Hoşgeldiniz!

kangaroo

Capital Cities - Kangaroo Court 03:41
Capital Cities - Kangaroo Court 4.461 izlenme - 4 yıl önce Capital Cities - Kangaroo Court (Lyric Video)
 Melbourne Havaalanı'nda beklenmedik yolcu 00:42
Melbourne Havaalanı'nda beklenmedik yolcu 1.491 izlenme - 4 yıl önce Avustralya polisi, yaralı bir kangurunun havaalanı terminali içindeki bir eczaneye girmesi ardından Melbourne havaalanının bir bölümünü kapatmak zorunda kaldı.
kangaroo jack 00:38
kangaroo jack 2.097 izlenme - 6 yıl önce biri berber biri azbuçuk müzisyen brooklynli sıkı dostların yolu ufak bir para işi için kanguruların memleketi avustralyaya düşüyor.bir çetenin arzusu üzerine avustralyaya giden ekip kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca maceralar başlar. artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı jessie yardımcı olacaktır.
kangaroo jack fragmanı 2 01:56
kangaroo jack fragmanı 2 1.177 izlenme - 6 yıl önce biri berber biri azbuçuk müzisyen brooklynli sıkı dostların yolu ufak bir para işi için kanguruların memleketi avustralyaya düşüyor.bir çetenin arzusu üzerine avustralyaya giden ekip kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca maceralar başlar. artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı jessie yardımcı olacaktır.
kangaroo jack fragmanı 1 00:38
kangaroo jack fragmanı 1 689 izlenme - 6 yıl önce biri berber biri azbuçuk müzisyen brooklynli sıkı dostların yolu ufak bir para işi için kanguruların memleketi avustralyaya düşüyor.bir çetenin arzusu üzerine avustralyaya giden ekip kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca maceralar başlar. artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı jessie yardımcı olacaktır.
a scene from kangaroo jack 01:13
a scene from kangaroo jack 273 izlenme - 7 yıl önce
Dot and The Kangaroo (Red Kangaroo şarkısı) 02:43
Dot and The Kangaroo (Red Kangaroo şarkısı) 84 izlenme - 2 yıl önce "Dot and the Kangaroo" adlı yarı animasyon, yarı normal film formatlı Avustralya yapımı filmler serisinin şarkısı "In the Kangaroo Pouch" (Kanguru kesesinin içinde). Zannedersem serideki "Around the World with Dot" (Dot ile Dünya Turu) filminden. Zamanında video kaset olarak bulunabilen, TV'de de gösterilmiş, çevreci mesajları bol bu 70'ler-80'ler yapıtını mutlaka hatırlayan çıkacaktır. Filmlerde e anlatılıyordu kısaca belirtecek olursak, ormanda kaybolan Dot adlı küçük kızın yine yavrusu kaybolmuş bir kangurunun kesesine girerek evini araması üzerine. Hayvanlarla iletişim kurmak için yediği bir kökten faydalanmakta.
Leo Aberer - Kangaroo 04:15
Leo Aberer - Kangaroo 62 izlenme - 3 yıl önce Kangaroo - Leo Aberer (Official Video)
a scene from jack kangaroo 00:28
a scene from jack kangaroo 65 izlenme - 7 yıl önce