Hoşgeldiniz!

kanser

Canlı Kanser Hücresinin Sarımsağa Ve Yüzüğe Verdiği Tepki 00:58
Canlı Kanser Hücresinin Sarımsağa Ve Yüzüğe Verdiği Tepki 16.211 izlenme - 3 ay önce Ameliyatla alınmış canlı kanser hücresi sarımsağa yaklaşmadığı gibi sarımsaktan kaçıyor. İnsan kokusu olan yüzük yaklaşınca insanın kokusuna saldırıyor.
Pırıldayan Boya İle Saklanan Kanserli Hücreleri Bulmak 01:01
Pırıldayan Boya İle Saklanan Kanserli Hücreleri Bulmak 2.463 izlenme - 1 ay önce ABD'li bilim insanları floresan pırıldama özellikleri gösteren boyalarla kanser hücrelerinin görünür olmasını sağlıyor. Bu sayede ameliyat sonrası geriye hasta hücre kalmaması hedefleniyor.
Savaş Ay Hayatını Kaybetti ( Son Görüntüleri ) 02:37
Savaş Ay Hayatını Kaybetti ( Son Görüntüleri ) 95.286 izlenme - 4 yıl önce Ünlü gazeteci Savaş Ay bugün hayatını kaybetti Gazeteci Savaş Ay'ın, 1,5 aydır tedavi gördüğü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kalbinin durduğu öğrenildi.
Harun Kolçak'ın Vefat Etmesi 00:35
Harun Kolçak'ın Vefat Etmesi 20.415 izlenme - 9 ay önce Harun Kolçak vefat etti.Ünlü sanatçı 62 yaşında hayata veda etti.Harun Kolçak 3 senedir kanser tedavisi görüyordu.Görüntüler ise ölmeden önce çekilen son videosundan.
Eşref Kolçak Oğlum Verilen İlaçları Kasıtlı Olarak Almamış 04:49
Eşref Kolçak Oğlum Verilen İlaçları Kasıtlı Olarak Almamış 22.995 izlenme - 9 ay önce 62 yaşında vefat eden oğlu Harun Kolçak'ı kaybetmenin acısını yaşayan Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Eşref Kolçak, "Oğlum verilen ilaçların hiçbirini kasıtlı olarak almamış" dedi.
Kaçak Sigaralar Nasıl Yok Ediliyor? 04:14
Kaçak Sigaralar Nasıl Yok Ediliyor? 6.570 izlenme - 4 ay önce Yasa dışı yollarla yurda sokulan yaklaşık 1 milyon paket kaçak sigara, patoz makinesinde parçalanarak, talaş haline getirildi.
Kanser Hücresinin Sarımsak ve İnsan Kokusuna Tepkisi 00:58
Kanser Hücresinin Sarımsak ve İnsan Kokusuna Tepkisi 7.383 izlenme - 3 ay önce Canlı bir kanser hücresinin önce sarımsağa, ardından da insan koku ve dokularının sindiği yüzüğe verdiği tepkiyi izliyoruz. Gerçekten inanılmaz.
Sigara İçmenin Zararları 05:07
Sigara İçmenin Zararları 53.765 izlenme - 8 yıl önce Sigara İçmenin Zararları
Kahraman Babadan Kanserli Çocuğuna Örümcek Adam Sürprizi 01:27
Kahraman Babadan Kanserli Çocuğuna Örümcek Adam Sürprizi 45.791 izlenme - 3 yıl önce Kanser hastası 5 yaşındaki Jayden Örümcek Adam'ı çok seviyor. Zor günler geçiren Jayden için babası onun sevdiği çizgi film karakterinin kostümlerini giyip güzel bir sürpriz yapmış ve bunu GoPro kamerası ile kayda almış. İşte karşısında Örümcek Adam'ı gören Jayden...
 Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 00:38
Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne 14.922 izlenme - 2 yıl önce Kanser hastası kızın tedavi sürecinde saçları döküldüğü için ergenlerin hışmına uğruyor. Ancak kızın annesi devreye girip kızıyla dalga geçen ergene empati dersi veriyor..
Meme Kanseri Temalı Reklam Filmi (+18) 00:34
Meme Kanseri Temalı Reklam Filmi (+18) 14.446 izlenme - 3 yıl önce Göğüs kanserine dikkat çekmeyi amaçlayan hafif erotik temalı reklam filmi, muhtemelen sadece internet ortamında gösterilmiştir.
