Hoşgeldiniz!

kanaltürk

Kanaltürk'ün Kapatılma Anı (Kanalın Sahibi Geldi) 00:29
Kanaltürk'ün Kapatılma Anı (Kanalın Sahibi Geldi) 11.129 izlenme - 3 ay önce 28 Ekim Çarşamba Akşamı, Kanaltürk Muhabirinin "Yayına Müdahale Edemezsiniz" Şeklindeki Anonsu Sırasında Up-Link Ağının Kapatılmasını Trajedik Bir Şekilde İzliyoruz Efendim.
Derya Baykal - Derya'nın Dünyası (Boyunluk Yapımı) 13:16
Derya Baykal - Derya'nın Dünyası (Boyunluk Yapımı) 30.934 izlenme - 1 yıl önce Derya Baykal'ın sunduğu kadın programı Derya'nın Dünyası'nda bu kez boyunluk yapımı gösteriliyor. Program, Kanaltürk'te 04.02.2014 tarihinde yayınlandı.
Kayyumun İpek Medya'ya El Koyma Konuşması (Tam Hali) 22:52
Kayyumun İpek Medya'ya El Koyma Konuşması (Tam Hali) 6.786 izlenme - 3 ay önce Medya grubunun başına devlet eliyle getirilen kayyumun mafyamatik yaklaşımı, fikir özgürlüğünü ve insan haklarını hiçe sayarak bir kabadayının şirkete çökmesi havasında davranışlarını izliyoruz... Sesi yükselenin ismi not alınıyor ve de polis zoruyla dışarı çıkarılıyor. Çalışanlardan Cihan Acar isimli bir gazetecinin periscope yayınından alınmıştır...
Kanaltürk ve BUGÜN TV yayınına müdahale 05:17
Kanaltürk ve BUGÜN TV yayınına müdahale 5.233 izlenme - 3 ay önce Koza İpek Grubu'na atanan kayyumlar sabah saat 08:00 sularında Mecidiyeköy'deki Kanaltürk binasına geldi. Polis eşliğinde kanalın reji odasına giren kayyumlar yayın kesilmesini istedi. Kanal yönetimi karşı çıkınca tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından kanalın canlı yayını kesildi. Bir süre sonra yine canlı yayına geçildi Mecidiyeköy'deki Koza İpek grubuna ait Kanaltürk TV, Bugün ve Millet gazetelerinin bulunduğu bina önündeki müdahalenin ardından polis ve kayyum görevlileri içeriye girdi. Kanaltürk ve Bugün TV'nin ana kumanda odasına giren kayyum görevlileri ile Kanaltürk Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros arasında tartışma çıktı. Toros, yayına müdahale edilemeyeceklerini belirterek kayyum görevlilerinden ana kumanda odasında çıkmasını istedi. Ana kumanda odasındaki tartışma devam ederken kanal, alt yazıyla, "yayınımız kesildi" duyurusunu geçti. Bir süre yayında konuşan Toros yaptığı açıklamada, "Ana kum
Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirme ameliyatı yapılmadı 04:17
Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirme ameliyatı yapılmadı 16.137 izlenme - 3 yıl önce Ünlü prodüktör Erol Köse konuk olduğu programda Nil Erkoçlar ile ilgili bir bomba daha patlattı..
Tarihi An: Bugün TV nin Kapatılma Anı 01:44
Tarihi An: Bugün TV nin Kapatılma Anı 2.522 izlenme - 3 ay önce Kanal Türk ve Bugün TV Bugün itibariyle karartıldı ve Türksat uydusundan yayın yapılamıyor. Canlı yayın esnasında yayın odasına giren sivil polisler tarafından kapatılan yayın internet üzerinden sürdürülüyordu fakat maalesef internet üzerinden yapılan yayın'da sonlandırıldı.
adama ölmüş gibi davranıyolar - şaka şaka - ktürk 04:47
adama ölmüş gibi davranıyolar - şaka şaka - ktürk 18.198 izlenme - 6 yıl önce mustafa karadeniz adamın arkadaşıyla anlaşıp adama şaka yapıyor adam uyanınca etrafında arkadaşlarını ve bir de imamı yani mustafa karadenizi görüyor adamın arkadaşları ve imam adama ölmüş gibi davranıyorlar adam kafayı yiyor devamını izleyin görün
Nurdan Torun - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın 07:03
Nurdan Torun - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın 14.158 izlenme - 3 yıl önce Nurdan Torun - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın
Adriana Lima Fatmagül'ü fena bozmuş 02:23
Adriana Lima Fatmagül'ü fena bozmuş 8.410 izlenme - 3 yıl önce Fatmagül Fakı, Adriana Lima ile konuşmasını anlattı.
serenay sarıkaya 2.sayfa programı 01:52
serenay sarıkaya 2.sayfa programı 10.447 izlenme - 5 yıl önce lale devri’nin başrol oyuncularından serenay sarıkaya kanaltürk’te yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu tolgahan’la nasıl tanıştığını anlattı...
Ece Erken Gözyaşlarına Boğuldu 01:00
Ece Erken Gözyaşlarına Boğuldu 3.758 izlenme - 3 yıl önce Ünlü televizyon yıldızı Ece Erken eski eşi Tuncer Öztarhan ile tatile çıktığı yönünde yazılan haberlere "2. Sayfa" programında cevap verdi.
