Hoşgeldiniz!

Kanı Videoları İzle

Tarkan - Ölmeden Önce Meme Görmek (+18) 02:07
Tarkan - Ölmeden Önce Meme Görmek (+18) 70.705 izlenme - 2 yıl önce Aslında + 18'lik bir durum söz konusu değil fakat meme müstehcen sayıldığı için filtreli yayınladığımız bu içerikte, Tarkan ölümüne ramak kala gördükleri karşında şaşıracaktır. Bağyanımızın tam bıçaklayacakken yaptığı hareket anlamsızlığını korurken, kesitimizin sonundaki eller üzerine düşüş bize Yıldırım Gürses'i hatırlatacaktır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/21829/cehennemin-elleri-tarkan-viking-kani
Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 02:34
Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 9.486 izlenme - 11 ay önce Regl, kadınların rahim iç yüzeyinde oluşan damar ve dokuların kan ile birlikte vücuttan atılmasıdır. Ay hali, adet, halam geldi gibi anlamdaşları da var reglin. Bir de kirli diyor kimileri regl olan kadına; ama bizce dememeliler! Saçma, çirkin ve bir o kadar da yargılayıcı bir tanım çünkü regl olan kadına kirli demek. Kadınların genellikle ayda 3 ila 5 gün regl kanamaları olur. Regl döneminden önce de pms yani regl öncesi sendromu vardır. PMS Nedir? dersen, aynı adlı eğlenceli videomuza göz atabilirsin;)
Uğur Işılak - Mehmetçiğin Kanı Yerde Kalmayacak 02:02
Uğur Işılak - Mehmetçiğin Kanı Yerde Kalmayacak 8.505 izlenme - 2 yıl önce Uğur Işılak - Mehmetçiğin Kanı Yerde Kalmayacak (2015) Şarkı Sözleri: Dağlıca dağladı yüreklerimizi Ne söylesek yara derman bulmayacak Nasıl unuturuz yiğitlerimizi Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak Mehmetçiğin kanı yerde kalmayacak Çözüm dedik, çözül diye anladılar Huzur dedik, üzül diye anladılar Sonra bir de barış diye çınladılar Artık yalan ile kulak dolmayacak Mehmetçiğin kanı yerde kalmayacak Bir yanda işkence, bir yanda tehdit var Zulümle var olan barıştan ne anlar Artık yeter diyor Doğuda insanlar Bardak taştı, son damlayı almayacak Mehmetçiğin kanı yerde kalmayacak Hem kan döken siz, hem barış diyen de siz Kravat takan da, etek giyen de siz Dağlarda her türlü haltı yiyen de siz Devlet ensenizde asla yılmayacak Mehmetçiğin kanı yerde kalmayacak Kurulan her tuzak, çekilen her çile Vakti geldiğinde gelecektir dile Lanet okuyacak ölünüze bile Kürt dahi namazınızı kılmayacak Mehmetçiğin kanı yerde kalmayacak Dingo'nun ahırı değildir bu diyar Her şeyin ödenecek bir bedeli var Kırk yıldır kahpece kurulan pusular Kıyamet kopsa da unutulmayacak Mehmetçiğin kanı yerde kalmayacak
Duştaki Sevgilisine Kanlı Şaka Yapan Adam 02:33
Duştaki Sevgilisine Kanlı Şaka Yapan Adam 5.491 izlenme - 2 yıl önce Bir kova dolusu kana benzer sıvı hazırlayan adam bunu duştaki sevgilisininin üstüne döküyor ve bunun kasaptan aldığı domuz kanı olduğunu söylüyor.