Luo Dong Meme Kanserine Karşı! 17:33
Luo Dong Meme Kanserine Karşı! 5.084 izlenme - 1 yıl önce Efsanevi pezeveng Luo Dong New York 'ta hayat kurtarmaya devam ediyor.
Görenleri Hayrete Düşüren Protez Yüzlü Adam 01:29
Görenleri Hayrete Düşüren Protez Yüzlü Adam 1.757 izlenme - 4 ay önce Üst çene kanseri rahatsızlığından dolayı suratının neredeyse yarısını kaybetmiş bir adama takılan protez yüz görenleri hayrete düşürüyor.
Saçlarını Kanserli Yaşıtlar İçin Bağışladı 02:21
Saçlarını Kanserli Yaşıtlar İçin Bağışladı 22.841 izlenme - 4 yıl önce Üç yaşındaki Emily James kanserden dolayı saçlarını kaybeden yaşıtlarını mutlu etmek için saçlarını bağışlamaya karar vermiş.
Nobel Ödüllü Aziz Sancar'dan Evrim Yorumu 02:12
Nobel Ödüllü Aziz Sancar'dan Evrim Yorumu 5.551 izlenme - 10 ay önce Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliğinde düzenlenen programda konuşan Sancar, öğrencilere siyasetle uğraşmamaları ve sigara içmemeleri tavsiyesinde bulundu. Aziz Sancar, bir öğrenci tarafından kendisine sorulan evrim sorusuna da muhteşem bir şekilde cevap verdi.
Sütyen Kopcası Açma Challenge 05:57
Sütyen Kopcası Açma Challenge 5.853 izlenme - 2 yıl önce Göğüs kanseri farkındalığı olan ekim ayı için arkadaşlar bir video hazirlamislar ve yoldan gecen vatandastan videodaki hanimefendinin sutyen kopcasini acmasini istemisler. tipinde meymenet olanlarin epey zorlaniyor olmasini hic kopca acmaya ihtiyac duymadiklarindandir diye dusunuyorum.
Tolga Zengin ile Bu da mı Gol? (Kanserojen İçerir) 04:19
Tolga Zengin ile Bu da mı Gol? (Kanserojen İçerir) 8.987 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş tarihinin en kötü kalecileri arasında başa oynayan Tolga Zengin'in kurtaramadığı pozisyonlarından Furkan Akın adlı kullanıcı bir video yapmış.Spor tarihinde eşine az rastlanacak bir video olduğu için nostaljik değeri var çünkü bir kaleci ilk defa kurtardıklarıyla değil de kurtaramadıklarıyla 5 dakikalık video oluşturmuş. Biz,Beşiktaşlıları izlerken sinir krizlerine sürükleyen;dosta korku düşmana güven veren bu videoyu kamuoyuna sunmak istedim. Kaygılarımla...
Adnan Şenses Hastaneye Kaldırıldı 00:24
Adnan Şenses Hastaneye Kaldırıldı 11.663 izlenme - 4 yıl önce Kanser hastası olan ve geçirdiği ağır ameliyatta midesi alınan ünlü sanatçı Adnan Şenses, hastaneye kaldırıldı.
Kendi Yeğenini Doğuran Kadın 01:48
Kendi Yeğenini Doğuran Kadın 1.256 izlenme - 4 ay önce ABD'de yaşayan Rachel Wilcox, kanser tedavisi gören yengesi için taşıyıcı annelik yaparak yeğenini doğurdu.
