Hoşgeldiniz!

kanatları

beren saat bu filmde çok konuşulacak 02:04
beren saat bu filmde çok konuşulacak 400.928 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
gecenin kanatları sevişme sahnesi 02:03
gecenin kanatları sevişme sahnesi 39.355 izlenme - 7 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
gecenin kanatları fragman 02:03
gecenin kanatları fragman 34.274 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Arzunun Kanatları (Der Himmel über Berlin, 1987) Fragman 01:51
Arzunun Kanatları (Der Himmel über Berlin, 1987) Fragman 9.143 izlenme - 4 yıl önce Wim Wenders'in 1987 yapımı Arzunun Kanatları (Der Himmel über Berlin, Wings of Desire) filmine ait fragman
Gecenin Kanatları Filmi Fragmanı 02:03
Gecenin Kanatları Filmi Fragmanı 4.953 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
gecenin kanatları 02:03
gecenin kanatları 6.953 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Wings of Desire Filmindeki Türk Sahneleri 00:33
Wings of Desire Filmindeki Türk Sahneleri 1.634 izlenme - 2 yıl önce 1987 alman fransız ortak yapımı Berlin üzerindeki gökyüzü (arzunun kanatları) filminden gerçek gurbetçilerin yer aldığı sahneleri izliyoruz. İyi seyirler.
gecenin kanatları fragmanı 02:15
gecenin kanatları fragmanı 1.921 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
gecenin kanatları filmi fragmanı 01:57
gecenin kanatları filmi fragmanı 1.596 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Seksenler - Burcu Güven - Geçmişin Kanatları 03:47
Seksenler - Burcu Güven - Geçmişin Kanatları 1.572 izlenme - 4 yıl önce Seksenler - Burcu Güven - Geçmişin Kanatları
Kanatları Gümüş - İnci Çayırlı 04:09
Kanatları Gümüş - İnci Çayırlı 3.388 izlenme - 8 yıl önce Nazım Hikmet'in şiirinde Mes'ut Cemil'in nihavend fantezi bestesi.
Gecenin Kanatları 02:03
Gecenin Kanatları 3.358 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Gecenin Kanatları - Kararımdan Dönmeyeceğim 00:51
Gecenin Kanatları - Kararımdan Dönmeyeceğim 847 izlenme - 3 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Yasemin Mori - Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş (Akustikhane) 03:05
Yasemin Mori - Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş (Akustikhane) 1.208 izlenme - 4 yıl önce Yasemin Mori - Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş (Akustikhane)
Zafer Taşdan - Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş (Official Video) 04:53
Zafer Taşdan - Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş (Official Video) 16 izlenme - 2 hafta önce Zafer Taşdan’ın, Anadolu Müzik etiketiyle yayımlanan ''Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş'' isimli şarkısının video klibi MuzikPlay Youtube kanalında. Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/9VM2YS iTunes: https://goo.gl/6CM1VQ Spotify: https://goo.gl/4Y2dcZ fizy: https://goo.gl/q2qTxC Yeni klipleri herkesten önce izlemek için abone olun: http://bit.ly/MuzikPlay MuzikPlay Facebook: https://www.facebook.com/MuzikPlayTR/ MuzikPlay Twitter: https://twitter.com/muzikplay MuzikPlay iOS Uygulaması: https://goo.gl/6PYU6c MuzikPlay Android Uygulaması: https://goo.gl/BmH4SG
Gecenin Kanatları - Fragman 02:03
Gecenin Kanatları - Fragman 618 izlenme - 3 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Winx Kanatları 01:34
Winx Kanatları 375 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/winxkanatlari.htm Bütün Winx kızları bu oyunda seni bekliyor. Her biri farklı özellikler sahip olan Winx Perileri sihirli oyunları ve dünyaları ile bu oyunda sizlerle. Winx Kanatları oyununda her Winx Perisi sana ayrı bir oyun sunuyor. Zeka oyunu ve beceri oyunlarından oluşan bu güzel oyunları oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. 3 bölümden oluşan bu küçük oyunların her birini bitirdiğinizde yeni bir Winx Perisi aktif olacak ve onula oynayabileceksiniz. Güzel ve eğlenceli bir kız oyunu olan Winx Kanatları oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Şevval Sam - Kanatları Gümüş (Toprak Kokusu Konseri Harbiye Açık Hava Sahnesi) 03:55
Şevval Sam - Kanatları Gümüş (Toprak Kokusu Konseri Harbiye Açık Hava Sahnesi) 673 izlenme - 5 yıl önce Şevval Sam - Kanatları Gümüş Kanatları gümüş yavru bir kuş Gemimizin direğine konmuş Dağlara çıkma hey Karadeniz Yavrudur yarim uçamaz bensiz Bir yarim var bu yavru kuş gibi Yarim yüreğime konmuş gibi Dağlara çıkma hey Karadeniz Yavrudur yarim uçamaz bensiz
Gecenin Kanatları - Benim İçin Mi? 01:36
Gecenin Kanatları - Benim İçin Mi? 424 izlenme - 3 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Münip Utandı - Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş 05:11
Münip Utandı - Kanatları Gümüş Yavru Bir Kuş 830 izlenme - 5 yıl önce
wings of the dove 00:27
