Hoşgeldiniz!

kano

Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 01:06
Genç Kızın Yemeğini Çalmaya Çalışan Hırsız Rakun 369 izlenme - 5 ay önce Genç kızın yemeğine göz koyan rakunun girişimi izleyenleri şaşkına çevirdi. Çoğu kez yemek çalarken kameralara yakalanan rakunlar bir kez daha kameralara yakalandı. Sörf yapan kızın ceketinin cebinden gelen yemek kokularının esiri olan sevimli rakun sörf tahtasına doğru yöneliyor. Çığlıklar eşliğinde genç kızın ceketini kapan rakun hızlıca yemeğin nerede olduğunu aramaya başlıyor. Hayatında hiç karşılaşmadığı bir olayın parçası olan sörfçü kız ise olayın şoku ile ceketini rakundan geri almaya çalışıyor. Sonunda kim mi kazanıyor? İşte cevabı...
Kızgın Timsahın Kano Yapan Adamı Kovalaması 00:30
Kızgın Timsahın Kano Yapan Adamı Kovalaması 125 izlenme - 3 ay önce Amerika'da kızgın timsahın kovaladığı adamın görüntüleri cep telefonu kamerasına böyle yansıdı. Görüntüler sizlerle.
Ghetts - Party Animal Ft. Kano & Mykl 03:43
Ghetts - Party Animal Ft. Kano & Mykl 1.781 izlenme - 4 yıl önce Ghetts - Party Animal ft. Kano & MYKL (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: Champagne in my throat For every day I was broke I'm getting bread So I be raising a toast, I'm like "Cheers!" "Here's to the years there weren't a good reason we could celebrate (The good life)" Weed so loud I need to air [?] Whenever we roll out, man a regulate Bread bring the seagulls round Check the resume She know G H E double T O's ego's like B notes But anyway Gyaldem are surprised when they see man on the dance floor Like why, what d'you think I'm in the dance for? Now I gotta tell a black beauty I'm a dark horse Knightrider, I let the car talk Party animal, ain't no rest for the wicked And I am bad like Mike was Black gloves, white socks Leather jacket with the zips, My Gosh [Hook: MYKL] All the freaks so sheek Stepping out, living large like party animals And we get so deep Mandy ain't letting me sleep, party animals All the freaks so sheek Stepping out, living large like party animals [Verse 2: Kano] Where the waitress, ???, line 'em up Jaegerbomb, tequila, line 'em up Ain't no beef So cuz you bought a knife for what? My nigga looked like Puffy but we shined him up Ask about me A dance without me? It's like Bad Boys, without Mike Lowery Beanie man, without no bountie So Solid Crew without no Audi All-black everything type of affair Black creps, black hooligans Six sixty-three outside A black backseat, two black Nubians Feeling like I'm Caesar The gyaldem call me Julius Party animals, ain't no rest for the wicked And I am bad like Mike was Black gloves, white socks Leather jacket with the zips, My Gosh [Hook:] [Breakdown: Ghetts and Kano] ??? Count, bottles with no sorrows Surrounded by models with no morals All my brothers macks, no Donald's And we be living like there ain't no tomorrow
Alman Antrenör Rio'daki Kazada Hayatını Kaybetti 00:38
Alman Antrenör Rio'daki Kazada Hayatını Kaybetti 440 izlenme - 11 ay önce Rio Olimpiyatları’nda yarışan Almanya Kano Slalom Takımı'nın antrenörü Stefan Henze hayatını kaybetti. 35 yaşındaki Henze geçtiğimiz hafta bir taksiyle olimpiyat köyüne dönerken kaza geçirmiş ve başından ciddi şekilde yaralanmıştı. Takside bulunan takım arkadaşı Christian Kaeding ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Almanya Olimpiyat Takımı, Henze’nin ölümünden dolayı olimpiyat köyünde tören düzenleyecek.
Mortal Kombat X: Kano Fragman 02:45
Mortal Kombat X: Kano Fragman 983 izlenme - 3 yıl önce Mortal Kombat X'de yer alacak olan Kano karakterine özel olarak hazırlanan fragman karşınızda. Kano karakteri kullandığı bıçakla birlikte yine ölümcül bir karakter olmayı başarıyor.
