Hoşgeldiniz!

kantarcı

Yeni Nissan X-Trail Test Sürüşü - Otoajanda.com 11:17
Yeni Nissan X-Trail Test Sürüşü - Otoajanda.com 11.026 izlenme - 4 yıl önce Yeni Nissan X-Trail'i Radikal Gazetesi Otomotiv Yazarı Mehmet Ali Kantarcı ile test ettik.. Otoajanda.com
Kantarcıyı Egzoz Dumanına Boğan Kamyoncu 00:11
Kantarcıyı Egzoz Dumanına Boğan Kamyoncu 1.049 izlenme - 2 yıl önce Yükünü tarttırmak için kantara giren kamyoncu dayı tam işi bitip giderken kantarcı gence zalim bir şaka yapıyor ve veriyor egzoz dumanını.
Kaynanalar Dizi Jeneriği (1994) 01:14
Kaynanalar Dizi Jeneriği (1994) 1.120 izlenme - 3 yıl önce Siyah-beyaz televizyonlarımızda tek bir kanaldan başka seçeneğimizin olmadığı yıllarda girdi yaşamımıza "Nöri Kantar"... Kısa sürede, TRT'nin yıldız dizilerinden biri oldu. Anadolu'dan İstanbul'a göç eden tüccar Nuri Kantar ve ailesinin, kent yaşamına alışırken başına gelen ilginç olaylar, Türk insanının da hayatında yer etti. 1974 yılında başlayan dizi, tam 32 yıl sürdü. Nöri, Nöriye, Döndü ve Tijen tiplemeleri aileden biri gibiydi. Amerikan dizilerindeki hayata inat, Türk insanının "kendisini" anlatan dizi, ekranlara veda etmesinin ardından bile unutulmadı.
Saim Kantarcı - Lorke 02:15
Saim Kantarcı - Lorke 315 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Diyarbekir güzel bağlar delale lorke Suları buz gibi çağlar hatune lorke Ali Paşa mahlesinde delale lorke Lorke oynar güzel kızlar hatune lorke Lorke lorke lorke lorke delale lorke Lorke lorke lorke lorke hatune lorke Urfa Diyarbekir Mardin delale lorke Akar sular derin derin hatune lorke Canım oynamak istiyor delale lorke Bana da bir mendil verin hatune lorke Lorke lorke lorke lorke delale lorke Lorke lorke lorke lorke hatune lorke
M.Ali Kantarcı Peugeot 208 İzlenimleri 01:27
M.Ali Kantarcı Peugeot 208 İzlenimleri 409 izlenme - 4 yıl önce M.Ali Kantarcı Lizbon'da gerçekleştirilen lansmanda Peugeot'un yeniden doğuş adını verdiği 208 modelini otoajanda.com okurları için anlatıyor. Peugeot 208'deki değişimlere değiniyor.
Ece Kantarcı - Arnavut Kaldırımı (O Ses Türkiye) 02:10
Ece Kantarcı - Arnavut Kaldırımı (O Ses Türkiye) 93 izlenme - 1 yıl önce O Ses Türkiye’nin 4 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 15.Bölümünde, 'Arnavut Kaldırımı' adlı parçayı söyleyen Ece Kantarcı, O Ses Türkiye'ye veda etti. Şarkı Sözleri: Biten sevgilerin ardından Ağlayamam ben böyle yas tutamam Her sözde her gözde şefkat aramam Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa Giden aşklarımın ardından Ağlayamam ben böyle yas tutamam Her sözde her gözde şefkat aramam Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa Dün seni gördüm rüyamda Arnavut kaldırımlı taş sokakta Ah bir dili olsa da bir konuşsa Anlatırdı masumca seni bana Öpsem bebek gözlerinden çok ağlatırlar Sarsam seni kollarımdan bir gün alırlar Sevsem seni doyasıya yıpratırlar Bir sürü kuru gürültü parçalar sevgimizi ey kader
Mehmet Ali Kantarcı'dan Toyota Auris 2013 ilk izlenimleri 06:44
Mehmet Ali Kantarcı'dan Toyota Auris 2013 ilk izlenimleri 171 izlenme - 4 yıl önce Editörün Seçimi köşemizin konuğu Mehmet Ali Kantarcı. Antalya yollarında Toyota Auris 2013'ü test eden Kantarcı otomobile dair ilk izlenimlerini Otoajanda okurları için anlatıyor.
Kayserili Kantarcı Tuncay 00:29
Kayserili Kantarcı Tuncay 92 izlenme - 8 yıl önce ferdi tayfur'a benzeyen sesiyle acıların çocuğu kantarcı tuncay
Savaş 03:27
Savaş 86 izlenme - 8 yıl önce ölüdenİz
afyonyamaşüt 04:01
afyonyamaşüt 87 izlenme - 7 yıl önce afyon
Şehit Halil Kantarcı Türkiye Petank Şampiyonası 02:52
Şehit Halil Kantarcı Türkiye Petank Şampiyonası 12 izlenme - 11 ay önce Şehit Halil Kantarcı Türkiye Petank Şampiyonası, Antalya'nın Kemer ilçesinde başladı.
Hayat Şakaya Gelmez! / Göz Hastalıkları 00:25
Hayat Şakaya Gelmez! / Göz Hastalıkları 40 izlenme - 3 yıl önce Katarakt, göz tansiyonu, diyabet göz hastalığı, sarı nokta hastalıkları ve bunun gibi birçok göz hastalığı doğru teşhis ve zamanında tedaviyle iyileştirilebilir. www.hastane.fatih.edu.tr Ben göreceğimi gördüm oğlum zaten. Hayat şakaya gelmez. Katarakt, göz tansiyonu, diyabet, göz hastalığı, sarı nokta hastalıkları ve bunun gibi birçok göz hastalığı doğru teşhis ve zamanında tedavi ile iyileştirilebilir. Daha göreceğiniz çok şey var. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hastamız değil, en yakınımızsınız.
Teknik Direktör Ergun Kantarcı, Toprağa Verildi 01:30
Teknik Direktör Ergun Kantarcı, Toprağa Verildi 20 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kantarcı'nın cenazesinden görüntüler- Şenol Güneş'in konuşması Teknik direktör Ergun Kantarcı, toprağa verildi Dün evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden teknik direktör Ergun Kantarcı (69), son yolculuğuna uğurlandı.