wings of the dove 950 izlenme - 6 yıl önce zengin teyzesiyle birlikte yasayan kate croy orta siniftan gazeteci merton densher'la gizli sakli bir iliski yürütmektedir. olayi farkeden teyzesi ya param ya o diyerek durumu acikca ortaya koyar. ne paradan ne de sevgiliden vazgeçebilen kate çareyi sinsice kurdugu planlarla bulmaya çalisir. sans eseri tanistigi zengin amerikali zengin genç bayan milly theale'le güzel bir arkadaslik kurar. fakat bu güzel genç bayanin bir problemi vardir ölümcül hastaligi onu daha fazla yasatmayacaktir. milly'
Gecenin Kanatları 00:36
Gecenin Kanatları 657 izlenme - 7 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Gecenin Kanatları - Son Mektup 01:31
Gecenin Kanatları - Son Mektup 335 izlenme - 3 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Gecenin Kanatları - Gidiyorum 02:10
Gecenin Kanatları - Gidiyorum 292 izlenme - 3 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Gecenin Kanatları (2009) Filimin Fragmani 02:03
Gecenin Kanatları (2009) Filimin Fragmani 512 izlenme - 8 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Lucifer 2x18 Bitiş Sahnesi Lucifer'in Kanatları Sezon 2 Bölüm 18 HD Sezon Final HD 01:46
Lucifer 2x18 Bitiş Sahnesi Lucifer'in Kanatları Sezon 2 Bölüm 18 HD Sezon Final HD 13 izlenme - 2 ay önce Arkadaşlar Selamlar Lucifer 2x18 Final Sahnesi Umarım Güzel Bir Video Olmuştur Keyifli Seyirler Final Sahnesindeki Soundtrack Videoya Git https://youtu.be/kyYoS9NZaus Beğendiyseniz Beğenmeyi Unutmayın! Kanala Abone Olmayı Unutmayın! Facebook https://www.facebook.com/Hakan-Eriş-5... İnstagram https://www.instagram.com/hakan16662/ Twitter https://twitter.com/asil1699/
Gecenin Kanatları - Geri Dönmezse? 02:27
Gecenin Kanatları - Geri Dönmezse? 185 izlenme - 3 yıl önce Beren Saat ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı film siyasi niteliklidir. Gece daha küçük yaşlarda ailesini bir polis baskınına vahşice kurban verir ve canlı bomba olmak üzere örgüte katılır. Plana göre Gece İstanbul'a gelecek ve bakanın konuşması sırasında kalabalığın arasında kendini havaya uçuracaktır. Gece mücadelesi uğruna kendini hayattan soyutlamıştır. Ancak İstanbul'a geldiğinde kaldığı apartmanın kapıcısının oğluna aşık olur. Bu onun eylemini zorlaştıracaktır. Ancak yine de eylemi yapmaya kararlıdır. Tam eylemi yapacağı sırada da onu bir sürpriz beklemektedir.
Gecenin Pembe Kanatları - Serap Babür (Radyo Kaydı, 15 dk) 15:11
Gecenin Pembe Kanatları - Serap Babür (Radyo Kaydı, 15 dk) 179 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yılların sonuna doğru önce Show Radyo'da yayınlanan, ardından Radyo D'ye geçen, Serap Babür'ün sunduğu Gecenin Pembe Kanatları programına ait bir ses kaydı. İnsani değerler programın ana temasıydı. Radyo D'de her gece Muzo'dan sonra başlardı, sabaha kadar sürerdi. Sonra nedendir bilinmez Serap Babür radyo sunuculuğunu bıraktı. Eski pembe kanatlılar acaba şimdi neler yapıyorlar diye merak edip Google'da küçük bir arama yaptım. Facebook'ta bir grup kurup kendi aralarında şiirler paylaştıklarını gördüm, şaşırdım, gülümsedim. Hala hayattalar. Değişen dünyaya bir şekilde uyum sağlamaya çalışıyorlar. Serap Babür'ü ve o günleri çok özlüyorlar ama ellerinden bir şey gelmiyor. Çünkü o ruh öldü. Artık yaşamıyor. Keyifli dinlemeler efendim.
wings of desire fragmanı 1 03:37
wings of desire fragmanı 1 404 izlenme - 6 yıl önce bölünmüş berlin'de geçmekte olan film insan olmak isteyen bu sebeple de bir aşk arayışına giren bir meleğin hikayesini ve damiel ile cassiel'in gözünden şehirdeki farklı yaşamları ve dramları pasif bir şekilde izlemesini anlatmaktadır.
24  Aylık Bebekler İçin Fırında Tavuk Kanatları Tarifi 05:53
24 Aylık Bebekler İçin Fırında Tavuk Kanatları Tarifi 139 izlenme - 2 yıl önce Bu tarifi genellikle çok misafir gelecekse veya davet günü hazırlık için fazla vaktim olmayacaksa kullanıyorum çünkü tavukları marine edip buzdolabına attınız mı - ki bu da zaten 10 ila 15 dakikada halloluyor - ertesi güne bir tek fırını kurmak kalıyor. Üstelik büyük küçük herkesin severek yediği bir yemek servis etmiş oluyorsunuz! Zahmeti az, süksesi çok : ) Üstelik ne yağda kızartma ne de ağır paneler söz konusu. Malzemeler: 10 ila 15 tavuk kanadı, 2 çay kaşığı zencefil, 1 çorba kaşığı bal, 2 çorba kaşığı soya sos, 1 çay kaşığı zeytinyağı Tüm malzemeleri iyice karıştırıp tavuk kanatlarının üzerine döktükten sonra ellerimle iyice karıştırıp sosun tavukları tamamen kapladığına emin oluyorum. Ardından buzdolabında 12 saat bekletiyorum. Fırını 200 dereceye ısıttıktan sonra iki tarafını da 10 ila 15 dakika pişiriyorum. Afiyet olsun! Sosyal Medya hesaplarımız: https://www.facebook.com/2anne1mutfak https://twitter.com/2anne1mutfak https://instagram.com/2anne1mutfak/