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır? 01:56
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır? 853 izlenme - 3 yıl önce Zeki kız çocuğu içi su dolan kanoyu bacaklarını kullanarak içindeki suyu boşaltıyor.
Köpek Balığı Tuttuğunu Anlayınca 00:39
Köpek Balığı Tuttuğunu Anlayınca 759 izlenme - 3 yıl önce Balık Avlamak İçin Kayığı İle Açılan Bir Adam, Oltasına Balık Yakalandığını Görünce Heyecanlandı. Fakat Tuttuğu Balığın Köpek Balığı Olduğu Sonradan Fark Ede...
Uyuşturucu ve Sigaraya  Karşı Farkındalık! 01:28
Uyuşturucu ve Sigaraya Karşı Farkındalık! 30 izlenme - 2 ay önce Sigara ve uyuşturucuya karşı farkındalık oluşturmak için kano ile İstanbul'dan Trabzon'a gitmeyi hedefleyen Şenol Özdemir, hedefinin peşinde gidiyor.
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır 01:56
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır 511 izlenme - 3 yıl önce Genç kız sadece bacaklarını kullanarak Taşan Kanoyu Böyle kurtarıyor
170 Saniyede Kendi Bilgisayarını Yap - Kano 01:46
170 Saniyede Kendi Bilgisayarını Yap - Kano 250 izlenme - 2 yıl önce Kano is the first computer kit for everybody. Make, play, code, and level yourself up. Pre-order: http://get.kano.me Find out more: http://www.kano.me Fiyatı 150$ olan bu kit sayesinde basitçe bir bilgisayar(?) yapmanız mümkün. Yapılabilecekler kısıtlı olsa da gelecek vaad ettiğini düşünüyorum. NOT: Mantığı atariye benziyor sanki.
Dev Balinaların Arasında Kalan Kanocular 01:00
Dev Balinaların Arasında Kalan Kanocular 102 izlenme - 10 ay önce ABD’nin California eyaletindeki Grover Sahili açıklarında kürek çeken iki kanocu bir anda dev bir kambur balinanın dişleriyle karşı karşıya kaldı. Kanocuların balinanın açılan dev ağzının önünde küçücük bir lokma kadar kaldığı o anlar saniye saniye böyle görüntülendi. Görüntülerde, savaş gazilerinin içinde bulundukları koşullara dikkat çekmek için 22 gündür denizde kürek çeken Eick Jones ve MIke Pelayo adlı kanocuların bir anda burunlarının dibinde biten dev çenelerle karşı karşıya kaldığı görülüyor. İki kanocu balinanın dişleri önünde küçücük kalmalarına karşın soğukkanlılıklarını korurken, dev yaratık daha sonra sulara gömülerek uzaklaşıyor.
kano yarışları nefes kesti 02:19
kano yarışları nefes kesti 589 izlenme - 7 yıl önce kano yarışları nefes kesti
Mortal Kombat X Kano 02:45
Mortal Kombat X Kano 337 izlenme - 3 yıl önce Bir dövüş oyunu için fazlasıyla iyi grafiklere ve akıta akıta bitiremediği kanıyla, kazıklara sapladığı dövüşçüleri ile, kafa, kemik kırmasıyla ve çok güzel fizik motoru ile Mortal Kombat X’ bu sefer karşımıza bir dövüşçüsünün oynanış videosu ile çıkıyor; bir Cyborg olan Kano!
2015'in En iyi  Kano Hareketleri - Oynat Bakalım 01:34
2015'in En iyi Kano Hareketleri - Oynat Bakalım 173 izlenme - 2 yıl önce Su üzerinde harikalar yaratıyorlar. Kürek çekmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Doğal su kanallarından geçerken saçlarınıza ağaç dalları değecek, su bitkileri ve sazlıklar kanonuzun hızını kesecek. Kano, genellikle göllerde ve debisi çok yüksek olmayan akarsularda yapılan bir doğa sporu çeşididir. Yalnız şu ayrımı hemen belirtelim ki, bizim burada anlatmaya çalıştığımız kano sporu profesyonel kano sporundandan farklı. Profesyonel kanolar genillikle tek kişiliktir ve debisi yüksek hırçın akarsularda kullanılır. Burada amaç doğayla girilen mücadeleden galip çıkabilmektir. Bizim bahsettiğimiz kanolar "kızılderili tipi kano" diye adlandırılan, günümüzdeki profesyonel kanolara ilham kaynağı olmuş, çoğunlukla 3 kişi tarafından kullanılan gezi tipi kanolardır. Profesyonel kanoları kullanmak için belirli bir süre ve nitelikte eğitim almış olmak gerekliyken kızılderili tipi kanoları kullanmak için böyle bir eğitime ihtiyacınız olmayacak.
