Hoşgeldiniz!

Kangaroo Videoları İzle

Capital Cities - Kangaroo Court 03:41
Capital Cities - Kangaroo Court 4.458 izlenme - 3 yıl önce Capital Cities - Kangaroo Court (Lyric Video)
 Melbourne Havaalanı'nda beklenmedik yolcu 00:42
Melbourne Havaalanı'nda beklenmedik yolcu 1.491 izlenme - 4 yıl önce Avustralya polisi, yaralı bir kangurunun havaalanı terminali içindeki bir eczaneye girmesi ardından Melbourne havaalanının bir bölümünü kapatmak zorunda kaldı.
kangaroo jack 00:38
kangaroo jack 2.035 izlenme - 6 yıl önce biri berber biri azbuçuk müzisyen brooklynli sıkı dostların yolu ufak bir para işi için kanguruların memleketi avustralyaya düşüyor.bir çetenin arzusu üzerine avustralyaya giden ekip kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca maceralar başlar. artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı jessie yardımcı olacaktır.
kangaroo jack fragmanı 2 01:56
kangaroo jack fragmanı 2 1.144 izlenme - 6 yıl önce biri berber biri azbuçuk müzisyen brooklynli sıkı dostların yolu ufak bir para işi için kanguruların memleketi avustralyaya düşüyor.bir çetenin arzusu üzerine avustralyaya giden ekip kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca maceralar başlar. artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı jessie yardımcı olacaktır.
kangaroo jack fragmanı 1 00:38
kangaroo jack fragmanı 1 670 izlenme - 6 yıl önce biri berber biri azbuçuk müzisyen brooklynli sıkı dostların yolu ufak bir para işi için kanguruların memleketi avustralyaya düşüyor.bir çetenin arzusu üzerine avustralyaya giden ekip kendilerine ait olmayan 100.000 doları bir kanguruya kaptırınca maceralar başlar. artık tüm amaçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. onlara bu maceralarında vahşi yaşam uzmanı jessie yardımcı olacaktır.
a scene from kangaroo jack 01:13
a scene from kangaroo jack 272 izlenme - 7 yıl önce
Dot and The Kangaroo (Red Kangaroo şarkısı) 02:43
Dot and The Kangaroo (Red Kangaroo şarkısı) 75 izlenme - 2 yıl önce "Dot and the Kangaroo" adlı yarı animasyon, yarı normal film formatlı Avustralya yapımı filmler serisinin şarkısı "In the Kangaroo Pouch" (Kanguru kesesinin içinde). Zannedersem serideki "Around the World with Dot" (Dot ile Dünya Turu) filminden. Zamanında video kaset olarak bulunabilen, TV'de de gösterilmiş, çevreci mesajları bol bu 70'ler-80'ler yapıtını mutlaka hatırlayan çıkacaktır. Filmlerde e anlatılıyordu kısaca belirtecek olursak, ormanda kaybolan Dot adlı küçük kızın yine yavrusu kaybolmuş bir kangurunun kesesine girerek evini araması üzerine. Hayvanlarla iletişim kurmak için yediği bir kökten faydalanmakta.
Leo Aberer - Kangaroo 04:15
Leo Aberer - Kangaroo 62 izlenme - 3 yıl önce Kangaroo - Leo Aberer (Official Video)
a scene from jack kangaroo 00:28
a scene from jack kangaroo 65 izlenme - 7 yıl önce
Kangaroo Sent From Hell 00:37
Kangaroo Sent From Hell 2 izlenme - 10 ay önce Kangaroo Sent From Hell
Kangaroo Keeper Canta Duzenleyici-tvshopmarket.com 00:43
Kangaroo Keeper Canta Duzenleyici-tvshopmarket.com 5 izlenme - 2 yıl önce Kangaroo Keeper-Çanta Düzenleyici Link : http://www.tvshopmarket.com/kangaroo-keeper-canta-duzenleyici.html Çanta Düzenliyici 2'li Set - Çantanız çok dağınık, karışık ve toparlayamıyor musunuz? - Çantanızdaki dağınıklığa son vermek ve harika bir düzen içerisine sokmanız kangaroo keeper çanta düzenleyici organizatörle sadece birkaç saniyenizi alacaktır. - Hiçbir eşyanız bir diğeri ile karışmasın. - Hepsi ayrı ayrı kendi gözünde dursun. - Bir çok göz seçeneği sayesinde istediğiniz boyda ki eşyanızı bu gözlere doldurabilirsiniz. - Kangaroo keeper çanta düzenleyici adında anlaşılabileceği gibi bir kanguru gözleri gibi keseleri vardır. - Bu kese gözleri sayesinde tüm eşyalarınız düzen içerisinde barındırır ve anında elinizin altına tutabilirsiniz. - Tam 70 çeşit farklı eşyanızı içinde barındırabileceğiniz marifetli bir üründür. - Çanta değiştirmek zahmetli olmaktan çıktı. - Canınız sıkıldı ve başka çanta kullanmak istiyorsunuz? - Ama çantayı aktarmak sizi yıldırıyor. - Artık kangaroo keeper çanta organizatörü sayesinde saniyeler içinde çantanızı değiştirebilirsiniz. ÜRÜN İÇERİĞİ: - 1 Adet Büyük Boy Kangaroo Keeper - 35.50 cm x 7.60 cm x 16.50 cm - 1 Adet Orta Kangaroo Keeper Orta Boy :24.10 cm x 7.60 cm x 16.50 cm ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: - Çamaşır makinesinde yıkanabilir. - Ters çevrilebilir. - 70 çeşit eşyanızı saklayabilecek gözleri vardır. - Çanta değiştirmeyi çok kolay hale getirir. - Her türlü çantayı saniyeler içerisinde düzenleyebilirsiniz. - Şık bir tasarıma sahiptir. - Ayrı ayrı ya da birlikte kullanılabilecek iki farklı ebattadır. - Çoğu çantayla uyumludur - Çantanızda zarif durur.