Hoşgeldiniz!

kanarım

Gidişin Vurur Beni;kanarım 04:49
Gidişin Vurur Beni;kanarım 44.458 izlenme - 11 yıl önce en güzel videolar yakamoz grubunda.davetlimsiniz.
yanarım sana 04:58
yanarım sana 16.833 izlenme - 9 yıl önce en güzel müzik ve klip
Şahan Yanarım Yanarım 05:07
Şahan Yanarım Yanarım 13.797 izlenme - 9 yıl önce
Ufuk Çakır - Kanarım 04:30
Ufuk Çakır - Kanarım 3.308 izlenme - 5 yıl önce Ufuk Çakır - Kanarım Yeni Klip 2013 2007 popstar yarışmacısı
Cem Adrian - Kanarım 05:34
Cem Adrian - Kanarım 2.075 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Her Sabah Uyanınca Güne Simsiyah Bir Yalanın Üstünde Büyük Büyük, Beton Beton Duvar Duvar Sessizlik içinde Boynuma Dolayınca Zaman Ayrılığın O Soğuk iplerini Kalın Kalın Düğüm Düğüm Boğum Boğum Sarar Beni Yalnızlık Elinde Bir Gün Solar Bir Gün Açarım Kendim Düşer Kendim Susarım, Susarım Bir Gün Ölür Bir Gün Yaşarım Kendim Söner Kendim Yanarım Sessizce Vurulur Sessizce Kanarım, Kanarım Yalan Dolan Sağım Solum Kırık Dökük Elim Kolum Duruyorum Bir Yerde
Cem Adrian - Kanarım (2014 Yepyeni) 05:34
Cem Adrian - Kanarım (2014 Yepyeni) 663 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Kanarım (Lyric Video) (2014 Yepyeni) SANA BUNLARI HİÇ BİLMEDİĞİN BİR YERDEN YAZIYORUM (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Şarkı Sözleri: Her sabah uyanınca güne, simsiyah bir yalanın üstünde. Büyük büyük, beton beton, duvar duvar, sessizlik içinde. Boynuma dolayınca zaman, ayrılığın o soğuk iplerini.. Kalın kalın, düğüm düğüm, boğum boğum sarar beni yalnızlık elinde. Bir gün solar, bir gün açarım. Kendim düşer, kendim kalkarım. Sessizce ağlar, sessizce susarım. Susarım. Bir gür ölür, bir gün yaşarım. Kendim söner, kendim yanarım. Sessizce vurulur, sessizce kanarım. Kanarım. Yalan dolan, sağım solum. Kırık dökük, elim kolum. Duruyorum biyerde.
Ufuk Çakır - Kanarım 04:30
Ufuk Çakır - Kanarım 1.304 izlenme - 5 yıl önce Ufuk Çakır - Kanarım (video klip) Gülümse (2012) - ARPEJ YAPIM MÜZİK
Vartolu Ft. Sadiş - Kanarım Kanarım Ateşlere Yürürüm Yanarım 04:06
Vartolu Ft. Sadiş - Kanarım Kanarım Ateşlere Yürürüm Yanarım 8 izlenme - 5 gün önce Kanarım Kanarım Ateşlere Yürürüm Yanarım Şarkı Sözleri Sen bana aklımla başım arasındaki mesafe kadar yakınsın Sen bana aklımla başım arasındaki mesafe kadar da uzaksın Sen bana haramsın , tövbe tutmaz iflah olmazsın sen asla Sen benim kanayan yaramsın kabuk bağlamazsın kanarsın Kanarım kanarım kanarım ateşlere yürürüm yanarım Kül olurum savurup denize yağmurlara karşı yağarım oy oy oy Yanarım yanarım ateşlere yürürüm yanarım Kül olurum savurup denize yağmurlara karşı yağarım oy oy oy Sen bana aklımla başım arasındaki mesafe kadar yakınsın Sen bana aklımla başım arasındaki mesafe kadar da uzaksın Sen bana haramsın , tövbe tutmaz iflah olmazsın sen asla Sen benim kanayan yaramsın kabuk bağlamazsın kanarsın Kanarım kanarım ateşlere yürürüm yanarım Kül olurum savurup denize yağmurlara karşı yağarım oy oy oy Yanarım yanarım ateşlere yürürüm yanarım Kül olurum savurup denize yağmurlara karşı yağarım oy oy oy Oy oy oy oy oyy Oy oy oy oy oyy Sosyal Medya Hesaplarım https://www.facebook.com/34tunahanseckin https://www.twitter.com/34tunahanseckin https://www.instagram.com/34tunahanseckin Snapchat = trtuna34
Ufuk Çakır - Kanarım (Yeni Klip 2013) 04:30
Ufuk Çakır - Kanarım (Yeni Klip 2013) 479 izlenme - 5 yıl önce Ufuk Çakır - Kanarım
Ufuk Çakır - Kanarım 04:30
Ufuk Çakır - Kanarım 236 izlenme - 5 yıl önce Gülümse (2012) - ARPEJ YAPIM MÜZİK
Ufuk Çakır - Kanarım 04:30
Ufuk Çakır - Kanarım 91 izlenme - 2 yıl önce Ufuk Çakır’ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Gülümse" albümünde yer alan "Kanarım" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Cem Adrian - Kanarım 05:34
Cem Adrian - Kanarım 120 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Kanarım (Lyric Video) (2014 Yepyeni) Şarkı Sözleri___________________________________: Her sabah uyanınca güne, simsiyah bir yalanın üstünde. Büyük büyük, beton beton, duvar duvar, sessizlik içinde. Boynuma dolayınca zaman, ayrılığın o soğuk iplerini.. Kalın kalın, düğüm düğüm, boğum boğum sarar beni yalnızlık elinde. Bir gün solar, bir gün açarım. Kendim düşer, kendim kalkarım. Sessizce ağlar, sessizce susarım. Susarım. Bir gür ölür, bir gün yaşarım. Kendim söner, kendim yanarım. Sessizce vurulur, sessizce kanarım. Kanarım. Yalan dolan, sağım solum. Kırık dökük, elim kolum. Duruyorum biyerde.