Hoşgeldiniz!

kantarcı

Yeni Nissan X-Trail Test Sürüşü - Otoajanda.com 11:17
Yeni Nissan X-Trail Test Sürüşü - Otoajanda.com 10.268 izlenme - 2 yıl önce Yeni Nissan X-Trail'i Radikal Gazetesi Otomotiv Yazarı Mehmet Ali Kantarcı ile test ettik.. Otoajanda.com
Kantarcıyı Egzoz Dumanına Boğan Kamyoncu 00:11
Kantarcıyı Egzoz Dumanına Boğan Kamyoncu 436 izlenme - 2 ay önce Yükünü tarttırmak için kantara giren kamyoncu dayı tam işi bitip giderken kantarcı gence zalim bir şaka yapıyor ve veriyor egzoz dumanını.
Kaynanalar Dizi Jeneriği (1994) 01:14
Kaynanalar Dizi Jeneriği (1994) 562 izlenme - 1 yıl önce Siyah-beyaz televizyonlarımızda tek bir kanaldan başka seçeneğimizin olmadığı yıllarda girdi yaşamımıza "Nöri Kantar"... Kısa sürede, TRT'nin yıldız dizilerinden biri oldu. Anadolu'dan İstanbul'a göç eden tüccar Nuri Kantar ve ailesinin, kent yaşamına alışırken başına gelen ilginç olaylar, Türk insanının da hayatında yer etti. 1974 yılında başlayan dizi, tam 32 yıl sürdü. Nöri, Nöriye, Döndü ve Tijen tiplemeleri aileden biri gibiydi. Amerikan dizilerindeki hayata inat, Türk insanının "kendisini" anlatan dizi, ekranlara veda etmesinin ardından bile unutulmadı.
Saim Kantarcı - Lorke 02:15
Saim Kantarcı - Lorke 292 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Diyarbekir güzel bağlar delale lorke Suları buz gibi çağlar hatune lorke Ali Paşa mahlesinde delale lorke Lorke oynar güzel kızlar hatune lorke Lorke lorke lorke lorke delale lorke Lorke lorke lorke lorke hatune lorke Urfa Diyarbekir Mardin delale lorke Akar sular derin derin hatune lorke Canım oynamak istiyor delale lorke Bana da bir mendil verin hatune lorke Lorke lorke lorke lorke delale lorke Lorke lorke lorke lorke hatune lorke
M.Ali Kantarcı Peugeot 208 İzlenimleri 01:27
M.Ali Kantarcı Peugeot 208 İzlenimleri 363 izlenme - 2 yıl önce M.Ali Kantarcı Lizbon'da gerçekleştirilen lansmanda Peugeot'un yeniden doğuş adını verdiği 208 modelini otoajanda.com okurları için anlatıyor. Peugeot 208'deki değişimlere değiniyor.
Furkan Kantarcı Rap 00:42
Furkan Kantarcı Rap 287 izlenme - 7 yıl önce furkan kantarcı rap
Mehmet Ali Kantarcı'dan Toyota Auris 2013 ilk izlenimleri 06:44
Mehmet Ali Kantarcı'dan Toyota Auris 2013 ilk izlenimleri 150 izlenme - 2 yıl önce Editörün Seçimi köşemizin konuğu Mehmet Ali Kantarcı. Antalya yollarında Toyota Auris 2013'ü test eden Kantarcı otomobile dair ilk izlenimlerini Otoajanda okurları için anlatıyor.
Kayserili Kantarcı Tuncay 00:29
Kayserili Kantarcı Tuncay 90 izlenme - 7 yıl önce ferdi tayfur'a benzeyen sesiyle acıların çocuğu kantarcı tuncay
afyonyamaşüt 04:01
afyonyamaşüt 86 izlenme - 6 yıl önce afyon
Savaş 03:27
Savaş 86 izlenme - 7 yıl önce ölüdenİz
Hayat Şakaya Gelmez! / Göz Hastalıkları 00:25
Hayat Şakaya Gelmez! / Göz Hastalıkları 30 izlenme - 1 yıl önce Katarakt, göz tansiyonu, diyabet göz hastalığı, sarı nokta hastalıkları ve bunun gibi birçok göz hastalığı doğru teşhis ve zamanında tedaviyle iyileştirilebilir. www.hastane.fatih.edu.tr Ben göreceğimi gördüm oğlum zaten. Hayat şakaya gelmez. Katarakt, göz tansiyonu, diyabet, göz hastalığı, sarı nokta hastalıkları ve bunun gibi birçok göz hastalığı doğru teşhis ve zamanında tedavi ile iyileştirilebilir. Daha göreceğiniz çok şey var. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hastamız değil, en yakınımızsınız.
Teknik Direktör Ergun Kantarcı, Toprağa Verildi 01:30
Teknik Direktör Ergun Kantarcı, Toprağa Verildi 16 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kantarcı'nın cenazesinden görüntüler- Şenol Güneş'in konuşması Teknik direktör Ergun Kantarcı, toprağa verildi Dün evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden teknik direktör Ergun Kantarcı (69), son yolculuğuna uğurlandı.
Uçuş 00:59
Uçuş 46 izlenme - 7 yıl önce uçuş keyfi
sami tüysüzoğlu 07:13
sami tüysüzoğlu 32 izlenme - 5 yıl önce sami demircevre training flight
Bülent Kantarcı/Umrecilere Uğurlama 00:34
Bülent Kantarcı/Umrecilere Uğurlama 5 izlenme - 2 yıl önce Umre ibadeti için kutsal topraklara gidecek olan Çaycumalı 170 Umreci ve 7 din görevlisi Çaycuma Belediye kapalı Pazar Yerinde yapılan programdan sonra uğurlandı.Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı'da programda bir konuşma yaptı.25.03.2015