Kürek Çekme Konusunda Becerikli Turistler 03:15
Kürek Çekme Konusunda Becerikli Turistler 7 izlenme - 3 hafta önce İzlanda'da gezinti kanosuyla açılmak isteyen 4 çinli turist, kaldırımda kürek çekmeye çalışarak izleyenleri gülme komasına sokmuş.
Kanoculara Dev Balina Sürprizi 01:56
Kanoculara Dev Balina Sürprizi 267 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de kano ile denize açılan baba-kız, dev balinaların ortasında kalıyorlar, daha da kötüsü bir balina tarafından suyun üstüne kaldırılıyorlar ve ikisi de inanılmaz bir şekilde soğukkanlı davranıyorlar.
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 00:49
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 375 izlenme - 4 yıl önce Norveç'te bir kanocu bir anda yanında beliren kambur balinayla karşı karşıya kaldı. Berthold Hinrichs, nefes almak için su üstüne çıkan yaklaşık 20 tonluk balinanın kanoya çarpması ardından oradan 'olabildiğince hızlı şekilde' uzaklaştığını anlattı.
Adapazarı Kano 01:01
Adapazarı Kano 498 izlenme - 10 yıl önce şokşokşok
Havuza Kanoyla Atlama 00:07
Havuza Kanoyla Atlama 514 izlenme - 9 yıl önce yok boyle bırsey
Gopro: Fishing With Drew And Lu 01:50
Gopro: Fishing With Drew And Lu 236 izlenme - 3 yıl önce Gopro: Fishing With Drew And Lu..
10 canoes / ten canoes 01:58
10 canoes / ten canoes 516 izlenme - 6 yıl önce
Dev mavi balinalar arasında kano yapmak 04:18
Dev mavi balinalar arasında kano yapmak 208 izlenme - 4 yıl önce Dev mavi balinalar arasında kano yapmak!! Dev mavi balinalar arasında kano yapmak!! İzleyin, inanılmaz
Van Gölü'nde Yüzme, Kano, Yelken ve Dragon Yarışları 02:09
Van Gölü'nde Yüzme, Kano, Yelken ve Dragon Yarışları 6 izlenme - 2 hafta önce Van Gölü'nde, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla yüzme, kano, yelken ve dragon yarışları düzenlendi.
Lavların Üzerinde Kanoyla Dolaştı 02:57
Lavların Üzerinde Kanoyla Dolaştı 82 izlenme - 2 yıl önce Lavların Üzerinde Kanoyla Dolaştı Lavların suya aktığı noktada kano ile gezen çılgın kanocu Pedro Oliva'yı izliyoruz.
Kanoyla Balinaya Oturmak 01:56
Kanoyla Balinaya Oturmak 197 izlenme - 3 yıl önce ulan kanoyla balinaya mı oturulur o nasıl başlık diyeceksiniz ama harbiden de öyle olmuş. kanoyla seyir halindeki çift balinalarla karşılaşmış ve de karaya oturan gemi gibi balinaya oturmuşlar ve de kısa da olsa bir seyahat gerçekleştirmişler balinanın sırtında.
sapanca gölünde kano 01:50
sapanca gölünde kano 308 izlenme - 8 yıl önce nejat özer serkan özkeskin
havada kano yapan adam 01:26
havada kano yapan adam 184 izlenme - 5 yıl önce havada kano yapan adam
Kanoyla açılmak isteyen sahibine izin vermeyen köpek 00:20
Kanoyla açılmak isteyen sahibine izin vermeyen köpek 75 izlenme - 2 yıl önce Kanoyla açılmak isteyen sahibine izin vermeyen köpek "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
canoe kano kayak boulogne 2010 200m 00:44
canoe kano kayak boulogne 2010 200m 232 izlenme - 7 yıl önce
c1 canoe kano kayak 200m yarış 01:08
c1 canoe kano kayak 200m yarış 263 izlenme - 7 yıl önce