Oktar Babuna için İlik Kampanyası - Mart 1999 08:38
Oktar Babuna için İlik Kampanyası - Mart 1999 1.643 izlenme - 5 ay önce Oktar Babuna (d. 1962), adına yapılan ilik bulma kampanyasıyla tanınır. TGRT'de yaratılışçı belgesel ve programlar sunduÄŸu zamanlardan ve Harun Yahya belgeselleriyle tanınan Jinekolog Prof. Dr Cevat Babuna'nın oÄŸludur. 1987 yılında Ä°stanbul Ãœniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Babuna jinekoloji konusunda eÄŸitimini devam ettirdi. Daha sonra beyin cerrahisi alanına yönelerek Amerika'ya gitti (Haziran 1988). 1994'te Türkiye'ye döndü. 1997 yılında eksik rotasyonlarını tamamlamak üzere ÅiÅŸli Etfal Hastanesi'ne atandı. Daha sonra buradaki görevinden de istifa etti. Babuna adını, 1999 yılında kan kanseri olduÄŸu ve tedavi için ilik nakli gerektiÄŸini duyuran gazete ilanı ve baÅŸlattığı ilik kampanyası ile duyurdu. Kampanyada 160 bin kiÅŸiden ilik ve kan örneÄŸi alınmasının ardından örneklerin 120.000'inin kaybolması suçlamasıyla yargılandı. Adnan Oktar (Adnan Hoca, Harun Yahya) ile baÄŸlantısı olduÄŸu ve kan ve ilik örneklerinin Amerika BirleÅŸik Devletleri'ne gönderildiÄŸi iddialarıyla gündeme geldi. Kan ve ilik kampanyasında Akit ve Millî Gazete 16 sayfalık özel eklerle kampanyaya katılmıştır. Kampanyada kuÅŸkular olduÄŸu gerekçesiyle dönemin SaÄŸlık Bakanı Osman DurmuÅŸ tarafından soruÅŸturma baÅŸlatıldı. Toplanan ilik ve kanların Türk saÄŸlık mercilerine iade edilmesi için giriÅŸimde bulunmuÅŸsa da büyük oranda baÅŸarısız olmuÅŸtur. SaÄŸlık Bakanlığı'nın giriÅŸimiyle Türkiye'de durdurulan kampanyanın Avustralya'da sürdürülmeye çalışılması üzerine Türk yetkililer Avustralya bakanlığını uyararak kampanyanın durdurulmasını saÄŸlamışlardır. "Oktar Babuna Kampanyasında Belgeler: GeniÅŸletilmiÅŸ 2. baskı" baÅŸlığıyla Harun Yahya yayınlarının basıldığı "Vural Yayıncılık" imzasıyla basına dağıtılan kitapçık kampanyadaki Adnan Oktar (Adnan Hoca, Harun Yahya) kuÅŸkularını güçlendirmiÅŸtir. Oktar Babuna, Adnan Oktar aleyhine açtıkları davada, anne ve babasının Sabetaycı olduÄŸunu ileri süren ifadeler vermiÅŸ, bu konuyla ilgili olarak basında yer almıştır.
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 02:06
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 7.597 izlenme - 2 yıl önce Tarık Akan'ın abisi muhabiri fırçalamış ve düşündüklerini söylemiş.
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 02:05
Mide Kanseri Belirtileri Nelerdir? 17.184 izlenme - 8 yıl önce mide kanseri belirtileri nelerdir? doç.dr. mutlu ömer yakut
Nuray Hafiftaş Kanser Hastaları Moral Konseri 01:00
Nuray Hafiftaş Kanser Hastaları Moral Konseri 745 izlenme - 3 ay önce Nuray Hafiftaş Kanser Hastaları Moral Konseri
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 13:11
Kanser Ve Cinsellik - Kırmızı Nokta 7.461 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Pınar Saip (Onkolog), Kırmızı Nokta'da "Kanser ve Cinsellik" konusunda Billur Kalkavan'ın sorularını yanıtlıyor.
Kanserli Eşinin Fotoğraflarını Çeken Adam 01:40
Kanserli Eşinin Fotoğraflarını Çeken Adam 8.706 izlenme - 4 yıl önce Kişi Amerikalı fotoğrafçı Angelo Merendino'dur. Göğüs kanserine yakalanan eşi Jennifer'ın kanser sürecinde fotoğraflarını çekmiştir.
Elimi Siz Tutar Mısınız? 00:41
Elimi Siz Tutar Mısınız? 16.679 izlenme - 9 yıl önce
Erkan Ocaklı - Kanser 06:02
Erkan Ocaklı - Kanser 15.424 izlenme - 5 yıl önce Erkan Ocaklı - Kanser
Kefir Hangi Hastalıklara İyi Gelir 01:19
Kefir Hangi Hastalıklara İyi Gelir 9.053 izlenme - 5 yıl önce Kefir Hangi Hastalıklara İyi Gelir-kefirin Besin Değeri Ve Sağlığa Faydaları Nelerdir Kanser Hastalarına Kefire İyi Gelir Mi? Bağışıklık Sistemine Faydalı Mı?
Meme Kanseri 11:50
Meme Kanseri 10.015 izlenme - 5 yıl önce Dr. Serdar Özbaş Ve Dr. Aydan Ercan Cnn Turk Checkup Programında Meme Kanserini Anlatıyor.
Sigarayı Bıraktıktan Sonra 03:52
Sigarayı Bıraktıktan Sonra 2.896 izlenme - 2 yıl önce Sigarayı bıraktıktan sonra vücutta olan şeyler iyi seyirler