Hoşgeldiniz!

kandırmak

Sandığınız Gibi Değil -2 02:13
Sandığınız Gibi Değil -2 240.496 izlenme - 4 yıl önce 'Kadınların sosyal hayatta ne kadar zorlandığı fikri'nden yola çıkan Yousef Saleh Erakat ikinci videosunu çekti.
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 02:39
Gösteripte Vermeme Şakası - Türk Versiyonu 71.768 izlenme - 3 yıl önce Ve yine Avrupa'da yapılmış bir şakayı Türkiye'de denemişler. Bakalım kızlarımız bu şakaya nasıl tepkiler vermiş,,,
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 03:07
Kızlara Gösterip de Vermeme Şakası 33.303 izlenme - 3 yıl önce Acımasızca hazırlamış ve uygulanmış bir şaka. Kızların bozuntuya vermemek için çırpınışlarını izliyoruz. Dipnot: Araya birkaç erkekte sıkıştırmışlar.
Yoktan Var Eden Sütyen Reklamı - Japonya 01:28
Yoktan Var Eden Sütyen Reklamı - Japonya 9.471 izlenme - 3 yıl önce Japonlardan yok artık dedirten bir reklam filmi daha. Reklamı yapılan ürün sütyen ve reklamı yapanlarda japon olunca işte böyle ilginç bir reklam çıkıyor ortaya izleyip görelim.
Evlenme Vaadiyle Kızı Yatağa Atmak - Eray Özbal & Tecavüzcü Coşkun 02:49
Evlenme Vaadiyle Kızı Yatağa Atmak - Eray Özbal & Tecavüzcü Coşkun 9.389 izlenme - 3 yıl önce Eray Özbal ve Tecavüzcü Coşkun isimlerini yan yana görünce biraz irkildiniz mi? Götü sağlama alalım, duvara yaslanalım hissi oluştu mu? Nuri Alço da olsaydı all star'larımız birleşip voltranı oluşturacaktı ama iyi ki de oluşturmamışlar.Neyse izleyelim efendim..
Bir Kızı Nasıl Öpmeyi Başarırsın? 03:05
Bir Kızı Nasıl Öpmeyi Başarırsın? 3.514 izlenme - 4 yıl önce Merk Ediyorsan Cevabı Vitalyzd'den Hem De Erkek Arkadaşı Varken Bile Blogum
Bir Mega Holdingscinin Risk Formülü - Karekök üzeri kare a=b 02:13
Bir Mega Holdingscinin Risk Formülü - Karekök üzeri kare a=b 3.881 izlenme - 3 yıl önce Bu Ali Gülkanat'ı araştırdım biraz. Normalde ne işi yaparmış, ne bilirmiş diye. Kendisi şu nerden geldiği belli olmayan bilgileriyle düşünce gücü, beyin dalgaları vs. gibi soyut şeyler hakkında konuşmalar yapan, bu yüzden kendine kişisel gelişimci diyen bi insan. Eğitimini nerede almış bu anlattıklarının diye araştırmak istedim ama herhangi bir üniversite mezunu olduğuna dair bir bilgi paylaşmamış. Nasıl bir kişisel sayfa ise artık daha kendi eğitim bilgilerini paylaşmaktan aciz. Sayfasında yapmak istediği şeyleri şöyle sıralamış kendisi : Yapmak İstediklerim; 1-) Yaşlılar için son derece konforlu, ücretsiz Huzur Evleri yapmak, 2-) İhtiyacı olan çocukları okutmak için Vakıflar kurmak, 3-) Ücretsiz, kaliteli eğitim ve öğretim yapan Üniversiteler açmak, 4-) Ülkemize daha fazla hizmet etmek (Başbakan Olmak), 5-) Ücretsiz hizmet veren kaliteli Hastaneler açmak, 6-) Hayatımın sonuna kadar tüm insanlığın ve kendi hayrıma olacak işler yapmak. Tüm bu yapmak istediği şeyler için gençlerimizin 2000 tlsine ihtiyacı var sanırım. O yüzden megaholdingsi öve öve bitiremiyor. Megaholdings'in bir riskinin olup olmadığı tartışmalarına da hepimizin bildiği çok güzel bir formülle noktayı koyuyor.
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 03:17
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 2.070 izlenme - 2 yıl önce Önceden de iki tane yayımlanmış olan videoların benzeri mahiyetindedir, insanların tepkileri bilindiği gibidir. Videodaki kadınlar videoda kendini gördükten sonra şikyetçi olmuyolar mı acaba bunu merak ederim ben de hep.
Kucaktan Kucağa - Fatma Girik & Ediz Hun (1966 - 65 dk) 01:05:45
Kucaktan Kucağa - Fatma Girik & Ediz Hun (1966 - 65 dk) 3.226 izlenme - 2 yıl önce Bir kasabadan evlenme vaadiyle İstanbul'a getirilip sonra da terkedilen bir kadının büyük kentteki maceralı öyküsü. Yönetmen: Ülkü Erakalın Senaryo: Safa Önal Yapımcı: Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni: Nejat Okçugil Tür: Dram Özellikler: Siyah Beyaz Ülke: Türkiye
Dildoyu Mikrofon Diye Yutturmak 02:39
Dildoyu Mikrofon Diye Yutturmak 2.243 izlenme - 3 yıl önce İnsanlara mikrofon uzatıp onlarla sohbet eden şakacı gençler daha sonra kameraya karşı çığlık atmalarını istemektedir. Çığlık attıkları o anda diğer elindeki vibratörü insanların ağzına doğru uzatınca ortaya bu enteresan görüntüler çıkmış.
Sabah'ın Kuponla Verdiği Müzik Seti 00:56
Sabah'ın Kuponla Verdiği Müzik Seti 2.409 izlenme - 4 yıl önce Sabah gazetesinin tarihe geçmiş kolpalığı, sark kurnazlığı. 90'ları hatırlayanların aklında yer etmiş saçmalık. Reklamında yapılan makro çekimlerle vitrin tipi müzik seti imajı yaratılan, ancak gerçekte on santim boyunda olan müthiş müzik seti, müthiş kurnazlık örneği. Daha sonra okuyucuların küfürlerine dayanamayıp büyük müzik seti vermişlerdi ama o da sadece büyüktü, anteni bile yoktu. İşte Sabah'ın asla silemeyeceği kara leke.
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı 05:09
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı 1.887 izlenme - 3 yıl önce Berna Arıcı'nın ilginç İngilizcesiyle anlattığı Fransız futbolcuyu klibinde oynatmak için kandırma öyküsü alay konusu oldu...Berna Arıcı, Puket'te çektiği klibin hikayesini anlatırken kurduğu ingilizce cümlelerle Süper Kulüp'e alay konusu oldu.
Babasının Burnunu Kopardığı Çocuk! 01:10
Babasının Burnunu Kopardığı Çocuk! 1.532 izlenme - 3 yıl önce Çocuk kendince parmağının ve burnunun babası tarafından koparıldığını görünce basıyor ağlamayı. Belki zamanında bize de böyle yapılsa biz de korkardık kimbilir.
Ağlama Numarası Yaparak Dilenen Oscarlık Dayı 02:22
Ağlama Numarası Yaparak Dilenen Oscarlık Dayı 931 izlenme - 3 yıl önce Taksim İstiklal Caddesi'nde ağlama numarası yaparak vatandaşların duygularını istismar eden dilenci, zabıta ekipleri tarafından yakalandı.
Kızı Kandıran Muzip Beyzbol Taraftarı Çocuk 01:19
Kızı Kandıran Muzip Beyzbol Taraftarı Çocuk 661 izlenme - 3 yıl önce Beyzbol taraftarı minik velet orjinal beyzbol topunun tuttuktan sonra elindeki dandik topu arkasındaki hatuna veriyor. Hem orjinali hatıra olarak kendisinde kalıyor hem de arkadaki kızın gönlünü kazanıyor.
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen Garson 21:51
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen Garson 361 izlenme - 2 yıl önce Sen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen GarsonSen Olsan Ne Yapardın ? // Japon Turisti Kandırmak İsteyen Garson
Oyuncak Pengueni Yavru Penguenlerin Arasına Salmak 00:29
Oyuncak Pengueni Yavru Penguenlerin Arasına Salmak 302 izlenme - 3 yıl önce Ulan bu penguenler kadar tatlı görünüşlü hayvan yok ya, deyyuslar çok sevimli. bu videoda da açıklama yapmaya gerek yok herhalde, penguen sesi çıkaran oyuncakla onları izlemişler, belki de hep böyle yapılıyor onu da ben bilmiyorum açıkcası.
Kandırılan Kurbağanın İntikamı 00:26
Kandırılan Kurbağanın İntikamı 453 izlenme - 5 yıl önce Kurbağanın kötü intikamı
Bu İyidi? 00:15
Bu İyidi? 50 izlenme - 9 ay önce oktay özdaş
23 Nisan : Nükleer Santral İsteyen Çocuk 00:42
23 Nisan : Nükleer Santral İsteyen Çocuk 227 izlenme - 2 yıl önce Basına açık yapılan toplantıda söz alan bir çocuğun ise nükleer santral sözleri dikkat çekti. Başbakan koltuğunda oturan Pelinsu Topraksoy'un söz verdiği çocuk bakan "Ülkemizden elektrik sıkıntısı var. Ruslar 1954 yılında ilk nükleer santralini kurdu ama biz 2015 yılındayız daha hiçbir nükleer santralimiz yok. Bu açıdan biraz kötüyüz ülkemizde" diyerek nükleer santral istedi.
Cehennem Hayatı 35:23
Cehennem Hayatı 756 izlenme - 5 yıl önce Cehennem Hayatı
Bir Karının Koynuna Girmek İstedi mi Bitti, Yandı O Karı 01:41
Bir Karının Koynuna Girmek İstedi mi Bitti, Yandı O Karı 302 izlenme - 2 yıl önce Sultan(1978)filminde, bilen bilir, bir çok filmin senaristliğini yapmış ve oynamış olan İhsan Yüce,filmde muhtar, Sultan'dan(Türkan Şoray) evini satın almak için gelir ama oğlu Kemal'in(Bulut Aras)yediği naneyi öğrenir ve on numero tepki verir. (Video Alıntıdır)
Sevgilisini İkiziyle Kandırmak 01:40
Sevgilisini İkiziyle Kandırmak 368 izlenme - 3 yıl önce İlker Ayrık'ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir özel bölümünde ikizler yarıştı. İkizlerin eş paylaşma anısını hayretler içerisinde izleyeceksiniz. İzledikten sonra aklınıza ne fanteziler gelecek kim bilir. Kalbimin sancısını kim bilir.. Dipnot: Ekran görüntüsünden kızlar sandınız ama diil. Olay 01:00 'dan itibaren gerçekleşiyor. İyi seyirler.
Arjantinli Hatunları Kandıran Meksikalı Taraftarlar 00:15
Arjantinli Hatunları Kandıran Meksikalı Taraftarlar 184 izlenme - 3 yıl önce Meksikalı taraftarların, Arjantinli hatunlarımızı trollediği anları izliyoruz efendim.
Taksiciler Turistleri Böyle Kandırıyor 08:47
Taksiciler Turistleri Böyle Kandırıyor 143 izlenme - 3 yıl önce Show Tv muhabiri turist kılığına girerek İstanbul'daki taksi şoförlerinin turistleri nasıl kandırdığını görüntüledi.
Keskin nişancıyı kandırmak 03:40
Keskin nişancıyı kandırmak 124 izlenme - 4 yıl önce Keskin nişancıyı kandırmak
Yabancı Videolarındaki Kadınlar Gerçek mi 01:43
Yabancı Videolarındaki Kadınlar Gerçek mi 120 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaş arabayı almış ve etrafta sormuş kadınlara beni parka götürür müsün yolu bilmiyorum gibisinden. Kadınlar reddetmiş. Yemeyin beyler öyle olmuyor diyor.
Şeytan'ın İnsan Üzerindeki Etkisi 03:30
Şeytan'ın İnsan Üzerindeki Etkisi 134 izlenme - 3 yıl önce Kalp Gözü,Sırlar Dünyası gibi dizilerlere ünlenen STV bu sefer farklı bir konseptle karşımızda.Şeytan ve ekibi gençleri kandırarak kötü yola çektmektedir.Tabi bu kısımda devreye STV yorumu girmektedir.Sıra dışı şeytan tiplemesi ve muhteşem ekibi huzurlarınızda
Terörist Demek Koruyan Demektir (!) 02:01
Terörist Demek Koruyan Demektir (!) 81 izlenme - 3 yıl önce Efendim bilidiği üzere geçen hafta başbakan yardımcısının doğuda hatrı sayılır bir toprağimizin kontrolünü kaybettik itirafından haberi ibretle izleyelim ve bunlar büyüdükten sonra nasıl molotof atılır nasıl askere polise kurşun sıkabiliyorlarmış göründe anlayin açilim gibi yalanlarla insanları kandırmanın vebalini kimler nasıl ödeyecek merak ediyoruz
Renkten Renge Giren Bukalemun Otomobil 02:45
Renkten Renge Giren Bukalemun Otomobil 152 izlenme - 3 yıl önce Aracını park edip görünmeyen bir yere saklanan ardından uzaktan kumanda ile istediği renge sokak bu gençler herkesi şaşırtmayı başarıyor. Bukalemun gibi otomobil resmen. Ama milleti iyi kandırıyorlar. Ben beğendim. Yorum sizin, izleyelim..