Hoşgeldiniz!

Kandırmak Videoları İzle

Sandığınız Gibi Değil -2 02:13
Sandığınız Gibi Değil -2 237.923 izlenme - 3 yıl önce 'Kadınların sosyal hayatta ne kadar zorlandığı fikri'nden yola çıkan Yousef Saleh Erakat ikinci videosunu çekti.
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 70.726 izlenme - 2 yıl önce Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denemişler. Bakalım kızlarımız bu şakaya nasıl tepkiler vermiş,,,
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 30.639 izlenme - 2 yıl önce Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Yoktan Var Eden Sütyen Reklamı - Japonya 01:28
Yoktan Var Eden Sütyen Reklamı - Japonya 5.984 izlenme - 2 yıl önce Japonlardan yok artık dedirten bir reklam filmi daha. Reklamı yapılan ürün sütyen ve reklamı yapanlarda japon olunca işte böyle ilginç bir reklam çıkıyor ortaya izleyip görelim.
Evlenme Vaadiyle Kızı Yatağa Atmak - Eray Özbal & Tecavüzcü Coşkun 02:49
Evlenme Vaadiyle Kızı Yatağa Atmak - Eray Özbal & Tecavüzcü Coşkun 5.320 izlenme - 2 yıl önce Eray Özbal ve Tecavüzcü Coşkun isimlerini yan yana görünce biraz irkildiniz mi? Götü sağlama alalım, duvara yaslanalım hissi oluştu mu? Nuri Alço da olsaydı all star'larımız birleşip voltranı oluşturacaktı ama iyi ki de oluşturmamışlar.Neyse izleyelim efendim..
Bir Kızı Nasıl Öpmeyi Başarırsın? 03:05
Bir Kızı Nasıl Öpmeyi Başarırsın? 3.479 izlenme - 3 yıl önce Merk Ediyorsan Cevabı Vitalyzd'den Hem De Erkek Arkadaşı Varken Bile Blogum
Bir Mega Holdingscinin Risk Formülü - Karekök üzeri kare a=b 02:13
Bir Mega Holdingscinin Risk Formülü - Karekök üzeri kare a=b 3.761 izlenme - 2 yıl önce Bu Ali Gülkanat'ı araştırdım biraz. Normalde ne işi yaparmış, ne bilirmiş diye. Kendisi şu nerden geldiği belli olmayan bilgileriyle düşünce gücü, beyin dalgaları vs. gibi soyut şeyler hakkında konuşmalar yapan, bu yüzden kendine kişisel gelişimci diyen bi insan. Eğitimini nerede almış bu anlattıklarının diye araştırmak istedim ama herhangi bir üniversite mezunu olduğuna dair bir bilgi paylaşmamış. Nasıl bir kişisel sayfa ise artık daha kendi eğitim bilgilerini paylaşmaktan aciz. Sayfasında yapmak istediği şeyleri şöyle sıralamış kendisi : Yapmak İstediklerim; 1-) Yaşlılar için son derece konforlu, ücretsiz Huzur Evleri yapmak, 2-) İhtiyacı olan çocukları okutmak için Vakıflar kurmak, 3-) Ücretsiz, kaliteli eğitim ve öğretim yapan Üniversiteler açmak, 4-) Ülkemize daha fazla hizmet etmek (Başbakan Olmak), 5-) Ücretsiz hizmet veren kaliteli Hastaneler açmak, 6-) Hayatımın sonuna kadar tüm insanlığın ve kendi hayrıma olacak işler yapmak. Tüm bu yapmak istediği şeyler için gençlerimizin 2000 tlsine ihtiyacı var sanırım. O yüzden megaholdingsi öve öve bitiremiyor. Megaholdings'in bir riskinin olup olmadığı tartışmalarına da hepimizin bildiği çok güzel bir formülle noktayı koyuyor.
yalancı bebek 01:39
yalancı bebek 11.742 izlenme - 9 yıl önce annesini kandırmak İçin kendini yerden yere atıyor
Dildoyu Mikrofon Diye Yutturmak 02:39
Dildoyu Mikrofon Diye Yutturmak 1.916 izlenme - 2 yıl önce İnsanlara mikrofon uzatıp onlarla sohbet eden şakacı gençler daha sonra kameraya karşı çığlık atmalarını istemektedir. Çığlık attıkları o anda diğer elindeki vibratörü insanların ağzına doğru uzatınca ortaya bu enteresan görüntüler çıkmış.
