Hoşgeldiniz!

kano

Alman Antrenör Rio'daki Kazada Hayatını Kaybetti 00:38
Alman Antrenör Rio'daki Kazada Hayatını Kaybetti 427 izlenme - 2 ay önce Rio Olimpiyatları’nda yarışan Almanya Kano Slalom Takımı'nın antrenörü Stefan Henze hayatını kaybetti. 35 yaşındaki Henze geçtiğimiz hafta bir taksiyle olimpiyat köyüne dönerken kaza geçirmiş ve başından ciddi şekilde yaralanmıştı. Takside bulunan takım arkadaşı Christian Kaeding ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Almanya Olimpiyat Takımı, Henze’nin ölümünden dolayı olimpiyat köyünde tören düzenleyecek.
kano 00:07
kano 11.713 izlenme - 10 yıl önce hadi atla bakalım!!!!!!
Dev Balinaların Arasında Kalan Kanocular 01:00
Dev Balinaların Arasında Kalan Kanocular 79 izlenme - 1 ay önce ABD’nin California eyaletindeki Grover Sahili açıklarında kürek çeken iki kanocu bir anda dev bir kambur balinanın dişleriyle karşı karşıya kaldı. Kanocuların balinanın açılan dev ağzının önünde küçücük bir lokma kadar kaldığı o anlar saniye saniye böyle görüntülendi. Görüntülerde, savaş gazilerinin içinde bulundukları koşullara dikkat çekmek için 22 gündür denizde kürek çeken Eick Jones ve MIke Pelayo adlı kanocuların bir anda burunlarının dibinde biten dev çenelerle karşı karşıya kaldığı görülüyor. İki kanocu balinanın dişleri önünde küçücük kalmalarına karşın soğukkanlılıklarını korurken, dev yaratık daha sonra sulara gömülerek uzaklaşıyor.
Ghetts - Party Animal Ft. Kano & Mykl 03:43
Ghetts - Party Animal Ft. Kano & Mykl 1.760 izlenme - 3 yıl önce Ghetts - Party Animal ft. Kano & MYKL (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: Champagne in my throat For every day I was broke I'm getting bread So I be raising a toast, I'm like "Cheers!" "Here's to the years there weren't a good reason we could celebrate (The good life)" Weed so loud I need to air [?] Whenever we roll out, man a regulate Bread bring the seagulls round Check the resume She know G H E double T O's ego's like B notes But anyway Gyaldem are surprised when they see man on the dance floor Like why, what d'you think I'm in the dance for? Now I gotta tell a black beauty I'm a dark horse Knightrider, I let the car talk Party animal, ain't no rest for the wicked And I am bad like Mike was Black gloves, white socks Leather jacket with the zips, My Gosh [Hook: MYKL] All the freaks so sheek Stepping out, living large like party animals And we get so deep Mandy ain't letting me sleep, party animals All the freaks so sheek Stepping out, living large like party animals [Verse 2: Kano] Where the waitress, ???, line 'em up Jaegerbomb, tequila, line 'em up Ain't no beef So cuz you bought a knife for what? My nigga looked like Puffy but we shined him up Ask about me A dance without me? It's like Bad Boys, without Mike Lowery Beanie man, without no bountie So Solid Crew without no Audi All-black everything type of affair Black creps, black hooligans Six sixty-three outside A black backseat, two black Nubians Feeling like I'm Caesar The gyaldem call me Julius Party animals, ain't no rest for the wicked And I am bad like Mike was Black gloves, white socks Leather jacket with the zips, My Gosh [Hook:] [Breakdown: Ghetts and Kano] ??? Count, bottles with no sorrows Surrounded by models with no morals All my brothers macks, no Donald's And we be living like there ain't no tomorrow
Mortal Kombat X: Kano Fragman 02:45
Mortal Kombat X: Kano Fragman 967 izlenme - 2 yıl önce Mortal Kombat X'de yer alacak olan Kano karakterine özel olarak hazırlanan fragman karşınızda. Kano karakteri kullandığı bıçakla birlikte yine ölümcül bir karakter olmayı başarıyor.
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır? 01:56
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır? 797 izlenme - 2 yıl önce Zeki kız çocuğu içi su dolan kanoyu bacaklarını kullanarak içindeki suyu boşaltıyor.