BARDAKTAKİ LANETLİ KANI İÇTİM! | Minecraft Türkçe Crazy Craft : #34 28:30
BARDAKTAKİ LANETLİ KANI İÇTİM! | Minecraft Türkçe Crazy Craft : #34 7.463 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve 2 Saniyenizi Ayırıp Videoyu beğenmeyi unutmayın :) Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atıp Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın :) Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Mobil Uygulamamı İndirmek için -https://goo.gl/ehtVva Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Crazy Craft : https://goo.gl/KIE9KJ Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
Tarkan'ın Ölüm Döşeğindeki Baba Kurt ile Konuşması (Hain Kostok İçermez) 02:29
Tarkan'ın Ölüm Döşeğindeki Baba Kurt ile Konuşması (Hain Kostok İçermez) 4.731 izlenme - 2 yıl önce Filmin adı Tarkan Viking Kanı 1971 yılında çekilmiştir . Altar'ın oğlu Tarkan Hun İmparatoru Atilla'nın emri ile Vikinglerle mücadeleye girişir çıkan çatışmada Tarkan'ın besleyip büyüttüğü Baba Kurt ölür ve Tarkan onun öcünü almak için ant içer . Buraya kadar bile mükemmel bir hikayesi olsa da biz bu sahneyi ; Bunu sana kim yaptı kurt ; -hav hav hav -hain kostok ile biliyoruz güzel bir espiri de olsa aslını bilmemizde fayda var Kostok karakteri Hun Türklerinin düşmanı olan Alan Beyidir ve Kostok karakteri Tarkan Gümüş Eğer filminde vardır , Tarkan Viking Kanı filminde ki Vikinglerin kumandanın ismi Toro dur . Bu karışıklık büyük ihtimal Bilal İnci'nin hem Kostok'u hemde Toro'yu canlandırmasından ileri gelmektedir izliyoruz .
Tarkan: Viking Kanı - 1971 (86 dk) 01:26:33
Tarkan: Viking Kanı - 1971 (86 dk) 5.035 izlenme - 2 yıl önce Bir nesli "şişme ahtapot fobisi" ile tanıştıran, bünyesinde japonunundan vikingine kadar envai çeşit milletten karakter barındıran, kültlerin kültü filmimiz. Televizyon yayını yüzünden kesip çıkarılmış sahneleri de izleyebilirsiniz. Yönetmen : Mehmet Aslan Senaryo Yazarı : Sezgin Burak Bilinmeyen bir nedenle Kuzey Avrupa'da at koşturan Tarkan'ın yolu, dev yapılı dilsiz Orso ve onun Saksonlar'ın elinden kurtardığı Prenses Ursula ile kesişir. Tarkan'a tutulan Viking dilberi, onu (biraz da zor kullanarak!) beraberinde ülkesine götürür. Fakat onları kötü bir sürpriz beklemektedir: Sakson kralıyla işbirliği içindeki Tora adlı hain (filmde Toro olmuş) Ursula'nın babasını öldürerek tahtı ele geçirmiştir. Nefes kesen bir mücadele başlar ve trajik bir sonla noktalanır.
Atmaca ile Adam Öldürmek 00:33
Atmaca ile Adam Öldürmek 2.311 izlenme - 1 yıl önce 1971 yapımı Tarkan Viking Kanı isimli sahneden "sıra dışı" bir infaz tekniği.
ya bu kanı durdurun ya millet durduracak 08:40
ya bu kanı durdurun ya millet durduracak 9.388 izlenme - 9 yıl önce ülkücü gardaşlarımın yorumlarını bekliyorum ccc
Kurt'un Ölümü - Tarkan Viking Kanı 03:52
Kurt'un Ölümü - Tarkan Viking Kanı 1.874 izlenme - 2 yıl önce Video, Çinliler ile anlaşan Toro'nun Attila'nın kızı Yonca Hatun'u kaçırmak için kaleye yaptığı baskın sırasında başlıyor. Vikinglere karşı varını yoğunu ortaya koyan Tarkan sırtından yediği iki ok ile yere yığılıp bayılıyor. Aynı sırada Toroya hamle yapan baba Kurt da yediği mızrak ile uçmağa gidiyor. Babasının ölümünü kameramanın yaptığı ani zoomlar sayesinde öğrenen oğul Kurt ise kalenin en yüksek noktasında aşağıya inerek aynen babası gibi Toroya hamle yapıyor, bacağını ısırıyor fakat yediği kılıç kabzası ile yırtarak ölmekten kurtuluyor. Tüm bunlar olurken filmin başında bol keseden sallayan kale kumandanı Aybars çoktan ölmüş bulunuyor. İkinci sahnemizde babası tarafından çok iyi yetiştirilen ve aynen babası gibi usta bir vantrilok olan oğul Kurt ağlayarak baygın haldeki Tarkan'ı uyandırıyor. Uyandığında can yoldaşı, kardeşi baba Kurt'un öldüğünü gören Tarkan'ın dünyası başına yıkılıyor. Üçüncü ve son sahnemizde Tarkan ve oğul Kurt, baba Kurt'a karşı son vazifelerini yerine getiriyorlar. Videonun sonlarına doğru giren müthiş müzikle birlikte Tarkan baba Kurt'un kanının yerde kalmayacağına dair ant içiyor ve Vikinglere karşı olan öfkesini kusuyor. Ayrıca öğreniyoruz ki internette gezinen Kurt, babanı kim öldürdü? -Hav, hav, hav. Hain Kostok! sahnesi de doğru değilmiş. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56928/kurdunu-turk-adetlerine-gore-yetistirmek-tarkan
Eski Türk Şarkıları - Er Turan ! Türk Kanı 04:44
Eski Türk Şarkıları - Er Turan ! Türk Kanı 2.194 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Harika Müzikler İçin Bizi Takip Edin ...
Toro'nun Gazabı - Tarkan 02:11
Toro'nun Gazabı - Tarkan 1.962 izlenme - 2 yıl önce Kartal Tibet'in başrolü oynadığı Viking Kanı adlı filmden can alıcı bir sahne daha. Ursula'yı dev ahtopota yem edecektiki Hanzo görünümlü adam yardım etti.Toro'nun gülüşünüde hasta olmamak elde değil hani.
Batıdaki Erkekler Çıplak Gezseniz Bile Bakmazlar 03:00
Batıdaki Erkekler Çıplak Gezseniz Bile Bakmazlar 3.049 izlenme - 2 yıl önce Don fetişi olan kötü adamların iyi niyetinden şüphe etmeyen hanım kızımız yaşayacaklarından habersiz pembe dünyasında yaşayıp, akşamları pembe renk de sıçmaktadır. Batıdaki erkekleri temsil eden (ki bunu boyuna takılmış 20 cm'lik haçtan anlıyoruz) canlılarsa kuruyan çamaşırlardan yürüttükleri donla fanteziler kurmaya başlamışlardır.
Tarkan ve Ahtapot 04:48
Tarkan ve Ahtapot 1.252 izlenme - 2 yıl önce Tarkan Viking Kanı filminin unutulmaz sahnesi, muşambadan ahtapot denizin buz gibi sularından Tarkan'ı haşamat etmek için geliyor.. E be Tarkan'ım senin ne işin var Viking diyarlarında zaten? Efsane sahne alkislarlayasiyorum.com farkıyla ekranlarınızda...
Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 02:26
Rtük'ün Ceza Verdiği Görüntüler - Kızımın Kanı 891 izlenme - 2 yıl önce RTÜK Kanal Türk’te 15 Şubat 2013 günü yayınlanan başrolünde Tarık Akan’ın yer aldığı ‘’Kızımın Kanı’’ adlı Türk filmi için, Kanal Türk TV’ye 26 bin lira ceza verdi. 1987 yapımı olan Halit Refiğ imzalı filmde Tarık Akan, kızını öldürenlerden intikam alıyor ve ağır işkenceler yapıyor.
Er Turan - Türk Kanı - (Türkiye Türkçesi Altyazılı) 04:46
Er Turan - Türk Kanı - (Türkiye Türkçesi Altyazılı) 848 izlenme - 2 yıl önce Türklerin kök ezgileri ve kök çalgılarıyla bir araya gelmiş güzel bir eser sözleri de bir o kadar anlamlı ayrıca dinlerken zamanında genlerimize işlemiş bu destansı ezgiler farklı duygular yaşamanıza neden olabilir.
Orta Asya Türk Savaşı Göğüs Göğüse 02:42
Orta Asya Türk Savaşı Göğüs Göğüse 857 izlenme - 2 yıl önce Orta Asyalı Türk Yiğitleri Çarpışıyor!... ER TURAN- TÜRK KANI eşliğinde. Geri dönsün ulu günler Hun'un Allah ömrünü ver Bölüneni kurtlar yiyor Birleşiniz,birleşin sizler! Ömür de tez gelip geçer Hayaller de tez gelip geçer İyi kullan elinde duranı Olmasın için zaman ahir Kime gerek yetim başın? Yurdun için doğurulansın. Turan oğlu gevşemesin, Turan tuğu yere yığılmasın. Kimler seni zapt edebilir? Er İdilin dölleri Yeniden doğar Alp yiğit Yeniden coşar Türk kanı Türk kanı kabaranda Karanlık kalmaz bu alemde Günün gözü ışıldayıp Nur saçar tüm insanlığa Türk kanı kaynayanda Karanlık kalmaz etrafta Bütün dünya durup silkinir Günün gözü ışıyanda Yurdun kanı ülkeye dönse Hiç bir yerlerde kala kalmasa Esneme! esnemen yeter Ey Turanın öz balası Görünmezse yurdun bilgesi Görünenlere yem olursun Esneme! esnemen yeter Ey Turanın öz balası Ateş ile sudan yaratılan Yüce Turan,bala Turan Kurtarın dünyayı Kara gecenin kanadından Yırtın bozup kara oyunu Köklerinden söküp atın Efendisi nerede Gökbörünün? Dostu nerede bozkırın? Fırtınalar koparan Tuğun nerede? Yellerle yarışan oğlun nerede? Duman yeniden dağılmaz mı? Turan yeniden doğmaz mı? Geri dönsün ulu günler Hun'un Allah ömrünü ver Dillerde kalan Ataların ruhları Diriliniz! Diriliniz! Önünde hala ulu günler Yine doğrulur Türklerim Bölüneni kurtlar yiyor Birleşiniz! Birleşin sizler!
Yılan Kanlı Vodka Kokteyli 04:14
Yılan Kanlı Vodka Kokteyli 1.097 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'da çok önemli yere sahip içki kültürü. Öncelikle canlı yılan müşteriye gösterilir. Daha sonra müşterinin gözleri önünde kafası kesilir, kanı özenle bir kaba boşaltılır. Bu kan Vodka ile karıştırılır(Bu sonradan çıkan bir adetmiş. Aslında 'moutai' denilen bir tür pirinç rakısı ile yapılırmış bu karışım) Bu yapılan kokteyl küçük bardaklarla sevis edilip tek hamlede içilirmiş. Ayrıca içkiyi içmeden önce yılanın hala atan kalbini meze olarak tüketmeniz de şart. Kısaca baştan sona iğrenç bir seromoni. Buyrun..
Er Turan - Türk Kanı 04:44
Er Turan - Türk Kanı 890 izlenme - 2 yıl önce Kazak Türkleri tarafından oluşturulan Er Turan grubundan Türk Kanı adlı ezgi. Esir düşmüş Türk halklarını ve esir Türk halklarının özüne dönerek kurtuluşunu temsil eden görsel bir sunum izleyeceksiniz. Çektiğimiz acılar, dökülen kanımız, sabrettiklerimiz, kurtuluşumuz ve birligimiz yakındır...
Cehennemin Elleri - Tarkan Viking Kanı 00:27
Cehennemin Elleri - Tarkan Viking Kanı 701 izlenme - 2 yıl önce Akıllı kurttan kaçan Çin güzelini, ölüm çukurunda daha da kötü şeyler beklemektedir. Çukurda, yıllarca sadece erkek görmüş, onları bile affetmemiş abaza topluluk bu güzeli adeta havada kapmaktadır.
Dev Kanı - Cüneyt Arkın (1984 - 77 dk) 01:17:02
Dev Kanı - Cüneyt Arkın (1984 - 77 dk) 1.324 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Çetin İnanç Senaryo Yazarı: Çetin İnanç Yapımcı: Mehmet Karahafız Görüntü Yönetmeni: Sedat Ülker Oyuncular: Cüneyt Arkın, Leyla Somer, Erol Taş, Hüseyin Peyda, Baykal Kent, Damla Coşkuner, Gül Sarı, Sönmez Yıkılmaz, Aydın Haberdar, Sedat Ünüver, Abdurrahman Palay (Cüneyt Arkın Seslendirmesi), Ali Demir, Hayri Küçükdeniz (Cihan Alp Seslendirmesi), Cihan Alp, Haldun Ergüvenç (Aydın Haberdar Seslendirmesi), Metin Çeliker (Sönmez Yıkılmaz Seslendirmesi), Sadrettin Kılıç (Hüseyin Payda Seslendirmesi), Timuçin Caymaz (Erol Taş Seslendirmesi), Jeyan Mahfi Tözüm (Leyla Somer Seslendirmesi), Damla Coşkunoğlu Sitede bulunan kesitler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/21807/sari-saclarina-vuruldum http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/42095/parcali-cucu
çocuğun korkudan kanı dondu 00:18
çocuğun korkudan kanı dondu 1.404 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Şehitlerin Kanı Yerde Kalmaz 00:54
Şehitlerin Kanı Yerde Kalmaz 4.950 izlenme - 10 yıl önce bir gece ansızın , 81 düzce 82 musul 83 kerkük . hepinize yeteriz. vatan bölünmez, bayrak İnmez , Şehitlerin kanı yerde kalmaz.