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı 05:09
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı 1.549 izlenme - 2 yıl önce Berna Arıcı'nın ilginç İngilizcesiyle anlattığı Fransız futbolcuyu klibinde oynatmak için kandırma öyküsü alay konusu oldu...Berna Arıcı, Puket'te çektiği klibin hikayesini anlatırken kurduğu ingilizce cümlelerle Süper Kulüp'e alay konusu oldu.
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 03:17
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 1.023 izlenme - 1 yıl önce Önceden de iki tane yayımlanmış olan videoların benzeri mahiyetindedir, insanların tepkileri bilindiği gibidir. Videodaki kadınlar videoda kendini gördükten sonra şikyetçi olmuyolar mı acaba bunu merak ederim ben de hep.
Babasının Burnunu Kopardığı Çocuk! 01:10
Babasının Burnunu Kopardığı Çocuk! 1.478 izlenme - 3 yıl önce Çocuk kendince parmağının ve burnunun babası tarafından koparıldığını görünce basıyor ağlamayı. Belki zamanında bize de böyle yapılsa biz de korkardık kimbilir.
Kucaktan Kucağa - Fatma Girik & Ediz Hun (1966 - 65 dk) 01:05:45
Kucaktan Kucağa - Fatma Girik & Ediz Hun (1966 - 65 dk) 1.456 izlenme - 1 yıl önce Bir kasabadan evlenme vaadiyle İstanbul'a getirilip sonra da terkedilen bir kadının büyük kentteki maceralı öyküsü. Yönetmen: Ülkü Erakalın Senaryo: Safa Önal Yapımcı: Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni: Nejat Okçugil Tür: Dram Özellikler: Siyah Beyaz Ülke: Türkiye
Sabah'ın Kuponla Verdiği Müzik Seti 00:56
Sabah'ın Kuponla Verdiği Müzik Seti 1.261 izlenme - 3 yıl önce Sabah gazetesinin tarihe geçmiş kolpalığı, sark kurnazlığı. 90'ları hatırlayanların aklında yer etmiş saçmalık. Reklamında yapılan makro çekimlerle vitrin tipi müzik seti imajı yaratılan, ancak gerçekte on santim boyunda olan müthiş müzik seti, müthiş kurnazlık örneği. Daha sonra okuyucuların küfürlerine dayanamayıp büyük müzik seti vermişlerdi ama o da sadece büyüktü, anteni bile yoktu. İşte Sabah'ın asla silemeyeceği kara leke.
Ağlama Numarası Yaparak Dilenen Oscarlık Dayı 02:22
Ağlama Numarası Yaparak Dilenen Oscarlık Dayı 888 izlenme - 2 yıl önce Taksim İstiklal Caddesi'nde ağlama numarası yaparak vatandaşların duygularını istismar eden dilenci, zabıta ekipleri tarafından yakalandı.
Kızı Kandıran Muzip Beyzbol Taraftarı Çocuk 01:19
Kızı Kandıran Muzip Beyzbol Taraftarı Çocuk 596 izlenme - 2 yıl önce Beyzbol taraftarı minik velet orjinal beyzbol topunun tuttuktan sonra elindeki dandik topu arkasındaki hatuna veriyor. Hem orjinali hatıra olarak kendisinde kalıyor hem de arkadaki kızın gönlünü kazanıyor.
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen Garson 21:51
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen Garson 242 izlenme - 12 ay önce Sen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen Garson
TAKİYYECİ KAFİR Şİ-A İMANSIZ MOLLASI MATEM TUTUYOR SAHTEKAR SIRF İNSANLARI KANDIRMAK ADINA YAPIYOR 01:58
TAKİYYECİ KAFİR Şİ-A İMANSIZ MOLLASI MATEM TUTUYOR SAHTEKAR SIRF İNSANLARI KANDIRMAK ADINA YAPIYOR 1 izlenme - 2 gün önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Gerçek Kesit - Öfkeli Adam Can Pazarında 05:16
Gerçek Kesit - Öfkeli Adam Can Pazarında 400 izlenme - 2 yıl önce Daha önceki girdiği öfke nöbetinde öz kızının gözünü öldürebilecek kadar gözünü karartan Öfkeli Adam her defasında beş bin dolar kazanmak istermisin teklifiyle aç midelere aş müjdeleyerek yaklaşık 2,5 dakikada 3 kişinin böbreğini sökme rekolarını da egale ederek organ mafyalığın number one olma hayallerini kurmaktadır. Böbreğini verecek şahışlardan üçüncüsü veyaz t-shirt'lü arkadaşın isyanı " İnsan tek böbrekle yaşar mı ? ve kesitin sonunda yine aynı şahısın ve kesitin sonunda yine aynı şahısın polisin dur ihtarındaki kaçış ve duruş pozisyonlardaki zenginliği ise " Gerçek Kesit " doğasına yaraşır niteliktedir. Hızlı ve öfkeli adam son saniyelerde yakalandıgında surat ifadesi ile bu işi eline yüzüne bulaştırdıgının sinyallerini verir. Videoyu Youtube'a ekleyen Belizzzz'e ve sponsorum agopunkazı'na sonsuz teşekkürlerimle.
