Hoşgeldiniz!

kanser

Sütyen Kopcası Açma Challenge 05:57
Sütyen Kopcası Açma Challenge 3.407 izlenme - 3 gün önce Göğüs kanseri farkındalığı olan ekim ayı için arkadaşlar bir video hazirlamislar ve yoldan gecen vatandastan videodaki hanimefendinin sutyen kopcasini acmasini istemisler. tipinde meymenet olanlarin epey zorlaniyor olmasini hic kopca acmaya ihtiyac duymadiklarindandir diye dusunuyorum.
 Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 00:38
Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 9.065 izlenme - 2 hafta önce Kanser hastası kızın tedavi sürecinde saçları döküldüğü için ergenlerin hışmına uğruyor. Ancak kızın annesi devreye girip kızıyla dalga geçen ergene empati dersi veriyor..
Yıldız Tilbe'nin Kanser Olması ve Çalıştığı Barda Dövülmesi - (2002) 05:50
Yıldız Tilbe'nin Kanser Olması ve Çalıştığı Barda Dövülmesi - (2002) 1.014 izlenme - 1 gün önce Yıldız Tilbe çalıştığı barda dövüldüğünü ve kanser hastalığını ağlayarak anlatıyor. Tarih : Temmuz, 2002. Video YouTube'tan alınmıştır.
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 02:06
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 7.227 izlenme - 1 ay önce Tarık Akan'ın abisi muhabiri fırçalamış ve düşündüklerini söylemiş.
Savaş Ay Hayatını Kaybetti ( Son Görüntüleri ) 02:37
Savaş Ay Hayatını Kaybetti ( Son Görüntüleri ) 95.066 izlenme - 3 yıl önce Ünlü gazeteci Savaş Ay bugün hayatını kaybetti Gazeteci Savaş Ay'ın, 1,5 aydır tedavi gördüğü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kalbinin durduğu öğrenildi.
Sigarayı Bıraktıktan Sonra 03:52
Sigarayı Bıraktıktan Sonra 2.321 izlenme - 1 ay önce Sigarayı bıraktıktan sonra vücutta olan şeyler iyi seyirler
Kahraman Babadan Kanserli Çocuğuna Örümcek Adam Sürprizi 01:27
Kahraman Babadan Kanserli Çocuğuna Örümcek Adam Sürprizi 44.528 izlenme - 2 yıl önce Kanser hastası 5 yaşındaki Jayden Örümcek Adam'ı çok seviyor. Zor günler geçiren Jayden için babası onun sevdiği çizgi film karakterinin kostümlerini giyip güzel bir sürpriz yapmış ve bunu GoPro kamerası ile kayda almış. İşte karşısında Örümcek Adam'ı gören Jayden...
Sigara İçmenin Zararları 05:07
Sigara İçmenin Zararları 53.656 izlenme - 6 yıl önce Sigara İçmenin Zararları
Naşide Göktürk Hayatını Kaybetti 03:02
Naşide Göktürk Hayatını Kaybetti 1.677 izlenme - 2 ay önce Bodrum'da özel bir hastanede kanser tedavisi gören 51 yaşındaki Naşide Göktürk yaşamını yitirdi. KANSER TEDAVİSİ GÖRÜYORDU Göktürk, Acıbadem Bodrum Hastanesi Onkoloji Merkezi'nde kanser tedavisi görüyordu. Vefat haberini Müzik Yorumcuları Meslek Birliği (MÜYORBİR) "Değerli üyemiz Naşide Göktürk vefat etmiştir. Cenazesi yarın İkindi'den sonra Bitez Adliye camiinden kaldırılacaktır. Sevenlerine duyurulur" sözleriyle duyurdu. NAŞİDE GÖKTÜRK KİMDİR? Şair, söz yazarı, besteci, yorumcu olan Göktürk, 1 Nisan 1965 doğumlu. Çocukluk ve gençlik yıllarını Büyükada'da geçirdi. Lise yıllarında edebiyata meraklı olan Göktürk, bir süre muhasebecilik yaptıktan sonra Ankara'da kendi işini kurarak kafe açtı. 1990'lı yılların ortalarında albümüne de ismini veren 'Yüreğim Rehin' şarkısı ile büyük çıkış yakaladı. Şiir kitapları da bulunan Göktürk'ün yakın arkadaşı Onur Akay, 2015 yılında akciğer ve pankreas kanserine yakalandığını açıkladı. Tedavi süreci devam ederken 2016 yılında 'Çocukluğumu uçuruyorum' albümünü çıkardı. Çok sayıda albümleri ve kitapları bulunuyor.
