Hoşgeldiniz!

kanal6

Tarkan'ın Hugo'ya Konuk Olması (1993) 02:51
Tarkan'ın Hugo'ya Konuk Olması (1993) 6.439 izlenme - 2 yıl önce Megastar Tarkan henüz ilk albümünü çıkaralı 3 ay olmuşken 1993 yılında Hugo ve Tolga Abi programına katılmış. O da bizim gibi bir Hugo'cuymuş. Yanındaki kızımız da dedesinin adını Sadettin Erbil olarak belirttiğine göre M.Ali Erbil'in en büyük kızı Sezin İyi seyirler.. Zagor abiye teşekkürler..
Hugo - Gümbürt Vagon 05:37
Hugo - Gümbürt Vagon 5.325 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Hugo adında ne idüğü belirsiz bir karakter vardı,her oyunda ailesini kurtarmaya çalışırdık. Birde Tolga abi denilen, Kanal 6 yayınlarından bu yana hiç yaşlanma belirtisi göstermeyen bir insan evladı vardı,genelde çocuklara karşı sempatik olmaya çalışırdı. Hugo ve Tolga Abi programında canlı yayına telefonla bağlanıp, tuşlarıyla senkronize edilmiş oyunlar oynanırdı. İşte en zor oyunu olan gümbürt vagon...
Mustafa Topaloğlu Ft. Güler Işık - Mıstık İle Fıstık 02:53
Mustafa Topaloğlu Ft. Güler Işık - Mıstık İle Fıstık 3.017 izlenme - 3 yıl önce Uzaylı olduğumuz gerçeğini henüz keşfetmemiş ve dünya görüşü şarkısından da anlaşılacağı üzere daha farklı olan Mustafa Topaloğlu ile bir zamanların fıstığı Güler Işık'ın hiç bir albümünde bulunmayan parçaları 'Mıstık ile Fıstık'ın Kanal 6 videosu ilk kez full versiyon olarak burada.. ilklerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com!
Ajda Pekkanlı Yapı Kredi Reklamı (1994 Yılbaşı Özel) 00:42
Ajda Pekkanlı Yapı Kredi Reklamı (1994 Yılbaşı Özel) 1.407 izlenme - 1 yıl önce Ajda Pekkan'ın oynadığı unutulmaz reklam filmi. Yapı kredi bankasının 50. yılı için hazırlanan bu reklamda Fatih Erkoç gibi pek çok unlu şarkıcı da yer almıştı ve bu reklam filmi 31 Aralık 1993 yılbaşı akşamı yayınlanmıştı. Keyifli nostaljiler.
Kanal 6 Reklam Kuşağı (2001) 05:40
Kanal 6 Reklam Kuşağı (2001) 1.005 izlenme - 3 yıl önce Kanal 6 Televizyonunda 2001 yılında yapılan reklamlardan bir kesit, epi topu 13 sene evvel ama bu bile artık nostalji oldu...
Güner Ümit'in Melekleri 00:23
Güner Ümit'in Melekleri 1.878 izlenme - 3 yıl önce Doksanları kavuran en saçma iki furyadan biriydi Turnike yarışması(diğeri de stres bileziği idi.). Güner Ümit ve dane dane benleri tarafından sunulan bu ilginç yarışmada birbirinin kulağına müzik dinlerken höyküren yarışmacılardan tutun da, "Biraz daha kaldırabilir misiniz?" diye "güneğr bey"e yalvarırken, kırk yıllık izdivacı güme giden ev hanımlarına kadar bin türlü şey vardı. Fakat, onu piyasadaki birçok yarışmadan ayıran bir fark vardı ki, o da diğer çarpık bacaklı yarışmalara göre gayet muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış hostesleri idi. Bu videomuz da da işte, Güner Ümit'in yeni transfer olduğu İnterstar kanalında yaptığı Turnike yarışması için hostes ararken, bu olay sırasında da zaman zaman Uncle Samvari etkilerle "I want You!" derken görüyoruz. Merak: Hakikaten Güner Ümit, her transfer olduğunda neden hosteslerini değiştirirdi? O hstesler kanalın demirbaşı mı?
