Hoşgeldiniz!

Kanser Hastası Videoları İzle

O Çocuk Kansere Yenik Düştü 00:41
O Çocuk Kansere Yenik Düştü 3.618 izlenme - 2 yıl önce Örümcek Adam kostümü giyip kanser hastası oğluna süpriz yapan İngiliz babanın çektiği video, bu yıl sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biriydi. İşte o videoda yer alan çocuktan kötü haber geldi.
Kanser Hastası Kız Bakan'ı Fena Tersledi! (Ben Dilenci Değilim) 02:15
Kanser Hastası Kız Bakan'ı Fena Tersledi! (Ben Dilenci Değilim) 3.437 izlenme - 4 yıl önce Edirne'de Erdoğan Bayraktar İlaçlar İçin Yardım İsteyen Üniversiteli Genç Kıza Para Verdi. Genç Kız Ben Dilenci Miyim Diyerek İade Etti..
Kanser Hastası Arkadaşları İçin Saçını Kazıtan Kadınlar 04:06
Kanser Hastası Arkadaşları İçin Saçını Kazıtan Kadınlar 494 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da kısa bir süre önce meme kanseri teşhisi konan arkadaşları Gerdi McKenna için 11 arkadaş bu yola gitmiş. Ne güzel bir dayanışma örneği
Evlatlık Kızdan Vefasızlık Örneği: Öz Annesini Bulunca, Hasta Kadını Terketti 02:03
Evlatlık Kızdan Vefasızlık Örneği: Öz Annesini Bulunca, Hasta Kadını Terketti 1 izlenme - 5 gün önce İzmir'de kanser hastası Mücella Kaplan, 8 aylıkken evlat edindiği ve yıllarca baktığı evlatlık kızının, öz annesini bulduktan sonra kendisini terk ettiğini söyledi.
Kanser Hastası Kızın Açıklaması 03:41
Kanser Hastası Kızın Açıklaması 99 izlenme - 2 yıl önce Dün bakanla yaşadığı olayla gündeme gelen İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi Dilek Özçelik'in bugün tedavisine başlanmış. Kendisi bakan Bayraktardan artık minnet duymak istemiyormuş ve valiliğin ısrarları doğrultusunda valilikce tedavisine başlanmış, ama asıl isteği kendisi gibi birçok hastanın ilaç bulamayışı konusundaymış. Onların çözümü kendisini asıl mutlu edecek şeymiş.
Kanser Hastarına Dilek..! Paylaşalım.. 03:37
Kanser Hastarına Dilek..! Paylaşalım.. 85 izlenme - 2 yıl önce Kanser hastaları ile hasta olmayan insanların hayata bakışını konu alan kısa film olay oldu. "Eğer tek bir dilek hakkım olsaydı" sorusuna bakın insanlar nasıl cevap verdi. www.hayathaber.net/kanser-hastalari-icin-cekilen-film-aglatiyor
Kanser Hastası Babası 10 Senedir Ölmeyen Adamın Dramı 05:15
Kanser Hastası Babası 10 Senedir Ölmeyen Adamın Dramı 125 izlenme - 2 yıl önce İncisözlükten geleveraderesi nickli yazar bıyıklı genç forvet nickli incisözlük yazarının muhteşem yazısını seslendirmiş.vereceğim linkteki malum yazıyı bu seslendirmeyle senkronize bir şekilde okursanız alacağınız zevk,edebi tad kat be kat artacaktır. Yazının linki:http://ccc.incisozluk.cc/e/111724082/
Kanser Hastası Minik Kızın Okul Özlemi 03:24
Kanser Hastası Minik Kızın Okul Özlemi 41 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kanser hastası minik kızın görüntüleri-Kanser hastası kızın kaldığı evden görüntüler-Büşra'nın öğretmeni Sercan Gülnaz'ın açıklaması-Baba Veysi Gölbaşı'nın açıklaması-Büşra Gölbaşı'nın konuşması-Büşra el sallarken Kanser hastası minik kızın okul özlemi- Hastalığı nedeniyle eğitimi yarıda kalan 8 yaşındaki Büşra, köydeki tek odalı evinde sağlığına ve okuluna kavuşmak istiyor Muş bağlı Karameşe köyünde yaşayan ve yakalandığı böbrek kanseri nedeniyle eğitimi yarıda kalan 8 yaşındaki Büşra Gölbaşı, sağlığına kavuşmayı ve okuluna devam etmeyi istiyor.
Hikaye - Dediğindende Güzelmiş 08:21
Hikaye - Dediğindende Güzelmiş 160 izlenme - 7 yıl önce
19 Yaşındaki Kanser Hastası Gence Anne Sütü Mucizesi 07:06
19 Yaşındaki Kanser Hastası Gence Anne Sütü Mucizesi 44 izlenme - 2 yıl önce Beyincik kanseri teşhisi konulan İsmet Polat Kaşıkçı'nın annesinin bulduğu çözüm, kan değerlerine tavan yaptırdı.
Kanser hastası çocuklarla iletişim kurarken nelere dikkat edilmeli? 00:47
Kanser hastası çocuklarla iletişim kurarken nelere dikkat edilmeli? 14 izlenme - 2 yıl önce Kanser hastası çocuklarla iletişim kurarken umutsuz tavırlardan kaçınmak gerekir. Çocuğun korkularını dikkate alarak konuşmak büyük önem taşır. Anlayışlı bir yaklaşımla destek olunması çocuğu psikolojik açıdan rahatlatır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kanser hastalarının hastane odaları adeta cennet gibi olmalı, ilaç ve hastane bedava olmalı 03:10
Kanser hastalarının hastane odaları adeta cennet gibi olmalı, ilaç ve hastane bedava olmalı 8 izlenme - 1 yıl önce Kanser hastalarının hastane odaları adeta cennet gibi olmalı, ilaç ve hastane bedava olmalı.
Kanser hastası çocuklarda sık rastlanan psikiyatrik sorunlar nelerdir? 01:20
Kanser hastası çocuklarda sık rastlanan psikiyatrik sorunlar nelerdir? 5 izlenme - 2 yıl önce Kanserin teşhis edildiği ilk dönem çocuk ve aile açısından en riskli dönem olarak nitelenebilir. Bu dönemde psikiyatrik destek gerekebilir. Tedavi süresince ağrılar ve kısıtlamalar kaygı bozuklukları veya depresyona yol açabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."