Tarkan Film Serisi Müzikleri - I 00:45
Tarkan Film Serisi Müzikleri - I 786 izlenme - 2 yıl önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden bir savaş müziği
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 04:04
Küçük Emrah - Kötü Yola Düşen Annesini Öldürmeye Gider 1.002 izlenme - 2 yıl önce ister anası, bacısı kotu yola dusmus acıların cocugunu oynasın, ister fakir ama gururlu, zengin kıza asık, namus bekcisi olsun, yukarı kaldırılıp bantla yapıstırılmıs havası veren kasların sahibi. etrafındakilere surekli saskın bakıslar fırlatabilen, nedir ulan dunyanın hali, napıyosunuz ulan siz, ne serefsız dunya bu, isyanlardayım allahım repliklerini soylemeden, sadece bakıslarıyla anlatabilme yetenegine sahip kisi. bi anlamda kaslarıyla konusan sahsiyet. bu sahnemizdede küçük emrahın , ölmek üzere olan annesi birden konuyu değiiştirir Karnında açtır senin der ama yemez emrah bunu. Kadın ölmek üzere ama hala oğlunun açlığını düşünmektedir. Ve emrahın paranoyak süper kuşkucu bakışlara dikkat kaşlar sanki martı kanadı gibi zaten birleşik tek kaş. Ve burun delikleri sinirlenince büyümektedir ve son sahnedeki koşma sahnesinde sanki götünde çıban vardır
Asın Bunu Şehidimin Kanı Yerde Kalmasın 06:55
Asın Bunu Şehidimin Kanı Yerde Kalmasın 1.451 izlenme - 7 yıl önce asın bu köpegi asınnn
Türk Yapımı Exorcism - Şeytan Çıkarmak 05:59
Türk Yapımı Exorcism - Şeytan Çıkarmak 740 izlenme - 2 yıl önce Oyunculuğun tavan yaptığı, yüzyılın korku filmi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen muhteşem yapım. Şeytan çıkarken son darbeyi vurmayı da ihmal etmez tabi. Taklitlerimizden sakının.
Le Sang d'un Poete (Bir Şairin Kanı) - 1930 50:31
Le Sang d'un Poete (Bir Şairin Kanı) - 1930 496 izlenme - 2 yıl önce Şair, romancı, oyun yazarı ve ressam olan Jean Cocteau'nun yönetmenliğini yaptığı film, ''Orpheus Üçlemesi'' adı verilen bir dizi filminin de ilkidir. Karmaşık ve rüyayı andıran yapısıyla, Bir Şairin Kanı, David Lynch gibi yönetmenlerin sinemasına ilham vermiştir. Kostüm tasarımını devrin ünlü modacısı Coco Chanel yapmış, travesti şovmen Barbette de rol almıştır. Yapımcısı Vikont Charles Noailles, filmin hristiyanlık karşıtı mesajlar içerdiğine dair söylentiler yaygınlaşınca katolik kilisesinden aforoz edilme tehdidi almış, bu nedenle film bir yıl gecikmeyle gösterime girebilmiştir. Süre: 55 dk.
Sizler Benim Birer Maşamsınız !! 01:34
Sizler Benim Birer Maşamsınız !! 344 izlenme - 2 yıl önce Rıfat Ilgaz'ın çektiği Tarık Akan'nın "Kızımın Kanı" adlı filminde geçen mafya bulusması. büyük patron formatlı abinin diğer mafyacıklara olan raconvari yaklaşımı oldukça cüretkar ve taktire şayan.
İki Çay İnsan Kanı Olsun - Ferdi Tayfur 01:21
İki Çay İnsan Kanı Olsun - Ferdi Tayfur 319 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Temel Gürsu senaristliğini Arda Uskan'ın üstlendiği başrollerinde Ferdi Tayfur Ve Necla Nazır olan olmaz olsun(1981) filminden kahvehane sahnesi. Hapishaneden yeni çıkmış olan Ferdi abimize ağız tadıyla çay içirmezler. Şeker lafına da takıntısı vardır.Bilemiyorum çayı şekersiz seviyor da olabilir. Meraklı ablamız yoklamış ama cevabını o da alamamış. Kadir İnanır'ın Sahipsizler filminde ki şeker repliğine de benzemiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/61061/kadir-inanir039in-seker-takintisi