Kanal 6 - Müzik Dünyası 14:50
Kanal 6 - Müzik Dünyası 481 izlenme - 2 yıl önce kanal 6 da yayınlanan ve Cevdet canel tarafından sunulan müzik programı... Bu videoyu Serhan Tutuncu diye bir kişiden buldum eğer bu siteye üyeyse helal etsin.
Ananızı Ağlatırım!!! 04:42
Ananızı Ağlatırım!!! 1.726 izlenme - 10 yıl önce kanal 6 haber dosyası sunucusu kerim akbaŞ coştu...
Kerim Akbaşn Çileden Çıktığı An 02:42
Kerim Akbaşn Çileden Çıktığı An 1.513 izlenme - 9 yıl önce kerim akbaş
Hakan Peker, Zafer Peker, Özlem Tekin ve Burak Kut'la Beraber - Amma Velakin (Kanal 6 - 1996) 01:41
Hakan Peker, Zafer Peker, Özlem Tekin ve Burak Kut'la Beraber - Amma Velakin (Kanal 6 - 1996) 366 izlenme - 3 yıl önce 90'larda şarkılarıyla olsun,tarzlarıyla olsun,danslarıyla olsun,klipleriyle olsun bir idol olmuş dört efsane sanatçı sevgili Hakan Peker,Zafer Peker,Burak Kut ve Özlem Tekin'in beraber Amma Velakin şarkısını seslendirdiği Kanal 6 programlı arşivlik bir görüntüdür. İyi izlemeler.
Sezen Aksu Show 1993 (Sezen'den Giydirmeler) 05:52
Sezen Aksu Show 1993 (Sezen'den Giydirmeler) 245 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu'nun kısa süren Tv macerası olan Sezen Aksu Show'dan bir skeç. Ablam kimine şakayla karışık kimine doğrudan giydiriyor. Tabi Rtük falan da yok o zamanlar. Yıldız Tilbe de orda bu arada. Onun yanındaki ise Bkm Mutfak makyözü Suzan Kardeş. Diğerleri?
Tatlıses in the Soap Opera World 05:47
Tatlıses in the Soap Opera World 254 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses'in selpak havlu, Hülya Avşar'ın tezgaha dökülen vişne suyu olduğu günlerin sonrası;Tatlıses Kebap ve Lahmacun Zinciri'ni kurduğu günlerin öncesi bir zaman. Sinema sektörünün ardından sanatçımız vakti gelmiştir diyerek ilk televizyon dizisi 'Tetikçi Kemal' ile karşımıza çıkar. Gerek dizi müziğinin Cahit Berkay gibi bir ustaya yaptırılması, gerek her bölüme bir sosyal mesaj serpiştirilmesi, gerek jenerik esnasında 'Tetikçi Kemal'in harflerinin sırayla gitmesi ve sonunda 'tetikçi' kelimesini bir mermi vasıtasıyla simetrik olarak ikiye bölünmesiyle asortik bir dizi izlenimi verdiyse de, İbo'nun metin yazarlığında kalem oynattığı belli olmuş ve reytingleri grafikte zig-zaglar çizmiştir.
Tarkan - Oldu Canım Ara Beni (Kanal 6 - 1993) 03:24
Tarkan - Oldu Canım Ara Beni (Kanal 6 - 1993) 119 izlenme - 3 yıl önce Megastar sevgili Tarkan'ın henüz Aacayipsin albümüyle asıl çıkışını yapmadığı,sadece Kıl Oldum ve Vazgeçemem ile tanındığı,o zamanlar star olabileceğinin zerre kadar tahmin edilemeyeceği 1993 yılına ait konserden bir görüntüdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.