Meme Kanseri Temalı Reklam Filmi (+18) 00:34
Meme Kanseri Temalı Reklam Filmi (+18) 13.741 izlenme - 2 yıl önce Göğüs kanserine dikkat çekmeyi amaçlayan hafif erotik temalı reklam filmi, muhtemelen sadece internet ortamında gösterilmiştir.
Evde Yaparsan Sağlıklı Oluru Çok Yanlış Anlamak 11:57
Evde Yaparsan Sağlıklı Oluru Çok Yanlış Anlamak 3.384 izlenme - 5 ay önce Gazli icecekler, kimyasal tozlar, karisimlar.. Abi evde yaparsan saglikli oluru cok yanlis anlamis.
Tolga Zengin ile Bu da mı Gol? (Kanserojen İçerir) 04:19
Tolga Zengin ile Bu da mı Gol? (Kanserojen İçerir) 8.513 izlenme - 10 ay önce Beşiktaş tarihinin en kötü kalecileri arasında başa oynayan Tolga Zengin'in kurtaramadığı pozisyonlarından Furkan Akın adlı kullanıcı bir video yapmış.Spor tarihinde eşine az rastlanacak bir video olduğu için nostaljik değeri var çünkü bir kaleci ilk defa kurtardıklarıyla değil de kurtaramadıklarıyla 5 dakikalık video oluşturmuş. Biz,Beşiktaşlıları izlerken sinir krizlerine sürükleyen;dosta korku düşmana güven veren bu videoyu kamuoyuna sunmak istedim. Kaygılarımla...
Saçlarını Kanserli Yaşıtlar İçin Bağışladı 02:21
Saçlarını Kanserli Yaşıtlar İçin Bağışladı 22.421 izlenme - 3 yıl önce Üç yaşındaki Emily James kanserden dolayı saçlarını kaybeden yaşıtlarını mutlu etmek için saçlarını bağışlamaya karar vermiş.
Kanserle Savaşan Öğretmenlerine Söyledikleri Şarkıyla Destek Olan 400 Öğrenci 00:48
Kanserle Savaşan Öğretmenlerine Söyledikleri Şarkıyla Destek Olan 400 Öğrenci 775 izlenme - 1 ay önce Christ Presbyterian Akademisi'nde Latince dersleri veren Ben Ellis yakalandığı kanserle mücadele ediyor. Talebeleri onu bu zor günlerinde yalnız bırakmayıp evinin önünde ona en sevdiği şarkıları hep bir ağızdan söyledi.
 Kanserli Kızı Ezen Kızın Kafasını Kazıyan Anne 00:38
Kanserli Kızı Ezen Kızın Kafasını Kazıyan Anne 329 izlenme - 2 hafta önce Bir intikam hikayesi,görüntüde izleyeceğiniz kanser hastası kızıyla dalga geçen sınıf arkadaşının saçlarını kazıyan annenin intikam alma çabası izliyoruz
Adnan Şenses Hastaneye Kaldırıldı 00:24
Adnan Şenses Hastaneye Kaldırıldı 11.646 izlenme - 3 yıl önce Kanser hastası olan ve geçirdiği ağır ameliyatta midesi alınan ünlü sanatçı Adnan Şenses, hastaneye kaldırıldı.
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 07:57
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 6.618 izlenme - 11 ay önce Esrar sağlığa zararlıdır.Berrak bir zihin kendine doğal antidepresanlar edinmelidir. sevgi, barış, karde... neyse
Çakma Pizza Yapımı 05:47
Çakma Pizza Yapımı 4.490 izlenme - 1 yıl önce Adamlar yine kendilerini aşmış ve tozdan nasıl pizza yapılır onu öğreniyoruz..
