Hoşgeldiniz!

kaniş

Kaniş Style! 01:40
Kaniş Style! 9.663 izlenme - 5 yıl önce Rocky isimli bu sevimli minyatür kaniş, dünyada "Gangnam Style" şarkısıyla izlenme rekorları kıran Güney Koreli şarkıcı Park Jae-Sang (PSY)'ın dansını yapıyor.
Dünyanın En Akıllı 10 Köpeği 04:26
Dünyanın En Akıllı 10 Köpeği 2.611 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatında ki yeri bir başka olan köpekler, oyunculuğu, neşesi, güldürmesi ve bizlere sadık bir arkadaş olmasının dışında akıllarıyla da bizleri hep şaşırtırlar. Bir çok köpek ırkı eğitilir belki ama bunların bazıları zekaları sayesinde oldukça kolay şekilde eğitilirler. Sizlere dünyanın en zeki 10 köpeğini sunuyoruz. Videodaki köpek türleri ve sıralama. 10-Avusturalya çoban köpeği 9-Rottweiler 8-Doberman Pinscher 7-Papillon 6-Labrador 5-Shetland Çoban Köpeği 4-Golden Retriever 3-Alman çoban köpeği 2-Kaniş (poddle) 1-Border Collie
Sırt Üstü Yüzen Köpek 00:14
Sırt Üstü Yüzen Köpek 721 izlenme - 3 yıl önce Havuzda yüzen köpek havuzun duvarına gelince tıpku yüzücüler gibi ters dönüyor ve kendini sırt üstü bırakarak geri geri yüzüyor.
İki Ayağı Üzerinde Yürümeyi Öğrenen Kaniş 01:18
İki Ayağı Üzerinde Yürümeyi Öğrenen Kaniş 143 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Siçuan eyaletinde, iki ayağı üzerinde yürüyen bir köpek ilgi odağı oldu. Bir yaşındaki kaniş, şapkası, gömleği, eteği ve sırtındaki okul çantasıyla küçük bir okul çocuğu gibi sahibinin yanında yürüyor. 20 yıldır köpek eğitmenliği yapan sahibi Zhu, sevimli kanişin yürümeyi iki ayda öğrendiğini belirtiyor.
Mt Asker 04:08
Mt Asker 335 izlenme - 10 yıl önce acıklamaya gerek yok tek kelıme ıle superr
Akıntıya Karşı Yüzen Köpek 00:47
Akıntıya Karşı Yüzen Köpek 34 izlenme - 3 yıl önce Egzersiz yapmanın kolay yoluna bulan bu köpek, akıntıya karşı yüzmeye çalışıyor hem sabit kalıyor hem de spor yapmış oluyor.