Köpek Balığı Tuttuğunu Anlayınca 00:39
Köpek Balığı Tuttuğunu Anlayınca 754 izlenme - 2 yıl önce Balık Avlamak İçin Kayığı İle Açılan Bir Adam, Oltasına Balık Yakalandığını Görünce Heyecanlandı. Fakat Tuttuğu Balığın Köpek Balığı Olduğu Sonradan Fark Ede...
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır 01:56
İçi Su Dolu Kano Nasıl Kurtarılır 497 izlenme - 2 yıl önce Genç kız sadece bacaklarını kullanarak Taşan Kanoyu Böyle kurtarıyor
2015'in En iyi  Kano Hareketleri - Oynat Bakalım 01:34
2015'in En iyi Kano Hareketleri - Oynat Bakalım 149 izlenme - 9 ay önce Su üzerinde harikalar yaratıyorlar. Kürek çekmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Doğal su kanallarından geçerken saçlarınıza ağaç dalları değecek, su bitkileri ve sazlıklar kanonuzun hızını kesecek. Kano, genellikle göllerde ve debisi çok yüksek olmayan akarsularda yapılan bir doğa sporu çeşididir. Yalnız şu ayrımı hemen belirtelim ki, bizim burada anlatmaya çalıştığımız kano sporu profesyonel kano sporundandan farklı. Profesyonel kanolar genillikle tek kişiliktir ve debisi yüksek hırçın akarsularda kullanılır. Burada amaç doğayla girilen mücadeleden galip çıkabilmektir. Bizim bahsettiğimiz kanolar "kızılderili tipi kano" diye adlandırılan, günümüzdeki profesyonel kanolara ilham kaynağı olmuş, çoğunlukla 3 kişi tarafından kullanılan gezi tipi kanolardır. Profesyonel kanoları kullanmak için belirli bir süre ve nitelikte eğitim almış olmak gerekliyken kızılderili tipi kanoları kullanmak için böyle bir eğitime ihtiyacınız olmayacak.
170 Saniyede Kendi Bilgisayarını Yap - Kano 01:46
170 Saniyede Kendi Bilgisayarını Yap - Kano 188 izlenme - 1 yıl önce Kano is the first computer kit for everybody. Make, play, code, and level yourself up. Pre-order: http://get.kano.me Find out more: http://www.kano.me Fiyatı 150$ olan bu kit sayesinde basitçe bir bilgisayar(?) yapmanız mümkün. Yapılabilecekler kısıtlı olsa da gelecek vaad ettiğini düşünüyorum. NOT: Mantığı atariye benziyor sanki.
Mortal Kombat X Kano 02:45
Mortal Kombat X Kano 337 izlenme - 2 yıl önce Bir dövüş oyunu için fazlasıyla iyi grafiklere ve akıta akıta bitiremediği kanıyla, kazıklara sapladığı dövüşçüleri ile, kafa, kemik kırmasıyla ve çok güzel fizik motoru ile Mortal Kombat X’ bu sefer karşımıza bir dövüşçüsünün oynanış videosu ile çıkıyor; bir Cyborg olan Kano!
kano yarışları nefes kesti 02:19
kano yarışları nefes kesti 585 izlenme - 6 yıl önce kano yarışları nefes kesti
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 00:49
Kanocunun Balinayla Karşı Karşıya Kaldığı An 360 izlenme - 3 yıl önce Norveç'te bir kanocu bir anda yanında beliren kambur balinayla karşı karşıya kaldı. Berthold Hinrichs, nefes almak için su üstüne çıkan yaklaşık 20 tonluk balinanın kanoya çarpması ardından oradan 'olabildiğince hızlı şekilde' uzaklaştığını anlattı.
Kanoculara Dev Balina Sürprizi 01:56
Kanoculara Dev Balina Sürprizi 239 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de kano ile denize açılan baba-kız, dev balinaların ortasında kalıyorlar, daha da kötüsü bir balina tarafından suyun üstüne kaldırılıyorlar ve ikisi de inanılmaz bir şekilde soğukkanlı davranıyorlar.
Gopro: Fishing With Drew And Lu 01:50
Gopro: Fishing With Drew And Lu 233 izlenme - 2 yıl önce Gopro: Fishing With Drew And Lu..
Adapazarı Kano 01:01
Adapazarı Kano 496 izlenme - 10 yıl önce şokşokşok
Lavların Üzerinde Kanoyla Dolaştı 02:57
Lavların Üzerinde Kanoyla Dolaştı 82 izlenme - 2 yıl önce Lavların Üzerinde Kanoyla Dolaştı Lavların suya aktığı noktada kano ile gezen çılgın kanocu Pedro Oliva'yı izliyoruz.