Elbistan'dan Cehennemi Görüntü (hava kirliliği içerir) 06:43
Elbistan'dan Cehennemi Görüntü (hava kirliliği içerir) 4.971 izlenme - 10 ay önce Doğa Savaşçıları Çevre Örgütü Kahramanmaraş İl Başkanı Poyraz Poyrazoğlu'nun bugün sosyal medya hesabından yayınlamış olduğu video..zaten videoda her şey söylenmiş..
Kanserli Eşinin Fotoğraflarını Çeken Adam 01:40
Kanserli Eşinin Fotoğraflarını Çeken Adam 8.638 izlenme - 3 yıl önce Kişi Amerikalı fotoğrafçı Angelo Merendino'dur. Göğüs kanserine yakalanan eşi Jennifer'ın kanser sürecinde fotoğraflarını çekmiştir.
Kanserli Bir Tümörün Oluşma Anı 01:14
Kanserli Bir Tümörün Oluşma Anı 2.584 izlenme - 9 ay önce Bilim insanları, kanserli bir tümörün büyüyüp hareket etmesini ilk kez gerçek zamanlı ve 3 boyutlu olarak görüntülemeyi başardı. ABD’deki Iowa Üniversitesi’nden bir ekibin, Amerikan Kanser Araştırmaları Dergisi’nde (American Journal of Cancer Research) yayınlanan çalışmasına göre, insana ait kanserli meme hücrelerinin tümör oluşturmak üzere bir araya gelmeleri kaydedilip gözlemlendi. TÜMÖRLERİN YÜZDE 5’İ BÖYLE OLUŞUYOR Görüntülerde, tümör oluşturucu kanserli kök hücreleri ile sağlıklı hücrelerin birleşerek şekle büründükleri, bu birleşik hücrelerin de yavaşça tümörün büyümesine yardım eden ‘ana hücre’ tarafından yutulduğu görülüyor. Araştırmaya göre bu süreç, kanserli tümör oluşması vakalarının yüzde 5’inde görülüyor. Araştırma ekibinin lideri olan Iowa Üniversitesi Biyoloji Profesörü David Soll, “Burada gerçekleşen şey ‘birbirine yapışmak’ değil. Bu, daha çok hücrelerin birbirleriyle eşleşmeleri ve aktif biçimde birbirlerinden fayda sağlamaları. Karmaşık bir durum ve pasif değil. Bu süreçler için özelleşmiş hücreler bulunduğuna dair de henüz bir kanıt yok” dedi. KANSERLİ HÜCRE, SAĞLIKLI OLANDAN İKİ KAT DAHA HIZLI Soll ve ekibi, 50 saatlik bir görüntüleme periyodunun sonunda, insan meme kanseri dokusu hücrelerinin birbirlerine tutunarak yoğun olarak büyüdüklerini, sağlıklı hücreleri de bu yapılara kattıklarını gözlemledi. Kanserli hücrelerin saate 92 mikron hızla (mikron = milimetrenin binde biri) hareket edebildiğini tespit eden ekip, bu hızın sağlıklı hücrelerin göç hızından iki kat fazla olduğunu keşfetti. Soll ve ekibine göre bu, tümörlerin ne kadar hızlı büyüyebilecekleri ve yayılabilecekleri konusunda hem bir uyarı hem de bir hatırlatma niteliği taşıması açısından önemli. Elde edilen veriler, tümör oluşturan hücrelerin daha tutarlı ve kesin bir tanımlanmasını sağlayacak. Ayrıca bilim insanlarının hangi tedavi yollarının bu hücreleri yok edebileceğini öğrenmesini kolaylaştıracak.
Erkan Ocaklı - Kanser 06:02
Erkan Ocaklı - Kanser 15.185 izlenme - 4 yıl önce Erkan Ocaklı - Kanser
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 13:11
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 5.756 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Pınar Saip (Onkolog), Kırmızı Nokta'da "Kanser ve Cinsellik" konusunda Billur Kalkavan'ın sorularını yanıtlıyor.
Meme Kanseri 11:50
Meme Kanseri 9.884 izlenme - 3 yıl önce Dr. Serdar Özbaş Ve Dr. Aydan Ercan Cnn Turk Checkup Programında Meme Kanserini Anlatıyor.