Oyuncak Pengueni Yavru Penguenlerin Arasına Salmak 00:29
Oyuncak Pengueni Yavru Penguenlerin Arasına Salmak 233 izlenme - 2 yıl önce Ulan bu penguenler kadar tatlı görünüşlü hayvan yok ya, deyyuslar çok sevimli. bu videoda da açıklama yapmaya gerek yok herhalde, penguen sesi çıkaran oyuncakla onları izlemişler, belki de hep böyle yapılıyor onu da ben bilmiyorum açıkcası.
ilginc bir video 00:44
ilginc bir video 809 izlenme - 9 yıl önce
Kandırılan Kurbağanın İntikamı 00:26
Kandırılan Kurbağanın İntikamı 452 izlenme - 4 yıl önce Kurbağanın kötü intikamı
23 Nisan : Nükleer Santral İsteyen Çocuk 00:42
23 Nisan : Nükleer Santral İsteyen Çocuk 186 izlenme - 1 yıl önce Basına açık yapılan toplantıda söz alan bir çocuğun ise nükleer santral sözleri dikkat çekti. Başbakan koltuğunda oturan Pelinsu Topraksoy'un söz verdiği çocuk bakan "Ülkemizden elektrik sıkıntısı var. Ruslar 1954 yılında ilk nükleer santralini kurdu ama biz 2015 yılındayız daha hiçbir nükleer santralimiz yok. Bu açıdan biraz kötüyüz ülkemizde" diyerek nükleer santral istedi.
Bir Karının Koynuna Girmek İstedi mi Bitti, Yandı O Karı 01:41
Bir Karının Koynuna Girmek İstedi mi Bitti, Yandı O Karı 228 izlenme - 1 yıl önce Sultan(1978)filminde, bilen bilir, bir çok filmin senaristliğini yapmış ve oynamış olan İhsan Yüce,filmde muhtar, Sultan'dan(Türkan Şoray) evini satın almak için gelir ama oğlu Kemal'in(Bulut Aras)yediği naneyi öğrenir ve on numero tepki verir. (Video Alıntıdır)
Cehennem Hayatı 35:23
Cehennem Hayatı 724 izlenme - 4 yıl önce Cehennem Hayatı
Arjantinli Hatunları Kandıran Meksikalı Taraftarlar 00:15
Arjantinli Hatunları Kandıran Meksikalı Taraftarlar 165 izlenme - 2 yıl önce Meksikalı taraftarların, Arjantinli hatunlarımızı trollediği anları izliyoruz efendim.
Sevgilisini İkiziyle Kandırmak 01:40
Sevgilisini İkiziyle Kandırmak 289 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir özel bölümünde ikizler yarıştı. İkizlerin eş paylaşma anısını hayretler içerisinde izleyeceksiniz. İzledikten sonra aklınıza ne fanteziler gelecek kim bilir. Kalbimin sancısını kim bilir.. Dipnot: Ekran görüntüsünden kızlar sandınız ama diil. Olay 01:00 'dan itibaren gerçekleşiyor. İyi seyirler.
Taksiciler Turistleri Böyle Kandırıyor 08:47
Taksiciler Turistleri Böyle Kandırıyor 111 izlenme - 2 yıl önce Show Tv muhabiri turist kılığına girerek İstanbul'daki taksi şoförlerinin turistleri nasıl kandırdığını görüntüledi.
Ekşi Şekerle Çocuk Kandırmak 03:59
Ekşi Şekerle Çocuk Kandırmak 85 izlenme - 2 yıl önce Çocuklarımızın kardeşlerimizin bebelerimizin saf güven dolu dünyasına saçma sapan bir yalanla balta darbe vuran bir kaç ruh hastasının video çalışması. (Sonra bu çocuklar neden piskopat oluyor?)
Yabancı Videolarındaki Kadınlar Gerçek mi 01:43
Yabancı Videolarındaki Kadınlar Gerçek mi 108 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaş arabayı almış ve etrafta sormuş kadınlara beni parka götürür müsün yolu bilmiyorum gibisinden. Kadınlar reddetmiş. Yemeyin beyler öyle olmuyor diyor.