Kanoyla açılmak isteyen sahibine izin vermeyen köpek 00:20
Kanoyla açılmak isteyen sahibine izin vermeyen köpek 75 izlenme - 1 yıl önce Kanoyla açılmak isteyen sahibine izin vermeyen köpek "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dev mavi balinalar arasında kano yapmak 04:18
Dev mavi balinalar arasında kano yapmak 203 izlenme - 4 yıl önce Dev mavi balinalar arasında kano yapmak!! Dev mavi balinalar arasında kano yapmak!! İzleyin, inanılmaz
10 canoes / ten canoes 01:58
10 canoes / ten canoes 470 izlenme - 6 yıl önce
Caillou - Caillou'nun Kano Gezisi 07:04
Caillou - Caillou'nun Kano Gezisi 83 izlenme - 11 ay önce Caillou (okunuşu: Kayu), yazar Christine L'Heureux ve çizer Hélène Desputaux'un kitaplarından televizyona uyarlanan Kanada yapımı çizgi dizidir. Dizi, Caillou adlı 4 yaşındaki bir erkek çocuğun insanlarla ilişkilerini ve günlük yaşamını konu alır. Orijinal dili Fransızca olan dizi, farklı dillere çevrilerek Amerika'dan Almanya'ya, İngiltere'den Türkiye'ye kadar pek çok ülkede yayımlanmaktadır. Caillou sözcüğü Fransızcada "çakıl taşı" demektir ve bu sözcük saçsız baş anlamında da kullanılır. Dizideki Caillou karakterinin saçı yoktur. Dizinin yapımcıları bu konu hakkındaki soruları resmî sitesinde şöyle yanıtlamışlardır: Kitaptaki Caillou karakterinin yaşı, çizgi dizidekinden daha küçüktür ve bebeklerin saçları gür değildir. Diziye yapılan uyarlamada da aslı bozulmamış ve bu yüzden yaşı büyümesine karşın Caillou karakteri televiyzona saçsız olarak aktarılmıştır.
Gıorgos Gıasemıs - Alla Lathi Den Kano 03:39
Gıorgos Gıasemıs - Alla Lathi Den Kano 113 izlenme - 2 yıl önce GIORGOS GIASEMIS - Alla lathi den kano (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Tıklayınız : www.izlesene.com/iz/clubnow
Kanoyla Balinaya Oturmak 01:56
Kanoyla Balinaya Oturmak 168 izlenme - 2 yıl önce ulan kanoyla balinaya mı oturulur o nasıl başlık diyeceksiniz ama harbiden de öyle olmuş. kanoyla seyir halindeki çift balinalarla karşılaşmış ve de karaya oturan gemi gibi balinaya oturmuşlar ve de kısa da olsa bir seyahat gerçekleştirmişler balinanın sırtında.
havada kano yapan adam 01:26
havada kano yapan adam 183 izlenme - 4 yıl önce havada kano yapan adam
sapanca gölünde kano 01:50
sapanca gölünde kano 308 izlenme - 8 yıl önce nejat özer serkan özkeskin
canoe kano kayak boulogne 2010 200m 00:44
canoe kano kayak boulogne 2010 200m 232 izlenme - 6 yıl önce
c1 canoe kano kayak 200m yarış 01:08
c1 canoe kano kayak 200m yarış 258 izlenme - 6 yıl önce
Kano: Bahar Kupası Durgunsu Yarışları 01:35
Kano: Bahar Kupası Durgunsu Yarışları 24 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yarışlardan detay Ödül töreni Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Sami Mengütay'ın açıklaması - Türkiye Kano Federasyonu tarafından Köyceğiz'de düzenlenen Bahar Kupası Durgunsu Kano Yarışları sona erdi Türkiye Kano Federasyonu tarafından Köyceğiz'de düzenlenen Bahar Kupası Durgunsu Kano Yarışları tamamlandı.
Küçük Kızın Zekasına Hayran Kalacaksınız 00:55
Küçük Kızın Zekasına Hayran Kalacaksınız 79 izlenme - 2 yıl önce Küçük Kızın Zekasına Hayran Kalacaksınız
 Maceraperest KANO SAFARİ-DİLBERLER SEKİSİ PARKURU 04:10
Maceraperest KANO SAFARİ-DİLBERLER SEKİSİ PARKURU 134 izlenme - 3 yıl önce Maceraperest