TRT Spikerinden Kötü Haber: Seval Akbaba Kansere Yakalandı 01:07
TRT Spikerinden Kötü Haber: Seval Akbaba Kansere Yakalandı 3.066 izlenme - 9 ay önce TRT Haber kanalında Sokak Lezzetleri programını sunan Seval Akbaba kansere yakalandı. Programın yapımcısı ve yönetmeni Tunahan İlbars, bu kötü haberi basına yolladığı açıklamayla duyurdu. İlbars'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: Canım arkadaşım ve güzel sunucum Seval Akbaba ne yazık ki şu anda kanserle mücadele ediyor. Durumu da oldukça kritik. Şu aşamada her türlü desteğe ihtiyacı var. Destek olmak isteyenler programın sosyal medya hesaplarından Seval'e ulaşabilirler. Şu an için bilinci açık ve zaman zaman bu tarz mesajları okuyabiliyor. "HEPİNİZİ İLİKLERİME KADAR HİSSEDİYORUM" Seval Akbaba, yaklaşık 5 hafta önce Instagram sayfasından sağlığı ile ilgili bilgi vermiş ve bu zor gününde kendisine destek olanlara bu sözlerle teşekkür etmişti: Eğer sen Allah'ın seni koruduğuna ve senin duana cevap vereceğine inanıyor, bunu hissediyorsan bu hakikidir. Çünkü o kulunun zannı üzerindedir. Kim de Allah'tan umudunu kesmişse o da bunda haklıdır! Tevekkülü zayıf demektir. Buna yürekten inanıyorum. Çok zorlu geçen 3. hafta. Buna da şükür diyorum. Allah'ım beterinden saklasın. Gelen tüm telefon, mesajlarınız, mailleriniz... Hergün gönderdiğiniz şifa duaları... Yorgunluğumun üstüne enerji veriyor bana. O kadar çok şey söylemek istiyorum ki... Ama anlatacağım, söyleyeceğim her söz kifayetsiz kalıyor. Beni merak ettiğinizi biliyorum ama hiç gücüm yoktu elime telefonu alıp birkaç satır yazmaya. Bu hafta 3. kemoterapiyi alacağım. Yine kendimde olmayacağım. Ama inatçılığımla Allah'a olan sonsuz inancım ile o davetsiz misafiri yok etmek için tüm güçleri ile çalışan askerlerim ile ben savaş halinde olacağız. Milyonlarca insanın tüm duaları, siz güzeller hepinizi iliklerime kadar hissediyorum. Varlığınız gücümdür.
Serviks Kanseri Farkındalığı İçin Don Peşine Düşmek 06:54
Serviks Kanseri Farkındalığı İçin Don Peşine Düşmek 3.951 izlenme - 1 yıl önce Dsotumuz Vitaly bu defa kızların iç çamaşırlarının peşinde. Sokaktaki kızların yanlarına giderek onlardan iç çamaşırlarını isteyen adam ikna edebildiği ve çamaşırını aldığı kızların her biri için 100 dolarlık bir bağış yapıyor. Rahim kanserine dikkat çekmek istiyormuş gibi görünse de ne kadar inandırıcı sizlere kalmış...
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 02:05
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 16.745 izlenme - 7 yıl önce mide kanseri belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut
Adnan Şenses'in Vasiyeti 02:05
Adnan Şenses'in Vasiyeti 6.685 izlenme - 3 yıl önce Kansere Yenik Düşen Adnan Şenses'in Çok İlginç Bir Vasiyeti Ortaya Çıktı.
Kefir Hangi Hastalıklara İyi Gelir 01:19
Kefir Hangi Hastalıklara İyi Gelir 8.142 izlenme - 3 yıl önce Kefir Hangi Hastalıklara İyi Gelir-kefirin Besin Değeri Ve Sağlığa Faydaları Nelerdir Kanser Hastalarına Kefire İyi Gelir Mi? Bağışıklık Sistemine Faydalı Mı?
Elimi Siz Tutar Mısınız? 00:41
Elimi Siz Tutar Mısınız? 16.557 izlenme - 7 yıl önce