Gag Guk 61. Bölüm 05:29
Gag Guk 61. Bölüm 1.687 izlenme - 2 yıl önce Gag Guk 61. Bölüm
Canlı Yayında Melo'ya Giydirmek - Sergen Yalçın 00:23
Canlı Yayında Melo'ya Giydirmek - Sergen Yalçın 684 izlenme - 9 ay önce Kanaltürk'te yayınlanan Topbizde programının yorumcusu Sergen Yalçın'ın Felipe Melo hakkında söylediği ağır sözleri izleyeceğiz...
Seda ÖNDER - Mesele 00:37
Seda ÖNDER - Mesele 2.949 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Burak Yılmaz'ın Yılmaz Vural Anısı 02:08
Burak Yılmaz'ın Yılmaz Vural Anısı 1.081 izlenme - 1 yıl önce Burak yılmaz başından geçen bir yılmaz vural anısını anlatmış... Keşke galatasarayın başına Yılmaz hoca gecse.
7 numara dizisinden telefon şakası 01:58
7 numara dizisinden telefon şakası 10.851 izlenme - 8 yıl önce
Yılmaz Morgül - Gerçekten 82 Doğumluyum! 03:00
Yılmaz Morgül - Gerçekten 82 Doğumluyum! 675 izlenme - 1 yıl önce Yılmaz katıldığı 2.sayfa programında papyonuyla dikkat çekti. Hissettiğin yaşı mı söylüyorsun dediklerinde "Hayır,gerçekten 82 doğumluyum" dedi. Ama 29 değil yani 30,kısaca yine netleşmedi.. İlgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/42469/yilmaz-morgul-kac-yasinda
la shate mi cantare, 02:53
la shate mi cantare, 4.935 izlenme - 8 yıl önce güzel bir çalışma olmuş devamını dileriz..........
Canlı Yayında Gülme Krizine Girmek - Özge Uzun 02:14
Canlı Yayında Gülme Krizine Girmek - Özge Uzun 662 izlenme - 9 ay önce Kanaltürk'ün sabah kuşağı sunucusu Özge Uzun, bu sabah canlı yayında gülme krizine girmiş. Sunucu bir hırsızlık haberini sunarken, hırsızın hareketlerine gülmeye başlamış. Gülmekten önündeki haberi okuyamamış.
Nur Yerlitaş Sosyal medyadaki Caps'leri hakkında Konuştu 08:12
Nur Yerlitaş Sosyal medyadaki Caps'leri hakkında Konuştu 1.154 izlenme - 1 yıl önce Nur Yerlitaş,sosyal medyada son günlerin en popüler paylaşımları arasına giren eğlenceli caps'leri hakkında değerlendirmede bulundu (2.Sayfa)
saka saka latif dogan şaka 09:50
saka saka latif dogan şaka 2.367 izlenme - 6 yıl önce
Seda ÖNDER - Kum Gibi 00:47
Seda ÖNDER - Kum Gibi 1.723 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Seda ÖNDER - Günaydın 03:45
Seda ÖNDER - Günaydın 1.395 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
süreyya yıldızı 04:16
süreyya yıldızı 7.312 izlenme - 7 yıl önce kuş gribi remix
Seda ÖNDER - Seni Sana Bırakmam 00:51
Seda ÖNDER - Seni Sana Bırakmam 1.576 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Erol Büyükburç - Pantolonunun İçine Patlıcan Koymak 04:36
Erol Büyükburç - Pantolonunun İçine Patlıcan Koymak 385 izlenme - 1 yıl önce Erol Ağabey , Kanaltürk de 2.sayfa programına katıldı ve geçmişte hakkında ortaya atılan iddialara cevap verdi..."Hayranlarına konserden sonra miki filmi izletti mi?..." ," Pantolonunun içine patlıcan koyuyor mu?", "Neden dul bayanları seçiyor?" ve en önemlisi "Kaç kadınla birlikte oldu?" sorularını yanıtladıktan sonra da erotik bir çocuk olduğunu itiraf etti...
erman hoca ve ahmet çakar trencilik oynarsa! 02:00
erman hoca ve ahmet çakar trencilik oynarsa! 3.018 izlenme - 5 yıl önce futbol yorumcuları erman toroğlu ile ahmet çakar'ın uygulamalı pozisyonu çok konuşulacak!
Mahmut Tuncer - Evlilik Üzerine Tespitler 06:00
Mahmut Tuncer - Evlilik Üzerine Tespitler 426 izlenme - 1 yıl önce Çıkmaz Sokak programına 2002 yılından beri sevenleri evlendirdiği için bilirkişi olarak katılan canımız,kanımız Mahmut Tuncer abimiz çok formdaydı. Bacanak a haber versem mi diye düşünürken hemen kayıt düğmesine bastım. Mahmut Abi evlendirdiği tüm çiftlerin mutsuz olduğunu açıkladıktan sonra kahvede batak oynamaktan girdi, Arap şeyi,filmi ve silülit(sanırım silüet) ile devam etti, bir ara saç boyama mevzuna girdi, kapı mapı dedikten sonra siz işin pirisiniz tarzı iltifatlarda bulundu ve hepsinden alnının akıyla çıktı..
süreyya - arım balım peteğim 04:10
süreyya - arım balım peteğim 6.929 izlenme - 7 yıl önce karadenizin madonnası süreyya star tv de petek dinçöz ün sunduğu arım balım peteğimin konuğu.. www.sosemmuzik.com
kanaltürk giresun kesap altınpınar da ufuk dada3 08:40
kanaltürk giresun kesap altınpınar da ufuk dada3 1.720 izlenme - 5 yıl önce kanaltürk dolu dolu anadolu programı giresun keşap altınpınar köyünde iftar programını canlı yayın olarak yaptı.kanaltürk canlı yayın yönetmeni olarak çalışan ufuk dada kendi köyünde güzel bir yayın yaptı.