme

rıdgıd model 7500 kanal açma makinesi 00:30
rıdgıd model 7500 kanal açma makinesi 5.022 izlenme - 8 yıl önce dünyanın lider tesisat ekipmanları üreticisi rıdgıd'in tamburlu kanal açma makineleri modellerinden biridir. özel kol aparatı ile spirali kanal içersine kendisi besler kolu ters yöne çevirdiğinizde de toplama işlemini gerçekleştirir.özellikle otelhastandaire gibi iç uygulamalarda çok daha hijyenik ve pratiktir. iç dolgulu spiral yapısı normak spirallerden daha sert ve açma açısından daha torkludur.
Muş Kocatarla Köyü Kanal Temizleme Çalışması 03:39
Muş Kocatarla Köyü Kanal Temizleme Çalışması 809 izlenme - 5 yıl önce köylüler kendi imkanlaryla kanalın içine koydukları değirmen taşı ve tıraktör tekeriyle kanalı temizlemeye çalışıyorlar hayatlarını tehlikeye atarak ekinleri şeker pancarı yonca vb gibi sulaya bilmek için kanal temizliyorlar defalarca muş kanal temizleme yetkilierinde yardım istememize rağmen hiç bişey yapmadılar ve bugun de sözde kanal temizleme başkanı denilen kişi gelmiş koylulerden ev başına yaklaşık bin lira gibi bi üçret istiyo
Yüksek Basınçlı Kanal Açma 13:18
Yüksek Basınçlı Kanal Açma 300 izlenme - 4 yıl önce Çok Az Su Ve 200 Bar Net Basınç İle Tıkalı Kanal Açma
Kanal Temizleme 04:10
Kanal Temizleme 233 izlenme - 5 yıl önce Kanal Temizleme
tdi mühendislik -6 00:28
tdi mühendislik -6 274 izlenme - 7 yıl önce
Tdi Mühendislik -5 00:50
Tdi Mühendislik -5 154 izlenme - 7 yıl önce
Havalandırma Kanalları Niçin Temizlenmelidir 04:11
Havalandırma Kanalları Niçin Temizlenmelidir 0 izlenme - 1 ay önce Havalandırma kanalı temizliğinin hem ortamdaki çalışanların performansı hem sağlığı hem de havalandırma cihazının ömrü için elzemdir. Ayrıntılı Bilgi : http://www.teknikpatenhavalandirma.com/ Havalandırma Kanalı Temizliği Talebi : http://www.teknikpatenhavalandirma.com/havalandirma-kanali-temizligi/ Başta restaurantlar ve kalabalık ziyaretçili yerler olmak üzere büyük iş merkezleri, hastaneler, havalimanları, fabrikalar gibi yerlerde havalandırma kanalları planlamalar ayrıntılı düzenlenmiş ise henüz bina inşa aşamasında iken tasarlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Zaman içinde mutfaklardaki yemek&kızartma yağlarının dumanları, fabrikalardaki işlem sonucu açığa çıkan kirli buharlar ve geri kalan tüm yerlerde benzeri nedenlerden dolayı havalandırma kanalları aşırı kirlenmeye maruz kalır. Hatta kimi binaların havalandırma kanallarında aşırı tozlanma varken restaturan gibi kimi binaların havalandırma kanallarında ise aşırı yağlanma olmaktadır. Bu aşırı tozlanma, kirlenme ve yağlanma havalandırma kanallarının ömrünün kısalmasına neden olabileceği gibi başka zararlar da vermektedir : - Korozyon, delinmeler ve bozulmalar meydana gelir. - Ortamda bulunan kimi elektronik eşyaların bozulmaları mümkün olabilmektedir. - Kanallara yapışmış kirler, içerideki havayı dışarıya tam aktaramaz. Bu durumda duman ve kirli havanın bir kısmı ortamda kalır. - Kişilerde aşırı yorgunluk ve halsizlik baş gösterir. - Yorgunluk ve halsizliğe ek olarak alerjik hastalıklar baş gösterebilir. - Gribal enfeksiyonlar hızla yayılma ortamı bulur. - Kir ve yağ ile dolu kanallarda bakteri, mantar, küf ve virüs üreme fırsatı bulur. Hava akımı ile bu zararlılar çalışanların ve bina ziyaretçilerinin (müşterilerin) ciddi hastalıklara yakalanmasına neden olabilir. - Kirlenme ve yağlanma kanallardaki hava akımının düzgün işlemesini engeller. Bu nedenle havayı dışarı atmak için daha uzun süre motor gücü harcanır. Bu da hem parçaların daha kısa sürede yıpranmasına hem de daha çok elektrik faturalarına neden olmaktadır. - Bu gibi nedenlerden dolayı hem insan sağlığı riske girer hem de bina / işletme sahipleri ayrıca maddi kayba uğrar. Yılda en az 1 kere olmak üzere havalandırma kanallarınızın temizliğini yaptırmalısınız. Hem daha sağlıklı hem de daha ekonomik bir bina / işyeri için işin uzmanlarını seçmeniz bilhassa çok önemlidir. Havalandırma kanallarınızın bizler gibi uzman kişiler tarafından uygun şekilde ve uygun araçlarla temizlenmesi durumunda bir sonraki temizliğe kadar içiniz rahat edecektir.