Hoşgeldiniz!

Kanserojen Videoları İzle

İşte O Kanserojen Ayakkabılar 00:27
İşte O Kanserojen Ayakkabılar 1.488 izlenme - 3 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, kanserojen madde ihtiva eden ayakkabıların fotoğraflarını kamuoyu ile paylaştı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, Erenköy Gümrük Müdürlüğüne bağlı bir antrepodan, imha edilmek üzere sevk edilen ayakkabılarla ilgili ithalat denetimini yapan kuruluşla temasa geçildiği bildirildi.
Genç Kız Çin Malı Ayakkabı Mağduru Oldu 01:15
Genç Kız Çin Malı Ayakkabı Mağduru Oldu 1.060 izlenme - 2 yıl önce Erzurum’da bir genç kızın, giydiği ayakkabılar nedeniyle hastanelik olduğu öne sürüldü. genç kıza 5 günlük iş göremez raporu verildi. Erzurum’da 21 yaşındaki Esra Turan’ın, kanserojen madde içerdiği iddia edilen ayakkabılar nedeniyle hastanelik olduğu öne sürüldü. İddiaya göre, bir ayakkabı fabrikasından 94 liraya bot alan Esra Turan’ın her iki ayağında, bir buçuk saat içerisinde şiddetli derecede yanık ve kızarıklık oluştu. Ailesi tarafından hastaneye götürülen Esra, tedavi altına alındı. özel bir şirkette çalışan Esra’ya 5 günlük sağlık raporu verildi.
İyi Kalite Migros'ta! 00:14
İyi Kalite Migros'ta! 311 izlenme - 3 yıl önce Migros raflarında yer alan kırtasiye ürünlerini, çocuklarınıza güvenle alabilirsiniz! Bu ürünlerde kanserojen boya, fitalat, azo boyar madde ve ağır madde tehlikesi yoktur. İyi kalite Migros'ta!
Zonguldak'ta Musluktan Kola Akması 00:56
Zonguldak'ta Musluktan Kola Akması 129 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak ilinde evlerin musluklarından akan su.. Her ay bir kaç kez başımıza geliyor. Gözlerinizi kapatıp suyu yüzünüze vurduğunuzu ve açtığınızda olanları bir düşünün.. Zengin kent vesselam, kola hatta kömür akıyor mübarekk.. Kömür kenti diye diye bokunu çıkardılar memleketin halbuki fakirlikten, bakımsızlıktan, ihtiyaçsızlıktan, işsizlikten ölecek bu şehir. Toplu gömülse Türkiye bişi kaybetmez..
Kanserojen 00:29
Kanserojen 60 izlenme - 5 yıl önce KaNSeRoJeN ss Aileye Küfür Gereğini Yapın TL Kardes.
Kanserojen Madde İçeren Ayakkabılar 01:11
Kanserojen Madde İçeren Ayakkabılar 23 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özer Arıcan ayakkabı seçimi hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr